مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

نامه انجمن صنفی کارگری مخابرات استان قم برای رئیس مجلس شورای اسلامی

مخابرات ما- هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران دیداری داشته است با علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی. در همین رابطه انجمن صنفی کارگری مخابرات قم نامه ای برای این نماینده مجلس ارسال کرده است.

 

مخابرات ما- خبری داشتیم مبنی بر حضور هئیت مدیره و مدیر عامل شرکت مخابرات ایران در دفتر دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی ایران.

این دیدار در بدنه شرکت مخابرات ایران واکنش های متفاوتی داشته است.از جمله اینکه رئیس انجمن صنفی کارگری کارکنان مخابرات در استان قم برای علی لاریجانی نماینده خود در مجلس شورای اسلامی نامه ای نوشته است که در آن به نکات مهمی اشاره کرده.

در این نامه ذکری شده است از مهمترین تعهدات مخابرات در قبال کارکنان از جمله بند ۶ مصوبه هیئت وزیران در سال ۸۵ و همچنین آیین نامه مصوب استخدامی و پرسنلی مخابرات پس از خصوصی سازی در سال ۱۳۸۹٫ تاکید شده که مخابرات به هیچیک از وظایف خود در قبال کارکنان از جمله همین دو مورد متعهد نبوده است.

این انجمن در نامه خود تاکید کرده است که اخیرا وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در چند مورد به صحت ادعای کارکنان تاکید کرده اما هیچ تلاشی به نتیجه نرسیده است.

مهمترین بخش این نامه متن انتهایی آن است:

“شما در دیدار خود با هیئت مدیره مخابرات گفته اید این شرکت خصوصی نشده است بلکه مدیرانش مدیران حاکمیتی هستند و به جهت وابستگی دارنده سهام مالکیتی به نهادهای انقلاب اسلامی خواهشمند است  دستور فرمایید موضوع خصوصی سازی مخابرات از طریق کمیسیون های تخصصی …. پیگیری شود تا مجموعه بزرگ کارکنان مخابرات … با دلگرمی بیشتری به اوظیفه خود عمل نمایند”

ممکن است دوست داشته باشید
13 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  درود و سپاس بر انجمن صنفی مخابرات استان های قم و مازندران و آذربایجان که جهت احقاق حق وحقوق قانونی خود تجمع اعتراضی برپا نموده اند اگه استان های دیگه هم این روند را ادامه دهند کارکنان مخابرات به حق وحقوق قانونی خود می رسند

 2. ناشناس می گوید

  با سلام
  انشاء الله تجمع صنفی در همه استانها وبا شرکت همه همکاران (ستاد و شهرستان و فنی و غیر فنی و رسمی و غیر رسمی ) تا تحقق شعار رهبر معظم که فرموده آتش به اختیار.
  پس باید حق خود را از ظالمین به کارگران و کارمندان زحمتکش و شهدپرور را باز ستاند

 3. ناشناس می گوید

  سلام سردبیر محترم مخابرات ما

  سئوال این است که چرا مخابرات استان چهارمحال و بختیاری از داشتن نعمت انجمن صنفی بی بهر است.؟
  برای این موضوع چه کاری می توان انجام داد؟

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   انجمن صنفی چیزی نیست که مدیران به کارکنانش هدیه کنن
   اید ده نفر کارمند شروع بکار کنن نامه ای با امضا بنویسن و …

 4. ناشناس می گوید

  این بیمه دانا وبیمه معلم کی هزینه های پزشکی را پرداخت میکنند ؟؟ بیمه دانا که یکسال است میگذرد ولی……………………

  1. سحرخوان از کاشان می گوید

   با سلام خدمت سردبیر محترم
   شما فرموده بودید عدم پرداخت بیمه دانا موردی اطلاع داده شود .اینجانب با اسم ومشخصات بیان کردم.ودر سایت نیز نمایش داده شد ولی تاکنون هیچ نشانه ای از پیگیری وپرداخت مشاهده نشده است .خواهشمند است نام واحد ومسئولی که این مطلب راگفته با شماره تلفنش را بنویسید تا یا تلفنی ویا حضوری پیگیری کنیم. (با تشکر از زحمتان شما وهمکاران سایت )

   1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

    دوست خوبم
    وقتی که من ادعای کارکنان رو مطرح کردم بمن گفته شد اگر موردی هست که مشکل داره بمن خبر بدین
    کامنت قبلی شما رو متاسفانه من ندیدم. اشکال از منه نه از کسی که گفته خبر بدین تا پیگیری کنم.
    چشم کامنت قبلی شما رو پیدا میکنم و خبرشو براتون میارم

    1. سحرخوان از کاشان می گوید

     باسلام خدمت سردبیر محترم:جهت جلوگیری از اتلاف وقت شما مجددا پیام مربوط به بیمه دانا را خدمتتان ارسال می نمایم.خداوند به شما وتمام کسانی که در جهت کمک به همکاران زحمت می کشند جزای خیر بدهد.
     محمد جعفر سحرخوان از کاشان(اصفهان) می گوید
     پیش ۲ هفته

     با سلام خدمت سردبیر محترم وآرزوی سلامتی شما
     اینجانب محمد جعفر سحرخوان کارمند مخابرات کاشان(استان اصفهان )با شماره پرسنلی ۸۶۲۷۹۵۳۰وکد ملی ۱۲۶۲۲۸۷۴۹۹وشماره تماس ۰۹۱۳۳۶۴۳۹۸۰در بهمن ماه ۱۳۹۷برای چشم فرزندم حدود ۲میلیون تومان خرج نمودم .وقبل ازآن از بیمه نامه معرفی گرفتم وگفتند شما خودتان هزینه ها را پرداخت کنید وفاکتور آن را با همین معرفی نامه تحویل دهید.ما همین کار را کردیم وچندین بار به مرکز بیمه دانا در کاشان (بلوار باهنر)مراجعه نموده ایم مسئول مربوطه گفته مدارک قابل قبول است ولی هر وقت مخابرات اصفهان پول به ما بدهد ما بهمان نسبت تقسیم شما می کنیم .اگر می دانستم اینگونه می شود از امکانات بیمارستان دولتی ودر صف استفاده می کردم.وبیمه تکمیلی راکنسل می نمودم. اگر مسئولین مدارک هم می خواهند تحویل دهیم.ویا از رابط اداره کاشان سوال نمایند.

     1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

      چشم دوست من جشم

 5. ناشناس می گوید

  سلام وقت بخیر ایا مخابرات اصفهان انجمن صنفی دارد/؟وچه عملکردی از خود نشان داده باتشکر

  1. ناشناس می گوید

   نخیر دوست عزیز نداره و نخواهد داشت چون اینجا همه محافظه کار تشریف دارن…تازه اگر بفهمن که داری حرفی میزنی و یا حرکتی میکنی سریع میرن اطلاع میدن…

  2. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   اصفهانی ها لطفا پاسخ بدن

 6. بسم الله القاسم الجبارین می گوید

  باسلام دیوار از پای بست خراب است خواجه در فکر ایوان وطاق است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: