مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

پاتوق کارکنان قراردادی ۹۲

مخابرات ما – حجم صفحات قبلی خیلی زیاد شده بود بهمین دلیل برای هر کدام از موارد قبلی, یک صفحه جدید باز کرده ایم.البته راهی پیدا خواهیم کرد که به صفحات قبلی نیز دسترسی داشته باشید.کمی بمن فرصت بدهید.

102 نظرات
 1. Ahmadreza می گوید

  سلام
  اینجا چقدر ساکته …
  از حقوق تیر ماه چه خبر ؟
  مناسبت ها پرداخت میشه آیا ؟؟؟
  مأموریت ها چی ؟؟؟
  شش ماهه دوم ۹۷ چی ؟

 2. مادر می گوید

  با سلام خدمت سردبیر محترم
  این روزها همه ی پرسنل مخابرات ناراضی هستن چون
  وقتی حرف از اماکن رفاهی میشه می گن نداریم
  وقتی حرف از مطالبات میشه میگن نداریم
  وقتی حرف از گروه میشه می گن نمیشه
  وقتی حرف از امور ورزشی میشه می گن صبر کنین ، ندارن، هنوز بدهی های پارسال رو هم ندادن و …
  وقتی حرف از پاداش میشه که کلا می خوان بکشنت
  همه ی پرسنل از شرکتی گرفته تا رسمی ها و قراردادی ها همه ناراضی و بی انگیزه هستن
  در آینده ای نه چندان دور همین منابع عظیم انسانی تیشه به ریشه ی مخابرات می زنن . اونوقت خیلی دیره برای مدیران
  این یک واقعیت هست که توی ذهن همه ی کارکنان اینه که خودشون سهمشونو از این سازمان بردارن .
  مدیران محترم با اینکه می دونن ، هیچ اقدامی نمی کنن چون برای اونا هیچکدوم از موارد بالا وجود نداره
  بالاترین گروه با هر مدرکی و با هر سابقه ای برای معاونین و مدیران کل
  بهترین اماکن برای اونا
  بهترین پاداشها برای اونا
  و بهترین ……
  سردبیر محترم لطفا از همکاران شهرهای مختلف در خصوص اوقات فراغت تابستان امسال بپرسید که آیا مدیران آنها هم مثل مدیران ما از سر و ته استخر و باشگاه و ورزشی همکارانشون می زنن یا نه؟
  با تشکر

 3. Ahmadreza می گوید

  🔹گزارش جلسه نمایندگان تشکلهای کارگری در شورای عالی هماهنگی با مدیران ارشد شرکت مخابرات ایران برگرفته از کانال تلگرام انجمن صنفی مخابرات تهران.
  @mokhaberaty
  ▫️بسمه تعالی
  ▪️همکاران عزیز و ارزشمند:
  ▫️باسلام و احترام
  🔸در روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۴/۵ جلسه ای با حضور نمایندگان تشکلهای کارگری در شورای عالی هماهنگی با مدیران ارشد شرکت مخابرات ایران با حضور آقایان مهندس صدری، آقای فرقانی ، آقای اقدم مدیر کل حراست، آقای رضوانی مدیریت بازرسی، آقای یافتیان از اعضای هیئت مدیره برگزار گردید.
  🔹در زمینه های حقوق همکاران بحث مفصلی صورت گرفت و طرفین جلسه بر اجرای قانون در مخابرات تاکید نمودند. مدیریت محترم اعلام نمودند که با توجه به رای دیوان عدالت آن را اجرا می نمایند. نمایندگان تشکلها با توجه به دیدگاه مدیرعامل مبنی بر اجرای قانون، خواستار اجرای کامل بند ۶ تصویب نامه هیات وزیران که از شروط واگذاری مخابرات به بخش خصوصی بوده است و همه مطالبات کارکنان و مزایای ایشان را در بر می گیرد تاکید و پافشاری نمودند علاوه بر این موضوع تغییر صندوق بازنشستگی به صندوق تامین اجتماعی مشمولین مطرح گردید که مدیریت محترم عامل اظهار داشتند که در این خصوص مکاتبه ای توسط مخابرات ایران با وزارت ارتباطات انجام شده و پیشنهاد گردید که از سود ومطالبات دولت توسط شرکت کسر و این تغییر صندوق توسط شرکت مخابرات صورت گیرد و قول دادند که موضوع را پیگیری نمایند ضمن این که تشکلها هم پیگیر موضوع خواهند بود.
  🔸در نهایت مقرر گردید : ظرف دو هفته موضوع اجرای مطالبات بند ۶ تصویب نامه هیات وزیران توسط جناب آقای فرقانی معاونت توسعه منابع انسانی بررسی و اعلام گردد.
  لذا به همکاران محترم اطمینان می دهیم تمام تلاشمان را بکار خواهیم گرفت که همکاران خدوم شرکت مخابرات به حقوقشان دست یابند . انشاالله

  @mokhaberaty

 4. سجاد می گوید

  دوستان و همکاران عزیز ۹۲ ای حقوقی، یه زحمتی بکشید و با همکاری با همدیگه یک شکواییه برای دیوان عدالت یا هر جای مربوطه که شما بیشتر مطلع هستید تهیه کنید، همین سایت زمینه ی آشنایی همه ی ما رو با یکدیگه فراهم میکنه، فکر کنم ما ۹۲ ی ها حداقل ۱۵۰۰ نفر باشیم، امضای اکثریت این جمعیت رو زیر شکواییه خواهیم داشت و میتونیم روی اون اقدام کنیم، میدونم در گوشه و کنار فعالیت های پراکنده ای داره انجام میشه، مثل شکایت به بازرسی ریاست جمهوری یا اقدام از طریق بنیاد شهید و … ولی بیایید این اقدامات پراکنده رو تجمیع کنیم تا شاید نیروی متحد قویتر بشه و به نتیجه برسیم، با یه درخواست با دو هزار امضا میتونیم موضوع رو از طریق دولت، قوه قضائبه، دیوان عدالت اداری، بیت رهبری یا هر جای دیگه هم که لازمه دنبال کنیم. همین سایت میتونه زمینه ی حرکت هماهنگ ما بشه، در هر حال وعده و وعید غیر واقعی زمان برگزاری آزمون به نظر نوعی تعهد میاد به علاوه تحت فشار مجلس مخابرات مجبور شد کارگزاران رو دائمی کنه که این خودش نقطه قوتی برای حرکت هماهنگ ما میتونه باشه، منتها یه گروه حقوقی میخواهیم قطعاً نباید اونها لیدر بشن که مورد آزار و تهدید مخابرات قرار بگیرند بلکه صرفاً بخشی از یک حرکت هماهنگ باشند، حتی شاید با کمک همدیگه بتونیم هزینه لازم برای یک گروه وکالت برای طرح و پیگیریه این شکایت رو، در صورتی که به هر دلیل نتونیم از توان حقوقی داخلی استفاده کنیم، تهیه کنیم، وسیله لازم برای ارتباط و اتحاد در بین ما در سراسر کشور هم میونه همین سایت قرار بگیره.

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   ما برای قراردادیها یک گروه مستقل داریم

   1. Ahmadreza می گوید

    اگه منظورتون در تلگرام هست بیزحمت بنده هم اضافه کنید .

 5. Ahmadreza می گوید

  سلام
  چرا امسال حق مأموریت ها پرداخت نمیشه ؟
  کسی میدونه چرا ؟؟؟

 6. سجاد می گوید

  قسمتی از پیام درج شده در خبر جلسه پرسش و پاسخ در استان البرز : (در این جلسه کارکنان قراردادی-۹۲ باز هم در مورد رسمی و دائمی شدن خود پرسیدند.مهندس صدری صراحتا اعلام کرد که دیگر شرکت کارمندی رسمی نخواهد داشت.این مصوبه هیئت مدیره است و مدیر عامل باید اجرایش کند.)
  پس عزیزان کارگزار جزء مخابرات نیستند!؟ آیا؟ یا این مصوبه میتونه بسته به شرایط استثناء هم داشته باشه!؟ همونطور که آئین نامه ۸۹ و مصوبه هیئت مدیره در سال ۸۹ با مصوبه سال ۹۴ نقض شده پس یه روز هم ممکنه مصوبه سال ۹۴ با یه مصوبه جدید نقض بشه، شرایط تعیین کننده ست.

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   همه چیز ممکنه

   1. سجاد می گوید

    البته این که همه چیز ممکنه نهایت بی قانونی و بی نظمی مملکت و مخابراته! تا اونجاییکه من میدونم آئین نامه سال ۸۹، مصوب هیئت مدیره بوده که مورد موافقت نمایندگان کارگری و وزارت کار قرار گرفته و قانونی شده! چطور ممکنه هیئت مدیره مخابرات ایران که یکی از طرف های این آئین نامه با به اصطلاح قرارداد سه طرفه بوده، یه طرفه قرارداد رو ابطال کنه!؟ بعد در سطح بالاتر همین هیئت مدیره در ستاد اجرایی و بالاتر، مدعیند که چرا ایالات متحده یه طرفه قراردادی با هفت طرف درگیر رو ابطال کرده و کارش غیرقانونیه و عهدشکنیه! واقعاً جالب نیست عهد شکن و خودش عهدشکنی رو محکوم میکنه!؟

    1. مریم می گوید

     هیات مدیره رفتارش مثل آقای ترامپ هست میزنه همه چی را کنسل میکنه. اما از اون ور منتقد همین آقا به عدم پایبندی به برجام هستن. چی بایست گفت واقعا. بی قانونی در استخدام های بی ضابطه و سرگردانی نیروهای تلاشگر و جوان های باسواد بیکار!!! !!!!

  2. Ahmadreza می گوید

   اما تا اونجایی که شنیدم قوانین عطف به ما سبق نمیشن . درسته ؟

 7. Ahmadreza می گوید

  سلام
  قسمتی از پیام درج شده در خبر جلسه پرسش و پاسخ در استان البرز : (در این جلسه کارکنان قراردادی-۹۲ باز هم در مورد رسمی و دائمی شدن خود پرسیدند.مهندس صدری صراحتا اعلام کرد که دیگر شرکت کارمندی رسمی نخواهد داشت.این مصوبه هیئت مدیره است و مدیر عامل باید اجرایش کند.)
  پس اجرای آیین نامه ۸۹ چی میشه ؟
  این که یعنی عمل نکردن به مقررات !!!!

 8. Ahmadreza می گوید

  سلام و عرض خسته نباشید
  در یکی از خبراتون گفته بودین که نامه ای به بازرسی ریاست جمهوری بابت تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی ۹۲ ارسال شده ، آیا جوابیه ای ارسال شده یا نه ؟
  ممنون.

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   سلام
   گزارشی بعنوان جواب به ما نرسیده

   1. Ahmadreza می گوید

    ممنون

 9. امید حسنی می گوید

  در تعجبم از دوستانی که انتظار دارن یکی بلند بشه و حق اونها را براشون بگیره
  برادر من خواهر من اولا حق دادنی نیست گرفتنی هستش
  دوما خود شما هم باید پا بشی و پیگیر حقتون باشید
  کدومتون تا حالا یه کار درست و حسابی کردید؟؟؟
  میخواهید ده تا متن نامه براتون جور کنم که خودم شخصا نوشتم و به مدیر منابع انسانی منطقه و مدیر منطقه و اداره کار استان و امثالهم فرستادم وجالبتر اینکه ده بار هم تهدید شدم اما نترسیدم.چون تو کار خودم حرفه ای هستم و هیچ ترسی ندارم واگر امروز از مخابرات برم یقین بدونید فرداش تو یه شرکت دیگه سر کار هستم بازم دارم تاکید میگنم یقینا فرداش تو یه شرکت دیگه سر کار هستم
  دوستان ۹۲
  اولا سعی کنید امورات کار در دستتون بگیرد و مثل منطقه ما کاری کنید بدون حضورتون کارها پیش نره
  در مرحله بعد حرفتون را بزنید و حقتون را بگیرید
  من خودم در سال اول ورود به مخابرات پاداش های موردی که می گرفتیم(مثل همون ۶ ماهه های سابق!!!)از رسمی های۲۰ ساله هم بیشتر می گرفتم

  خلاصه اش کنم
  باید حرفمون را بزنیم در هر جایی وهر مکانی و هر زمانی
  ایمیل به هیات مدیره
  پیامک به هیات مدیره
  ایمیل وفاکس و نامه به دفتر سهامدار عمده
  ارسال پیام درفضای مجازی و تلگرام و امثالهم اعضای هیات مدیره
  در هر جلسه ای که هیات مدیره هستند
  این موضوع فقط وفقط به هیات مدیره برمی گرده اگر اونها بگن انجام بشه کسی نمیتونه سنگ اندازی کنه
  واین اقدامات مستمر باشه مطمین باشید نتیجه میده

 10. ناشناس می گوید

  مخابرات ما- بر اساس اطلاعیه منتشره در کدال سایت رسمی سازمان بورس, مجمع عمومی سالیانه شرکت مخابرات ایران در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ ساعت ۹ صبح در تهران-شهرک غرب-سالن خلیج فارس برگزار می شود.

  سهامداران باید یک روز قبل کارت ورود به جلسه دریافت کنند.

 11. مرضیه می گوید

  سلام
  خراسان شمالی ۵۰۰تومن مابه التفاوت واریزشد
  معلوم نیست همین مبلغه یابیشترازایناست ممنون اگرخبربدین

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   بله همینه
   یک ماه بوده

 12. ناشناس می گوید

  با سلام
  بر اساس اطلاعیه منتشره در کدال بورس مجمع عمومی سالیانه مخابرات در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ ساعت ۹ صبح در تهران-شهرک غرب-سالن خلیج فارس برگزار میگردد.سهامدارانی که میخواهند در مجمع شرکت کنند یک روز قبل کارت ورود بگیرند.

 13. ناشناس می گوید

  سلام خدمت تمامی همکاران و سردبیر محترم . تنها دغدغه قراردادی های ۹۲ بحث تبدیل وضعیت هستش .از همکاران قراردادی ۹۲ خواهش دارم به صورت منسجم گروهی را برگزیده تا با مدیر عامل محترم مخابرات ایران جلسه داشته باشند وپیگیر این موضوع شوند .چون تمامی استخدامی های ۹۲ به صورت آزمون وبه دور از شک وشبهه استخدام شده اند وحق آنها طبق آیین نامه استخدامی سال ۸۹ است که به دائم تبدیل وضعیت شوند .

  1. ناشناس می گوید

   بدور از شک و شبهه رو خووب اومدی… حداقل حق به جانب حرف نزنید….

 14. رضا می گوید

  با سلام و عرض خسته نباشید
  به نظر من اگر که همکاران محترم (استخدامی های ۹۲)ازجمله خودم ، انقدر که پیگیر واریز حقوق و عیدانه و … هستیم اگه پیگیر تبدیل وضعیت بودیم الان قول تبدیل وضعیت جناب صدری به جایی رسیده بود .

  1. رضا می گوید

   فرقی نداره، تبدیل وضعیت بدون پرداخت مناسب حقوق و مزایا به چه دردی می خوره؟ من خودم قراردادی ۹۲ هستم اما بنظر من مشکل همه همکاران چه شرکتی و چه رسمی و چه قراردادی باید پیگیری و حل بشه وگرنه بستر ظلم که فراهم باشه، نوع قرار داد مهم نیست.
   باید اتحاد داشته باشیم و حقوق خودمان را مطالبه کنیم

   1. رضا می گوید

    همکار محترم سلام
    شما چرا میگی فرقی نداره ، یه نگاه به پشت برگه قراردادت بنداز ببین فرق داره یا نه .
    همکاران دائمی اصلا همچین بندهایی پشت حکمشون نیست مخصوصا بند ۴۱ .

 15. مریم می گوید

  سردبیر چرا اینطور صحبت میکنی؟؟؟ شما هم انگار یه طور با مدیران محترم هستید. شرکتی داد و بیداد که من نابغه هستم از کره مریخ اومدم بعد میبینی نه بابا خبری نیست حرف بوده میاد میگه حقم ضایع شده همه طرفدارش میشن. نود و دو میخواد بگه قرارداد دائم سریع میگن پدر مخابراتی . بخدا ما و شاید خیلی ها تلاش خودمون بوده تعریف نباشه خیلی های ۹۲ ها واقعا عالی هستن ولی شماها یه جوری صحبت میکنید انگار نبایست تکلیف ما روشن شه یا نباید آزمون شرکت میکردیم چون حق شرکتی های با سابقه بوده!!!! خواهشا مظلوم نمایی را از این سایت حذف کنید . هرکی بایست بحقش برسه. اما عادلانه.

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   مریم گرامی
   اینجا مکان ابراز نظراته.هر نظری ممکنه دست باشه ممکنه نباشه
   اصلا در این روزها از قراردادی ها هیچ حرفی نزدیم ..

   1. استخدامی 92 می گوید

    با سلام و احترام
    خوب سردبیر عزیز انتظار داریم از حق استخدامی های ۹۲ دفاع کنین. بند بند بخش های مرتبط با تبدیل وضعیت آیین نامه استخدامی، به صراحت حق تبدیل وضعیت استخدامی های ۹۲ را مورد تایید قرار میده. اگر قرار باشه یعده اعتراض کنن و مسئولین حق دیگران را به تاخیر و تعویق بندازن که سنگ رو سنگ بند نمیشه.
    همکاران هم استخدامی من چیزی جز اجرای آیین نامه استخدامی زمان خودشون نمیخوان. بسیاری از ما بصورت مستقل و خارج از بحث فرزند همکار و نیروهای شرکتی در آزمون پذیرفته شدیم و به استخدام شرکت مخابرات در اومدیم. هرچند که اون عزیزان هم طبق قوانین تعیین شده از طرف مخابرات استخدام شدند از همه دوستان و مسئولین خواهشمندم به حقوق هم احترام بذاریم.
    با تشکر

 16. ناشناس می گوید

  چیزی جز شرم بر پیشانی مسئولین ارشد مخابرات نیست

 17. رضا می گوید

  با سلام و عرض ادب ،
  ما استخدامی های ۹۲ فقط دنبال یک خبر هستیم …
  تبدیل وضعیت .

 18. محمد می گوید

  سلام
  صبح بخیر ساعت شش چهل دقیقه صبح روز شنبه بیست و چهارمین روز از فروردین ۹۸
  میخواستم بپرسم تاریخ دقیق واریز حقوق چه روزی ؟
  عیدی امکان پرداختش قبل حقوق هست ؟
  اصلا پرداخت می شه با نه ؟

  1. ناشناس می گوید

   تاریخ دقیق !!!!!!!!
   به قول جناب خان ، تاریخ دقیق دیگه چیه !!!!!!!!

 19. HrH می گوید

  سلام خدمت سر دبیر عزیز.
  چرا تو احکام سال ۹۸ تبدیل وضعیت قراردادی های سال ۹۲ از مدت کار محدود به دائم تغییر نکرده است؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

  1. ناشناس می گوید

   چون قرار نبود
   تغییر کنه

 20. B می گوید

  پس تبدیل وضعیت را چرا تو حکم ۹۸ اجرا نکردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   بله؟!
   چیزی گفتین؟!

 21. احمدرضا می گوید

  با سلام و احترام
  امیدوارم در سال ۹۸ تبدیل وضعیت استخدامی های سال ۹۲ انجام بشه . چیزی که صراحتا در آیین نامه قید شده .(مخابرات ما (به نقل از روابط عمومی مخابرات ایران) – به دستور مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و با حمایت هیئت مدیره و در راستای افزایش انگیزه و تعلق سازمانی و با توجه به مفاد آیین نامه استخدامی شرکت، کارکنان قراردادی استخدامی سال ۹۲ به استخدام دائم، تبدیل وضعیت می شوند.

  مهندس سید مجید صدری ضمن اعلام مطلب فوق افزود: همزمان با هفته جهانی ارتباطات و روز جهانی مخابرات و با توجه به بررسی های به عمل آمده بر طبق تبصره یک ماده ۵ آیین نامه استخدامی شرکت مخابرات ایران و همچنین مواد ۱۱ و ۱۲ این آیین نامه، کارکنان قراردادی مربوط به آزمون استخدامی شرکت مخابرات ایران به استخدام دائم، تبدیل وضعیت می شوند.

  او گفت: این تصمیم، مطابق با آیین نامه استخدامی شرکت اتخاذ شده است)
  نکات مهم این خبر :
  ۱- دستور مدیرعامل
  ۲- حمایت هیئت مدیره
  ۳- مواد ۵ و ۱۱ و ۱۲ آیین نامه

 22. HrH می گوید

  تبدیل وضعیت کارکنان استخدامی سال ۹۲ در حکم سال ۹۸ زده میشود؟؟؟؟؟ و عیدانه !!!!!!

 23. ح می گوید

  فرزند جانباز ۷۰ درصد می‌باشم و در وزارت نفت با سابقه ۸ سال به‌صورت شرکتی و با مدرک کارشناسی در واحد ایمنی و آتش‌نشانی مشغول خدمت هستم. آیا با این شرایط شامل رسمی شدن هستم یا خیر؟
  پاسخ: به موجب تبصره ماده (۲۱) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، ایثارگران مشمول باید پس از سه ماه به رسمی قطعی تبدیل وضعیت شوند؛ لذا دستگاه محل خدمت ایشان موظف است مشروط به اینکه مجوز استخدام از سازمان اداری و استخدامی و سازمان برنامه و بودجه نسبت به تبدیل وضعیت ایشان اقدام نماید.

 24. ناشناس می گوید

  سلام و خسته نباشید
  بله واقعا نمیدونم چی شده کلا ما استخدامیهای ۹۲ کسی اهمیتی نداریم انگار نه انگار که ماهم قرار بود تبدیل وضعیت داشته باشیم. آقای صدری عزیز قولی دادن در این مورد، ولی فقط در حد حرف باقی موند. این قضیه شسکام و tct1 و کارگزاران روستایی جوی تو مخابرات راه انداخته که ماها کلا از صفحه مخابراتیها حذف شدیم و سردبیر محترم مخابرات ماف هیچ پیگیریهایی نداره تو این مورد. این پاتق براچی گذاشتین؟؟؟

  1. استخدامی 92 می گوید

   سلام به شما همکار عزیز
   امیدوارم احکام جدید به همراه تبدیل وضعیت به دائم صادر بشه.
   سردبیر محترم انتظار حمایت بیشتری از شما داریم.
   با تشکر

  2. ناشناس می گوید

   حق گرفتنی است نه دادنی و این اداره هیچ وقت حق کسی رو راحت بهش نمیده باید باهم حرکت میکردیم که خیلی ها ساکت نشستن

 25. مرلین می گوید

  لایک*********************

 26. ح می گوید

  شما که به نظر استخدامی های سال ۹۲ با آزمون جهت تبدیل وضعیتشان گامی بر نمیدارید پس لطف کنید گروه ۹۲ ایها را بردارید.ممنون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: