مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

باز کردن حساب در بانک صادرات شبهه آفرید.

مخابرات ما- اخیرا پیامکی برای دوستان شرکتی آمده مبنی بر باز شدن حسابی در بانک صادرات برای آنان. این موضوع شبهات مختلفی ایجاد کرده است.

مخابرات ما- ادمین گروه تلگرامی مخابرات ما پیامکی برایم ارسال کرد که از بانک صادرات به دستش رسیده بود.

مشاهده می کنید که برای ایشان در بانک صادرات حسابی باز شده است بدون اینکه مراجعه ای به بانک داشته باشد.

 

موضوع چیست؟

اخیرا مهندس صدری در خبرها به موردی اشاره کرد که در جو سنگین ماه جاری چندان مورد توجه قرار نگرفت.

او گفت: با مدیر عامل بانک صادرات گفتگو کرده است تا بتواند  از این بانک تسهیلاتی با بهره های بسیار کم برای کارکنان بگیرد.

در روند جاری همکاری شرکتها و بانک ها این کار مسئله طبیعی و عادی به نظر می رسد و بانک ها به ازای انتقال حساب های مخابرات این امتیازات را قائل می شوند .به همین دلیل حقوق بخشی از نیروهای شرکتی به بانک صادرات منتقل می شود.به نظر می رسد افتتاح حساب مذکور مقدمه این امر  باشد.

گرچه آگاهی از روند بعدی این فرآیند نداریم،  اما بانک صادرات با دریافت اطلاعات از شرکتهای شسکام و خدمات اول اقدام به افتتاح حساب برای همکاران شرکتی نموده که با حضور این افراد در بانک ،افتتاح حساب  کامل خواهد شد.

پس شایعاتی چیست؟!

بدون شایعه دیگر نمی توانیم زندگی کنیم! گروهی می گویند حساب مخابرات در بانک های قبلی بهدلیل شکایت بخشی از کارکنان و صدور حکم بر علیه مخابرات بسته شده است اما تحقیق ما تا این لحظه چنین شایعه ای را رد می کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
4 نظرات
 1. شرکتی می گوید

  برای منم اومده یعنی این ماه حقوق تو صادرات واریز میشه؟؟؟اصلا کی حساب و باز کرده ؟؟ شاید من نمیخواستم . شاید به هر دلیلی همون ملت و ترجیح میدم
  چرا یک عده انتخاب شدن بر چه اساسی؟؟؟ فرض که اجباریه کو کارتم ؟؟کدوم شعبه؟؟؟جریان چیه کلا؟؟؟

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   بنظرم دوست خوبم داری دور خوت می چرخی ها! یه ذره نفس تازه کنید ببینیم چه خبره!
   هنوز که معلوم نیست چی به چیه!
   یه حسابی اسمی باز شده یا نشده! صبر کنید ببینیم چی میگن خب

 2. ناشناس می گوید

  سلام
  تشکیل صندوق های داخلی کارکنان بهترین حمایت از ایشان می باشد.
  لطفا کارکنان را دچار بانک ها و وام های بانکی نکنید. مشکلات معیشتی ما از دست این بانک ها کم نیست شما نیز به آنها اضافه نکنید!
  متشکرم

  1. همکار بازنشسته می گوید

   با همون بانک ها طرف بشید بهتر از صندوق کارکنانه ما که سی و یک سال خدمت بعد بازنشسته شدیم بیست و نه میلیون هم پس انداز داشتیم هنوز در گرفتن آن مانده ایم با پول امثال ما ها چه خدماتی نهفته از بانک ها نگرفتند. هر مدیری آمد مثل گوشت قربانی از صندوق کارکنان خرج کرد و آنرا تهی کردند حالا نمیدانند چطور بدهی کارکنان را بدهند!!!!!!
   اگر نزد بانک آنرا پس انداز میکردیم پنج ساله سه برابر و ده ساله ده برابر شده بود بی منت برای اینست که همکار گرامی صندوق کارکنان را فراموش کن .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: