مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

سنوات و عیدی کارکنان شرکتهای محلی از جمله شرکت فجر کوشش قزوین پرداخت نشده.

مخابرات ما – پیمانکاران محلی عیدی و سنوات کارگران را هنوز نداده اند.این بار شرکتی از قزوین را مثال می زنیم.

مخابرات ما ( محمد ) –  کماکان در حیطه شرکتهای پیمانکاری استانی مشکلات مالی حرف اول را می زند.این شرکتها می گویند از مخابرات طلب دارند و مخابرات می گوید باید طبق تعهدات اولیه حقوق کارکنان خود را پرداخت کنند.

واقعیت این است که نیروی کار بدون دغدغه باید حقوقش را بگیرد.اگر قرار بود نیرو به دریافت پول پیمانکار از مخابرات هم فکر کند، خودش می شد پیمانکار.

با اینکه به پیمانکاران حق می دهیم که طلبشان از مخابرات پرداخت شود، اما معتقدیم باید در این ایام عیدی و سنوات و پاداش کارگران را بطور کامل بدهند.

نمونه های زیادی از این پیمانکاران داریم که با ادعای فوق الذکر از پرداخت پول کارگران شانه خالی می کنند.

مثلا شنیده ها حاکی از آن است که تعدادی از نگهبانان بخش خصوصی  و خدماتی در استان قزوین نتوانسته اند  سنوات و عیدی خود را از پیمانکار محلی  وصول کگنند.

خوشبختانه قرارداد این افراد فعلا به شسکام منتقل شده و طلب ۹ ماهه آنان باید توسط شرکت  فجر کوشش – پیمانکار محلی مخابرات منطقه قزوین پرداخت گردد.

گفته می شود هر یک از کارکنان خدماتی  حدود ۴ میلیون تومان و هر یک از نگهبانان حدود  ۵ میلیون طلب دارند.این مبلغ در زندگی هر کسی مهم است چه برسد به کارگرانی که شب عید فقط به این دریافتها متکی است.

از مخابرات استان قزوین انتظار داریم گشایشی در این امر ایجاد کند.

***

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. بیدل می گوید

    با سلام
    به استان خراسان جنوبی هم سری بزنید که هنوز پیمانکاران محلی به همان بهانه طلب از مخابرات هنوز عیدی نیروهایشان را نداده اند حقوق اسفند هم که مانده!! خدا به نیروهای پیمانکاران محلی صبری بده!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: