مخابرات ما
خبرگزاری مخابرات ما

دست مریزاد به مخابرات ایران! ستاد حقوق گرفت، بقیه در کما!

مخابرات ما – شرکت مخابرات ایران حقوق 4 منطقه و ستاد مخابرات ایران را پرداخت کرد! دست مریزاد!

مخابرات ما- خبر رسیده حاکی است   حقوق نیروهای ستادی مخابرات ایران شامل اعضای هیئت مدیره، مدیر عامل، معاونین و سایر اعضای ستاد و نزدیکان صبح امروز با وجود تمامی مشکلات مالی پرداخت شده است.در کنار آن  سه چهار منطقه دیگر نیز امروز حقوق گرفته اند.

پرداخت حقوق ستاد مخابرات ایران و 3-4 استان دیگر در حالی انجام شده است که حتی نیروهای شرکتی  از خدمات درمانی بیمه محروم هستند اما وجهی برای آن در نظر گرفته نشده است.

گفتنی است چند روز پیش بخش کوچکی از مطالبات بازنشستگان و یک مورد بهره وری 98 شاغلین پرداخت شده بود  به همین دلیل گفته می شد حقوق کلیه نیروها با ده روز تاخیر پرداخت می شود در عین حال انتظار می رفت در هر حالتی اولین پرداختی به نیروهای شرکتی اختصاص یابد.

 

پی نوشت خبر- (ساعت 12:24)- نیروهای رسمی استانهای تهران، البرز، آذربایجان شرقی و ستاد مخابرات ایران امروز حقوق گرفته اند. نام مدیران مناطق مخابراتی و ناظران مالی استانها در لیست ستاد شرکت مخابرات ایران است.

61 نظرات
 1. رحیمی می گوید

  یک کشتی که در حال غرق شدن هست آخر همه ناخدای کشتی پیاده میشه ولی در مخابرات….
  باید منتظر نغییر و تحولی در مدیران ارشد مخابرات باشیم.

 2. ناشناس می گوید

  درود وادب.اقا عکس اسکناسهای این خبر روبروی هم ارزش الان با ارزش چند وقت قبل نشون میده ( البته هدف شما بر اساس نزولی ارزش گذاشتید)قشنگ بود و جای تاسف برای….

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   از لطفتون ممنونم
   دیگه ارزشی براش نمونده که بگیم پول

 3. امیرعلی می گوید

  من کاری به پرداختی ها ندارم
  چون ثابت شده که دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره ….
  فقط حدس می‌زنم مدیران ارشد شرکت قصد ایجاد تفرقه و نفاق بین پرسنل (رسمی – قراردادی – خصوصی) کل مناطق کشور رو دارن …..
  وگرنه خداشاهده هیچ فرقی نمیکنه که برادرامون توی تبریز زودتر از اصفهان یا مشهد بگیرن….
  مهم ایجاد وحدت و یکصدایی هست که مدیران به شدت میترسن ….
  اگر یک روز فقط یک روز کلیه پرسنل یکصدا اعتصاب کنن دست مدیران توی پوست گردو میمونه و حساب کار دستشون میاد ….
  به امید برقراری عدالت واقعی در سطح شرکت مخابرات ایران و زندگی بهتر پرسنل
  چه رسمی چه شرکتی …..

 4. علی می گوید

  خدا لعنت کنه باعث و بانی این همه بدبختی ما شرکتی هارو

 5. سجاد می گوید

  هرچی ادم دوهزاریو بدرد نخوره کردن مدیر

 6. عبدا.. می گوید

  این مدیران بی تدبیرمخابرات که گاوپیشونی سفید ازنظربی کفایتی شده اندتاکی می خواهندبه این کارهای زشت خودادامه دهند؟خجالت داره.شماکه هیچی ازمخابرات وحق الناس نمی دونیدچراسکاندار شدید.؟جمع کنیدبه همان حای اول خودتون برویدازقدیم کفتندمال بدبیخ ریش صاحبش.شماها ده روزمانده به حقوق بایداماده اش کنیدنه اینکه ماه تموم میشه.تازه شماکاسه گدایی به دستتون می گیرین. واقعا که ازمرحله پرتین.

 7. ناشناس می گوید

  اینها فرماندهان جنگ بوده اند اول خودشان روی مین می رفتند بعد بسیجی ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 8. ناشناس می گوید

  کی حقوق کارمندان مخابرات آذربایجان غربی منطقه سردشت واریز می شود

 9. مجتبی می گوید

  یعنی توشرکت مخابرات هیچ خبری نیست امروز ۴تا استان دادن فرداقرار پرداختی داشته باشن یانه؟یا رفت تا اخرهفته

  1. مردی که به دنبالرعدالت استت می گوید

   سلام به سردبیر لزیز و دوستان شرکتی خودم .میخواستم از شما تقاضا کنم از این ماه ارکدام از نیروهای شرکتی خدمات اول و شسکام و شبکه و…یه مبلغی رو از حقوقمون برداریم و اگر میتونید از پدر و مادر یا دوستان و بستگان هم هرماه مقداری پول بگیرید و …………..

   (سردبیر- ببخشید پیام شما خیلی طولانی بود.غلط هم خیلی توش داشتنمیشد همینجوری تایید کنم. زمان هم نداشتم لذا فقط خبر داشته باشید پیامتان رسیده امشب منتشرمیکنم)

   1. مردی که به دنبالرعدالت استت. می گوید

    مردی که به دنبال عدالت است
    در پاسخ به مجتبی.
    سلام به سردبیر لزیز و دوستان شرکتی خودم .میخواستم از شما تقاضا کنم از این ماه ارکدام از نیروهای شرکتی خدمات اول و شسکام و شبکه و…یه مبلغی رو از حقوقمون برداریم و اگر میتونید از پدر و مادر یا دوستان و بستگان هم هرماه مقداری پول بگیرید و عنوان کنید متاسفانه مدیر عامل مخابرات و معاونانش و مدیر کل های مناطق با سیلی صورت خودشون رو سرخ میکنند و خیلی از شبها به شکم سنگ میبندند تا خدایی ناکرده از گشنگی دچاره پیچ خوردگی روده نشوند بعد ما نیروهای شرکتی بدون درنظر گرفتن وضعیت مالی این عزیزان که حتی شاید در یک ماه نتوانند یک وعده برنج از نوع هندی بخورند و خیلی هایشان تصوری از اسم مرغ یا گوسفند و ماهی ندارند و اکثر بچه هایشان دچار سوء تغذیه هستند و برخی از انها به دلیل زندگی در اتاقهای ۶متری در زیرزمین های نمور و بدون نور در حاشیه شهرهای فقیر یا د در محله هایی به نام شوش یا خلازین یا حومه مرتضی گرد یا کیلومترها بعد از کارخانه سیمان کوه بی بی شهربانو در دهاتهای بدون آب عبدل آباد و حلبی ابادهای امین اباد در کنار کانالهای روباز فاضلاب جاجرود و پارچین زندگی میکنند واب مینوشند که دچار بیماریهای راشیتیسم و نرمی استخوان و داشتن هزارها انگل عفونی در هر سانتیمتر از روده زندگی میکنند
    اما ما راجع به این بندگان خدا چی میگیم؟
    ایا ما کارگران در قبال مدیران عالی رتبه و ارشد و میانی شرکت مسوول نیستیم؟چقدر بیرحم شدیم ما؟
    تا حالا این بندگان خدا حرفی از بی پولی زدند یا شکایت کردند ؟ فقط و فقط به فکر ما هستند مگه آقای سراییان نفرمودند تجهیزاتی که وارد کردیم اگر استفاده کنیم نیاز به نیروی لنسانی نداریم و باید با انها خداخافظی کنیم اما ما به فکر خانواده های انها هستیم اگر چه قانونا مسیو لیتی متوجه ما نیست اما اخلاق ما احازه نمیده بعد از ۲۰:سال بیرونشات کنیم .

    حالا فهمیدید چرا وقتی هزار تومن میاد تودحساب مالی سریع بین خود مدیران تقسیم میشه؟
    بله چون این مردان دوست داشتنی و عزیز هرماه نصف بیشتر حقوقشون رو مخفیانه به حساب ما میریزن تا ما خوب زندگی کنیمر ولی خودشون …
    آه و بیداد.دوستان
    مخابرات اگه اینهمه ملک داشت که با فروشش به چند هزار نفر حقوق و معوق و…بده که خوب بود! اما این مدیران عزیز برای اینکه برند مخابرات افت نکنه خانه های پدری و حتی باغ و زمین کشاورزی و حتی وانتی که باهاش بعداز اداره میوه میفروشن رو به نام املاک مخابرات میفروشند تا ما شرمنده زن و بچه نشیم .

    احسن به این همه مردانگی .حالا هی تهمت بزنید که مدیران چند ده میلیون حقوق میگیرند و ما رو انسان حساب نمیکنند و..دیگه چکارکنند نکنه توقع دارید اون چندر غازی که دیروز گرفتند رو هم بدندبه ما و خودشون از گشنگی بمیرند؟
    من که از اشتباهاتم و تصورات غلطم راجع به عزیزان توبه میکنم و ا ز ماه بعد هر مبلغی بتونم خودم و از اشنایان و …میگیرم و به حساب مخابرات میریزم تا تقدیم این عزیزان بی مدعا بشه.پول بیمه ندارند اما به تمام دانش اموزان برنامه شاد مجانی ارایه میدند!خوبی تا کجا ؟ خودشون باراین حقوق بیمقدار مدیریت باز چند ماه یکبار ۱۰۰ گیگ رایگان حجم به مردم میدن.کدم مدیری رو میشناسید که میلیونها دلار برای ارتقای سیستم نت خرج کنه اما به خاطر بیکاری ما ازشون استفاده نکنه؟کدوم مدیری رو میشناسید که بگه ۱۲ ساعتب ییایید اداره بعد ۳۶ ساعت استراحتدکنیم حتی کار دوم پیدا کنیم و مثلا زیر پله بگیریم سبزی پاک کرده بفروشیم بعد مدیر عامل هر روز صبح تا تاریکی شب بیاد سر کار ؟ حالا اگه ما ۲۲ سال تو مخابراتیم و رسمی نشدیم و سمت نداریم اما مدیران با یک دهم سابقه ما و حتی از ارگانهای دیگه میان و رسمی هستندو ما فکر میکنیم پارتی دارند اما نه دوستان ما رو رسمی نمیکنند وگرنه باید مثل اونها تو حابی اباد زندگی کنیم و از بی پولی بدون شام بخوابیم و پول درمان بچه رو نداشته باشیم
    چونکه باید پولها رو اول به کارگرها بدیم و مثل حضرت علی خدمت کنیم.عوضش الان ما خونه داریم گرچه اجاره ای حقوق میگیریم حالا ۵ تومن عوضش مدیر نیستیم که همکنمدببخشیم به کارگرها .

    خلاصه پادشاهی میکنیم .کاش یه کم از مردونگیشون ما داشتیم .اصلا من میگم این ماه به ما حقوق ندید بابا شما خودتون نمیخواهید زندگی کنید این چندر غاز که امروز گرفتید چیری نیست .خلاصه واقعا از شما مدیران واقایان دکتر مهندس و…که فقط دلیل حضورشون دراداره کمک به امثال ماهست تشکر میکنیم .ما که نمیتونیم اما خدا خودش میدونه چطور جبران کنه .شک نکنید .هو الجبار ضمن تمام این حرفها حقیقت بود و جیزی جز حقیقت نبود. تمام///////
    ————————————————————————–

    (((سردبیر- این پیام تمام شد اما برای کمی شوخی با این دوست عزیز، فقط قسمت آخر نوشته اش رو بدون ویرایش منتشر می کنیم تا شما یه وقتی فکر نکنید وقتی میگیم ویرایش، منظورمون سانسوره!))
    من که از اشتباهاتم و تصورات غلطم راجع به عزیزان توبهدمیکنم و ا زدماهدبعد هر مبلغی بتونم خودم و از اشنایان و …میگیرم و بهرحسابرمخابرات میریزم تا تقدیم این عزیزاندبی مدعابشه.پول بیمه ندارند اما به تمام دانش اموزان برنامه شاد مجانی ارایه میدند!خوبی تا کجا ؟ خودشون باراین حقوقربیمقدار مدیریت باز چ د ماه یکبار ۱۰۰ گیگ رایگاندحجم به مردم میدن.کدم مدیری رو میشناسید کهرمیلیدنهاددلار برای ارتقای سیستم نت خرج کنه اما به خاطر بیکاری ما ازشون استفادهدنکنه؟کدوم مدیری رو میشناسید که بگه ۱۲ ساعتبیایید اداره بعد ۳۶ ساعت استراحتدکنیم حتی کار دوم پیدا کنیم و مثلارزیر پلهدبگیریم سبزی پاک کرده بفروشیم بعد مدیر عامل هر روز صبحدتا تاریکی شی بیاد سر کار ؟ حالا اگه ما ۲۲ سال تو مخابراتیم و رسمی نشدیم و سمت نداریم اما مدیران با یک دهم سابقه ما و حتی از ارگانهای دیگه میان و رسمی هستندو ما فکر میکنیم پارتی دارند اما نه دوستان ما رو رسمی نمیکنند وگرنه باید مثل اونها تو حابی اباد زندگی کنیم و از بی پولی بدون شام بخوابیم و پول درمان بچه رو نداشته باشیمدچونکهدباید پولها رو اول بهدکارگرها بدیم و مثل حضرت علی خدمت کنیم.عوضش الان ما خونه داریم گرچهراجاره ای حقوق میگیریم حالا ۵ تومن عوضش مدیر نیستیم که همکنمدببخشیم بهدکارگرها .خلاصه پادشاهی میکنیم .کاش یه کم از مردونگیشون ما داشتیم .اصلا من میگم این ماه به ما حقوق ندید بابا شما خودتون نمیخواهید زندگی کنید این چندر غاز که امروز گرفتید چیری نیست .خلاصه واقعا از شما مدیران واقایان دکتر معندس و…که فقط دلیل حضورشون دراداره کمک به امثال ماهستدتشکر میکنیم .ما گه نمیتونیم امادخدا خودش میدونهدچطور جبران کنه .شک نکنید .هو الجبار ضمنادتمامدایندحرفها حقیقت بود و جیزی جز حقیقت نبود

 10. شرکتی می گوید

  بخدا قسم اگه اهی در کار باشه میخورن به ریش ما هم میخندن ..هممونم تواین سرما و گرما مث ….باید کار کنیم واقعا متاسفم برای مدیران مخابرات

 11. طلبکار می گوید

  واقعا باید به مدیران شرکت مخابرات بخاطر این همه شهامت ، شجاعت و مدیریت عالی که در کل دنیای شرکت داری مقام اول را دارند دست مریزا گقت که تمام کارکنان از عملکردشان سراپا در حال شادی و خوشحالی بوده و نمی دانند چطور از این همه خوبی تشکر کنند .

 12. حسن می گوید

  تا زمانی که یک مشاور با مدرک نیم بند حسابداری از دانشگاه آزاد مشاور مالی مدیرعامل هست بیشتر از این انتظار نداشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.