مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

هشت طرح مخابرات در بروجرد اجرا شد

مخابرات ما- شرکت مخابرات شهرستان با توجه به ظرفیت های موجود این آمادگی را دارد که تعداد مشترکان adsl را تا ۱۰۰ هزارمشترک افزایش دهد.
از مجموع ۵۲ روستای دارای اینترنت شهرستان ۳۷ مورد به طورمستقیم و ۱۵ روستا نیز از طریق روستاهای همجوار به صورت اقماری متصل به شبکه هستند.
مدیرشرکت مخابرات بروجرد بیان کرد: هم اکنون ۱۰۰ هزار مشترک تلفن ثابت شهری و ۱۵ هزارمشترک تلفن ثابت روستایی و۲۰ روستا برخوردار از شبکه موبایل روستایی( wll ) دراین شهرستان وجود دارد.
شیخی اضافه کرد: با توجه به رشد و توسعه سریع مخابرات و نیاز مشتریان برای دسترسی هر چه سریع تر به سرویس های جدید، در برنامه ریزی های کلان توسعه مخابرات کشور، قابلیت انعطاف پذیری برای هماهنگی با این تغییرات و جلب رضایت مشتریان مورد توجه قرار دارد.
وی ادامه داد: شبکه مخابرات به گونه ای طراحی می شود که با صرف حداقل هزینه ها و اعمال کمترین تغییرات، بتوان تکنولوژی های جدید این حوزه را پوشش داده و سرویس های متنوع مورد نیاز مشتریان را که روز به روز درحال گسترش هستند، به سرعت ارائه کرد.

امسال طراحی و جابه جایی سایت همراه اول روستای گیجالی، نصب و راه اندازی تجهیزات اینترنت پرسرعت نسل چهارم همراه اول معروف به ۴g در قالب سه سایت در مناطق پارک فدک، ترمینال شرق داملران، نصب و راه اندازی تجهیزات اینترنت شبکه شهری که در مرکز مخابرات بروجرد نصب شده و راه اندازی اینترنت همراه اول معروف به ۳g دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد می باشد.
مدیر شرکت مخابرات بروجرد گفت: هم اکنون ۱۱۰ هزار مشترک تلفن ثابت در بروجرد وجود دارد که ازاین تعداد ۱۵هزار مشترک روستایی و۹۵ هزار مشترک شهری است.
هم اکنون ۱۵۰هزار تلفن همراه و اعتباری در بروجرد فعال است.
چهارمرکز پرظرفیت در بروجرد و ۳۳ مرکز روستایی در این شهرستان وجود دارد.

0 comments