مخابرات ما
خبرگزاری مخابرات ما

بازدید یوسف شکوری از پیشرفت پروژه‌های مخابراتی شهرستان تبریز

مخابرات ما -مدیر مخابرات منطقه آذربایجان‌شرقی به همراه مدیر مخابرات مرکز استان و مسئولان اجرایی در معاونت شبکه و مرکز استان از پروژه‌های در دست اجرای مخابراتی شهرستان تبریز بازدید و از نزدیک در جریان عملیات اجرایی این پروژه‌ها قرار گرفتند.

مخابرات ما (مالکی)-به گزارش آژانس خبری تبریزمن به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه آذربایجان‌شرقی در این بازدید که از شهرک‌های جدید خاوران، مرزداران و نصر انجام گرفت روند توسعه شبکه فیبرنوری و مراحل عملیات صورت گرفته جهت بهره‌مندی منازل، سازمان‌ها و بنگاه‌های اقتصادی از شبکه پر سرعت فیبرنوری از نزدیک بررسی و دستورات لازم برای تسریع امور صادر شد.

در بازدید از شهرک جدید خاوران شهردار منطقه ۹ نیز حضور داشتند و از نزدیک در جریان روند توسعه و مراحل اجرایی آن قرار گرفتند و مقرر گردید شهرداری در جهت اخذ مجوزهای لازم برای توسعه شبکه فیبرنوری که بستر لازم برای هوشمند سازی شهر را فراهم می‌نماید همکاری‌های لازم را انجام دهد.

گفتنی است در شهرک خاوران و محله نیاوران مرزداران و قسمت‌هایی از شهرک نصر، توسعه شبکه مخابراتی در بستر فیبرنوری انجام می‌گیرد و در نیاوران شهرک مرزداران و شهرک نصر عملیات واگذاری فیبرنوری به مشتریان آغاز شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.