مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

پاتوق شرکتی ها- خدمات اول مخابرات

مخابرات ما – حجم صفحات کامنت نویسی قبلی خیلی زیاد شده بود بهمین دلیل برای هر گروه, یک صفحه جدید باز کرده ایم.لطفا کامنتهای غیر مرتبط با مطالب را اینجا بنویسید.

2,740 نظرات
 1. جهرمی می گوید

  دوست عزیز رصدگر دوست داشتنی
  سردبیر محترم
  پیام هایی که منتشر نمی کنید بیشترش انتقاد به روال کار هست و خواهد بود
  توهینی به کسی انجام نشده
  همین پیام هایی که این دوستان ( از جمله همین خانمی که انتشار پیام هاشون رو منتفی کردید ) ، فقط کمپین راه اندازی کردن که به روشی اعتراض کنند به نحوی ظلمی که به دوستان و همکاران بخش خصوصی میشه ( حالا این روش درست بود یا نه رو میشد به راحتی و روالی دیگر روشنگری کرد . نه اینکه پیام ها رو به کلی انتشار ندید . ( سانسور در دنیای رسانه اطلاع رسانی به نظر بنده کوچک مورد جالبی نیست .
  ولی وقتی دیدید که به نفع سایت و مدیران احتمالا نیست و ممکنه که همکاران بخش خصوصی را در امری متحد کند احتمالا به توصیه مدیران و یا صلاحدید با عدم انتشار سعی در به اصطلاح جلوگیری از متحد شدن کردید .
  خب مگر فقط سایت شما وجود دارد که این اهداف در اون بیان میشه
  ماشاالله شبکه های اجتماعی همه جا هستند و همه دوستان خصوصی هم در همه این شبکه ها عضو و فعال و مشغول

  به هر حال گفتن بنده ناچیز به عنوان یه دوست بود
  شما رسانه اطلاع رسانی دارید و خوشایند نیست اطلاعات رو سلیقه ای ( به دوستار مدیران مخابرات که ثابت شده مدیران نالایق و ناتوان هستند ) انتشار دهید
  یا حق

 2. مسیح می گوید

  رصدگر به سجهرمی جهرمی جان ناسزا و تهمت بی مدرک منتشر نمیشه. مگه شما علاقه به دیدن این چیزها دارین که اگه نباشه یعنی سایت به درد نمی خوره؟

  رصدگر عزیز و دوست داشتنی فقر را نمیشه زسرمیز گذاشت وپنهان کرد دوستانت مشکلات کارکنان شرکتی را توهین به ارباب خودشان میبینند وبه همین خاطر منتشر نمیکنند

  1. رصدگر می گوید

   مسیح داشتیم؟؟ تو دیگه چرا؟ اگر قرار باشه اینجا به هم اعتماد نکنیم اوضاع همین میشه که می بینیم. می خواهیم مشکلی حل بشه یا می خواهیم دق و دلیمون رو سر هم خالی کنیم و برخوردهای سلیقه ای بکنیم؟
   فکر می کنم دیگه این بحث ها فقط فرافکنی هست و همه مون رو از هدف اصلی دور می کنه به همین دلیل ختم کلام لازمه.

 3. جهرمی می گوید

  این سایت دیگه بدرد نمی خوره
  سردبیر جان
  شنیدیم و دیدیم که پیام های دوستان رو منتشر نمی کنید
  این به نظر شما درسته ؟

  1. رصدگر می گوید

   سلام جهرمی جان ناسزا و تهمت بی مدرک منتشر نمیشه. مگه شما علاقه به دیدن این چیزها دارین که اگه نباشه یعنی سایت به درد نمی خوره؟

   1. جهرمی می گوید

    چرا پیام های همکارانمان را منتشر نمی کنید
    همین خانمی که چندی قبل پیغام می ذاشت
    فکر کنم منیری بود اسمش
    یا پیام های همکارانی که خودم می شناسم و از مدیر مخابرات ایران انتقاد کردن
    سلیقه بودن انتشار در امر رسانه ، اصلا و ابدا مورد جالبی نیست ولی در این مرز و بوم گویا عادی شده

    1. رصدگر می گوید

     من چند بار جواب شما رو دادم هر سری باز حرف اولتون رو می زنید و اصلا گوشتون بدهکار نیست. فکر می کنم دیگه کافی باشه. تمام

 4. حیدر می گوید

  جناب آقای سردبیر تا انجا که امکان داشته شما برادر گرامی در همه موارد مشکلات نیروهای شرکتی را انعکاس داده اید ولی یک پیشنهاد داشتم بصورت روزانه قوانین کار و قوانین تبعی ان من الجمله طبقه بندی مشاغل ، رفاهیات ،سنوات و دستورالعمل های روابط کار و بخشنامه های مرتبط به قوانین کار دریک قسمت با عنوان نظرات حقوقی در مورد قانون کار ایجاد کنید منتشر شود متشکر از زحمات سردبیر گرامی.

 5. بانوی شرکتی می گوید

  سردبیر جان یه سوال

  اینکه اگر قراره پیمانکار محلی بیاد باز در قالب دوتا قرارداد هست در مخابرات ایران، شبکه و نیروی انسانی یا نه مثل قبل شکسته میشه و هر استان جدا مناقصه برگزار میکنه.. ام دی اف جدا .. نگهبانی جدا…. مالی جدا؟!

 6. ناشناس می گوید

  با سلام کم کم داریم به ۲۲بهمن وبعد از اون هم به نوروز نز دیک میشیم آماده کنیم خودمون رو واسه گرفتن پاداش و عیدانه که اکثر شرکتها به کار کنا نشون میدن و بچه های مخابرات باید از درو نظاره گر باشند تقریبا دیگه واسه ما آرزو شده که از مخابرات یک بار پاداش و عیدانه بگیریم

 7. علی می گوید

  دوستان طبق قانون . سنوات و بیمه از روز اول اشتغال به هر کسی در هر کارگاهی تعلق میگیره و اصلا ربطی به تعویض پیمانکار و قرارداد نداره و باید تا روز آخر محاسبه و پرداخت بشود . زمانی که با پیمانکار کار میکردیم ماهی ۹۰۰ پرداخت میکرد با کارهای فاکتوری برای مخابرات و محلی داده بود برای اسکان . از ۹۳ tct اومد . از ماهه بعد بهمون ۷۰۰ دادن بدون هیچ مزایایی … !

 8. علی می گوید

  چرا در مورد کفش و لباس کار شرکتی ها حتی قند و چای و وسایل نظافتی و دستمال کاغذی در حقمون اجهاف میشه و میگن شما ندارید و فقط ماله رسمی هاست . از سال دیگه میگن از خونه باخودتون آب بیارید واسه دستشویی تون شما اجازه مصرف آب ندارین …….. آخه تا چه حد تبعیض

 9. علی می گوید

  آقایون . دزدی از این بالاتر . به سختی و با هزار منت مرخصی میدن و وقتی به آخره سال میرسه هرچی مونده رو سوخت میکنن و فقط ۹ روزش رو بهمون پرداخت میکنن . بابا این واسه رسمی هاست که ذخیره میشه برای سال بعدشون . ما قراردادی ها رو باید طبق قانون کار پایان هر سال به طور کامل تصویه بدهند حتی اگه ۳۰ روز مرخصی استفاده نکرده باشیم عینا باید پولش پرداخت بشه ……

 10. علی می گوید

  چرا طرح طبقه بندی مشاغل رو به درستی و طبق آیین نامه اجرا نمیکنن . چرا باید با توجه به اینکه منه شرکتی با تخصص و تحصیلات بیشتر مسئولیت بیشتر کار بیشتر یک سوم حقوق یک رسمی هم رده ام بگیرم

 11. ناشناس می گوید

  آموزش و پرورش داره با جدیت به نیروهای رسمی و پیمانی و قراردادی میرسه مسکن هم داره برای همه تهیه میکنه قرارداد با وزارت و شهرسازی منعقد شده همه ی حق و حقوقی که برای نیروهای رسمی قائل شده به غیر رسمی ها میده . یکی نیست به این آقا بگه تو چه کار کردی برای ما؟ هاااا چی کار کردی ؟ ما دلمون به چیه اینجا خوش باشه ؟ هر روز داریم از زن و بچه سرکوفت میخوریم

 12. ناشناس می گوید

  🇮🇷
  خسی در مخابرات

  🔸هوا سرد و زمستانی است . زنگ کلاس زده شده و بچه ها برای استراحت کوتاه به حیاط مدرسه میروند. علی و حسین به تازگی با هم آشنا شده و هردو تمایل دارند این آشنایی به دوستی منجر شود ‌. از این رو علی باب صحبت را درباره کار پدر باز می کند . او میگوید پدرم در اداره ای کار میکند که هر ماه به او کمک هزینه تحصیل فرزندان میدهند .از حسین میپرسد برای پدر تو چنین واریزی وجود دارد ؟ حسین سری تکان میدهد و میگوید برای پدرم واریز نمیشود ولی به همکارش که در یک اتاق هستند واریز میشود. علی تعجب میکند و به سخنان خود ادامه میدهد ، او می گوید ما در عید یا تعطیلات با خیال راحت به مسافرت میرویم چون اداره ی پدرم مکان های رفاهی در اختیار ما میگذرد و ما بدون نگرانی از محل اقامت به مسافرت میرویم ، حسین شما چطور ؟ حسین سری تکان میدهد و میگوید برای پدرم چنین امکاناتی نمیدهند ولی به همکارش که در یک اتاق هستند چرا.علی متعجب تر شده و به حرف های خود ادامه میدهد و میگوید اداره ی بابا خیلی خوب است و در مناسبت های خاص مثل روز زن عیدی به بابا میدهد و بابا با افتخار آن را تقدیم مادر میکند ، و میپرسد حسین اداره ی پدر شما چطور ؟ و حسین سری تکان میدهد و …..‌‌..
  علی خسته از جواب های حسین دیگر علاقه ای به سوال از حسین ندارد و به حرف های خود ادامه میدهد و میگوید : بابا حقوق خیلی خوبی دریافت میکند ، به سبب بهره وری خوبی که دارد سالی دوبار جداگانه برای آن پول میگرد ، بابا در اداره ای که کار میکند سهام دارد ، پول غذا میگیرد ، حقوق سروقت میگیرد ، پول خواروبار زیادی میگیرد ، حتی برای عروسی خواهرم که تازه ازدواج کرده کمک بلاعوض ازدواج به پدرم واریز شده است ، راحت پدرم از هر جایی که میخواهد میتواند وام بگیرد چون اداره به او کاغد کسر حقوق میدهد ، پدر اضافه کاری خوبی میگیرد و متناسب با کارش در طبقه شغلی خاص خود قرار دارد. البته علی معنی بیشتر کلمات را نمیداند و فقط زمانی که پدر به مادرش توضیح میداد، شنیده است.علی از استخر رفتن های رایگان با پدرش میگوید که اداره پدر در اختیار آن ها قرار میدهد ، از پول غذایی که به حساب پدر واریز میشود ، از پول رفت و آمد و…..
  علی اینبار خسته شده و میخواهد حسین هم حرف بزند ، تک تک سوالات را میپرسد و از حسین سر تکان دادن میبیند و همان جواب های تکراری . حتی متوجه میشود پدر حسین یک سوم پدرش حقوق میگیرد و وقتی مطالبات قانونی خود را در اداره مطرح میکند ، تهدید به اخراج میشود، اینبار علی می گوید حتما سواد پدرت کم است یا سابقه ی کاریش ، علی از این حرف برافروخته شده و میگوید پدر من لیسانس دارد و بیست و پنج سال سابقه ی کار در آنجا.حیرت علی زیاد شده چون پدر او هم لیسانس دارد و سابقه کاریش حتی سه سال کمتر از پدر حسین. علی به صرافت می افتد و محل کار پدر حسین را جویا میشود ، حسین میگوید پدرم در اداره مخابرات و در واحد….. کار میکند ، رنگ رخسار علی مثل گچ سفید شده و فهمیده آن هم اتاقی همکار پدر حسین کسی نیست جز پدر خودش . علی مات و مبهوت مانده و چیزی نه میخواهد بگوید و نه میتواند بگوید ‌. او با احساس شرم حسین را در آغوش میگیرد و کلامی نمی گوید.
  زنگ زده شده و بچه ها سر کلاس رفته اند اما صحبت های آنها هر دو را میخکوب نیمکت حیاط کرده است.
  هوا سرد است..‌‌.

 13. ایمان می گوید

  باسلام خدمت سردبیر عزیز لطفا پاسخ به این سوال بدین
  آیا عوض شدن پیمانکار باعث کم شدن حقوق می شود؟ یعنی سنوات ۵ سال سابقه کار در tct و یا شسکام که مبلغ ۴۰۰ هزار تومان می باشد که الان هر ماه داره به پایه حقوق ما اضافه میشود و واریز میشود با آمدن پیمانکار جدید حذف و کم می شود؟ چون شما گفته بودید شاید زیاد تر هم بشود ولی اینجوری کمتر میشود نه زیادتر!!! آیا این سنوات ماهانه از حقوق کم میشود؟
  من با ۱۵ سال سابقه تا به امروز ندیدم پیمانکاری یک ریال بیشتر به کسی بدهد و با راههای بسیار حتی قسمتی از حقوق هم زده شده و کمترین دریافتی رو به پرسنل دادن حتی شرکت های بزرگ (طبقه بندی چندین سال قانون شده و باید واریز بشه که تا به حال نشده که عده ای از دوستان با شکایت و گرفتن وکیل طبقه بندی سالهای قبل رو از پیمانکاران گذشته گرفته اند پس قانون) لطفا پیگیر کم شدن مبلغ ۴۰۰ هزارتومان بابت سنوات ۵سال سابقه باشین که این حق با ورود پیمانکاران جدید از بچه ها گرفته نشود ممنون

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   ایمان عزیز
   من از جزئیات کار پیمانکار احتمالی بعدی خبر ندارم.اینها مواردی است که در قرارداد دیده می شود.پیمانکار از خودش که نمی دهد باید بتواند بگیرد از مخابرات.
   ولی اینها را من هم پرس و جو خواهم کرد تا بدانم در صورت ورود یک پیمانکار جدید چه خواهد شد.
   در مورد زیاد شدن حقوق! من هرگز اینو نگفتم.وقتی مناقصه ای برگزار نشده چطور میتونم چنین حرفی بزنم. من گفتم شنیده ام که مخابرات و سیاست گذاریش به قصد کاهش هزینه این کار رو نکرده.حتی اگر پیمانکار بعدی پول بیشتری هم بخواد از مخابرات بگیره و به کارکنان بده، مخابرات قبول میکنه یعنی قصد ابطال مناقصه رو بخاطر قیمت نداره.
   به این موضوع بصورت مثال توجه کنید
   فرض کنید شسکام قیمت میده. باید نفری ۴۰۰ تومن بابت سنوات اضافه کنه . اما یم پیمانکار جدید بیاد و ایت ۴۰۰ تومن رو در نظر نگیره! چه اتفاقی میفته؟
   شرکت دوم قیمتش کمتره و برنده میشه
   اینها ظرایفی است که در متن مناقصه باید دیده بشه بنظر من. یعنی مخابرات وقتی میگه مطابق ب قوانین اداره کار حقوق میده، باید اینها را رعایت کند.
   خواهش میکنم از حرفهای من برداشت غیر منطقی نکنید.اگر شبهه ای دارید مثل الان بپرسید. من خودم هم در این موارد یا قوانین کار اطلاعات زیادی ندارم متاسفانه.بهمیین دلیل باید برم بپرسم و تحقیق کنم.
   سابقه ۱۵ ساله شما درست میگه
   پیمانکار بخواد یک ریال اضافه بده باید از خودش بده! میده؟ … کعلومه که نمیده. باید بتونه بگیره …
   ابهامات زیادی در این مورد هست که من جوابشو نمیدونم. باید بپرسم

   1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

    ایمان عزیز
    ببین همین الان با دو نفر خبره حرف زدم . در همین مورد. ولی نظرات کاملا با هم مخالفه. خودتون بخونین
    نفر اول: سلام طبق قانون پایه سنوات از سال ۹۱ برای تمامی پیمانکاران لازم الاجرا بوده و با جابجایی کارفرمایان نیروی انسانی حذف نخواهد شد.
    نفر دوم- سلام این درسته طبق قانون اشتغال سالانه در هر کارگاه باعث میشه سنوات به کارگر پرداخت بشه یعنی اگر پیمانکار عوض بشه عملا پایه سنوات تعلق نمیگیره متاسفانه تصمیمات عجولانه مدیران مخابرات هم به ضرر پرسنل هستش و هم به ضرر خود مخابرات یکی از دلایلی که دستگاه های اجرایی مدام پیمانکار رو عوض می‌کنند همینه
    .
    حالا من باید چه نظری بدم؟
    باید صبر کنم تا پاسخی منطقی در بیارم

    1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

     ایمان عزیز
     همه تیم مخابرات ما را این موقع شب (به ساعت پیام نگاه کنید) به کار گرفتم تا به جواب س.ال شما رسیدم.یک مطلب هم براتون زدیم ولی این چند خط را بخوانید:
     ۲ نکته مهم در خصوص پایه سنوات کارگران قراردادی موقت از سال ۹۲ به بعد
     نکته اول : از ۹۲ به بعد پایه سنوات به سابقه کار در کارگاه ارتباط دارد نه مدت قراداد کار موقت.

     نکته دوم : سابقه کار در کارگاه مهم است نه کارفرما.

     1. ایمان می گوید

      بسیار سپازگذار هستم از زحمات شما که پاسخگو سوالات هستین ممنون و خسته نباشید به شما و تیم خوبتون .

 14. خذمات أخر می گوید

  درود خدا بر نمایندگان مجلس و مدیران مخابرات و پیمانکاران مظلوم مخابرات که تونستن حق مارو بگیرند.

 15. ناشناس می گوید

  باسلام
  آفرین به آقا مهدی که یک نظر کارشناسی دقیق وبه دور از حاشیه ومطالب منفی ارائه کردند-امیدوارم نظریات در مخابرات ما با این سبک وسیاق افزایش پیدا کنه

 16. ناشناس می گوید

  هر کسی جایی کار میکنه باید بتونه با حقوقش زندگی کنه … با دو تومن نمیشه زندگی کرد …

 17. ناشناس می گوید

  سردبیر شما هم از زنجیره ی باز کردن راه پیمانکار محلی هستین.
  واگذارتون‌میکنیم ب خدا

 18. کارگر لیسانسه می گوید

  کاشکی معلم میشدم کاشکی شغل آزاد داشتم کاشکی ۱۶ سال پیش بعد از اومدن از خدمت سربازی میرفتم شاگرد یه مکانیک میشدم ولی مخابرات نمی اومدم کاشکی دکه روزنامه فروشی داشتم کاشکی میوه فروش بودم کاشکی یه شغل توی یه جایی غیر از این خراب شده داشتم کاشکی…

  1. ناشناس می گوید

   کارگرلیسانسه کاش میرفتی فرانسه.اونجا همه چی با شانسه !!!

 19. مهدی می گوید

  با سلام و خسته نباشیدخدمت سردبیر محترم
  پیرو خبر سایت مخابرات ما مبنی بر اجرای مناقصه جهت حضور پیمانکاران محلی در شرکت مخابرات ایران به عنوان فردی که پس از گذشت ده سال کار با پیمانکار محلی و شرکت خدمات اول نظرات خود را که شاید مورد قبول بسیاری از همکاران شرکتی نیز می باشدخدمت جنابعالی اعلام می نمایم و امیدوارم به سمع و نظر مدیران مخابراتی نیز برسد.
  معایب طرح
  ۱) به دلیل ضعف قانونی موجود در تشکیل شرکت ها و موسسات اصولا شرکت های پیمانکاری فعال در مخابرات چه از نظر مالی و چه از نظر ساختاری و مدیریتی فاقد شرایط لازم جهت انجام این امور می باشند.
  ۲) به دلیل وجود روابط در سیستم اداری همواره مناقصات صورت گرفته دارای شفافیت کافی نبوده و در بسیاری از موارد بدون در نظر گرفتن تمامی شرایط قانون کار و صرفا به دلیل اینکه فقط شرکتی خاص باید برنده مناقصه باشد قیمت های واقعی در نظر گرفته نمی شود.
  ۳) همانگونه که تجربه نشان داده است چون شرکت های محلی زیر نظر استان ها کار می کنند و به دلیل اینکه بر اساس یک سری از روابط برنده مناقصات شده اند و همچنین به خاطر اینکه در سال های اتی بتوانند به راحتی قرارداد های خود را تمدید کنند نمی خواهند یا نمی توانند از حقوق افراد زیر مجموعه خود دفاع کنند .
  ۴)این گونه شرکت ها به دلیل نبود بنیه قوی اقتصادی توانایی پرداخت حقوق مجموعه خود بدون دریافت از مخابرات را ندارند.
  ۵) عدم واریز به موقع و صحیح حق بیمه کارکنان به گونه ای که بسیاری از همکاران شاغل با این شرکت ها با عدم واریزی بیمه در زمان های مشخص روبه رو شده اند.
  ۶) چون شرکت های برنده شده در مناقصات با مبالغ بسیار کمتر از مبلغ واقعی برنده می شوند پس تنها راه حل اسان برای سود در قرارداد را عدم اجرای صحیح قانون کار برای کارگران خود می بینند.
  ۷) همانگونه که همگان مستحضر هستند بحث نظارت جهت جلوگیری از سواستقاده ها سخنی بیش نبوده و در عمل هیچ اتفاقی نخواهد افتاد.
  ۸)تنها مزیت شرکت های خدمات اول و شسکام پرداخت حقوق کارکنان در یک بازه زمانی مشخص بوده که خوشبختانه با اجرای این طرح مزیت فوق نیز به فنا خواهد رفت.
  مزیت طرح فوق
  ۱) تنها مزیت این طرح برای شرکت مخابرات ایران و شرکت های پیمانکاری محلی بوده که عزیزان مجری طرح و حامیان آن به خوبی بر آن واقف هستند.
  یا تشکر

 20. ناشناس می گوید

  چرا این مخابرات باعمر بفنا رفته ما خصو صی هابازی میکنه اگر ان اقایونی که ان بالا نشسته یک ارزن فکر داشته باشن که ندارن این قدر با این بچه های خصوصی ازدکتراش گرفته تاخدماتی با اندک حقوق دارن کار میکنن با اینها بازی نمیکنن هرروز یک چیز همش سرکاری رسمی حداقل هشت تومن حقوق میگیره بخش خصوصی خصوصی با دوتومن کار میکنه باجون دل همین را هم هرروز روی اعصاب راه میرین نکنید خدارا خوش نمیاد

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   بخش خودتون درسته
   من یادم نمیاد هشت تومن حقوق گرفته باشم
   بهتر نیست از حقوق خودت حرف بزنی؟
   خیلی ها از رسمی ها بیشتر میگیرن اونم باید بره از این حرفها بزنه؟
   اینجوری نگین. وگرنه مخابرات هم میگه شما با این شرایط قبول کردین اومدین.اینجوری خوبه؟
   نه خوب نیست
   بلکه باید گفت: هر کسی جایی کار میکنه باید بتونه با حقوقش زندگی کنه … با دو تومن نمیشه زندگی کرد …
   این میشه دفاع از حق خود.

   1. شرکتی می گوید

    سردبیر جان خیلی پس مظلوم واقع شدی که تا حالا حقوق ۸میلیونی ندیدی نصیحت میکنم پیگیر حق و حقوقت بشی چون من خودم با چشمای خودم حقوق ۹ میلیونی ریس اداره دیتا رو دیدم

    1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

     باور کن دریافتی من نصف اونم نیست

     1. ناشناس می گوید

      دوست عزیز برای امسال حداقل حقوق هر رسمی با هر سمتی که هست از ۳٫۵ و ۴ به بالا شروع میشه . تورو خدا مارو چیز فرض نکنید . مدیران ارشد هم در استان ها از ۷ شروع میشه برو تا بالا .

 21. پاتریوت می گوید

  سلام
  این مخابرات هم دیگه خیلی بی در و پیکر شده

  صد رحمت به جناب سرائیان ،

  این دیگه چه جور مدیریتیه ، همش استرس و اضطراب و دروغ و فتنه ……

  1. ناشناس می گوید

   زمزمه های از رفتن اقای صدری از مخابرات به گوش می رسه…به همین دلیلم طرح کارشناس حرفه ای اجرا نمی گردد…تا مدیر عامل بعدی بیاد ..اونم تا بیاد بررسی کنه و تصمیم بگیره دوباره یه چند سالی میشه…همین جور دور باطل اجرا می‌شود.تا شرکتی ها بازنشسته بشن

 22. مسیح می گوید

  سردبیر
  تا این لحظه
  به شهادت خود ما که ۱۲ سال است کار رسانه می کنیم.
  مخابرات حتی برای انتخاب یک نماینده دخالت نکرده تبلیغ هم نکرده
  اصلا +
  من یکی نفهمیدم جناب سردبیر شایددوستان شرکتی ما فهمیدن کجای این حداقل همون ۱۲ سال شما این نمایندهای مجلس برای کارکنان شرکتی قدم گرفتن شما دیگه ما رر سیاه نکنید اگه یه نمونه یادتون میاد به ما بگین لااقلل ما ناشکری نکنیم هر روز بین نماز از دوستان مجلسی شما شکرگذار باشیم تا خدا از ما رضایت دااشته باشه بابت حقوق ۶ میلیونی

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   مسیح عزیز
   من یکی نفهمیدم اصلا شما از چی حرف میزنی
   چی میگین . به چی معترضین!
   مگر بحث ما اینه که نماینده برای شرکتی کاری بکنه یا نکنه؟
   ضمن اینکه خدا رو خوش نمیاد زحمت اون نماینده ها رو نادید بگیرین که دهها جلسه با بچه های شرکتی گذاشتن.حالا نتیجه نداده بحث چیز دیگری است
   ما گفتیم مخابرات در انتخاب نماینده مجلس دخالت نمیکنه. حالا این چه ربطی به حق و ناحق داره
   ضمن اینکه من معتقدم مخابرات باید کمک کنه همکاران بازنشسته ای برن مجلس که مخابرات رو بشناسن و بهش کمک کنن.
   این حرف چه تضادی با حرف شما داره؟
   یه جوری حرف بزنین که ما حداقل بدونیم بخاطر چی باید از شما عذرخواهی کنیم؟
   کاش بقدری که نوشتین وقت برای خوندن صرف میکردین … کاش…

   1. ناشناس می گوید

    دوست عزیز همین قدر که نماینده های شهرستان ها رو بازنشسته های رسمی گذاشتین برای هفت پشتمون بسه . هیچ کمکی که نمیکنن یکی هم بخواد کاری کنه چوب لای چرخش میزارن و فقط به فکر منافع خودشون و مخابراتن .!!! اگه راست میگین یکی رو از بین خوده بچه های شرکتی با رای گیری پرسنل بزارن .

 23. ناشناس می گوید

  چرا کامنت من منتشر نشد؟؟؟ بی صدا حذف میکنید تا کسی شک نکنه

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   چرا بی صدا؟
   حذف نمی کنیم. ولی اگر شما حداقل اینقدر جسارت داشته باشید که یک نام مستعار برای کامنت خودتون بذارین من الان میتونم بگم (کامنت شما کجاست و چرا اونو گم کردین!)
   فقط جو درست میکنید.
   یه چیزی بگو که بتونم پیگیری کنم جستجو کنم …

 24. شرکتی می گوید

  سلام بر سر دبیر و دیگر همکاران

  حالا گیریم که نمایندگانی که تونستن حق کارگزاران رو بگیرن هم رد صلاحیت بشن . اصلا گیریم که مجلس بعدی همشون با مخابرات همراه باشن . و ما نتونیم در مراجعه به اونا حقمونو بگیریم . ایا این برا مخابرا ت پیروزی بزرگیست . ایا ما در نظر مخابرات دشمن بیرونی بزرگی هستیم که اونا معطلن ببینن کی رای میاره کی نمیاره . ایا معطل نگه مثلا طرح طبقه بندی و دیگر موارد ربطی به انتخاب نمایندگان داره . ایا چیزیکه حق یک کارگر هست و شما بعمد اونو از اون سلب کنی و از دسترنج اون کارگر کاخها بسازین و دنبال این باشین که کی انتخاب بشه که بتونه با شماها همراه باشه . بنظرتون این عاقبت بخیری داره ……….بعید میدونم کسی تونسته باشه چیزی ازین دنیا با خودش برده باشه جز نام و کردار نیک .

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   دوست خوبم
   تا این لحظه
   به شهادت خود ما که ۱۲ سال است کار رسانه می کنیم.
   مخابرات حتی برای انتخاب یک نماینده دخالت نکرده تبلیغ هم نکرده
   اصلا
   بحث ما هم چیز دیگری بود

 25. ناشناس می گوید

  سلام اگر شرکت شسکام تا بهمن قردادش تموم میشه پس عیدی ما شرکتی ها رو کی میده

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   به نظرم تا پایان سال قراردادش تمدید شده د رجاهایی که قرارداد داشته
   بعدش هم عیدی ربطی به پایان قرارداد نداره
   هر شکتی که باهاش کار کردین به نسبت تعداد ماهها عیدی میده

 26. بانشسته می گوید

  عزیزان کدوم حرف صدری حرف بود که این یکی باشه.یادتونه پارسال بخشنامه کرد مدیرای بالای سی سال خدمت باید کارشناس بشن؟ حال بعد یه سال اگه تونستید یه نمونه از این مدیرا پیدا کنید. بیخودی نگران نباشید همش حرفه .خدا خیلی بزرگه.

 27. ناشناس می گوید

  سلام سردبیر جان لطفا از هر۱۰ سوال یکی رو جواب ندید… خواهشا اطلاع رسانی کنید درمورد بن کارتها… جدیدا تو منطقه ما شایع شده بریم بانک و بن کارتمون رو فعال کنیم… لطفا جواب بدید… نه اینکه فقط روخونی کنید سوالات همکارهارو……..

  1. رصدگر می گوید

   بابا سردبیر جایی فرار نکردن که، هر سوالی که جوابش رو بدونن و قبلا نداده باشن رو میگن. از عمد که از روی سوال کسی پرش نمی کنن!!

  2. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   در مورد بن کارتها قبلا مطلب مفصلی نوشتیم.
   فعلا برنامه ای براش ندارن

  3. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   قربون شکلت: هر کی از من سوال کنه جواب میدم. برخی هم از من سوال ندارن خب.
   ضمن اینکه برخی اوقات ۵ دقیقه ۱۰ دقیقه فرصتی میشه به برخی جواب میدم.ولی جواب کلی میماند برای شب ها انشا الله .بعد از کار اردای

 28. ناشناس می گوید

  مهم نیست که چالشتر چقدر قفل میسازه !
  مهم اینه که کلید پیش خداست.!!

 29. تکتم می گوید

  سردبیرجان
  دلم خیلی گرفته یک خبر خوب بزاااااااارلطفاااااااا

 30. ناشناس می گوید

  خدا رو گواه میگیرم اگه کامنتی ببینم که توش التماس و خواهش باشه چه به صدری التماس کنید و چه از سردبیر خواهش و… کنید و عجز ناله کنید از من فحش میخورید . محکم باشید و جز خدا به احدی التماس نکنید چون اینا خییییلی حقیر تر از اونی هستن که بخوان رزق ما رو برسونن صدری کیه که روزی من و شما دست اون باشه ، خودمون چون هیچ حرکتی نمیکنیم اینطور باهامون رفتار میشه . یا حق

  1. رصدگر می گوید

   باشه عزیز من فقط دقت کن که فحش ممنوع التصویره!😉

   1. ناشناس می گوید

    وای رصد گر بخدا گوله نمکی تو اینقدر بانمکی .سردبیر از تو دبه خیار شور درت آورده؟؟

   2. ناشناس می گوید

    چون چهره فحش و فحاشی زشت است و چهره ای کریه وزشت منظر دارد. پس همون بهتر که ممنوع التصویر شود.
    احسنتکم الله.

  2. علی می گوید

   چرا رسمی ها با ما شرکتی ها در هر جایی با هر سمتی که هستیم مثل برده ها رفتار میکنن با اینکه بیشتر از اونها زحمت میکشیم و متخصص تر هستیم اما … جوری رفتار میکنند که شرکته …

   1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

    پسر خوب
    برادر من
    مشکل شما با رسمی ها نیست
    چون خودتون احساس خاصی دارین اون رسمی هر نوع رفتار کنه شما به دل می گیری.
    باید مشکلتونو با محل کارتون رفع کنین چکار به رسمی دارین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: