مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

نامه مهندس مطهری به رئیس قوه قضائیه در مورد بررسی مجدد تحقیق و تفحص ها ادوار قبلی مجلس

تحقیق و تفحص

مخابرات ما- مهندس مطهری در نامه ای به رئیس قوه قضائیه اعلام آمادگی می کند تا در مورد بررسی تحقیق و تفحص های قبلی مجلس کمک کند.

 

مخابرات ما- مهندس علی مطهری از مدیران مجموعه مخابراتی  و نماینده یک دوره مجلس شورای اسلامی  خطاب به رئیس قوه قضائیه نامه ای نوشته است که در آن برای کمک رسیدگی مجدد به برخی تحقیق و تفحص های قبلی مجلس شورای اسلامی اعلام آمادگی کرده است.

مهندس مطهری از رئیس قوه قضائیه خواسته است   برای کمک در موردی که شخصا در برهه ای مسئولیتش را بهده داشته است با قوه قضائیه همکاری کند.

منظور او احتمالا تحقیق و تفحص از واگذاری شرکت مخابرات ایران است که در سال ۱۳۸۸ با شبهات فراوان به بخش خصوصی واگذار شد.

بخشی از نامه مهندس مطهری خطاب به آیت الله رئیسی رئیس قوه قضائیه را در اینجا می خوانید:

 

اخیرا شنیدم ریاست محترم قوه قضاییه دستور رسیدگی مجدد به تحقیق و تفحص های انجام گرفته در ادوار مختلف مجلس شورای اسلامی را صادر کرده اند ضمن تشکر از آن بزرگوار و اعلام آمادگی برای کمک در موردی که شخصا در برهه ای مسئولیتش را بعهده داشتم درخواست دیگری از حضرت آیت‌الله رئیسی دارم دستور رسیدگی و بررسی سرگذشت احکام صادره از دیوان عدالت اداری بویژه هیئت عمومی آن در ابطال برخی مصوبات مراجع حاکمیتی و دولتی که بعضا هزاران میلیارد کماکان درذمه آنها(متخلفین) باقی مانده است و اکثرا راههای جایگزینی(به زعم خود قانونی) پیدا کرده اند را صادر فرمایند. مستندات هر دو موضوع به مرجع قضایی پیگیر،ارائه خواهد شد.

علی مطهری نماینده دوره هشتم شبستر در مجلس شورای اسلامی

موضوع دیگری که این مدیر مخابراتی از رئیس قوه قضائیه درخواست می کند دستور رسیدگی و بررسی سرگذشت احکام صادره از دیوان عدالت اداری بویژه هیئت عمومی آن در ابطال برخی مصوبات مراجع حاکمیتی و دولتی است .

مهندس مطهری روی دو نکته انگشت گذاشته است که برای دو گروه مختلف بسیار حساس و تامل برانگیز است.در این مورد هفته آینده خبرهای داغی می خوانید.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
4 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  باسلام،شخصابه شایستگی وصداقت مهندس مطهری ایمان دارم وحال که براساس احساس وظیفه برای همکاری درجهت کشف تخلف اعلام آمادگی نموده بایدازاطلاعات وتخصص ایشان استفاده کرد

 2. ایرن می گوید

  ازین تفحص ها زیاد شنیدیم ولی آخرش همشون مسکوت ماندن و دلیلش هم مشخصه دلیلش ارتباط تفحص کنندگان با سهامداران بود

  1. مطلع می گوید

   این نظر شما ناشی از عدم اطلاع تان از روندقانونی تحقیق و تفحص هاست بفرمایید آیین نامه داخلی مجلس را بخوانید رسیدگی به گزارشات تحقیق و تفحص بعهده قوه قضاِِِئیه است نه مجلس . اگر نقصی در گزارش مجلس باشد حق با شماست اما اینکه تحقیق تفحص کنندگان چقدر تحت تاثیر تحقیق و تفحص شوندگان باشندالله اعلم.

 3. ناشناس می گوید

  خانه از پای بست ویران است خواجه……..
  برادر مخابرات در حال نابودی است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: