مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

پاتوق کارکنان قراردادی ۹۲

مخابرات ما – حجم صفحات قبلی خیلی زیاد شده بود بهمین دلیل برای هر کدام از موارد قبلی, یک صفحه جدید باز کرده ایم.البته راهی پیدا خواهیم کرد که به صفحات قبلی نیز دسترسی داشته باشید.کمی بمن فرصت بدهید.

84 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  مخابرات ما- بر اساس اطلاعیه منتشره در کدال سایت رسمی سازمان بورس, مجمع عمومی سالیانه شرکت مخابرات ایران در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ ساعت ۹ صبح در تهران-شهرک غرب-سالن خلیج فارس برگزار می شود.

  سهامداران باید یک روز قبل کارت ورود به جلسه دریافت کنند.

 2. مرضیه می گوید

  سلام
  خراسان شمالی ۵۰۰تومن مابه التفاوت واریزشد
  معلوم نیست همین مبلغه یابیشترازایناست ممنون اگرخبربدین

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   بله همینه
   یک ماه بوده

 3. ناشناس می گوید

  با سلام
  بر اساس اطلاعیه منتشره در کدال بورس مجمع عمومی سالیانه مخابرات در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ ساعت ۹ صبح در تهران-شهرک غرب-سالن خلیج فارس برگزار میگردد.سهامدارانی که میخواهند در مجمع شرکت کنند یک روز قبل کارت ورود بگیرند.

 4. ناشناس می گوید

  سلام خدمت تمامی همکاران و سردبیر محترم . تنها دغدغه قراردادی های ۹۲ بحث تبدیل وضعیت هستش .از همکاران قراردادی ۹۲ خواهش دارم به صورت منسجم گروهی را برگزیده تا با مدیر عامل محترم مخابرات ایران جلسه داشته باشند وپیگیر این موضوع شوند .چون تمامی استخدامی های ۹۲ به صورت آزمون وبه دور از شک وشبهه استخدام شده اند وحق آنها طبق آیین نامه استخدامی سال ۸۹ است که به دائم تبدیل وضعیت شوند .

 5. رضا می گوید

  با سلام و عرض خسته نباشید
  به نظر من اگر که همکاران محترم (استخدامی های ۹۲)ازجمله خودم ، انقدر که پیگیر واریز حقوق و عیدانه و … هستیم اگه پیگیر تبدیل وضعیت بودیم الان قول تبدیل وضعیت جناب صدری به جایی رسیده بود .

  1. رضا می گوید

   فرقی نداره، تبدیل وضعیت بدون پرداخت مناسب حقوق و مزایا به چه دردی می خوره؟ من خودم قراردادی ۹۲ هستم اما بنظر من مشکل همه همکاران چه شرکتی و چه رسمی و چه قراردادی باید پیگیری و حل بشه وگرنه بستر ظلم که فراهم باشه، نوع قرار داد مهم نیست.
   باید اتحاد داشته باشیم و حقوق خودمان را مطالبه کنیم

   1. رضا می گوید

    همکار محترم سلام
    شما چرا میگی فرقی نداره ، یه نگاه به پشت برگه قراردادت بنداز ببین فرق داره یا نه .
    همکاران دائمی اصلا همچین بندهایی پشت حکمشون نیست مخصوصا بند ۴۱ .

 6. مریم می گوید

  سردبیر چرا اینطور صحبت میکنی؟؟؟ شما هم انگار یه طور با مدیران محترم هستید. شرکتی داد و بیداد که من نابغه هستم از کره مریخ اومدم بعد میبینی نه بابا خبری نیست حرف بوده میاد میگه حقم ضایع شده همه طرفدارش میشن. نود و دو میخواد بگه قرارداد دائم سریع میگن پدر مخابراتی . بخدا ما و شاید خیلی ها تلاش خودمون بوده تعریف نباشه خیلی های ۹۲ ها واقعا عالی هستن ولی شماها یه جوری صحبت میکنید انگار نبایست تکلیف ما روشن شه یا نباید آزمون شرکت میکردیم چون حق شرکتی های با سابقه بوده!!!! خواهشا مظلوم نمایی را از این سایت حذف کنید . هرکی بایست بحقش برسه. اما عادلانه.

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   مریم گرامی
   اینجا مکان ابراز نظراته.هر نظری ممکنه دست باشه ممکنه نباشه
   اصلا در این روزها از قراردادی ها هیچ حرفی نزدیم ..

   1. استخدامی 92 می گوید

    با سلام و احترام
    خوب سردبیر عزیز انتظار داریم از حق استخدامی های ۹۲ دفاع کنین. بند بند بخش های مرتبط با تبدیل وضعیت آیین نامه استخدامی، به صراحت حق تبدیل وضعیت استخدامی های ۹۲ را مورد تایید قرار میده. اگر قرار باشه یعده اعتراض کنن و مسئولین حق دیگران را به تاخیر و تعویق بندازن که سنگ رو سنگ بند نمیشه.
    همکاران هم استخدامی من چیزی جز اجرای آیین نامه استخدامی زمان خودشون نمیخوان. بسیاری از ما بصورت مستقل و خارج از بحث فرزند همکار و نیروهای شرکتی در آزمون پذیرفته شدیم و به استخدام شرکت مخابرات در اومدیم. هرچند که اون عزیزان هم طبق قوانین تعیین شده از طرف مخابرات استخدام شدند از همه دوستان و مسئولین خواهشمندم به حقوق هم احترام بذاریم.
    با تشکر

 7. ناشناس می گوید

  چیزی جز شرم بر پیشانی مسئولین ارشد مخابرات نیست

 8. رضا می گوید

  با سلام و عرض ادب ،
  ما استخدامی های ۹۲ فقط دنبال یک خبر هستیم …
  تبدیل وضعیت .

 9. محمد می گوید

  سلام
  صبح بخیر ساعت شش چهل دقیقه صبح روز شنبه بیست و چهارمین روز از فروردین ۹۸
  میخواستم بپرسم تاریخ دقیق واریز حقوق چه روزی ؟
  عیدی امکان پرداختش قبل حقوق هست ؟
  اصلا پرداخت می شه با نه ؟

  1. ناشناس می گوید

   تاریخ دقیق !!!!!!!!
   به قول جناب خان ، تاریخ دقیق دیگه چیه !!!!!!!!

 10. HrH می گوید

  سلام خدمت سر دبیر عزیز.
  چرا تو احکام سال ۹۸ تبدیل وضعیت قراردادی های سال ۹۲ از مدت کار محدود به دائم تغییر نکرده است؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

  1. ناشناس می گوید

   چون قرار نبود
   تغییر کنه

 11. B می گوید

  پس تبدیل وضعیت را چرا تو حکم ۹۸ اجرا نکردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   بله؟!
   چیزی گفتین؟!

 12. احمدرضا می گوید

  با سلام و احترام
  امیدوارم در سال ۹۸ تبدیل وضعیت استخدامی های سال ۹۲ انجام بشه . چیزی که صراحتا در آیین نامه قید شده .(مخابرات ما (به نقل از روابط عمومی مخابرات ایران) – به دستور مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و با حمایت هیئت مدیره و در راستای افزایش انگیزه و تعلق سازمانی و با توجه به مفاد آیین نامه استخدامی شرکت، کارکنان قراردادی استخدامی سال ۹۲ به استخدام دائم، تبدیل وضعیت می شوند.

  مهندس سید مجید صدری ضمن اعلام مطلب فوق افزود: همزمان با هفته جهانی ارتباطات و روز جهانی مخابرات و با توجه به بررسی های به عمل آمده بر طبق تبصره یک ماده ۵ آیین نامه استخدامی شرکت مخابرات ایران و همچنین مواد ۱۱ و ۱۲ این آیین نامه، کارکنان قراردادی مربوط به آزمون استخدامی شرکت مخابرات ایران به استخدام دائم، تبدیل وضعیت می شوند.

  او گفت: این تصمیم، مطابق با آیین نامه استخدامی شرکت اتخاذ شده است)
  نکات مهم این خبر :
  ۱- دستور مدیرعامل
  ۲- حمایت هیئت مدیره
  ۳- مواد ۵ و ۱۱ و ۱۲ آیین نامه

 13. HrH می گوید

  تبدیل وضعیت کارکنان استخدامی سال ۹۲ در حکم سال ۹۸ زده میشود؟؟؟؟؟ و عیدانه !!!!!!

 14. ح می گوید

  فرزند جانباز ۷۰ درصد می‌باشم و در وزارت نفت با سابقه ۸ سال به‌صورت شرکتی و با مدرک کارشناسی در واحد ایمنی و آتش‌نشانی مشغول خدمت هستم. آیا با این شرایط شامل رسمی شدن هستم یا خیر؟
  پاسخ: به موجب تبصره ماده (۲۱) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، ایثارگران مشمول باید پس از سه ماه به رسمی قطعی تبدیل وضعیت شوند؛ لذا دستگاه محل خدمت ایشان موظف است مشروط به اینکه مجوز استخدام از سازمان اداری و استخدامی و سازمان برنامه و بودجه نسبت به تبدیل وضعیت ایشان اقدام نماید.

 15. ناشناس می گوید

  سلام و خسته نباشید
  بله واقعا نمیدونم چی شده کلا ما استخدامیهای ۹۲ کسی اهمیتی نداریم انگار نه انگار که ماهم قرار بود تبدیل وضعیت داشته باشیم. آقای صدری عزیز قولی دادن در این مورد، ولی فقط در حد حرف باقی موند. این قضیه شسکام و tct1 و کارگزاران روستایی جوی تو مخابرات راه انداخته که ماها کلا از صفحه مخابراتیها حذف شدیم و سردبیر محترم مخابرات ماف هیچ پیگیریهایی نداره تو این مورد. این پاتق براچی گذاشتین؟؟؟

  1. استخدامی 92 می گوید

   سلام به شما همکار عزیز
   امیدوارم احکام جدید به همراه تبدیل وضعیت به دائم صادر بشه.
   سردبیر محترم انتظار حمایت بیشتری از شما داریم.
   با تشکر

  2. ناشناس می گوید

   حق گرفتنی است نه دادنی و این اداره هیچ وقت حق کسی رو راحت بهش نمیده باید باهم حرکت میکردیم که خیلی ها ساکت نشستن

 16. مرلین می گوید

  لایک*********************

 17. ح می گوید

  شما که به نظر استخدامی های سال ۹۲ با آزمون جهت تبدیل وضعیتشان گامی بر نمیدارید پس لطف کنید گروه ۹۲ ایها را بردارید.ممنون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: