مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

آذری جهرمی : این وظیفه همه مسئولان است.

مخابرات ما – آذری جهرمی در برخورد با تعریف و مدح برخوردی داشت که قطعا انتظارش را از او داشتیم.اما این انتظار را از دیگران هم داریم.

مخابرات ما (دبیر رسانه داخلی) – در یکی از جلسات استانی که وزیر ارتباطات هم حضور داشت سخنران به مدح و ثنای مهندس آذری جهرمی پرداخت.

 

سخنران : جناب آقای آذری جهرمی! ای  وزیر مردمی! همه ما در فضای مجازی با ارتباطات مردمی شما، با مردم داری شما -آشنا هستیم-  خصوصا پیامی که با رفتارتان به نسل امروز دادید و  گفتمان اعتدالی برقرار کرده اید درس بزرگی است. … در پهنه دشت ایران بزرگ، جوانان   از شما درس  امید   می گیرند.

وزیر در پاسخ با لحاظ کردن موارد اخلاقی به او می گوید.

آذری جهرمی – من تشکر می کنم از همشهری شما و دوست خوبمان ، محبت کردند. شرط مهمان نوازی را قطعا به عمل آورده اند (وگرنه من شایسته آن نیستم: نقل به مضمون)

اما مردم شما بدانید همه اینها وظیفه هر مسئولی است! اگر مسئولی بین مردم بود و با آنان فاصله نداشت،  اگر مثل خودشون زندگی کرد، اگر تشریفات مازاد نداشت، در حق مردم  لطف نمی کند وظیفه اش را انجام داده!

با ذکر این مطالب نه قصد تعریف و مدح کسی را داریم نه می خواهیم کسی را مذمت کنیم.اما بد نیست دو نکته در ذیل این مطلب ذکر گردد:

۱- یادآوری این وظیفه، وظیفه همه ماست. با انتشار مطلب این وظیفه را به دیگران یادآوری کردیم.

۲- اگر روزی کسی وظیفه اش را انجام داد، بخاطر انجام وظیفه نیکو باید مورد لطف قرار بگیرد، نه اینکه با ذکر کلماتی مثل (وظیفه شه! هنر نکرده! ….) مانع از شیوع این رفتار در جامعه باشیم.

… و اما حرف آخر!

گمان نکنید ساده زیستی برای یک وکیل یا وزیر یا مدیر کار ساده ای است! آن هم در عصر و زمانه ای که حماله الحطب ها  و بادمجان دور قاب چین ها فراوانند!

ممکن است دوست داشته باشید
3 نظرات
 1. حیدر می گوید

  با سلام و عرض ادب
  قدری هم به دنبال حق الناس هایی که به گردمون هست، باشیم که گاهی مال نیست و دل است.واقعا” مدیران رده بالا دل بازنشستگان ۹۷یی را شکستند.این پاداش ۳۰سال خدمت صادقانه نیست.

 2. ناشناس می گوید

  این آقای وزیر جوان که طبق تعریف شما این همه خوب است مگر از وضعیت ما بازنشستگان ۹۷ مطلع نیستند ؟ اگر نیستند که عذر بدتر از گناه است و جای بسی تاسف است و اگر هستند که هستند چرا اقدام نمی کند ؟

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   سلام
   برادر خوب من
   ما هیچ آدمی نمی شناسیم که خوب مطلق باشه.
   مگر من و شما خوب مطلقیم؟ حتی برای اعضای خانواده خودمون خوب مطلق نیستیم تا چه برسه به همه مردم.
   بزرگ کردن یک رفتار یعنی اینکه همون رفتار خوبه. یعنی فقط همون رفتار خوبه.
   ضمن اینکه بنظرم از وقتی بازنشسته شدین حوصله ندارین مطلبها رو تا تهش بخونین.نویسنده بیچاره که خودش رو نفله کرده بگه …

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: