مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

اطلاعیه انجمن صنفی کارکنان استان تهران.

مخابرات ما- اطلاعیه اخیر انجمن صنفی مخابرات استان تهران امروز بدستمان رسید.این اطلاعیه پیرامون درخواست تجمع در ۱۴ مهر صادر شده است.

این انجمن بدنبال  تقاضای مجوز تجمع صنفی از استانداری تهران بزرگ در این اطلاعیه می نویسد:

باعنایت به جلسات اخیر نمایندگان شما در انجمن صنفی مخابرات استان تهران به اتفاق کانونهای بازنشستگان با مدیران ارشد و سیاست گذار شرکت مخابرات ایران در تاریخهای ۹۸/۷/۶ و ۹۸/۷/۹، از آنجائیکه مقرر گردید اجرای آئین نامه استخدامی و پرسنلی مصوب سال ۸۹ از ابتدای سال جاری و پرداخت مطالبات رفاهی در پایان همین ماه صورت گیرد، و با توجه به کنسل نمودن تجمع توسط کانونهای بازنشستگان و فرصت دادن جهت اجرای تصمیمات متخذ شده توسط مدیران ارشد و سیاست گذار شرکت مخابرات، این انجمن هم به احترام تصمیمات اتخاذ شده، تجمع صنفی در مورخ ۹۸/۷/۱۴ را کنسل اعلام می کند.

این انجمن در ادامه ضمن تهدید شرکت مخابرات ایران و مدیرانش در صورت عدم پرداخت مطالبات کارکنان در ادامه اطلاعیه می نویسد:

در پایان همین ماه، انجمن صنفی مخابرات استان تهران بعنوان بزرگترین جامعه کارگری در شرکت مخابرات ایران و دارای بیشترین جامعه کارگری در سطح کشور، زمان و مکانی مناسب در آبان ماه را برای تظلم خواهی اعلام و از گرفتن حق و حقوق شما عزیزان عقب نشینی نخواهد کرد. در ضمن مدیران ارشد مخابرات باید بدانند که با اقدامات محدود کننده همچون محدودیت در ارسال پیام از طریق اتوماسیون برای کارکنان، ما را در عزم خود نسبت به اطلاع رسانی از فعالیتهای این انجمن از طرق مختلف راسخ تر و برای پیگیری حقوق حقه کارکنان ارزشمند مخابراتی محکم تر و مقاوم تر خواهد نمود.

 

ممکن است دوست داشته باشید
17 نظرات
 1. کارمند غیر امنیتی و غیر سیاسی می گوید

  زهی خیال باطل ……..
  اعضای محترم شورای عالی هماهنگی تشکل‌های کارگری مخابرات ایران به همین خیال باشید تا صبح دولتتان بدمد .
  بعد از تصویب هیات مدیره خواهید فهمید چه کلاهی بر سر شنا گذاشته اند .

 2. سوشیانس می گوید

  سلام ، باز دوباره سر مجمع صنفی رو شیره مالیدن ، دوباره وعده سرخرمن
  آدم چن بار باید از یه سوراخ گزیده بشه
  این چندمین باراست که مسئولین با وعده های دروغ مانع از تظلم خواهی همکاران شدند
  به فرمایش حضرت علی ( ع ) حق گرفتنی است
  پس باید به سیم آخر زد .

 3. ناشناس می گوید

  تسلیم نشوید وزیر بار ظلم نروید اینها (هئت مدیره شرکت مخابرات ) تمام حرفهایشان دروغ است فقط میخواهند زمان بخرند ؟؟
  سردبیر محترم لطفا حذف نکنید ومنتشر کنید

 4. حامی بازنشسته می گوید

  باسلام وادب احترام وتشکرازمهندس دوست داشتنی جناب آقای صدری

 5. کارشناش مخابرات می گوید

  سلام سردبیر جان
  به مدیران ارشد شرکت بفرمایید ما حقوق چند ده میلیونی نمیگیریم، با این تورم ویرانگر به زیر خط فقر سقوط کردیم، در چنین شرایطی واقعا” تاسف انگیزه که همان چندرغاز افزایش رفاهیات بهره وری که بهش کمی از نظر روانی دلخوش بودیم به موقع پرداخت نشد(حق جذب، افزایش گروه و اضافه کار جای خود)، مدیران محترم از آه مظلوم بترسید، خانمان سوز است، حق الناس خوردن نداره.

 6. راستی اصفهان می گوید

  ضمن تشکر و قدردانی از همت و پیگیری شما عزیزان که ترس اکثر اصفهانی ها را جبران می کنید!!
  اطلاعیه های تجمع در استان ها (که قطعا روبروی شرکت منطقه هر استان است)را لطفا زودتر اعلام کنید تا حضور فعال داشته باشیم!!!

 7. ناشناس می گوید

  از انجمن صنفی کارگران بخاطر تلاش شبانه روزی تشکر میکنم عزیزان دست از تلاشتان برندارید ما کارمندان رسمی پشت سر شما هستیم و جهت احقاق حقوق ضایع شده مان دست برنمیداریم اگر ما از حقوق خود دفاع نکنیم این مسئولین بی درد فکر ما نیستند

 8. mohamad2 می گوید

  سلام به سر دبیر و همکارانش و سلام به همه زحمتکشان عرصه ارتباطات علی الخصوص مخابراتی های عزیز و مخصوصا نمایندگان زحمتکش انجمن صنفی مخابرات واقعا دستمریزاد به همه این دوستان و همچنین سید بزرگوار جناب آقای مهندس صدری – انشالله به همین زودی هم خبر خوش تغییر وضعیت بیمه خدمات درمانی ۹ درصد (صندوق بازنشستگی کشوری) به بیمه تامین اجتماعی ۷ درصد ، که آرزوی همکاران هست را از طریق پیگیری نمایندگان انجمن صنفی مخابرات شاهد باشیم.

 9. علیرضا می گوید

  شما هم که ساده و زود باور.بازم مثل بچه ها یه آبنبات چوبی دادن دستتون و گولتون زدن.شما هم باور کردید که با حقوق مهر ماه تمام عقب افتاده های امسال رو می دن.زهی خیال باطل.بنده های خدا کجای کارید اینا پول بیمه تکمیلی معلم رو از ما کارمندها به موقع کم می کنند ولی به بیمه پرداخت نمی کنند اونوقت به شما هم میگن”قول میدیم با حقوق مهر کلیه عقب افتاده های امسال رو بدیم”خیلی خنده داره.بشینیم تا بهمون بدن

 10. Ahmadreza می گوید

  سلام
  ای کاش فقط بحث مالی مطرح نباشه و کل آیین نامه اجرایی بشه مخصوصا تبدیل وضعیت نیروها به دائمی .

 11. ناشناس می گوید

  سنگ بزرگ علامت نزدنه
  تا حالا صد بار گفتن ولی یه روز قبلش کنسل کردند. این سناریو دیگه تکراری شده
  خواهشا یه موضوع جدید بزارین
  بازنشسته ۹۷

 12. ناشناس می گوید

  نمیخوام بدبین باشم و اینبار چون این تصمیم با برگزاری جلسه با ستاد اجرایی گرفته شده شاید بشه بیشتر روش حساب کرد و نسبت بهش خوشبین بود، هرچند که هنوز نه خود مخابرات چیزی رو رسماً اعلام کرده و نه مدیرعامل که معمولاً هیچ حرفی رو نگه نمیداره، ولو اشتباه باشه، پستی گذاشته!
  ولی از انجمن های محترم صنفی درخواست میکنم راهی برای اعلام دقیق زمان و مکان تجمع به همکاران پیدا کنند، متأسفانه به هر دلیلی سایت های مخابراتی ها همکاری نمیکنند، مثلاً تا همین امروز من فقط یه شایعه ای از زمان برگزاری تجمع شنیده بودم و حتی مکان رو هم نمیدونستم در حالیکه از اطلاعیه برمیاد که زمان تجمع فردا بوده و طبیعتاً زمانی برای اعلام عمومی باقی نمونده بوده! این در حالیستکه من و تعدادی از همکاران میخواستیم در تجمع شرکت کنیم! لطفاً از طریقی اعلام عمومی بفرمایید، یا یه گروه یا کانال اعلام کنید که در اون اطلاعیه های انجمن صنفی رو بتونیم بخونیم و از وقایع مطلع بشیم، خصوصاً که ممکنه برای ماه بعد نیاز به تجمع داشته باشیم چون رو حرف مدیران مخابرات خیلی نمیشه حساب کرد!

 13. p1381 می گوید

  خدا قوت ، ممنون از پیگیری های شما عزیزان.

 14. مریم می گوید

  آیین نامه پرسنلی ۸۹ حق تمامی کارگرها است که با مجوز استخدامی وارد سازمان مخابرات شدن. احتمالا میخوان با برداشتن از حق ماها طبقه بندی نیروها را انجام بدن.

 15. یوسف می گوید

  چرا سایت شما اطلاعیه های تجمع را منتشر نمی کند اما اطلاعیه های تعلیق و کنسلی را هنوز مرکبش خشک نشده منتشر می کند ؟

  1. ناشناس می گوید

   به نظرم به نکته‌ی ظریفی اشاره شده، سرعت و میزان پوشش کنسلی‌ها با پوشش تجمع‌ها غیرقابل مقایسه‌ست! مثلاً تا به امروز نه در صفحه‌ی اصلی سایت و نه در هیچ‌کدوم از پاتوق‌ها حتی اشاره‌ای به اینکه ۱۴ مهر زمان برگزاریه تجمع هست نشده بود!

  2. ناشناس می گوید

   واقعاً چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: