مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

پاتوق کارکنان قراردادی ۹۲

مخابرات ما – حجم صفحات قبلی خیلی زیاد شده بود بهمین دلیل برای هر کدام از موارد قبلی, یک صفحه جدید باز کرده ایم.البته راهی پیدا خواهیم کرد که به صفحات قبلی نیز دسترسی داشته باشید.کمی بمن فرصت بدهید.

130 نظرات
 1. Ahmadreza می گوید

  سلام
  ظاهرا از اول مهر ماه طرح طبقه بندی مشاغل اجرایی میشه ، با این اوصاف فقط سر استخدامی های ۹۲ بی کلاه موند .

 2. ناشناس می گوید

  سردبیر عزیز میشه بزرگواری بفرمایید این مطلب رو به خدمت آقای صدری منعکس فرمایید:
  عملاً پس از اجبار مخابرات ایران به انعقاد قرارداد دائم با کارگزاران روستایی، مصوبه ی سال ۹۴ هیئت مدیره وقت در مورد عدم انعقاد قرارداد دائم و تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی، که مورد استناد مدیریت محترم مخابرات در توجیه عدم تبدیل وضعیت قراردادی های سال ۹۲ (علیرغم تعهد شرکت در سال های ۹۱ و ۹۲ و وعده رسمی مدیرعامل محترم در سال ۹۷) میباشد از درجه اعتبار ساقط شده. از مدیرعامل محترم تقاضا داریم با توجه به این سلب اعتبار از مصوبه ی مذکور، و نظر به اختیارات گسترده مقام مدیرعامل، مجدداً پرونده تبدیل وضعیت قراردادی ها (علی الخصوص قراردادی های سال ۹۲ که حتی در سال ۹۷ برای اونها حکم قرارداد دائم هم زده شد) را بگشایند و در راستای جامه عمل پوشاندن به این خواست طولانی مدت قراردادی های ۹۲ و وعده ی مسرت بخش خودشون در سال ۹۷ اقدام فرمایند.
  سردبیر عزیز خواهشمندم با توجه به ارتباطاتی که دارید این مطلب رو از طرف قراردادی های ۹۲ برای مدیرعامل محترم ارسال کنید و نگرانی این گروه از کارکنان مخابرات رو که از طریق آزمون سراسری و طی دوره طولانی مدت مصاحبه و تحقیقات، در شرکت مشغول به کار شدند را نسبت به وضعیت امنیت شغلی و شایعات شکل گرفته پس از اتفاقات سال گذشته به ایشون منعکس کنید.
  با سپاس فراوان از شما و دست اندر کاران مخابرات ما.

  1. ناشناس می گوید

   سردبیر جان لطف می‌کنید اگه حداقل در پاسخ به درخواست‌ها یک کامنت کوچک بگذارید که ببینیم درخواست مورد قبول واقع شده یا اصلاً امکانش هست یا کلاً مخالفید و غیره! با توجه به اینکه کامنت درخواستی از شما بوده صرف تاییدش متوجه نمیشیم روش اقدامی هم میشه یا خیر.
   البته می‌دونیم سرتون شلوغه ولی لطف می‌فرمایید برای درخواست‌ها یه پاسخ کوچک هم اگه مقدوره بگذارید.

   1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

    برخی اوقات بین تایید کامنت و پاسخ من فاصله میفته وگرنه سعی میکنم همین کار رو بکنم
    برخی اوقات هم کامنتها به من مروبط نمیشه مثل مورد شما
    اما من پیگیری میکنم و اگر جوابی داشته باشه به شما میدم
    مثلا این کار فعلا انجام نمیشه و من نمیدونم چطوری اینو به شما بگم.

    1. ناشناس می گوید

     سردبیر بزرگوار خوب برای همین من توجیه و دلیل برای مدیرعامل آوردم دیگه که طبیعتاً اون علت اجرا نشدن تبدیل وضعیت از حیث اعتبار ساقطه پس یا دلیل دیگری باید داشته باشه و یا شدنیه.
     اما فرمایش حضرتعالی که می‌فرمایید: «این کار فعلاً انجام نمیشه» اگه بر اساس دلایلی هست که شما اطلاع دارید و قابلیت بیان شدن و اطلاع‌رسانی به ما هم هست، ما رو هم در جریان بگذارید، اصلاً قسمت مجهول ماجرا اینه که کار تبدیل وضعیت از کجا به هم خورد؟ سال گذشته شایعات زیادی در این مورد شنیده می‌شد و همه و همه هم سربسته بود و هیچ کدوم درست شفاف نشد، خود مدیرعامل هم مشخص نکرد که دقیقاً به چه دلیل از موضعی که داشت عقب نشست و یه مصوبه که وجود یا عدم وجودش هم تحت سواله، پس از نزدیک به ۶ ماه وعده و وعید دلیل قرار داد، برفرض وجودش هم که حالا نقض شده و دیگه نمیشه بهش استناد کرد. سردبیر جان اگه اطلاعاتی دارید قضیه رو برای ما هم شفاف کنید، همه چیز الان مبهمه، حتی شکایات و پیگیری‌های ۹۲ی‌ها هم در یه جو مبهم و مخفی پیش میره! من اصلاً نمی‌دونم چه چیزی سبب این سطح از مخفی‌کاری و اظهارات متناقض و شایعات شده!

 3. ناشناس می گوید

  با سلام
  آقای مهندس صدری قول داده بودند کسانیکه تاپایان سا ل۱۳۹۷ سی سال خدمتشان تمام شده باشد بایستی بازنشسته شوند در غیر اینصورت از سمت مدیر ورئیس اداره به کارشناس تنزل پیدا میکنند این صحبت کی عملی میشود ؟؟

 4. مریم می گوید

  سلام علیکم/
  بدون تعارف اونایی که دارن نق میزنن لطفا بخونند.
  مخابرات باندازه ۵ تا بانک سرمایه داره/ با اطمینان/
  مخابرات اگر توسعه نمیده بدلیل این است که کشور هنوز ظرفیت پذیرش توسعه شبکه و تکنولوژی جدید تر را نداره/
  الان هم اگر میبینید مخابرات کمی آرام تر است نسبت به گذشته ۲ تا دلیل مهم داره و اینم با اطمینان میگم/
  ۱- بدلیل اینکه خصوصی سازی شده و تصمصم گیرنده فقط خودش نیست/
  ۲- انشاالله سرمایه مخابراتی داره صرف امنیت کشور میشه و نمیشه بیشتر از این توضیح داد/

  انقدر نگید دارن میخورن دارن میخورن اختلاس میکنن/ من و شما خودمون هم هر لحظه در حال آزمایش خداوند هستیم/ بعید میدونم تو ۸ سال دفاع مقدس کسی این آرامش که ما داریم رو داشت/ الان از ۸ سال دفاع سخت تر شده متوجه باشید لطفا/ انقدر بی اساس و ظاهر بین حرف نزنید/ شما فکر میکنید (رزق و روزی) دست این آقایون هست اینها خودشون هم روزی خور پروردگار عالم هستند/ اگر ظلم میبینید که انکار نمیکنم . ظالمان تاریخ را بیاد بیارید که چجور بودند/ امثال ما که نمیتونیم جز اعتراض کاری بکنیم/ فقط قیامت انشاالله هر کس به اندازه ذره ای ظلم کرده باشه به سزایش میرسه/

  جانم فدای امام حسین علیه السلام / خدا لعنت کند افرادی را که تو جامعه دارن حق افراد مظلوم را میخورند/ بزودی مرگشون میرسه/توکل به خدا کنید انشالله موفق میشید. بنده هم مثل بقیه تو این جامعه دارم زندگی میکنم/

  قالَ اللهُ عَرَّ وَ جَلَّ لَو لَا أن یَجِدَ عَبدِیَ المُومِنُ فِی قَلبِهِ لَعَصَّبتُ رَأسَ الکَافِرِ بِعِصَابَهِ حَدِیدٍ لا یُصَدَّعُ رأسُهُ أَبَدا.
  خداوند عروجل می فرماید اگر بنده مومن من دل آزرده نمی شد، سر انسان کافر را با دستمالی آهنین می بستم، تا هرگز دچار سردرد نشود.
  اصول کافی(ط-الاسلامیه) ، ج۲ ،ص۲۵۷(باب شده ابتلاء المومن، حدیث ۲۴)

  حدیث (۱۰) امام صادق علیه السلام :
  کُلَّما أزدَادَ العَبدُ إیماناً ازدَادَ ضِیقاً فِی مَعِیشَتِهِ.
  هر اندازه که ایمان بنده افزون گردد، تنگ دستی اش بیشتر و زندگی اش سخت تر شود.
  اصول کافی(ط-الاسلامیه) ، ج۲ ، ص۲۶۱ (باب فضل فقراء المسلمین حدیث ۴)

 5. ناشناس می گوید

  ببنید دوستان اشتباه همه شما این هستش که فکر می کنید باید رسمی باشید.خیر شما اگر تخصص داشته باشید این سازمان هستش که باید دنبال شما باشه و نه شما دنبال سازمان
  خیالتون را راحت کنم.مخابرات نه ارزش موندن داره و نه ارزش وقت گذاشتن.مخابرات شده یه شرکت ورشکسته به لحاظ نیروی انسانی و وفقط سعی میکنه حقوق نیروها را(با زدن از سرو ته حقوق)پرداخت کنه تا سر وصدایی ایجاد نشه.وگرنه تمام طرح های توسعه ای تعطیل شده،مشتری مداری صفر شده و مدیریت چسبیدن به چند تا کار بیهوده
  ۱-پرداخت تمام و کمال سود سهام سهامدار بزرگ!!!!!!!
  ۲-پرداخت به دوستان بازنشسته که با خیال راحت میتونن سر وصدا کنن(وبا عرض پوزش همیشه هم مدعی اند)
  ۳-کاهش هزینه ها به هر شیوه وای وبه هر قیمتی بجای فکر کردن برای افزایش درامد

  لذا همکاران گرامی صادقانه بهتون میگم
  اگر می تونید برید که از مخابرات فرار کنید،اگر هم نمی تونید به هر دلیلی(مثل خودم فقط وفقط وفقط به دلیل خانواده ام)کار دوم پیدا کنید اسمش کار دوم هستش اما در واقع کار اول بدونیدش وهم و غمتون را بزارید برای اون(این به معنی کم کاری برای مخابرات نیست)
  اما بمیرید برای کسی که حداقل برات تب کنه
  سرتون را درد نیارم خیلی ها اشتباه کردن اومدن مخابرات خیلی ها هم چاره ای نداشتن خیلی ها هم گول اسم و رسمش را خوردن اما به هر صورت تا دیر نشده فکری به حال خودتون بکنید.اینم بدونید تا این سیستم در کشور ما جاری هستش نمیذارن یه گروه تو هیچ شرکتی تشکیل بشه که مثلا کاری بکنه
  نمونه اش همین اتحادیه و انجمن های خودت مخابرات

 6. سیروان می گوید

  دوستان با سکون و سکوت هیچ کس به حال ما فکری نخواهد کرد باید حرکتی چیزی کنیم فایده نداره اینطوری

 7. محمد می گوید

  سلام دوستان امروز میخوام اعتراف کنم که سال ۹۲ گول خوردم و بین سازمان امور مالیاتی و مخابرات بزرگترین اشتباه زندگیم رو کردم و مخابرات رو انتخاب کردم.دوستام رفتن مالیاتی الان شدن ممیز ولی من هنوز همون کارشناس هستم بدون کوچکترین تغییری. به هیچ عنوان احساس تعلق به این سازمان رو ندارم. از امروز شبانه روز درس میخونم تا استخدامی قبول بشم.من میتوانم و باااااید از این سازمان برم.

  1. ناشناس می گوید

   تو این سازمان تعلق سازمانیت رو نابود میکنن.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: