مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

دیدار امروز نمایندگان قراردادی ها با مدیرکل حوزه هیات مدیره.

مخابرات ما – بر اساس خبرهای قبلی منتشره در سایت مخابرات ما, امروز توکلی  مدیرکل حوزه هیئت مدیره مخابرات ایران از نماینده قراردادی ها دعوت کرده بود در دفترش حضور یابند.

بدنبال این دعوت قراردادی ها تجمع روز 18 مهرشان را لغو کردند و به امید رسیدن به نتیجه راهی دفنر مدیر کل شدند.

در این جلسه طبق اظهار نمایندگان قراردادی ها بحث های زیادی شده است. از سویی نماینده ها به دیدار با رئیس هیئت مدیره اصرار داشتند و از سویی مدیر کل این حوزه سعی در آرام کردن آنها و آرامش فضا داشته است.

در نهایت پس از بحث های معمول و قابل انتظار توکلی پذیرفت از دکتر صفری برای ملاقات نمایندگان وقت بگیرد. نمایندگان قراردادی ها ضمن تاکید بر ادامه روش قبلی و اقدام دوباره به تجمع در صورت عدم نتیجه گیری, درخواست دائمی کردن قراردادشان را تکرار کردند.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
12 نظرات
 1. انصاف می گوید

  جناب آقای حاصلی همکار فعال در تمام اقدامات استخدامی های ۹۲
  اصلا توی بحث وقت ملاقات کجا موضوع کی بود کی بود مطرح بوده که شما میگین ما نبودیم و دوستان ۹۲ چه خلافی مرتکب شدن که الان باز خواست بشن
  اگه همه چیز رو با هم مخلوط کنیم همکاران شرکتی که تو طرح طبقه بندی نیستن و تو زمان دولتی مخابرات هم بودن و حتی قرارداد داشتن و بعدش شرکتی شدن الان چی باید بگن و حتما انگشت اتهام رو به سمت نیروهایی باید بگیرن که شرکتی هستن و الان احتمالا تو طبقه بندی باشن

  شما اگه واقعا دنبال راههای مسالمت آمیز هستین
  اون شعر بالایی واسه مدیران بوده احتمالا
  مگه چه اشکالی داره کسانی که با آزمون و مجوز قانونی جذب مخابرات شدن و باید طبق همون مجوز که در سطح کلان آزمون کشوری با ازدحام ثبت نام کنندگان تعدادی پذیرفته شدن مسالمت آمیز دنبال احقاق حقوق خود هستن بیاین بگین ما نیستیم
  چنان عرض می کنین قراردادی های زمان دولتی مخابرات که اگه کسی ندونه فکر می کنه تو زمان دولتی مخابرات که فکر کنم نزدیک ۵۰ سال هست هیچ کی رسمی یا دائم نشده! چه جور قانونی بوده که شما با ۱۷ سال سابقه حقتون خورده شده و دقیقا ورودی های شما و بعد از شما کمتر از سه سال تبدیل به دائم شدن
  اگه قرار بود اونجا بشینیم و اگه مدرک یا مستندات قانونی داریم عرضه نکنیم که تو این ۱۷ سال این اتفاق دائمی شدن می افتاد
  پس لطفا اگه قرار بشه، همزمان با ۹۲ ها شما هم دائم بشین بهشون بگین مدیران با انصاف ما با اینها نیستیم بعد از اینها ما رو دائم کنین

 2. حاصلی می گوید

  از “”رفاقت”” میگویند ولی رفیق نیستند…
  ﻗﻀﺎﻭﺗﺖ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ ﺁﻧﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﻗﺎﺿﯽ ﻧﯿﺴﺘﻨﺪ…
  ﺣﮑﻢ ﻣﯿﺪﻫﻨﺪ ﺁﻧﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺣﺎﮐﻢ ﻧﯿﺴﺘﻨﺪ…
  ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯿﺖ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ ﺁﻧﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﭘﯿﺸﮕﻮ ﻧﯿﺴﺘﻨﺪ…
  ﺍﺯ ﺣﺲ ﺍﺕ ﻣﯿﮕﻮﯾﻨﺪ ﺁﻧﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺭﺍ ﻧﻤﯿﻔﻬﻤﻨﺪ…
  ﺗﺤﻘﯿﺮﺕ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ ﺁﻧﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺧﻮﺩ ﺣﻘﯿﺮﻧﺪ…
  ﺗﻮ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﻣﯿﮕﯿﺮﻧﺪ ﺁﻧﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﺎﺯﯾﭽﻪ ﺍﻧﺪ…
  ﺍﺯ ﻋﺸﻖ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻨﺪ ﺁﻧﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﻋﺎﺷﻖ ﻧﯿﺴﺘﻨﺪ…
  ﺍﺯ ﺻﺪﺍﻗﺖ ﻣﯿﮕﻮﯾﻨﺪ ﺁﻧﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺻﺎﺩﻕ ﻧﯿﺴﺘﻨﺪ…
  ﻭ ﻣﻦ ﻣﯿﻨﻮﯾﺴﻢ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﯽ ﮐﻪ ﻧﻮﯾﺴﻨﺪﻩ ﻧﯿﺴﺘﻢ…
  ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺳﺮﺯﻣﯿﻦ ﺟﺎﺑﺠﺎﯾﯽ ﻫﺎﺳﺖ…
  ﺳﺮ ﺯﻣﯿﻨﯽ ﮐﻪ ﻧﺨﻮﺍﻧﺪﻩ ﻣﻌﻨﺎﯾﺖ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ…
  ﻧﺪﯾﺪﻩ ﺗﺮﺳﯿﻤﺖ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ…
  ﻭ ﻧﺸﻨﯿﺪﻩ ﺁﻫﻨﮕﺖ ﺭﺍ ﻣﯽ ﻧﻮﺍﺯﻧﺪ…..چه بی محبا بر سرت خراب میشوند

  این نامردی های روزگار

 3. حاصلی می گوید

  سردبیر محترم و با انصاف

  همانطور که گفتید ، بارها به قراردادیهای ۹۲ و جوان گفته اید که تندروی و تجمع و ….آثار مفیدی ببار نمی آورد
  لطفا در اخبار منتشره اعمال هر گروه را بپای آن گروه بگذارید
  با این قسمت خبر :بدنبال این دعوت قراردادی ها تجمع روز ۱۸ مهرشان را لغو کردند و به امید رسیدن به نتیجه راهی دفنر مدیر کل شدند.
  خواننده به نتیجه میرسد که کل قراردادیها روز ۱۸ تیر اعلام تجمع کرده بودند ، و با این نوع عدم دقت خبری ، بار منفی این عمل را به گردن قراردادیهای زمان دولتی مخابرات نیز می افتد .
  در حالیکه جنابعالی کاملا اطلاع دارید که قراردادیهای ۹۲ تجمع در روز ۱۸ تیر را اعلام نموده بودند و قراردادیهای زمان دولتی اصلا در چنین اعلام تجمع دخیل نبوده و نیستند ، و اعتقادی به چنین روشهایی ندارند .
  لطفا در جهت روشن شدن موضوع و بنا به عدالتتان در عدم ضرر خبری ناروا و طبق قانون مطبوعات ، این مطلب را با توضیح جنابعالی منتشر و این شائبه ناروا را رفع فرمائید .
  متشکریم از دقت نظر و عدالت

  1. سردبیر می گوید

   بین شما دو گروه من دارم اذیت میشم
   یه روز دنبال اتحادین یه روز دنبال تفرقه
   از این پس هیج خبری از هر دو گروه منتشر نمی کنم مگر اینکه بدانم نمایندگی با کیست و نماینده اش مستقیم با من تماس بگیرد
   از این پس هر دو گروه با نماینده هاشون هماهنگ بشن لطفا

   1. انصاف می گوید

    دوست عزیز و کارمند ۱۷ سال قراردادی مخابرات
    شما اگه واقعا دنبال راههای مسالمت آمیز هستین
    اون شعر بالایی واسه مدیران هست احتمالآ
    مگه چه اشکالی داره کسانی که با آزمون و مجوز قانونی جذب مخابرات شدن و باید طبق همون مجوز که در سطح کلان آزمون کشوری با ازدحام ثبت نام کنندگان تعدادی پذیرفته شدن مسالمت آمیز دنبال احقاق حقوق خود هستن بیاین بگین ما نیستیم
    چنان عرض می کنین قراردادی های زمان دولتی مخابرات که اگه کسی ندونه فکر می کنه تو زمان دولتی مخابرات که فکر کنم نزدیک ۵۰ سال هست هیچ کی رسمی یا دائم نشده! چه جور قانونی بوده که شما با ۱۷ سال سابقه حقتون خورده شده و دقیقا ورودی های شما و بعد از شما کمتر از سه سال تبدیل به دائم شدن
    اگه قرار بود اونجا بشینیم و اگه مدرک یا مستندات قانونی داریم عرضه نکنیم که تو این ۱۷ سال این اتفاق دائمی شدن می افتاد
    پس لطفا اگه قرار بشه، همزمان با ۹۲ ها شما هم دائم بشین بهشون بگین مدیران با انصاف ما با اینها نیستیم بعد از اینها ما رو دائم کنین

  2. استخدامی 92 می گوید

   سلام

   یسوال دارم: شما چرا درمورد همکارانی که همزمان با شما آزمون دادن و رسمی شدند صحبتی نمیکنین؟! کاش اگر حقی داشتین همون موقع پیگیر میشدین!!

   1. ناشناس می گوید

    احسنت

  3. ناشناس می گوید

   دوست عزیز این درست نیست! وقتی مدیر عامل اعلام کرد که قرادادی های 92 دائمی خواهند شد، قراردادی های محترم زمان دولتی، قراردادی های 92 رو یک گروه جداگانه ندانسته و نگفتند که ما هم دنبال دائمی شدن خودمان باشیم و با این گروه کاری نداشته باشیم، بلکه بنا بر دلایل منطقی با مدیر عامل هم صحبت کردند و گفتند که همه قراردادی هستند و اگر قرار بر دائمی شدن هست همه باید دائمی شوند و نه یک گروه خاص! این درست نیست که الان و در این مقطع قراردادی های زمان دولتی خودشان رو کنار بکشند! خیلی عذر میخوام ولی این اصلا وجه ی خوبی نداره که کنار بایستید و از دسترنج و تلاش دیگران بهره مند شوید! قطعا با تشبیه اون به یاد مثال ها و نمونه های خوبی نخواهید افتاد! یا به کل خودتون رو کنار بکشید و اجازه دهید کسانی که براشون مهمه و تلاش میکنند به حقوقشون برسند (کما اینکه این اتفاق افتاده بود ولی با دخالت گروه شما و سایرین به مشکل خورد) و یا وارد گود شوید و مثل بقیه از حقتون دفاع کنید، …. لطفا.

   1. سردبیر می گوید

    باز از ا ون حرفها زدین ها.
    اونا کناری ننشستن.اگر هم نشستن شما از حقوق اونا دفاع نمی کنید.
    تفرقه عاقبتی نداره دوستان
    این کامنتها رو ادامه ندین

   2. استخدامی 92 می گوید

    نحوه استخدام ما قانونی تر و محکم تر از این حرفهاست که نیازی به یکی شدن با قراردادی های قدیم وجود داشته باشه. انشالله فرایند تبدیل وضعیت همکاران استخدامی 92 به زودی انجام میشه و قراردادی های قدیم اگر مستندی در مورد قبولی در آزمون، فرایند مصاحبه و جذب بر اساس سهمیه استخدامی دارند میتونن ارائه کنن.
    تاکید میکنم جذب بر اساس سهمیه استخدامی اعلام شده در زمان آزمون.

   3. حاصلی می گوید

    در پاسخ به ناشناس و ناشناسان بی انصاف
    لطفا مستند و قانونی با ادب و انصاف سخن بگویید
    با کدام مستند و کی با مدیرعامل محترم صحبت کردند و گفتند که “همه قراردادی هستند و اگر قرار بر دایمی شدن هست همه باید دائمی شوند و نه یک گروه خاص !”
    کسی خود را کنار نکشیده و ما در فعالیتهای قانونی و صنفی از حق قانونی دایمی شدن تمام قراردادیها دفاع کرده ایم ، اگر ناشناسان بی انصاف بگذارید !
    اینرا بدانید که اگر قانونمند و شجاع هستید ، ناشناس نباشید و شناس و با شناسه شوید!
    نمونه آن و نیمه دفاعیات در همین قطعنامه همایش شورایعالی کارگری اخیر در مازندران و” بند مربوط به دایمی شدن تمام قراردادیهایی که سه سال کار کرده اند ”
    چرایی این بند متحد ، در فعالیت و تلاش قراردادیهای زمان دولتی بدون توجه به شایعه پراکنی های دوستان مثل آزمون نداده ها و فعالیت نکرده ها و آنها که در آن سالها رسمی شدند اما شما…..است .
    هم در گود هستیم و هم از حق قانونی خود ، اما عاقلانه و قانونی دفاع میکنیم . شاید ندانید که حتی این حق و دست یافتن به آن هم ارزش عبور از خطوط قرمز را ندارد ، این هم یک دلیل دیگر سالها استخوان در گلو ماندن است .
    ناشناسی دیگر میگوید به قراردادی دولتی در دایمی شدن نیاز ندارند چون تمام موارد آنها از قانونی بسیار قویتر و قانونیتر از ما است ! ، خوب پس چرا هنوز نتوانسته اید ، طبق استدلال خودتان که گفتید کار ما قانونی نبوده که رسمی نشده ایم ، پس کار شما هم قانونی نیست
    ما نیازی به شما نداریم ، چون دم خروس ادعاها و رفتارهای نادرست و بی انصافا نه در تعدادی و نه همه دیده میشود و این طرز صحبتها نشان از عدم صحت دارد.

    موضوع خیلی ساده است ، به حق و انصاف در دوره ما نسبت به آنها که قراردادی مانده اند سالها عمل نشده ،همکاران دفاع کردند اما جو امنیتی بسیار بالا بود . شانس شما و ماست که مدیری فهیم با گوش شنوا که در حال آغاز” مدیریت مدرن اسلامی” است تشریف آورده و در این زمان سخن گفتن شجاعت زیادی نمیخواهد! ، مطمئن باشید که همکاران قدیمتر هم بسیار بیشتر دفاع کردند اما….

    درست است که گاهی مجبور به سخن در مقابل دوستان بی انصاف میشویم ،اما عمل ما که در جهت احقاق حق ،حقداران بدون تبعیض و سخن نارواست ، بهتر است با تجربه ترها جلوی سخنان ناروا نسبت به هرکس را بگیرند تا مدیریت محترم برداشتهایی نکنند .
    همدلی از همزبانی بهتر است ، همدلی پیشکش، که نمیکنید ، زبان نیز بر ما نگردانید ، تزاحم کاری ندارد توافق و تکامل خیلی بهتر است
    خدا را و خدا را

    1. استخدامی 92 می گوید

     برادر عزیز و شناخته شده آقای حاصلی!! حق را به مطالب بلند و طولانی نمیدن.
     جواب سوال را ندادین: چرا تعدادی از همکارانی که در آزمون زمان شما شرکت کردند رسمی شدند و عده ای قراردادی ماندند؟!! مگر نه اینکه آنهایی که در مرحله اول مطابق سهمیه جذب شدند همگی رسمی شدند و مابقی قراردادی ماندند؟؟
     این از بحث قراردادی های زمان دولتی که میگن آزمون دادیم و البته مابقی قراردادی ها هم که کلا آزمونی در کار نبوده!!
     پس لطفا قبل از هر پاسخی دوباره به این قضایا فکر کنین و بعد پاسخ بدین.

     استخدامی های 92 خواستار تبدیل وضعیت خود مطابق آیین نامه هستند چون هم در آزمون پذیرفته شدند و هم مراحل استخدامی و مصاحبه را بطور کامل طی کردند و از همه مهمتر مطابق با سهمیه استخدامی اعلامی از سوی شرکت مخابرات پذیرفته شدند. این قضیه را مهندس صدری در تاریخ 19 اردیبهشت بطور شفاف با توجه به آیین نامه اعلام کردند و اگر کارشکنی عده ای نبود الان نیازی به این بحث ها نبود.
     هر چند انشالله به زودی محقق خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: