مخابرات ما
خبرگزاری مخابرات ما

پاتوق کارکنان رسمی

مخابرات ما – حجم صفحات کامنت نویسی قبلی خیلی زیاد شده بود بهمین دلیل برای هر گروه, یک صفحه جدید باز کرده ایم.لطفا کامنتهای غیر مزتبط با مطالب را اینجا بنویسید.

5,775 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  آنقدر هیاهو برای احکام جدید و افزایش ۳۸ درصدی حقوق در سال ۱۴۰۱ راه انداخته اند که کارکنان، بدهی مخابرات برای حق جذب و ۴ عدد بهره وری سال ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ و هزینه های درمان بیمه تکمیلی و … را کلا فراموش کرده اند. مبلغ بدهی شرکت مخابرات از بابت حق جذب معوق شده و ۴ بهره وری بیش از ۸۰ میلیون تومان می باشد!

 2. ناشناس می گوید

  کارمندان پشتیبان واقعی ندارند خداهم قربونش برم صبرش زیاد است ولی کارمندان را فراموش نکرده است این مدیران تصمیم گیر هستن که به کارکنان ، گرانی و شرمنده شدن در مقابل خانواده هایشان بی توجه وبی تفاوت هستن ولی خدایش اگه مبلغ اندکی از حق و حقوقشان کم یا دیر پرداخت شود زمین را به اسمان می دوزند

 3. ناشناس می گوید

  خبری جدید برای بازنشستگان تامین اجتماعی روز نامه جمهوری اسلامی ایران تاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ صفحه اول
  به نقل از سرپرست تامین اجتماعی :مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی ۳۸ درصد اضافه میشود .

 4. من دکتر نیستم می گوید

  آخرین احکامی که برای کارکنان مخابرات صادر شده است اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ می باشد واز آن تاریخ هیچگونه افزایش حقوقی برای کارکنان نبوده در صورتی که در این یکسال تورم بیش از ۲۰۰% بوده است حال شما دکترهای مخابرات بگویند کارکنان شرکت مخابرات چگونه روزگار می گذراند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  1. ناشناس می گوید

   البته از بهره وری و پول بیمه تکمیلی و…….. هیچ خبری نیست که سالهای گذشته پرداخت می شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. محمد می گوید

   سلام
   مدیر عامل دستور صدور احکام یک هفته داده ولی منابع انسانی برای دستورش اقدامی نکرد و تحویلش نگرفت

   1. رسمی می گوید

    مگه میشه؟ اینا همش فیلمه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop files here