مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما
میلاد پیامبر (ص)

بزودی با رفع مشکل ایرسا ماموریت های قبلی پرداخت می شود.

مخابرات ما- از مدتها قبل برخی از همکاران گله داشتند چرا که ماموریت های قبلی بویژه ماموریت های زمستان گذشته آنان پرداخت نشده بود.

پیگیر موضوع بودیم.

گفته می شود این مورد بدلیل بروز اشکالی در سیستم ایرسا به تاخیر افتاده است که باید با کمک آی تی و معاونت مالی و همچنین رفع مشکل نرم افزار پرداخت شود.

این مشکل بزودی رفع می شود پس از آن ماموریت ها پرداخت می شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
5 نظرات
 1. علی پارسیا می گوید

  با سلام خدمت سردبیر محترم و مدیرعامل شحاع و دلسوز و مدیران فنآوری شرکت مخابرات ایران این نرم افزار ایرسا که میفرمایید را میتونم بپرسم در سال چقدر هزینه پشتیبانی و نگهداری آن میشود ؟

  1. علی پارسیا می گوید

   با سلام خدمت همان بالاییها
   چون کسی جواب نداد خودم میگم .
   فکر کنم در یک کلام خیلی بیشتر از همه ماموریتهایی که بدلیل خرابیش پرداخت نشده.

 2. ناشناس می گوید

  با سلام
  اجرای حق ایثارگری بازنشسته های سنوات قبل چه شد ؟ کی پرداخت میشود یک سال از ابلاغ بخشنامه گذشت حکمهای از سال ۱۳۸۹ هم توسط کارگزینی اسکن شده وبه تهران ارسال گردیده پس تا کی باید منتظر پرداخت باشیم ؟؟؟

 3. ناشناس می گوید

  سلام جناب سر دبیر و همکاران دلسوز و ساعی زیر مجموعه. اگر فراغتی در این همه بحران های ناشی از مطالبات پرسنلی پیش امد لطفا زحمت پیگیری وام ۳۰ میلیونی وسکه هدیه بازنشستگان سال ۹۶ را هم مد نظر و در دستور پیگیری رسانه ای داخلی(مخابرات ما) قرار گیرد قشر بازنشسته ها از شدت تورم و مشکلات مالی این دوران خاص(عقد وعروسی فرزندان و هزینه های تحصیل واشتغال)است که بالاجبارمورد پیگیری وامداد خواهی قرار می گیرید.ممنون بابت زحمات.

 4. Maziyar می گوید

  سلام و وقت بخیر .
  آیا هزینه ماموریت برای سال ۹۸ افزایش یافته . بنده در ماه ۱ یا دو ماموریت دارم که برای سال ۹۷ و پست کارشناس ۱۴۵.۰۰۰ بود البته حدودا .جالب اینه که فرودین برای ما ماموریتهای اسفند۹۷ و فروردین ۹۸ را با تاخیر پرداخت کردند اما جالبتر اینجا بود که ماموریت های ۹۸ افزایش نداشته بود و مشابه ۹۷ پرداخت شده بود .

  خواهشمندم همکاران مالی نحوه محاسبه هزینه ماموریت (برای هر پست سازمانی ) را اعلام نمایند .
  البته خود ماموریت فکر کنم شامل آپشن هاییم میشه مثل بیتوته و …
  به هر جهت دوستان مالی اگر این مورد رو شفاف سازی کنند ممنون میشم
  با تشکر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: