مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

روش های سودجویانه و کلاهبرداری مسابقات تلفنی شبکه های بین المللی ماهواره ای

مخابرات ما – مدیر عامل شرکت مخابرات ایران ازشناسایی مسدودکردن بیش از ۷۰۰ شماره تلفن بین الملل که مربوط به سود جویان خارج از کشور که منجر به سودجویی درمسابقات تلفنی شبکه های تلویزیونی ماهواره ای و افزایش هزینه های قبوض تلفن ثابت مشترکین شده بود خبر داد.

مخابرات ما -به گزارش اداره کل ارتباطات وامور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس سید مجید صدری ضمن اعلام مطلب فوق خاطرنشان کرد: اخیرا روش هایی از سوءاستفاده در قالب شرکت در مسابقات با شماره های معرفی شده توسط شبکه های تلویزیونی ماهواره ای رواج پیدا کرده است که موجب افزایش هزینه های تماس بین الملل مشتریان می شود..

وی با اشاره به استقبال برخی از مشترکین از این مسابقات و با هدف برنده شدن ودر یافت جوایزگفت : با افرایش تعداد تماس ها به این شماره ها ، مدت زمان در صف ماندن تماس گیرنده نیز افزایش یافته و هزینه های زیادی را به مشتریان تحمیل می کند .

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران در همین رابطه با تاکید بر اینکه برگزاری مسابقات تلفنی شبکه های تلویزیونی توسط برخی افرادسودجوی برای افزایش حجم تماس بین المللی ماهواره ای وافزایش درآمدهای خود از این طریق اظهارداشت :افراد قبل از شرکت در مسابقات شبکه های تلویزیونی بین المللی ماهواره ای به عواقب مالی آن توجه کافی داشته و مراقب آن باشند .

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: