مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

شنیده ها- تصویب آیین نامه حقوق و دستمزد ۸۹ در هیئت مدیره مخابرات

مخابرات ما -شنیده ها- تلاش های ما برای رسیدن به خبری دقیق و رسمی از شرکت مخابرات ایران ممکن نشد. اما گفته می شود در جلسه روز گذشته هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران تصویب کرده است که اقلام رفاهی بر مبنای ماده ۵۷ آیین نامه حقوقی و استخدامی سال ۸۹  برای بازنشستگان و مطابق با آیین نامه ۸۹ برای شاغلین پرداخت گردد.

.

چنانچه این مصوبه بر اساس انتظار شاغلین و بازنشستگان باشد اقلام رفاهی برای بازنشستگان به مبلغ  ۲۱۰۰۰۰  تومان و برای شاغلین نیز به مبلغ ۶۵۰۰۰۰تومان در کلان شهر ها افزایش خواهد یافت.

اقلام رفاهی برای شهرهای کوچکتر، اندکی کمتر از کلان شهرهاست.

.

منتظر می مانیم تا اطلاعیه رسمی شرکت مخابرات ایران اعلام گردد.تا آن زمان هیچ چیزی تثبیت شده نخواهد بود.

 

ممکن است دوست داشته باشید
16 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  حق وحقوق بازنشسته گان پرداخت نمیشه ،چرا؟

 2. محمد مهدی اسماعیلی می گوید

  سلام چرا هیچ خبر دقیقی از جلسه هیییت مدیره نیست رفاهیات چی شد طلب رفاهی بازنشستگان چی شد ؟؟؟؟؟؟؟؟

 3. شرکتی می گوید

  هرخبری رو در هر موردی میزارید، بندگان خدا بچه های شرکت خدمات اول میان کامنت طبقه بندی میگذارن خودشون میزارن و خودشون هم میخونند هیچ جوابی هیچ کی بهشون نمیده یک خبری رو مهندس صدری گذاشتن با قاطعیت هم گذاشتند چرا شفاف مطرح نمیکنند امروز هفدهم مهرماه هست بهتر نیست از این بار استرس که به انها وارد شده کمی کم کنید اگه قرار بود اینقدر در خفا انجام بشه چرا جلوتر تو بوق و دادار دودور در صفحه اینستاگرام به خدا تا فالوور گذاشته شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  هیچ کی نیست جواب بده واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 4. ناشناس می گوید

  رای اداره کار مبنی بر محکومیت شرکت مخابرات در خصوص پرداخت تفاوت رفاهیات صادر شده متاسفانه با لابیگیری اقای ظریفی ازاد (ازار)??یه لنگ در هوا مونده ،خوش خدمتی ظریفی ازاد در وزارت کار ایشان را به مدیری دفتر مدیر عامل مخابرات کشاند???

 5. جاوید می گوید

  سلام برسردبیرمحترم و همکاران مخابرات من دیروز یک مطلبی رادراینترنت خواندم احساس کردم یک دفعه برق سه فاز من گرفت تازه فهمیدم ماازکجاضربه خوردیم یعنی خصوصی سازی شخصی بنام(جفری ساکس) بزرگترین اقتصاددان آمریکایی که عامل فروپاشی اقتصادی اتحاد جماهیر شوروی و آرژانتین بولیوی و لهستان که تئورسین سیستم اقتصادی میباشدنظریه ایشان این است که دولت ها باید اقتصادرابه مردم واگذاردوهیچ کنترل و نظارتی نبایستی برآن داشته باشد این جعفری ساکی قراراست درچندسال دیگرسند۲۰۳۰رااجراکندمن فقط اسم جفری ساکی دراینجاآوردم خواهشاًاین اسم در اینترنت جستجوکنیدوببینید چه بلائی برسرمخابرات هپکووشرکتهای پتروشیمی ازطریق
  ای اساتیدآمده واسم جورج سورس هم که رفیق این هست چون اینجا وقت نیست توضیح بدم حتماسرچ کنیدوازسردبیرمحترم هم خواهش میکنم مطالب مفیدرادراین موردمنتشر کند.

 6. پیرمرد ابی می گوید

  اقا به داد این بازنشستگان برسید والا بلا این رسمش نیست یک عمر زحمت و حالا هم گرفتاری اقا کسی از شما چیزی نمیخواد لااقل حق خودشون بدید.خیلی از همکاران تو جبهه بودند سنوات ایثارگری براشون حساب نشد مابه التفاوت رفاهیات بصورت کامل پرداخت نشد.در بعضی از استانها حق بیمه کمتری به تامین اجتماعی پرداخت کردند در نتیجه بازنشسته نگون بخت با حقوق کمتری بازنشست شده. وعده هایی که در جلسه با بازنشستگان داده شد عملی نشد …………ای مسئولین فکر اخرت باشید اونجا باید جوابگو باشید.

 7. ناشناس می گوید

  سر دبیر محترم با توجه به اینکه تنها فردی که در خواست های کارکنان را پیگیری مینماید شما هستید لطفا پیگیری کنید چرا هیئت مدیره بهره وری را پرداخت نمی کند به آنها بگوئید بخدا کارمندان غیر از این حقوق چیز دیگری ندارند مثل برخی از آنان حقوق های نجومی ندارند والله بخدا این کار درست نیست که حقوق نا چیز کارمند را پرداخت نمی کنند.

 8. کارمند غیر امنیتی و غیر سیاسی می گوید

  با سلام
  سردبیر جان کمی دقت …..
  تصویب ماده ۵۷ آیین نامه یعنی صرفا افزایش کمک هزینه خواربار و نه هیچ چیز دیگر نظیر کمک هزینه مسکن ، کمک هزینه ایاب و ذهاب ، کمک هزینه نهار و مناسبت ها ………
  این ها با این سیاسی کاری دارند جهت جلوگیری از تجمع و اعتراض مابین بازنشستگان و شاغلین تفرقه و جدایی می اندازند چرا که با این سیاست بازنشستگان که صرفا کمک هزینه خواربار دریافت می کنند به خواسته خود رسیده و از صف جدا میشوند .
  با این سیاسی کاری هیات مدیره خدا فقط باید به داد شرکت و کارمندان آن برسد .

  1. رضا می گوید

   برادر یکم شما بیشتر دقت کن ، بازنشسته ها فقط خوار و بار بهشون کلا تعلق میگیره و بقیه اقلام که برا شاغلین هستش ، لطفا خبر رو دقیق تر بخون

  2. Ahmadreza می گوید

   پس بقیه موارد چی میشه ؟؟؟؟

  3. همکارشما می گوید

   سلام بله دقیقا درسته فقط خواروبار تصویب شده منم شنیدم متاسفانه چون تعداد بازنشستگان زیاد هست و همین یک مورد شاملشون میشد تصویب کردند ولی شاغلین هیچ

 9. ناشناس می گوید

  پس از ۲۵ سال خدمت با ۳۶ ماه منطقه
  والله اگر یک درصد هم که شاید من رای ندهم آن هم مقصر شرکت مخابراته و از روی لج این شرکت میخواهم این دوره رای ندهم

 10. کارشناس می گوید

  سلام سردبیر
  بهتر نیست سردبیر عزیز نسبت به تحقیق درخصوص اجرای طرح طبقه بندی مشاغل نیروها از نمایندگان خدمات اول در سراسر کشور یا از دفتر مرکزی خدمات اول خبری تهیه کنید و بپرسید در چه مرحله ایی است؟
  آیا تاکنون چیزی ابلاغ شده از سوی شرکت مخابرات ایران؟
  آیا تاکنون استانی مراحل قانونی رو طی کرده؟
  تاکنون چند استان آماده اجرا می باشد؟
  بنظرم این خبرگزاری باید دنبال چنین خبرهایی باشد گرچه میدونم هستید و بنظرم کافی نیست،چون بعد از گذشت ۱۵ روز از اعلام این طرح هنوز خبر موثقی وجود نداشته خواهشمند است تلاشتان را بیش از پیش افزایش داده و استرس فراوانی که بوجود آمده رو کاهش دهید با سپاس

 11. Ahmadreza می گوید

  سلام پس بقیه موارد چی ؟ مثل تبدیل وضعیت نیروهای قرارداری ؟؟
  تازه ، بار مالی هم برای شرکت نداره …

  1. مریم می گوید

   وقتی یه شرکت بزرگ به تاراج میره بعلت عقب ماندگی ذهنی یه عده حال و روز ما هم بهتر نمیشه.

 12. یاوربازنشسته می گوید

  خدایاعدالت رارعایت کنند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: