مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

نامه مدیر عامل مخابرات ایران به تمامی شرکتهای پیمانکاری طرف قرارداد.

مخابرات ما- حدود بیست روز گذشته نامه ای از سوی شرکت مخابرات ایران و با امضای مهندس صدری برای شرکتهای طرف قرارداد مخابرات ارسال شده است که بدلیل اهمیت، یک نسخه از آن را منتشر می کنیم.

هر خواننده نامه می تواند برداشت متفاوتی از این نامه داشته باشد اما می خواهیم بدانیم برداشت شما از آ« چیست؟

بر اساس این نامه باید شرکتهای پیمانکاری:

 • نیروهای شاغل در قرارداد را بطور دقیق مشخص و معین کنند و محل دقیق کار او را مشخص نمایند.
 • پس از این مرحله، افراد باید در همان محل کار به فعالیت گرفته شوند.
 • از هر گونه جابجایی و تغییر محل جغرافیای خدمت و یا تغییر فعالیت بدون هماهنگی با معاونت توسعه نیروی انسانی خودداری گردد.

لطفا نظر خودتان را برای ما بنویسید.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
17 نظرات
 1. ناشناس می گوید

  به نظرم دست از سر این نیروهای شرکتی بدبخت بردارن. هر روز یه طرح هر روز یه نظریه ولی هیچ کسی هیچ کاری که به نفع اوانا باشه انجام نمیده فقط وعده و وعید . بذارید تو حال خودمون با بدبختیامون سر کنیم. همه چی شعار

 2. یوسف می گوید

  ضمن عرض سلام خدمت سردبیر محترم و زحمت کش
  این نامه مهندس صدری یعنی مسخره بازی جدید!!!!! بنظرم مسخره بازی های مهندس صدری بعد از مدتی دیگر معروف خواهد شد.

 3. پرنده آبی می گوید

  سلام

  متاسفانه با توجه به کمبود نیرو در مناطق با این تصمیم دیگر هیچ اختیاری در خصوص نیرو ها ندارند و بیشتر باعث ب وز مشکل در مناطق خواهد شد.
  هر روز اختیارات مناطق کمتر و کمتر میشود

 4. ناشناس می گوید

  خبری در راه است ،خبری مهم

 5. بانوی شرکتی می گوید

  تا امروز کلی از این نامه ها اومده
  آخه کی گوش میده

  همین الان هم ما جابجایی داشتیم.

  کی به کیه سردبیر

 6. خسته می گوید

  خدا را هزار مرتبه شکر و تشکر فراوان از مهندس صدری
  بنده با قرارداد تغذیه نیرو الان چندین ساله تو امور مشترکین کار میکنم،هرچقدرم از رییس خواستم منو به واحد مربوطه منتقل کنه،قبول نمیکنن انشاالله که با این بخشنامه بتونم تو واحد قراردادم کار کنم.
  بازم ممنون از مهندس صدری،انشاالله که این بخشنامه اجرایی شه،دیگه مثل بخشنامه تفکیک شرکتی ها در دو قرارداد شسکام و خدمات اول به پشت گوش انداخته نشه.

 7. همکار بالای سی سال می گوید

  مثل اینکه بعد از مشخص شدن افراد حقوق بگیر غیر شاغل شهرداری تهران نوبت به شرکت مخابرات ایران رسیده است

 8. مرضیه می گوید

  باسلام،اگه اینطور که میگید باشه پس تکلیف ما چیه که حدود دو ساله به خاطر نیاز مخابرات از واحد قبلی که کار میکردم و پیمانکار محلی داشتم به قسمت اداری جابه جا شده ام و تاکنون چند مرتبه نامه از اداره مخابرات جهت انتقالم از پیمانکار فعلی بهtctبه منابع انسانی استان ارسال گردیده ولی چون جابجایی ممنوع بوده گفته اند فعلا همان جا بمان تا درزمان مناسب بهtctمنتقل بشی ولی الان که حدود دو سال هست هنوز این اتفاق نیافتاده و با اینکه قسمت اداری هستم ولی قراردادم هنوز با همان شرکت قبلی هست میشه لطف کنید به این مشکل ما هم رسیدگی کنید و جواب بدید

 9. رضا می گوید

  با سلام
  من فکر کنم منظور شفافیت در ارائه آمار توسط مناطق ودرحقیقت باید مقدمه ای جهت ساماندهی دقیق نیروها براساس جایگاه واقعی و اجرای طرح طبقه بندی پرسنل (کارشناسی )هستش .انشالله.
  فقط خدا کنه هرکس براساس نوع تخصص ومدرک تحصیلی وسابقه کاری در جایگاه خودش قرار بگیره.

 10. کارمند می گوید

  نظر ما:
  هیچی نمایشی است بدون هزینه ، جت جذب حامی در انتخابات پیش رو ……شاید دارد برای مجلس گرم می کند

 11. شرکتی خراسانی می گوید

  سلام. سردبیر محترم یه سوال بی ربط به موضوع دارم. ممکنه یه خبر کوچیک از طبقه بندی در خراسان رضوی بدید؟ اینکه میگن طرح در مشهد متوقف شده صحیحه؟ یا باز شایعست؟

 12. قوانین شرکتی می گوید

  باسلام
  کاش بجای وقت کشی آقای صدری ریشه ای مسایل راحل کند.مثلا دربحث طبقه بندی اگرفیلترهایش براساس قانون بودکسی نمیتوانست گله ای کند.همه میدانند نیروی شرکتی هم ضوابطی دارد که می بایست جای خالی سازمانهاکه درزمانهایی که اجازه استخدام نداشتندبرحسب شرایط مدرک ومصاحبه اقدام به جذب می کردندیعنی فردی که به صورت شرکتی جذب شده ازلحظه ورودبایدمدرک مرتبط باجایی که نیازبوده باشد حالاعده ای بادیپلم وفوق دیپلم ازاول به صورت نورچشمی درشغل غیرمرتبط جذب وباتوصیه مدیران خاطی بعذا پا فراترنهاده وبه نسبت نیازیک رشته مرتبط خوانده اندویایک لیسانس گرفته اندوحالا زمان طبقه بندی هم معترضد.این فیلترازهمه مهم تراست

 13. ناشناس می گوید

  باسلام
  کاش بجای وقت کشی آقای صدری ریشه ای مسایل راحل کند.مثلا دربحث طبقه بندی اگرفیلترهایش براساس قانون بودکسی نمیتوانست گله ای کند.همه میدانند نیروی شرکتی هم ضوابطی دارد که می بایست درصدی ازجای خالی سازمانهاکه درزمانهایی که اجازه وامکان استخدام نداشتندبرحسب شرایط مدرک ومصاحبه اقدام به جذب می کردند یعنی فردی که به صورت شرکتی جذب شده ازلحظه ورودبایدمدرک مرتبط باجایی که نیازبوده باشد حالاعده ای بادیپلم وفوق دیپلم ازاول به صورت نورچشمی درشغل غیرمرتبط جذب وباتوصیه مدیران خاطی بعذا پا فراترنهاده وبه نسبت نیازیک رشته مرتبط خوانده اندویایک لیسانس گرفته اندوحالا زمان طبقه بندی هم معترضد.این فیلترازهمه مهم تراست خواهشا به گوش آقای مهندس صدری برسانید.

 14. یکی بود یکی نبود می گوید

  دستورات واضح و مشخص ایشان از جمله طبقه بندی از پارسال همچنان بلا تکلیف است چه برسد به این که مبهم است

 15. کارگر می گوید

  از خریداران مزور مخابرات که شامل هیات مدیره و مدیرعامل و بالایی آنها که یاد اجرایی فرمان امام است کارهایی بعد از خصوص سازی رخ داده است که اصلا با نام و اهداف این مجموعه ها ۱۸۰ درجه زاویه دارد .
  بدترین بی قانونی و پارتی بازیها و عدم رعایت حقوق کارمندان و سیاستهای بسیار سخیف را همه دیدیم ، بیشتر از این نمیتوان از بدترین آدمها دید .
  نتیجه تجربه این ۹ سال نه تنها اعتقاد به حسن نیت خریدار و شریک دومش وزارت ارتباطات را از بین برده است بلکه ایمانشان را به اولی که تبلیغ میکردند سست و بی بنیان کرده است

  در هر کار و تبلیغی که انجام میدهند و متاسفانه همه غیر شفاف و محرمانه است تجربه نشان داده که حقی ضایع شده است
  نتیجه عملی همین شرکت است که به ثمن و بخس مثلا خریده اند و در حقیقت از دوستانشان! مثل بعضی شرکتهای دیگر هدیه ! گرفته اند ، آنهم از بیت المال ملت و از جیب مردم.

  از ابن به بعد هم هر تبلیغ و کاری که میکنند در ادامه همان سیاست است فقط هنرپیشه ها و مجریها و زرورق ها و کاغذ کادو عوض میشود ولی سیاست همان قبلی و حق کشی و ظلم است
  و هر چه انجام میدهند برعلیه کارکنان شرکت است بدون استثنا ، حتی اگر به ظاهر امتیازی باشد در درازمدت میبینیم که برای ندادن حق کامل پرسنل است
  سراییان میرود و صدری می آید
  فرقی ندارد

 16. ناشناس می گوید

  سردبیر گرامی بنده بیش از ۱۵سال سابقه کار در شرکت مخابرات را دارم البته به عنوان نیروی شرکتی تقریبا هرسال یکی دوبار مخابرات مشخصات فردی و محل کار را می خواهد و متاسفانه همیشه تکرار می شود یعنی کارگزینی علا رقم اینکه شروع بکار وخاتمه کار را با هر جابجایی دریافت میکند بانک اطلاعاتیش را بروز نگه نمی دارد و متاسفانه هر بار دوباره اطلاعات میگیرند اما این نامه جناب آقای صدری احتمالا علت دیگری هم دارد هستند کسانی که در لیست حقوقی شرکت های پیمانکاری اند ولی حضور فیزیکی ندارند وبنا به دستور حقوق دریافت میکنند وکنترل و نظارتی وجود ندارد .در عین حال متاسفانه یک بام و چند هوای مخابرات زیادی است وقتی در زیر یک سقف شش نفر هستند که با کار کاملا مشابه یکی رسمی یکی تی سیتی چهارنفر قرارداد شرکت محلی که از این چهار نفر دو نفرشون با اینکه شرکتشون یکی هست حقوقشون با دو نفر دیگه متفاوته خلاصه یک اتاق و یک بام و چهار مدل حقوق یکی حقوق زیاد و به موقع دومی تی سی تی و به موقع و بقیه تا هفتم هشتم دنبال حقوق کاش واقعا برای این تبعیض ها و چند گانگیها تدبیری اندیشیده بشه همه تو فشارن حتی همکاران رسمی که اونها هم دلشون میسوزه ولی کا ی از دستشون بر نمیاد.امیدواریم این آخرین لیستی باشه که خواسته میشه .راستش ما یه کپی از لیست نفرات حوزه مون رو داریم که هر بار همون رو به کارگزینی میدیم و اگه کسی اضافه یا کم شده باشه کم و زیاد میکنیم اما کارگزینی…

 17. ناشناس می گوید

  احتمالاً با توجه به سابقه‌ای که از مدیرعامل محترم داریم، خیلی ساده میشه اینطور برداشت کرد که رسماً از حذف شرکت‌های پیمانکاری و واگذاری کلیه امور به شسکام و خدمات اول هم کنار کشیده! مثل موارد و شعارهای دیگه! پرداخت حقوق در ۲۵ ام هر ماه! تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: