مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

پاتوق کارکنان قراردادی 92

مخابرات ما – حجم صفحات قبلی خیلی زیاد شده بود بهمین دلیل برای هر کدام از موارد قبلی, یک صفحه جدید باز کرده ایم.البته راهی پیدا خواهیم کرد که به صفحات قبلی نیز دسترسی داشته باشید.کمی بمن فرصت بدهید.

63 نظرات
 1. ح می گوید

  فرزند جانباز ۷۰ درصد می‌باشم و در وزارت نفت با سابقه ۸ سال به‌صورت شرکتی و با مدرک کارشناسی در واحد ایمنی و آتش‌نشانی مشغول خدمت هستم. آیا با این شرایط شامل رسمی شدن هستم یا خیر؟
  پاسخ: به موجب تبصره ماده (۲۱) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، ایثارگران مشمول باید پس از سه ماه به رسمی قطعی تبدیل وضعیت شوند؛ لذا دستگاه محل خدمت ایشان موظف است مشروط به اینکه مجوز استخدام از سازمان اداری و استخدامی و سازمان برنامه و بودجه نسبت به تبدیل وضعیت ایشان اقدام نماید.

 2. ناشناس می گوید

  سلام و خسته نباشید
  بله واقعا نمیدونم چی شده کلا ما استخدامیهای ۹۲ کسی اهمیتی نداریم انگار نه انگار که ماهم قرار بود تبدیل وضعیت داشته باشیم. آقای صدری عزیز قولی دادن در این مورد، ولی فقط در حد حرف باقی موند. این قضیه شسکام و tct1 و کارگزاران روستایی جوی تو مخابرات راه انداخته که ماها کلا از صفحه مخابراتیها حذف شدیم و سردبیر محترم مخابرات ماف هیچ پیگیریهایی نداره تو این مورد. این پاتق براچی گذاشتین؟؟؟

  1. استخدامی 92 می گوید

   سلام به شما همکار عزیز
   امیدوارم احکام جدید به همراه تبدیل وضعیت به دائم صادر بشه.
   سردبیر محترم انتظار حمایت بیشتری از شما داریم.
   با تشکر

  2. ناشناس می گوید

   حق گرفتنی است نه دادنی و این اداره هیچ وقت حق کسی رو راحت بهش نمیده باید باهم حرکت میکردیم که خیلی ها ساکت نشستن

 3. مرلین می گوید

  لایک*********************

 4. ح می گوید

  شما که به نظر استخدامی های سال ۹۲ با آزمون جهت تبدیل وضعیتشان گامی بر نمیدارید پس لطف کنید گروه ۹۲ ایها را بردارید.ممنون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: