مخابرات ما
خبرگزاری مخابرات ما

تاکید انجمن صنفی مخابرات منطقه قزوین و کردستان در رسمی یا دائمی کردن کارکنان قراردادی

مخابرات ما – قراردادی های مخابرات بویژه 92 ای ها فراموش شده های مخابرات هستند.انجمن صنفی کارکنان مخابرات قزوین و کردستان این مهم را یادآوری کرده اند.

شرکت مخابرات ایران به بهانه اینکه شرکتی خصوصی است و از این پس درست مثل تمامی شرکتهای خصوصی قراردادهایی یک ساله با افراد می بندد ولی قراردادی رسمی ندارد از دائمی کردن قرارداد افراد خودداری کرده است..تنها کارکنان رسمی همان کسانی هستند که از دولت جدا شده اند.بر اساس همین تفکر کارکنان قراردادی که درسال 92 با تعهد دائمی شدن پس از سه سال پذیرفته شده اند  بلاتکلیف مانده اند هر یک از این افراد که توانسته اند کاری مناسب پیدا کنند از مخابرات رفته اند.

هر از چندی گروه یا تشکل یا کانونی از همکاران، از این گروه حمایت می گنند و از مخابرات می خواهند تکلیف قراردادی ها رو روشن کند.بطور مثال اخیرا انجمن صنفی مخابرات منطقه کردستان نیز در نامه ای از مخابرات ایران خواسته است تکلیف 53 نفر قراردادی این استان را روشن کند.

 

6 نظرات
 1. قراردادی می گوید

  سلام. شنیده بودیم قراردادی های 92 بچه های خودشون هستن ولی شنیدن کی بود مانند دیدن.(الان داریم میبینیم م م م ….)
  واقعا متاسفم برای مدیران و سهامداران مخابرات .خجالت آوره که زحمات ما قراردادی های قبل از 92 را نادیده میگیرن . اگه قرار باشه بر اساس مهارت و تجربه کاری امتیاز بدیم شک نکنید قراردادی های قبل از 92 در رده های بالاتری قرار میگیرن در حالیکه الان اگه یه آمارگیری انجام بشه می بینید که تعداد رئیس هایی که از بین قراردادی های 92 انتخاب شدن خیلی بیشتره. خدایی نکرده فکر نکنین بخاطر بند پ هست نه اصلا اینجوری نیست. البته قصد ندارم توانایی برخی از آنها را زیر سوال ببرم.
  در آخر لازمه که به سهامدار عمده یادآوری کنیم که اگه تونستین از سود مخابرات صاحب مخابرات بشید به خاطر تمام زحماتیست که کارکنان مخابرات چه رسمی و چه قراردادی در مدت زمان قبل از خصوصی سازی برای مخابرات کشیدن.

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   دوست خوبم
   حرفهایی که زدین به سهامدار بزرگ مخابرات گفتین
   نویسنده این نامه انجمن صنفی استانی است.اینا ربطی به هم نداره

   1. قراردادی می گوید

    سلام. میدونم که روی صحبتم با سهامدار بزرررگگگ بود. اخه اون تصمیم گیرنده ست.

 2. ناشناس می گوید

  با سلام
  دررابطه با متن ( قراردادی های مخابرات بویژه 92 ای ها فراموش شده های مخابرات هستند.)یادآوری می شود که سابقه کاری برخی همکاران قراردادی شاغل درمخابرات ، بیش از دو برابر سابقه همکاران قراردادی سال 92 می باشد. لازم به ذکر است تلاش و کار اجرایی همکاران قراردادی در کنار کارکنان رسمی برای پیشبرد اهداف مخابرات، منجر به ایجاد سوددهی در زمان بهره برداری سهامداران عمده از شرکت مخابرات ایران گردیده است .بنابراین به کاربردن واژه ی “به ویژه “برای همکاران قراردادی 92، دور از انصاف می باشد.

  1. کارشناس می گوید

   کاملا موافقم.

 3. ناشناس می گوید

  کانونهای بازنشستگان مخابرات در سراسر کشور این بار طی اطلاعیه ای از اعضای خود خواسته اند ساعت ده صبح دوشنبه، ۴ بهمن ۱۴۰۰ در مقابل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) تجمع کرده و خواسته خود را از این طریق پی بگیرند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop files here