مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

ابتکار جالب شهرداری شهریار در زیباسازی کافوهای مخابرات و ترانس های برق +تصاویر

مخابرات ما – واحد زیباسازی شهرداری شهریار در اقدامی جالب و با طراحی و رنگ آمیزی پست های مخابراتی و ترانس های برق، نمای جدیدی به خیابان های این شهر بخشید.

مخابرات ما ( محمد – راه مبین) –  واحد زیباسازی شهرداری شهریار در اقدامی جالب و با طراحی و رنگ آمیزی کافوهای های مخابراتی و ترانس های برق، نمای جدیدی به خیابان های این شهر بخشید.

افتخاری رئیس سیما، منظر و فضای شهری شهرداری شهریار در همین رابطه به خبرنگاران گفت: یکی از سیاست های اصلی مدیریت شهری، بهبود سیما و منظر شهری و اجرای علمیات زیباسازی به منظور افزایش سلامت و نشاط اجتماعی شهروندان می باشد.

افتخاری بیان کرد: یکی از اقدامات انجام شده در این راستا، استفاده هر چه بهتر و مناسب تر از اشیاء پیرامونی جهت شکل گیری محیطی شاداب و شهری سالم می باشد.

وی افزود: شهرداری شهریار در اقدامی نو، با طراحی و نقاشی مناسب بر روی کافوهای های مخابراتی و ترانس های برق موجود در سطح شهر، سعی در ایجاد محیطی شاداب و منطقی در شهر دارد.

افتخاری رئیس سیما، منظر و فضای شهری شهرداری شهریار در پایان خاطر نشان کرد: اجرای این طرح می تواند در تامین نیازهای انسانی در رسیدن به فضای زیبای شهری و فرهنگی، توسعه کیفی فضای شهری و ارتقاء کیفیت زندگی شهری تاثیر بسزایی داشته باشد.

 

 

 

 

 

 

***

ممکن است شما دوست داشته باشید
4 نظرات
 1. یه مرد خسته می گوید

  در ۹۹٪ شهرها اینکار انجام شده

 2. حسین علمداری ایلخچی می گوید

  در تبریز نیز شهرداری این کار را کرده و ممکن است رنگ آمیزی و نوعش را عده ای بپسندند و عده ای نپسندند.

  اما نکته مهم تر این که ادوات اکتیو هم از این زیبا سازی با اسپری و بدون اطلاع مخابرات بی نصیب نمانده و نمی دانم آیا فیلترهای تهویه این ادوات هم مورد زیباسازی قرار گرفته اند یانه.

  می ترسم تابستان که شد، ادوات از شرم این زیباسازی تب کنند!

 3. ناشناس می گوید

  باسلام
  نمیدانم چرا یک نامه زدن به ارتش وسپاه ودریافت تائیدیه گرفتن ۳/۴ خدمت سربازی بعنوان داوطلبی ومحاسبه حق ایثارگری که شیوه نامه آن به اداره کارگزینی استانها رسیده است اینقدر برای شرکت مخابرات استانها سخت است ؟؟
  جهت افرادی که در ارتش خدمت کرده اند بایستی به آدرس تهران -معاونت احتیاط نزاجا-صندوق پستی ۷۴۴-۱۶۷۶۵
  جهت کلیه افراد یکجا نامه زده شود وبرای کسانیکه در سپاه پاسداران خدمت نموده اند به سپاه نامه زده شود.

 4. ناشناس می گوید

  سردبیر محترم سایت مخابرات ما
  خواهشمند است از طرف همکاران ایثارگر سرباز وظیفه و رزمندگان این مطلب را بصورت تیترخبری و مطلب مستقل جهت استحضار مدیرعامل محترم مخابرات ایران منتشر فرمایید .

  مدیر عامل محترم مخابرات ایران جناب آقای مهندس صدری
  سلام علیکم
  احتراما باستحضار می رساند :
  با عنایت به بخشنامه معاونت محترم انسانی شرکت مخابرات ایران در زمینه احتساب خدمت سربازی بصورت سه چهارم داوطلبانه سربازان جنگ و با توجه به اینکه استعلامات تمامی همکاران دارای سابقه جبهه سربازی و داوطلب سه چهارم خدمت از ارگانهای ذیربط به پایان رسیده است و نتایج استعلام های مذکور بصورت کامل در ا ختیار و تحویل کارگزینی استانها گردیده است . خواهشمند است دستور فرمایید چنانچه مزایایی به این ایثارگران و رزمندگان تعلق می گیرد دیگر بیش از این با تعلل و اتلاف وقت مواجه نگردند و در اسرع وقت نسبت به صدور احکام ایثارگری همکاران ذینفع اقدام فرمایند . قبلا از حضرتعالی و معاونت های محترم آن جناب کمال تشکر را داریم
  از طرف ایثارگران زیر ۲۵ درصد و رزمندگان مخابرات

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: