مخابرات ما
خبرگزاری مخابرات ما

رکورد نصب بی تی اس در خراسان رضوی شکسته شد

مخابرات ما- رکورد نصب بی تی اس موبایل در طول یک ماه، در خراسان رضوی شکسته شد.

مخابرات ما- پروژه نصب یک دکل مخابراتی تا زمانی که قادر به ارائه سرویس باشد شامل دو بخش است.ابتدا سازه بتن، سازه فنس و دکل نصب و   برقدار می شود. پس از آن منتظر می مانند تا همراه اول تجهیزات بعدی را به استان تحویل دهد.

در بخش دوم که به آن نصب بی تی اس می گویند، کلیه تجهیزات، یک جا توسط همراه اول تحویل می شود تا توسط مخابرات مناطق یا پیمانکار دیگری نصب گردد.

 

از استانهای دیگر آمار دقیقی نداریم اما تا موقعیت حاضر در مخابرات منطقه خراسان رضوی به عنوان یکی از گسترده ترین و بزرگترین استانهای کشور، حداکثر ۱۷ تا ۱۸ بی تی اس در طول یک ماه نصب شده بود اما در طول یک ماه گذشته این رکورد شکسته شد وبه عدد بسیار جالب ۲۷ بی تی اس رسید. به بیان دیگر در یک ماه اخیر  ۲۷ بی تی اس، روشن و تحویل همراه اول شده است  یعنی روزی تقریبا یک بی تی اس.

 

البته این استان قطعا آمادگی نصب بیش از این را هم داشته است اما کل تجهیزات تحویلی  توسط همراه اول در طول ماه گذشته، همین تعداد بوده است که از ۲۴ اردیبهشت تا ۲۴ خرداد  اجرا شده است.

توان استانها در صورت وجود برنامه مناسب و تجهیزات کافی قطعا پاسخگوی کلیه نیازهای ارتباطی از جمله نیازهای همراه اول خواهد بود همانطور که سالها تجهیزات همراه اول، بدون وجود پیمانکاران و فقط توسط کارکنان مخابرات نصب می شد.تلاش مخابرات منطقه خراسان رضوی فقط یک نمونه قابل احترام است.

تصاویری را از این فعالیت ها ببینید.

4 نظرات
 1. خدمات اول می گوید

  سردبیر جان فقط بگو حقوق به این هفته میرسه یا برم پول نون قرض کنم.

 2. ناشناس می گوید

  خب!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟

 3. ناشناس می گوید

  چه فایده پولش تو جیب یکی دیگه میره و کارمندان بی نصیبیم

 4. حسین عطار می گوید

  واقعا دست مریزاد ایول خراسان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop files here