مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

کمیته‌ای تشکیل دهید تا به مطالبات کارگران و بازنشستگان رسیدگی کند

مخابرات ما – رئیس شورای عالی هماهنگی تشکل کارگری مخابرات پیشنهاد داد: کمیته‌ای متشکل از نمایندگان تام‌الاختیار وزیر ، نمایندگان تشکل‌های کارگری و نمایندگان مخابرات، راهکارهای مناسب برای افزایش درآمد و پرداخت مطالبات کارکنان و بازنشستگان را ارائه کنند.

مخابرات ما ( محمد – ایلنا) –  نماینده عالی جامعه کاگری مخابرات در نامه‌ای به وزیر ارتباطات پیشنهاد کرد تا کمیته‌ای متشکل از نمایندگان تام الاختیار وزیر، نمایندگان تشکل‌های کارگری و نمایندگان مخابرات راهکارهای مناسب برای افزایش درآمد و پرداخت مطالبات کارکنان را ارائه کند.

رضا پایست (رئیس شورای عالی هماهنگی تشکل‌های کارگری مخابرات) در نامه‌ای به مهندس آذری جهرمی با اشاره به واگذاری شرکت مخابرات ایران برابر سیاست‌های ابلاغی اصل ۴۴ قانون اساسی از مورخ ۸۸/۰۸/۱۸ به بخش غیردولتی و افزایش تورم در جامعه و بالا رفتن دستمزدها و سایر هزینه‌های کمرشکن در این سالها، تصریح کرده: در خصوص افزایش تعرفه‌های شرکت مخابرات ایران اقدام موثری از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات صورت نگرفته است و این موضوع باعث گردیده که شرکت به منظور پوشش هزینه‌های خود نسبت به اخذ وام با بهره‌های بسیار سنگین از بانک‌های عامل اقدام نماید.

نماینده عالی جامعه کارگری مخابرات در بخشی از نامه خود به وزیر ارتباطات نوشته است: حضرتعالی مستحضر هستید در روزگارهای گذشته قبل از خصوصی‌سازی به لحاظ درآمد شرکت مخابرات ایران را با شرکت نفت مقایسه می‌کردند ولی امروزه در اثر عدم اجرای یک قانون شفاف از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شرکت مخابرات ایران روز به روز مقروض شده و حتی نسبت به پرداخت مطالبات کارکنان خود اظهار عجز می‌کند.

رئیس شورای عالی هماهنگی تشکل‌های کارگری مخابرات در انتها با اشاره به اینکه در بیشتر سفرهای استانی مهندس آذری جهرمی، همکاران شاغل و بازنشسته مخابرات تقاضای مطالبات خود از شرکت را می‌نمایند لیکن علیرغم افزایش دستمزدها و هزینه‌ها در طی سالهای گذشته همانطور که گفته است شرکت به خوبی نتوانسته از عهده پرداخت آن برآید، پیشنهاد کرده به منظور کمک به پرداخت مطالبات و افزایش رضایتمندی کارکنان، کمیته پیشنهادی شورای عالی تشکل‌ها از نمایندگان تام الاختیار وزیر ارتباطات، نمایندگان شرکت مخابرات ایران و نمایندگان تشکل‌های کارگری مخابرات ایران تشکیل گردد و راهکارهای مناسب برای افزایش درآمد و پرداخت مطالبات کارکنان را ارائه کند.

***

ممکن است شما دوست داشته باشید
3 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  فکر بسیار خوبی است.

 2. ناشناس می گوید

  با سلام اگه کاری برای ما کارکنان انجام نمیدید آقای وزیر پس لطفا نمک به زخم ما کارکنان مخابرات نپاشید خدا رو خوش نمیاد ما میدونیم شماهم میدونید که هیچ کاری برای ما شما انجام نمیدید پس ما رو بخیر شما را به سلامت!

 3. ناشناس می گوید

  ساله است که میشنوییم این کلمات را
  کمیته
  راه کار
  و از این اراجیف که خودشان هم نمیدانند چی هست فقط بابت تشکیل این کمیته ها یه سری مدیر یه سری پول بابت کاری که انجام نمی دهند دریافت میکنند. تازه اکثر مواقع خودشان خودشان را تشویق میکنند و برای خودشان پاداش در نظر میگیرند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: