مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

خبر طبقه بندی و رد شایعه هفته گذشته

مخابرات ما – در هفته اخیر که خبرها پیگیری نمی شد شایعه ای شرکتی ها را آزار می داد.گفته می شد استانها در انتظار نامه ای هستند که مخابرات ایران باید برای استانها بفرستد. تاکید می کردند که مخابرات ایران حاضر نیست این نامه را برای استانها ارسال کند!

 

پیگیری های ما نشان می دهد این شایعه درست نیست در حقیقت شرکت خدمات اول از سوی شرکت مخابرات ایران قدرت اجرای این دستورالعمل را دارد.

واضح تر اینکه در مورد نحوه اجزای آن تفاهم کرده اند.

از جزئیات اجرای این طرح هنوز کسی چیزی نمی گوید.

ممکن است دوست داشته باشید
20 نظرات
 1. شرکتی می گوید

  سردبیر جان پس چی شد هفته بعد حقوق میریزن که؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 2. ابوالفضل می گوید

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت سردبیر محترم:
  خواهشمندم درخواست بنده رو پیگیری کنید.
  در استان البرز در ستاد حدود ۶۰ نفر نیروی شرکتی مشغول به کارند ۵۴ نفر خدمات اول و ۶ نفر شسکام که در لیست مربوط به مشاغل کارشناسی اسم همه به مخابرات ایران داده شده ولی امروز شنیدم که طرح فقط برای خدمات اجراء میشه.پس اون ۶ نفر که شسکام هستن تکلیفشون چی میشه؟
  ظاهرا استانهای دیگه نیروهای ستادیشون همه از خدمات اول هستن و فقط استان البرز هست که از نیروهای شسکام هم در ستاد استفاده کرده

 3. بییب می گوید

  سر دبیر سلام
  پس از شرایط خبر داری و لو نمیدی ؟

 4. علی می گوید

  ضمن اینکه بدانید اگر در مورد چیزی حرفی نمی زنم یعنی کاری نشده و من نمی توانم حرفی بزنم. طبقه بندی نیز شامل این جمله من است.
  سر دبیر سلام
  در مطالب قبلی فرمودید کاری نشده یعنی قرار نیست مهر ماه هم اجرا شود ؟
  تو رو خدا التماس می کنم لا اقل جواب این سوال رو واضح بفرمائید
  دعا گوی سلامتی شما هستیم

 5. شرکتی می گوید

  این خبر که میگن برای طبقه بندی باید سابقه حداقل ۱۰ سال داشته باشید درسته؟

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   اصلا.

 6. ناشناس می گوید

  برای انتخاباته . یه چارتا چاخان ردوبدل میشه و بعد انتخابات همه چیز فراموش میشه .
  چیز غریبی نیست ، آشناییم باهاش

 7. نسرین - خراسان شمالی می گوید

  طبقه بندی به هیچ عنوان اجرا نخواهد شد
  مهر هم چیزی نمانده که تمام شود
  و باز هم با بهانه ای جدید و البته در سکوت مدیران ، همین چندرغاز رو هم با هزار تاخیر میدن ( به اصطلاح به مرگ میگرن که به تب راضی باشیم )
  انقدر هم از سردبیر محترم سوال تکراری نفرمایید
  وقتی خبری نیست و قرار هم نیست باشه ، چرا هی سوال الکی می پرسید

 8. ناشناس می گوید

  کارگر
  با سلام . به عنوان یک نیروی رسمی در مخابرات و ارادت به نیروهای غیر رسمی ، پیشنهادی برای عزیزان نیروهای شرکتی در سراسر کشور در رابطه با طرح کارشناسی حرفه ای دارم لطفا” با مشارکت فکری و با توجه به آشنایی شما عزیزان با مخابرات با توجه به سوابق کاری، خودتان یک طرح جامع و کاملی را به شرکت مخابرات ایران پیشنهاد دهید البته این طرح پیشنهادی میتواند با مشارکت دو الی سه نماینده از تمام استانها تهیه گردد .البته خودم یک طرحی ارائه داده ام ، نمیدانم مقبول خواهد افتاد یا خیر؟

  1. ناشناس می گوید

   سلام
   سردبیر محترم این موضوع میتواند به عنوان یک موضوع مستقل در سایت مخابرات ما در قالب یک طرح بیشتر مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد و در صورت مناسب بودن اجرایی گردد یا از طرف شما ، برای نیروهای شرکتی به نظرسنجی گذاشته شود تا دیدگاه عزیزان را در این زمینه بدانیم.

 9. شرکتی خراسانی می گوید

  خداروشکر که به سلامت برگشتید
  کاش حداقل خدمات اول خبری از اجرای این طرح بده بلاخره این ماه میشه یا نه

 10. امین می گوید

  سلام چرا شسکام اجرا نمیکند؟

 11. جواد می گوید

  سردبیرجان اومدی؟…خوش اومدی

 12. شرکتی می گوید

  سردبیر عزیز خوش اومدی
  آاااااااااه ای طبقه بندی ما که مردییییییییممممم

 13. کسری می گوید

  سر دبیر سلام
  یعنی مهر ماه حقوق بچه های که شامل طرح شدند اصافه می شه

 14. ناشناس می گوید

  چرا جزئیات رو پنهام می کنند چرا شفاف سازی نمیکنن نکنه میخوان اول اجرا کنن بعد. مخفی کاری مسئله ای که حق همه ست ظلمه

 15. ناشناس می گوید

  چه دستورالعملی؟ نگران شدیم دوباره

 16. ناشناس می گوید

  رسیدن بخیر سردبیر مهربان انشاالله دست پر برگشتی ما همه منتظر وچشم امید داریم به این دوهفته پیش رو خبر ها رو از جنابعالی بشنویم

 17. ناشناس می گوید

  [In reply to روبات خبری مخابرات ما]
  [In reply to روبات خبری مخابرات ما]
  سردبیر عزیز سلام
  خدارو شکر مسافرت شما به خیرو خوشی سپری شد و به سلامت به منزل برگشتید. ولی میخواستم شمارا در جریان حادثه ای بسیار دردناک که برای اقوام نزدیک ما که در مجموعه تفریحی مخابرات در نوشهر اتفاق افتاده بگذارم.چندتا خانواده برای تفریح و استراحت همانند شما آخر هفته از ویلای نوشهر استفاده کرده بودند که در صبح روز آخر سفرشان متاسفانه در دریای مجاور ویلای موردنظر ۲نفر از جوانان عزیزشان غرق شده و از دست رفتند و درکمال ناباوری ما دو جوان عزیز را ازدست دادیم و این مسافرت بدترین خاطره زندگیشان شد درحالی که میتوانست بهترینش باشد. اگر مسئولین مجتمع به جای اینکه در هنگام ورود تعهدنامه ازایشان بگیرند که هر اتفاقی بیافتد برعهده خودشان است به خانواده های آنها اطلاع می دادند که این منطقه دریایش نا امن است الان این مصیبت اتفاق نمی افتاد. ظاهرا قبل از این هم شاهد همچین اتفاقاتی بوده اند.چرااااا هیچ کس اطلاع رسانی نکرده اند که این منطقه نا امن است چرااااااااااا الان نزدیک به یکماه است بدترین شرایط برای این همه خانواده به وجود آمده حال خانواده هایشان بسیار بد وناراحت کننده است. مطمئن هستم الان هم هرکسی برود آنجا بازهم از هیچ اطلاع رسانی و تابلو و اخطاری خبری نیست که نیست خواهشمندممممممممممم کاری کنید برای دیگران تکرار نشود. از ما که گذشت و هیچ کسی نمی تواند غم این فقدان را ذره ای کم کند.

  1. همکار بازنشسته می گوید

   آخه چرا انسان باید خودش به پیشواز حادثه بره.حالا شنا نکنند در دریایی که نا امن هستش و توی این اوضاع وانفسا هم کسی پاسخگو نیست نمیشه!!!!!
   بعضی ها در همه جا همه چیز رو میخوان امتحان کنند.دیگر به عواقب آن و آزاری که خانواده بعدش متحمل میشن فکر نمیکنن . آخه این چه استدلالی هستش همه با هم میروند سفر بخصوص شمال منظورم ایرانی ها ست در کل این همه مشکلات سفر و جاده و خودرو های غیر استاندارد و جاده نا امن و هزاران مسئله دیگر.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: