دیدار امروز نمایندگان قراردادی ها با مدیرکل حوزه هیات مدیره. – مخابرات ما
مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

دیدار امروز نمایندگان قراردادی ها با مدیرکل حوزه هیات مدیره.

مخابرات ما – بر اساس خبرهای قبلی منتشره در سایت مخابرات ما, امروز توکلی  مدیرکل حوزه هیئت مدیره مخابرات ایران از نماینده قراردادی ها دعوت کرده بود در دفترش حضور یابند.

بدنبال این دعوت قراردادی ها تجمع روز ۱۸ مهرشان را لغو کردند و به امید رسیدن به نتیجه راهی دفنر مدیر کل شدند.

در این جلسه طبق اظهار نمایندگان قراردادی ها بحث های زیادی شده است. از سویی نماینده ها به دیدار با رئیس هیئت مدیره اصرار داشتند و از سویی مدیر کل این حوزه سعی در آرام کردن آنها و آرامش فضا داشته است.

در نهایت پس از بحث های معمول و قابل انتظار توکلی پذیرفت از دکتر صفری برای ملاقات نمایندگان وقت بگیرد. نمایندگان قراردادی ها ضمن تاکید بر ادامه روش قبلی و اقدام دوباره به تجمع در صورت عدم نتیجه گیری, درخواست دائمی کردن قراردادشان را تکرار کردند.

 

12
دیدگاه بگذارید

avatar
3 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
انصافاستخدامی 92حاصلیسردبیر Recent comment authors
  Subscribe  
Notify of
انصاف
Guest
انصاف

جناب آقای حاصلی همکار فعال در تمام اقدامات استخدامی های ۹۲ اصلا توی بحث وقت ملاقات کجا موضوع کی بود کی بود مطرح بوده که شما میگین ما نبودیم و دوستان ۹۲ چه خلافی مرتکب شدن که الان باز خواست بشن اگه همه چیز رو با هم مخلوط کنیم همکاران شرکتی که تو طرح طبقه بندی نیستن و تو زمان دولتی مخابرات هم بودن و حتی قرارداد داشتن و بعدش شرکتی شدن الان چی باید بگن و حتما انگشت اتهام رو به سمت نیروهایی باید بگیرن که شرکتی هستن و الان احتمالا تو طبقه بندی باشن شما اگه واقعا دنبال… Read more »

حاصلی
Member

از “”رفاقت”” میگویند ولی رفیق نیستند…
ﻗﻀﺎﻭﺗﺖ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ ﺁﻧﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﻗﺎﺿﯽ ﻧﯿﺴﺘﻨﺪ…
ﺣﮑﻢ ﻣﯿﺪﻫﻨﺪ ﺁﻧﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺣﺎﮐﻢ ﻧﯿﺴﺘﻨﺪ…
ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯿﺖ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ ﺁﻧﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﭘﯿﺸﮕﻮ ﻧﯿﺴﺘﻨﺪ…
ﺍﺯ ﺣﺲ ﺍﺕ ﻣﯿﮕﻮﯾﻨﺪ ﺁﻧﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺭﺍ ﻧﻤﯿﻔﻬﻤﻨﺪ…
ﺗﺤﻘﯿﺮﺕ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ ﺁﻧﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺧﻮﺩ ﺣﻘﯿﺮﻧﺪ…
ﺗﻮ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﻣﯿﮕﯿﺮﻧﺪ ﺁﻧﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﺎﺯﯾﭽﻪ ﺍﻧﺪ…
ﺍﺯ ﻋﺸﻖ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻨﺪ ﺁﻧﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﻋﺎﺷﻖ ﻧﯿﺴﺘﻨﺪ…
ﺍﺯ ﺻﺪﺍﻗﺖ ﻣﯿﮕﻮﯾﻨﺪ ﺁﻧﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺻﺎﺩﻕ ﻧﯿﺴﺘﻨﺪ…
ﻭ ﻣﻦ ﻣﯿﻨﻮﯾﺴﻢ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﯽ ﮐﻪ ﻧﻮﯾﺴﻨﺪﻩ ﻧﯿﺴﺘﻢ…
ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺳﺮﺯﻣﯿﻦ ﺟﺎﺑﺠﺎﯾﯽ ﻫﺎﺳﺖ…
ﺳﺮ ﺯﻣﯿﻨﯽ ﮐﻪ ﻧﺨﻮﺍﻧﺪﻩ ﻣﻌﻨﺎﯾﺖ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ…
ﻧﺪﯾﺪﻩ ﺗﺮﺳﯿﻤﺖ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ…
ﻭ ﻧﺸﻨﯿﺪﻩ ﺁﻫﻨﮕﺖ ﺭﺍ ﻣﯽ ﻧﻮﺍﺯﻧﺪ…..چه بی محبا بر سرت خراب میشوند

این نامردی های روزگار

حاصلی
Member

سردبیر محترم و با انصاف همانطور که گفتید ، بارها به قراردادیهای ۹۲ و جوان گفته اید که تندروی و تجمع و ….آثار مفیدی ببار نمی آورد لطفا در اخبار منتشره اعمال هر گروه را بپای آن گروه بگذارید با این قسمت خبر :بدنبال این دعوت قراردادی ها تجمع روز ۱۸ مهرشان را لغو کردند و به امید رسیدن به نتیجه راهی دفنر مدیر کل شدند. خواننده به نتیجه میرسد که کل قراردادیها روز ۱۸ تیر اعلام تجمع کرده بودند ، و با این نوع عدم دقت خبری ، بار منفی این عمل را به گردن قراردادیهای زمان دولتی مخابرات… Read more »

استخدامی 92
Guest
استخدامی 92

سلام

یسوال دارم: شما چرا درمورد همکارانی که همزمان با شما آزمون دادن و رسمی شدند صحبتی نمیکنین؟! کاش اگر حقی داشتین همون موقع پیگیر میشدین!!

Anonymous
Guest
Anonymous

احسنت

Anonymous
Guest
Anonymous

دوست عزیز این درست نیست! وقتی مدیر عامل اعلام کرد که قرادادی های ۹۲ دائمی خواهند شد، قراردادی های محترم زمان دولتی، قراردادی های ۹۲ رو یک گروه جداگانه ندانسته و نگفتند که ما هم دنبال دائمی شدن خودمان باشیم و با این گروه کاری نداشته باشیم، بلکه بنا بر دلایل منطقی با مدیر عامل هم صحبت کردند و گفتند که همه قراردادی هستند و اگر قرار بر دائمی شدن هست همه باید دائمی شوند و نه یک گروه خاص! این درست نیست که الان و در این مقطع قراردادی های زمان دولتی خودشان رو کنار بکشند! خیلی عذر میخوام… Read more »

استخدامی 92
Guest
استخدامی 92

نحوه استخدام ما قانونی تر و محکم تر از این حرفهاست که نیازی به یکی شدن با قراردادی های قدیم وجود داشته باشه. انشالله فرایند تبدیل وضعیت همکاران استخدامی ۹۲ به زودی انجام میشه و قراردادی های قدیم اگر مستندی در مورد قبولی در آزمون، فرایند مصاحبه و جذب بر اساس سهمیه استخدامی دارند میتونن ارائه کنن.
تاکید میکنم جذب بر اساس سهمیه استخدامی اعلام شده در زمان آزمون.

حاصلی
Member

در پاسخ به ناشناس و ناشناسان بی انصاف لطفا مستند و قانونی با ادب و انصاف سخن بگویید با کدام مستند و کی با مدیرعامل محترم صحبت کردند و گفتند که “همه قراردادی هستند و اگر قرار بر دایمی شدن هست همه باید دائمی شوند و نه یک گروه خاص !” کسی خود را کنار نکشیده و ما در فعالیتهای قانونی و صنفی از حق قانونی دایمی شدن تمام قراردادیها دفاع کرده ایم ، اگر ناشناسان بی انصاف بگذارید ! اینرا بدانید که اگر قانونمند و شجاع هستید ، ناشناس نباشید و شناس و با شناسه شوید! نمونه آن و… Read more »

استخدامی 92
Guest
استخدامی 92

برادر عزیز و شناخته شده آقای حاصلی!! حق را به مطالب بلند و طولانی نمیدن. جواب سوال را ندادین: چرا تعدادی از همکارانی که در آزمون زمان شما شرکت کردند رسمی شدند و عده ای قراردادی ماندند؟!! مگر نه اینکه آنهایی که در مرحله اول مطابق سهمیه جذب شدند همگی رسمی شدند و مابقی قراردادی ماندند؟؟ این از بحث قراردادی های زمان دولتی که میگن آزمون دادیم و البته مابقی قراردادی ها هم که کلا آزمونی در کار نبوده!! پس لطفا قبل از هر پاسخی دوباره به این قضایا فکر کنین و بعد پاسخ بدین. استخدامی های ۹۲ خواستار تبدیل… Read more »