مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

بازنشستگان و نحوه پرداخت سهم بیمه عمر و حواشی آن!

مخابرات ما- در تغییر و یا جابجایی از حالتی به حالتی دیگر باید حتما دوباره از همه جزئیات مطمئن شویم. بخصوص در دورانی که هیچکس مسئولیت کارش را به عهده نمی گیرد.

مثلا وقتی کسی بازنشسته می شود باید حتما نحوه واریزی بیمه عمر، بیمه عادی، بیمه تکمیلی و حتی وام های بانکی را بدقت جستجو کند.

اینها همه درست.اسنها به کنار.

اما برخی کارها بعنوان مسئولیت یا روال بر عهده مخابرات استان یا ایران است.اینجا و در این مطلب ضمن نشان دادن یک اشکال در این روند، از شما می پرسیم پس از بازنشستگی چه مشکلاتی داشته اید؟

بازنشسته ۹۷ هستم ،

در زمان اشتغال بیمه عمر دانا برای خود اعضای خانواده برقرار کردم که ماهیانه از حقوقم کسر میگردید، بعد از بازنشستگی از پول خواروبارم ماهی ۲۴۰هزار تومان کسر میگردید،

پس از گذشت ۶ ماه از بیمه دانا اطلاع دادند که شش ماه است که حق بیمه شما پرداخت نمیشود،در حالیکه از حقوقم کسر میشد،طی مراجعه به مسیول فوق در مخابرات ابتدا اظهار بی اطلاعی میکردند،پس از چند هفته مواجه مکرر اظهار داشتند که پول بیمه را خودتان باید پرداخت کنید و مابه التفاوت حق بیمه پرداخت نشده را یکجا به حسابتان واریز میکنیم،ولی کی خدا میداند،حالا ما مانده ایم و ۶ ماه حق بیمه پرداخت نشده از طرف مخابرات به بیمه دانا!! که ماهیانه از پول خواروبارمان بطور مرتب ماشالله کسر شده،در تعجبم که چرا در کسر کردن اینها اینقدر دقیق هستند ،ولی در پرداخت کردن ،بی اطلاع و بی توجه و بیخیال!!!!!تازه این ماه پول بیمه معلم ویا همان بیمه مکمل را نیز پرداخت نکرده اند ،ذخیره صندوق بازنشستگی و وامش نیز که بیش از ۷ ماه از عدم پرداخت آن گذشته است نیز بماند.

 

ممکن است دوست داشته باشید
2 نظرات
  1. همکار بازنشسته می گوید

    راستی بهره وری شش ماهه دوم سال ۹۷ بازنشستگان ۹۷ به همراه عیدی وعده داده شده جناب صدری که به بازنشستگان سنوات قبل از ۹۷ پرداخت شد را هم به متن اضافه میشود.و هنوز نداده اند.

  2. همکار بازنشسته می گوید

    دقیقا مطالب نوشته شده شخصا برای من بازنشسته هم اتفاق افتاده منتهی من که زودتر متوجه شدم یک ماه فروردین از خواربارم کم شد ولی خودم قسط هایم را از اردیبهشت نقدا میدادم الان یک ماه از مخابرات طلب دارم.اما وام صندوق و اصل آنرا هنوز نداده اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: