مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

اطلاعیه بسیار مهم شورای عالی تشکلهای کارگری مخابرات در آستانه مجمع سالیانه.

مخابرات ما- شواری عالی تشکلهای کارگری مخابرات اطلاعیه مهمی صادر کرده است.این اطلاعیه در مورد مجمع, درخواستهای کارکنان از تشکل ها و تجمع کارکنان پیش از مجمع بوده است.

 

مخابرات ما – مدتی است تقاضاهای خاص کارکنان مخابرات , نمایندگانشان را در تشکلهای کارگری بویژه شورای عالی تشکلهای کارگری را به مقام تصمیم کشانده است.تصمیماتی که در آستانه برگزاری مجمع سالیانه مخابرات بسیار مهم جلوه می کند.

 

بهمین دلیل نمایندگان کارکنان در شورای عالی تشکل های کارگری امروز اطلاعیه ای صادر کرده و در مورد مجمع, احتمال برگزاری تجمع و خبرها و شایعات پیرامونی توضیحاتی داده است.

این شورا در اطلاعیه اش می نویسد:

بسمه تعالى


شرکت مخابرات ایران سرمایه اى ملى است که بیش از نیم قرن خدمت رسانى شایسته به مردم شریف ایران را در سابقه درخشان خود دارد .
جایگاه ارزشمند این شرکت در طول سالیان متمادى ، مرهون خدمات و تلاشهاى کارمندان شریف برآمده از ملت بزرگ ایران بوده است .
امروز نیز کارکنان شریف مخابرات در راه اعتلا و درخشش نام شرکت مخابرات و خدمت رسانى به هموطنان مى کوشند .
در سنوات اخیر سوءتدبیرها و نابسامانى مدیریتى دامن شرکت معظم مخابرات را فرا گرفته است در حالیکه بواسطه نجابت کارکنان دامنه آسیب از شرکت خارج نشده و امر خدمت رسانى در جریان است .

حفظ نام و جایگاه مخابرات براى کارکنان محجوب مخابرات یک اصل مورد توافق همگانى است .

بر این سیاق ضمن درک خواسته هاى کارکنان
و بعضاً اقدامات خودجوش اعلام مى داریم برگزارى مجمع عمومى شرکت را براى حفظ آرامش و اجتناب از هر آسیب احتمالى ناظر هستیم و از هر اقدامى که موجب تضعیف شأن و وجاهت شرکت مخابرات ایران نزد افکار عمومى و سهامداران حقیقى گردد اجتناب نموده و امیدواریم که صلاح شرکت و کارکنان حاصل آید .

در عین حال معترضیم !
حدود شش ماه از استقرار تیم مدیریت فعلى بر مسند هدایت و راهبرى شرکت گذشته است ،

اهمیت نیروى انسانى دستور کار قرار گرفت و رویکرد تعاملى مطرح شد ، بر این اساس و در طول این مدت مذاکرات سازنده و مهمى بر مبناى قانون و با محوریت احقاق حقوق معطله انجام شد . لیکن با گذشت زمان، با عدم شفافیت و مسکوت ماندن نتایج مذاکرات از جانب مدیریت ،
امیدها و امیدواریهاى کارکنان نادیده انگاشته شده و مع الأسف در فضاى سکوت و ابهام ، شائبه بازیچه قرار گرفتن کارکنان قوت گرفته است .
ما معترضیم !
هم به عملکرد همراه با خطا و خیانت مدیریت گذشته و هم به فضاى مبهم، شعارى و غیر واقعى فعلى

بر این مبنا نمایندگان کارکنان و اعضاء هیئت مدیره تشکلهاى صنفى در فاز نخست اعتراضات مدنى روز چهارشنبه ٩٧/٣/٣٠ با حضور در دفتر مدیرعامل و اعضاء هیئت مدیره مراتب اعتراض خود و موکلین شریف تشکل متبوع را ابراز مى دارند .


شورایعالى هماهنگى تشکلهاى کارگرى شرکت مخابرات ایران
٩٧/٣/٢٢

 1. علی می گوید

  تمام قد از شما و خواسته هایمان دفاع میکنیم

 2. شبکه هوایی می گوید

  سلام خدمت همه.شرمنده این مشکلات طبقه‌بندی ،حقوق و… خود به خود حل میشه شما اگه دنبال حل مشکلات عده‌ای خاص هستین موفق نمیشین،چون هنوز مشکلات نیروهای محلی حل نشده از حقوق تا عیدی بهاره

 3. ناشناس می گوید

  خداوند حفظتون کنه.

 4. ناشناس می گوید

  درود
  واقعا دیگه جونمون به لبمون رسیده از این کاراشون
  همه آماده هستیم برا اعتراض و اعتصاب

 5. کابک می گوید

  باید زودتر از اینها ااین تجمع صورت میگرفت تا حق این کارکنان مظلوم گرفته بشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: