مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

اطلاعیه بسیار مهم شورای عالی تشکلهای کارگری مخابرات در آستانه مجمع سالیانه.

مخابرات ما- شواری عالی تشکلهای کارگری مخابرات اطلاعیه مهمی صادر کرده است.این اطلاعیه در مورد مجمع, درخواستهای کارکنان از تشکل ها و تجمع کارکنان پیش از مجمع بوده است.

 

مخابرات ما – مدتی است تقاضاهای خاص کارکنان مخابرات , نمایندگانشان را در تشکلهای کارگری بویژه شورای عالی تشکلهای کارگری را به مقام تصمیم کشانده است.تصمیماتی که در آستانه برگزاری مجمع سالیانه مخابرات بسیار مهم جلوه می کند.

 

بهمین دلیل نمایندگان کارکنان در شورای عالی تشکل های کارگری امروز اطلاعیه ای صادر کرده و در مورد مجمع, احتمال برگزاری تجمع و خبرها و شایعات پیرامونی توضیحاتی داده است.

این شورا در اطلاعیه اش می نویسد:

بسمه تعالى


شركت مخابرات ايران سرمايه اى ملى است كه بيش از نيم قرن خدمت رسانى شايسته به مردم شريف ايران را در سابقه درخشان خود دارد .
جايگاه ارزشمند اين شركت در طول ساليان متمادى ، مرهون خدمات و تلاشهاى كارمندان شريف برآمده از ملت بزرگ ايران بوده است .
امروز نيز كاركنان شريف مخابرات در راه اعتلا و درخشش نام شركت مخابرات و خدمت رسانى به هموطنان مى كوشند .
در سنوات اخير سوءتدبيرها و نابسامانى مديريتى دامن شركت معظم مخابرات را فرا گرفته است در حاليكه بواسطه نجابت كاركنان دامنه آسيب از شركت خارج نشده و امر خدمت رسانى در جريان است .

حفظ نام و جايگاه مخابرات براى كاركنان محجوب مخابرات يك اصل مورد توافق همگانى است .

بر اين سياق ضمن درك خواسته هاى كاركنان
و بعضاً اقدامات خودجوش اعلام مى داريم برگزارى مجمع عمومى شركت را براى حفظ آرامش و اجتناب از هر آسيب احتمالى ناظر هستيم و از هر اقدامى كه موجب تضعيف شأن و وجاهت شركت مخابرات ايران نزد افكار عمومى و سهامداران حقيقى گردد اجتناب نموده و اميدواريم كه صلاح شركت و كاركنان حاصل آيد .

در عين حال معترضيم !
حدود شش ماه از استقرار تيم مديريت فعلى بر مسند هدايت و راهبرى شركت گذشته است ،

اهميت نيروى انسانى دستور كار قرار گرفت و رويكرد تعاملى مطرح شد ، بر اين اساس و در طول اين مدت مذاكرات سازنده و مهمى بر مبناى قانون و با محوريت احقاق حقوق معطله انجام شد . ليكن با گذشت زمان، با عدم شفافيت و مسكوت ماندن نتايج مذاكرات از جانب مديريت ،
اميدها و اميدواريهاى كاركنان ناديده انگاشته شده و مع الأسف در فضاى سكوت و ابهام ، شائبه بازيچه قرار گرفتن كاركنان قوت گرفته است .
ما معترضيم !
هم به عملكرد همراه با خطا و خيانت مديريت گذشته و هم به فضاى مبهم، شعارى و غير واقعى فعلى

بر اين مبنا نمايندگان كاركنان و اعضاء هيئت مديره تشكلهاى صنفى در فاز نخست اعتراضات مدنى روز چهارشنبه ٩٧/٣/٣٠ با حضور در دفتر مديرعامل و اعضاء هيئت مديره مراتب اعتراض خود و موكلين شريف تشكل متبوع را ابراز مى دارند .


شورايعالى هماهنگى تشكلهاى كارگرى شركت مخابرات ايران
٩٧/٣/٢٢

ممکن است شما دوست داشته باشید
5 نظرات
 1. علی می گوید

  تمام قد از شما و خواسته هایمان دفاع میکنیم

 2. شبکه هوایی می گوید

  سلام خدمت همه.شرمنده این مشکلات طبقه‌بندی ،حقوق و… خود به خود حل میشه شما اگه دنبال حل مشکلات عده‌ای خاص هستین موفق نمیشین،چون هنوز مشکلات نیروهای محلی حل نشده از حقوق تا عیدی بهاره

 3. ناشناس می گوید

  خداوند حفظتون کنه.

 4. ناشناس می گوید

  درود
  واقعا دیگه جونمون به لبمون رسیده از این کاراشون
  همه آماده هستیم برا اعتراض و اعتصاب

 5. کابک می گوید

  باید زودتر از اینها ااین تجمع صورت میگرفت تا حق این کارکنان مظلوم گرفته بشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: