مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

پاتوق ما بازنشستگان

مخابرات ما – حجم صفحات کامنت نویسی قبلی خیلی زیاد شده بود بهمین دلیل برای هر گروه, یک صفحه جدید باز کرده ایم.لطفا کامنت های غیر مرتبط با مطالب را اینجا بنویسید.

3,096 نظرات
 1. همکار .شیراز می گوید

  سردبیر جان سلام.از نتیجه مجمع شسکام خبری نیست؟

 2. موج می گوید

  سلام سر دبیر محترم
  فرموده بودید رفاهیات زمان مشخصی ندارد مگر رفاهیات ماهانه تعیین نشده مناسبتی که نیست بگیم زمان مشخصی نداره ماهیانه مبلغی برای خواربار مشخص شده به نظر من باید با حقوق پراخت بشه مثل سالهای قبل البنه نظر من شرط نیست

 3. زارع می گوید

  باسلام خدمت سردبیر محترم بنده عین صحبت های آقای واعظی که خودش قبلا در مخابرات کار میکرده را میگذارم درسال۹۶ ضمنا من بازنشسته اجباری سال ۲۹ /۱۲/ ۹۱هستم از مخابرات استان فارس متاسفانه فرزند اینجانب نیز در مخابرات استخدام نشده وما کارکنان وبازنشستگان مخابرات شدهایم شتر مرغ که هر جور دلشان بخواهد با ما رفتار میکنند

  آرشیو

  ۱۶ خرداد ۱۳۹۶،‏ ۱۳:۱۸
  کد خبر: ۸۲۵۵۵۶۸۱

  واعظی در صحن علنی مجلس :
  شرکت مخابرات خصوصی شده و مشکلات کارکنان آن به وزارت کار مربوط می شود
  شرکت مخابرات خصوصی شده و مشکلات کارکنان آن به وزارت کار مربوط می شود

  تهران- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر این که شرکت مخابرات ایران مدت ها پیش خصوصی شده است و مسایل پرسنلی آن به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ربطی ندارد گفت:وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر مسایل پرسنلی این شرکت نظارت کامل دارد.
  به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا؛ محمود واعظی امروز – سه شنبه – با حضور در صحن علنی مجلس شورای اسلامی به پاسخ گویی در رابطه با پرسش های چند نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی پرداخت.
  عضو هیات دولت درباره مسایلی که درخصوص کارکنان شرکت مخابرات ایران مطرح شده است و آن را به وزارت ارتباطات ربط می دهند، گفت: شرکت مخابرات ایران خصوصی سازی شده است و مسایل پرسنلی آن به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ربط دارد و این وزارت خانه نظارت کاملی براین شرکت دارد.
  واعظی افزود: مشکل این است که هنوز عده ای خصوصی شدن شرکت مخابرات ایران را باور نکرده اند.
  وی یادآوری کرد که شرکت مخابرات ایران در ۱۸ /۸/۱۳۸۸ براساس اصل ۴۴ قانون اساسی واگذار شده است ودر عمل به عنوان یک شرکتی براساس قانون تجارت اداره می شود.
  وزیر ارتباطات با بیان این که ۵۰ درصد سهام داران شرکت مخابرات ایران از بخش خصوصی هستند ادامه داد: شرکت مخابرات ایران هیات مدیره ای دارد که یکی از پنج عضو آن دولت است وتنها ۲۰ درصد از سهام آن متعلق به دولت است .
  واعظی به انتظاری که همکاران شرکت مخابرات دارد و آن این است که علاقمندند هرآنچه از مزایا که دربخش دولت هست همه آن برای بخش خصو صی و یا شرکت مخابرات هم باشد اشاره کردو گفت:همکاران مذکور با این دیدگاه چند وقت یکبار مزاحم نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مناطق مختلف کشورشده و تلاش می کنند نشان دهند شرکت مخابرات دولتی است.
  وزیرارتباطات ادامه داد: مشکلات کارکنان شرکت مخابرات می شود مربوط به قانون کار و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.
  واعظی با تاکید بر این که مسایل پرسنلی این شرکت براساس قانون کار باید حل شود ، گفت: براین اساس طبیعی است که اگر پرسشی در زمینه کارکنان شرکت مخابرات وجود دارد باید از علی ربیعی وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی پرسیده شود که من از ایشان پرسیدم و گفتند به طور منظم نظارت داریم برهمه اموری که در این شرکت وجود دارد.
  عضو هیات دولت ادامه داد:مسائل فنی مخابرات ، سیاست گذاری های مختلف و تعرفه ها و مسایلی از این قبیل در حوزه وظایف وزارت ارتباطات است و مسوولیت آنها را بر عهده می گیریم و نظارت عالیه بر آنها داریم.
  واعظی افزود: آنچه که مربوط به یک صندلی دولت در هیات مدیره است تلاش کردیم تا به نوعی سیاست هایی که سیاست دولت است اجرا شود و اما آنچه که مربوط به مسایل پرسنلی اعم از حقوق، مزایا، بازنشستگی، طبقه بندی مشاغل اینها مسایلی است که ما داریم دنبال می کنیم اما مسوولیت آنها با وزارت ارتباطات نیست که من امیدورام بتوان با رایزنی انجام شود.

  وی به بحثی که درباره شرکت های زیرمجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مطرح شد اشاره کرد و افزود: ما هیچ مشکلی با کارکنان دولت که در شرکت های زیر مجموعه این وزارتخانه مشغول به کارند ،نداریم و تا به حال هیچ کدام از کارکنان دولت نیز مقابل مجلس تحصن و اعتراض نکرده اند.
  واعظی با بیان اینکه به دلیل چابک سازی و کوچک سازی دولت برخی فعالیت ها را برون سپاری کرده ایم ، در روند برون سپاری شرکت هایی در مناقصه های مربوط شرکت می کنند و برنده می شوند.
  وی سپیس افزود: کارکنان این شرکت ها بعد از آن که یک یا دوسال با وزارت ارتباطات کار می کنند علاقمند می شوند که به استخدام دولت در آیند درحالی که ماچنین اجازه ای نداریم .
  وزیرارتباطات از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواست هنگام رسیدگی به شکایت چنین کارکنانی به پرسنل بخش خصوصی بودن آنها توجه کنند زیرا براساس قانون لازم نیست که ما هرکسی که پیمانکار می شود را به استخدام دولت درآوریم و لذا در وزارت ارتباطات و شرکت های زیرمجموعه به هیچ کدام از کارمندن بدهی نداریم و آنها نیز معترض نیستند و همه حقوق شان براساس آنچه دولت معین کرده انجام می شود.
  وی به برخی مشکلاتی که در شرکت مخابرات وجود داشته است اشاره کرد و افزود: تلاش شده این مشکلات برطرف شود.
  وی با تاکید بر اینکه قوانین و مقررات قانون کار بر شرکت مخابرات حاکم است ، افزود: براساس تبصره یک ماده ۲۱ قانون مدیریت خدمات کشوری شرکتی که بیش از ۵۰درصد آن خصوصی باشد ،باید از قانون کار تبعیت کند.
  واعظی گفت:بحث طبقه بندی مشاغل با هماهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حال انجام است و الان از سه طریق کار گروه تعیین شده و دارند بررسی می کنند گرچه خود شرکت طبقه بندی مشاغل دارد و اکنون بروزرسانی می شود.
  وزیرارتباطات در باره افزایش سالانه حقوق کارکنان هم گفت: هر آنچه مصوبه شورای عالی کاراست درشرکت مخابرات انجام می شود.
  به گفته وی، احتساب مدرک تحصیلی هم طبیعی است که کارمندان با یک مدرکی شاغل می شوند و بعد به تحصیل می پردازند و به محض دریافت مدرک انتظار دارند با مدرک جدید کار کنند ما نیاز داریم در این زمینه به دو مولفه توجه شود اول نیازی است که شرکت مخابرات برای آن فرد پیش بینی کند و دوم پست خالی داشته باشد ما نمی توانیم هرکسی که با مدرک دیپلم استخدام شد به صرف این که مدرک بالاتر گرفت همه مشاغل دیپلم را خالی کرده و شغلی که وجود ندارد ،بدهیم .
  واعظی در باره بکارگیری خانواده شهدا و ایثارگران هم گفت:حدود ۱۰ هزار نفر از کارکنان شرکت مخابرات متعلق به خانواده های شهدآ، ایثارگران و آزادگان هستند و مورد احترام هستند و براساس آنچه قانون کار است با آنان برخورد می شود و یک قانونی هم در مجلس شورای اسلامی است که مربوط به کارکنان دولت است ما نمی توانیم آنچه مربوط به کارکنان دولت است آن را به شرکت مخابرات ربط دهیم و حتی در این چندسال گذشته شرکت مخابرات حدود ۸۰۰ نفر از فرزندان این عزیران را استخدام کرده است و برای این موضوع توجه ویژه دارند.
  وزیرارتباطات ادامه داد:پرداخت فوق العاده رفاهی برابر قانون تجارت و اساسنامه این امر در حیطه هیات مدیره است که با توجه به توان مالی جدولی تهیه شده که درحال انجام هست بیمه درحال انجام است و رسیدگی به وضع بازنشستگان وضع خوبی دارند و قابل مقایسه با جاهای دیگر نیست.
  وی ادامه داد: وضعیت شرکت مخابرات اکنون نسبت به گذشته بهتر شده و بسیاری از شرکت های طرف قرارداد این شرکت اکنون مطالبات خود را دارند دریافت می کنند و وضع بهتر خواهد شد.
  وزیرارتباطات در باره تلاش دولت در روستاها نیز گفت:همه روستاهای بالا ۱۰خانوار دارای تلفن هستند و روستاهای بالا ۲۰ و ۳۰ خانوار هم منازل دارای تلفن شده اند .
  وی در خصوص پرداخت هفت میلیارد تومان به مخابرات کردستان نیز گفت: این موضوع در قالب قراردادی با شرکت مخابرات این استان انجام شده است.
  واعظی به نامه ای که نماینده مجلس عنوان کرد اشاره و اظهار داشت: نامه در باره این موضوع نبوده است که طبقه بندی مشاغل رعایت نشود بلکه در این خصوص بوده که به گونه ای عمل شود که شرکت مخابرات دچار مشکل نشود.
  وی در باره برنامه ششم هم توضیح داد:مقرر شد اپراتورهای و شرکت مخابرات ایران با همکاری یکدیگر بتوانند از داکت و کابل و سیم مسی های موجود شرکت مخابرات برای ارایه خدمت استفاده کنند و دیگر نیازی به کنده کاری های جدید نباشدو این نامه ای بوده که ارسال شده است.
  اقتصام ** ۲۰۷۸* ۱۵۷۹* خبرنگار: مهدی بهرامی * انتشار : مرضیه فاتحی

 4. ناشناس می گوید

  دوست عزیزا کجا میدانیدکه صندوق بازنشستگی زیر بار همسان سازی نمی رود که شایعه می کنی این یک قانون است که دولت باید پرداخت کند بعد هم فقط به صندوق بازنشستگی کشوری ولشکری تعلق می گیرد که اختلاف زیادی با تامین اجتماعی دارد

 5. ناشناس می گوید

  سلام پنج ماه از سال گذشت هنوز از پاداش سنواتی بازنشستگان ۹۸ خبری نشد و قسمت مالی شرکت هم با وعده های تو خالی هفته آینده پرداخت میشود همه را سر کار گذاشته و انصافا هیچ جا بی دروپیگر از مخابرات ندیده ایم

 6. ناشناس می گوید

  سلام وقت بخیر
  امروز شانزدهم مرداد هست و هنوز خواروبار واریز نشده پیرو پیامهای قبلی شما مسئولین فقط برای بازنشستگان که میرسه پول ندارن پرداخت کنن !!!!!

 7. بازنشسته امور مالی شرکت مخابرات ایران می گوید

  این کامنت تکراری و مشکوک است همسانسازی قانون برنامه ششم بوده و پس از تاخیر چند ساله قرار است از مهر ماه اجرایی شود

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   شما چون در امور مالی بوده اید شاید بتوانید این شبهه مرا پاسخ دهید
   گفته شده همسان سازی حقوق بازنشسته ها فقط برای بازنشستگان قدیمی خوب است و برای جدیدها نفعی ندارد
   ضمن اینکه برای بازنشستگان مخابراتی ضرر دارد برای مخابراتی ها درست مثل بانکی ها و یا شرکتهای اصل ۴۴ باید جدول دیگری تنظیم گردد تا بر اساس آن حقوق ها در زمان بازنشستگی محاسبه شود
   وگرنه وقتی مخابراتی بازنشسته می شود فقط گروهی بر اساس مدکر به او داده میشود که بر اساس آن حقوق می گیرد
   آیا کسی در این مورد اطلاعات دارد؟

   1. بازنشسته امیدوار زرین دشتی می گوید

    سلام خدمت سردبیر عزیزوهمکاران گرامی
    ، همسانسازی حقوق بازنشستگان به نفع اکثر بازنشستگان می باشه البته برای بازنشستگان سنوات قبل مناسبتر است ولی یک موضوع مبهم است که منظور دولت از
    همسانسازی حقوق بازنشسته با شاغل همتراز چیست؟ آنچه به نظر می رسه وبا توجه به جدولی که گفته میشود پیشنهادی همسانسازی مهرماه ۹۹ می باشه جدول برای مخابراتیها یی که در گروه های پایین تر هستند مناسبتر است اینکه گفته میشود جدول مختص مخابراتیها و بانکی ها باشه سودی ندارد مشکل مخابرات اینه که حقوق شاغلین مخابرات از اغلب ادارات و سازمانها کمتر است در حال حاضر تا وقت باقیست مسئولین حق جذب اعمال و با سازمان بازنشستگی و.. رایزنی نمایند تا در همتراز ی حقوق بازنشستگان فعلی لحاظ گردد و بازنشستگان مخابرات منتفع گردند وبه نفع بازنشستگان آینده هم میشود

   2. منتظری می گوید

    متاسفانه سفافیت جامعی در خصوص همسانسازی مستمریها توسط متولیان امر وجود ندارد .مضاف براینه تلاش بر این است تا حداقل بگیرها رابا فرمولهای پیشنهادی ماکزیمم به سه میلیون تومان برسانند .واز طرفی مسیله عدالت در توزیع منابع حاصل از بودجه همسان سازی سبب شده تا همه گروه های مستمری بگیر به نوعی بهره مند شوند لذا ایتمهایی تعریف شده که چندان اطلاع رسانی دقیق نشده است .در نهایت پس از پایان ماه اکر تاخیری صورت نپذیرد شاهد افزایشهایی خواهیم بود که چندان منطبق بر عدالت نیست .هر کسی که بیشتر مستمری داشته به تناسب سهم بیشتری هم خواهد برد .متاسفانه این خاصیت همه ارکان نظام ودولت است که اطلاع رسانی در حد حداقل وصلاحدید متولیان .ولی ماه پشت ابر نمیماند

 8. محمدی می گوید

  عرض سلام و وقت بخیر… سردبیر جان دوتا کامنت زدم چرا نمیذاریش عزیز دلم…

 9. بازنشسته ۹۳ ای می گوید

  سلام جناب سردبیر ،چرا مشکل همسان‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری جدی گرفته نمی‌شود !!شنیده ها حاکی از آن است که سازمان بازنشستگی زیر بار نمیر ود به بهانه خصوصی بودن مخابرات .
  حتما باید بازنشستگان تجمع کنند تا مشکل حل شود ؟
  اگر لطف کنید ازمسئولین امرپیگیر شوید وقبول زحمت کنید وجوابی دهید ممنون میشویم .

  1. بازنشسته امور مالی شرکت مخابرات ایران می گوید

   این کامنت بی ربط را که مشکوک هم هست جرا پخش میکنید همسانسازی قانون برنامه و از اول مهر طبق قول اقای دکتر نیکبخت اجا خواهد شد
   سردبیر محترم هم سکوت میکند نمیدانم چرا؟؟؟؟

   1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

    چه سکوتی؟
    در امری باید تخصص داشته باشم حرف بزنم عزیزم
    من که عالم به امور نیستم
    بحث بازنشسته ها رو مطرح کردم که بقیه حرف بزنن کسانی که میدونن و اطلاعات دارن

  2. بازنشسته امیدوار زرین دشتی می گوید

   سلام بازنشسته ۹۳ همکار گرامی کی گفته بازنشستگی زیر بار همسانسازی حقوق باز نشستگان مخابرات نمیره احتمالا کسی که گفته مطلع نبوده یا نحوه همسانسازی نمی دانسته ، همسانسازی برای بازنشستگان مخابرات از سال ۹۶ اجرا میشده و در مرحله نهایی که قرار است مهرماه ۹۹ با توجه به گفته ها و نوشته مسئولین اعمال میشود ولی مسئولین و کانونهای بازنشستگی مخابرات بایستی تلاش کنن حقوق بازنشستگان مخابرات باتوجه به اینکه کسور بازنشستگی بیشتری نسبت به سایر ادارات پرداخت کرده اند در همسانسازی آینده حقوق بیشتری دریافت کنن

   1. ناشناس می گوید

    سلام
    اگراجراشده پس این جدول که سازمان داده وطبق این لیست که من گروه ۱۳ هستم میبایست حقوقم تغییر کند و بیشتر شود .
    http://www.bankavl.com/news/12694/%D8%B1%D9%82%D9%85-%D8%AD%D9%82%D9%88%D9%82-%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%85%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%DA%AF%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%B3-%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%AD%D9%82%D9%88%D9%82-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D9%86%D8%B4%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D8%B2%DB%8C%DB%8C%D8%A7%D8%AA.aspx
    اگر شما اطلاعات بیشتری دارید بفرمایید .ممنون میشم

    1. بازنشسته امیدوار زرین دشتی می گوید

     سلام همکار گرامی این جدول گمانه زنی است و می گن از اول مهر ۹۹ اجرا میشود منظور اعمال همسانسازی از سال ۹۶ برای بازنشستگان مخابرات که از سالهای قبل بازنشسته شدن می باشه . ضمنا گروه در جدول مذکور گروه در نظام پرداخت دولتی است نه کارگری شما در صورتیکه با حکم کارگری در زمان خصوص بازنشسته شد ه ای بایستی گروه با گروه دولتی تطبیق داده بشه تا مشخص بشه قبلا مشمول همسازی شدی یا نه ؟ ، شما مشخص نکردی گروه ۱۳در چه حکمی و مدرک تحصیلی ات چه بود ؟

    2. بازنشسته امیدوار زرین دشتی می گوید

     سلام همکار گرامی این جدول پیشنهادی است و میگن قراره از مهر۹۹ اجرا شود ولی همسانسازی که ازسال۱۳۹۶ در حال اجرا می باشه شامل بازنشستگانی میشده که از هم گروه خود کمتر در یافتی داشته اند .شمااز شغل و مدرک تحصیلی خود و گروههای زمان اشتغال چیزی نگفته ایی و این گروه شغلی ۱۳ زمان دولتی بوده ویا در خصوصی شدن مخابرات

  3. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   به همین دلیل این مطالب را منتشر کرده ایم

 10. محمدی می گوید

  عرض سلام و خسته نباشید خدمت سردبیر محترم و همکاران عزیز.. امروز ۴شنبه هنوز ک هنوزه رفاهیات برای گلستان واریز نشده.. یکی از همکاران تهرانی گفته واریز شده براش نمیدونم این واریزی آیا به صورت حروف الف با هستش یا نه وسعی میکنن همیشه ب آخر هفته یا اول برسونن و چند روز دیر تر پرداخت کردن چه فلسفه ای داره؟ شاید پول ماها همون چند روز ک توی بانک بمونه کارکرد زیادی برای مدیران هر شهرستان داره ولی حق الناسه و این دیر پرداخت کردن قطعا رضایت ما قشر مظلوم رو همراه نخواهد داشت… سردبیر محترم برای بار دوم این سوال رو مطرح میکنم سری اول جواب نگرفتم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید بزرگوار.. بازنشسته سال۸۴ هستم ماه خرداد پاداش بازنشستگی رو ک گرفتم ۵ میلیون کوپن دادن و گفتن ۱۵ سال بعد میتونی اونم بگیری بنده از کجا پیگیری کنم عزیزدل.؟ ممنون

  1. ناشناس می گوید

   سلام دوست عزیز ۸۵ در مورد پرداخت رفاهی استان تهران آن بازنشسه اشتباه کردن هیچ خبری نیست و احتملا پیگیری کنند مشخص می شود اشتباه کرده یا خواسته مزاح کنه . اما در موردکپن ده ساله از همکاران مالی سوال شد چون منهم دو سه سال دیگر میگیرم فرمودن به اداره رفاه استان مربوطه مراجعه فرمایند

  2. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   باید به اینها هم نظمی داده بشه البته با این وضع پولی سخته ولی باید بشه

 11. ناشناس می گوید

  متاسفانه مبلغ خواربار تصویب شده و مورد قانونی زمان مشخص پرداخت ندارد که بتوانیم روی ان حساب کنیم

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   سلام نه رفاهیات زمان بخصوصی نداره.مثل حقوق نیست که مقید به زمان باشند.البته اگر تاریخش یکسان باشه در تمام ماهها خیلی بهتره

   1. ناشناس می گوید

    سلام وقت بخیر به هر حال چون عرف این است که رفاهیات را هرماه پرداخت می کنن با توجه به وضعیت اقتصادی و تورم بازنشستگان ان را به عنوان درامد ماهانه در نظرمی گیرند و برای مخارج روی ان برنامه ریزی می کنن درست نیست که اقایان مدیر !!!هر وقت هوس می کنن پرداخت کنن !!!

    1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

     البته نظم بسیار بهتر است و من حرف شما را قبول دارم
     اما این روزها شاید عدم پرداخت به آن دلیلی نباشد که شما قبل از علامت تعجب نوشته اید و من خط زدم ….
     حداقل این روزها به این دلیل نیست ولی در گذشته شاید …

   2. بازنشسته مالی می گوید

    سلام .سردبیر محترم شما که ایین نامه حقوق ودستمزد شرکت مخابرات ایران را که در زمان خصوصی سازی تصویب شده ونیازی هم نبوده هیت مدیره دوباره جلسه برای هرسال بگذارندو زنده یاد وفا غفاریان ان موقع کار را یکسره کرده وشفاف در فصل هفتم اولین ماده یعنی ماده ۵۷ صراحتا گفته به کارکنان شاغل وبازنشسته به میزان ۵۵درصد حداقل حقوق خواربار بصورت ماهانه یعنی با حقوق ماهانه پرداخت میشود ازاین واضح تر نمیشود گفت خواهشا تفسیر نادرست نفرمایند

    1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

     سلام
     من که چیزی نگفتم دوست خوبم
     من اصلا وقتی از چیزی دقیق خبر ندارم حرفی نمی زنم میگم خودتون تحقیق کنید
     همین امشب در مورد یک سوال گفتم تا آ«جا که من میدونم همه بازنشسته ها باید بگیرن..هیچ فرقی هم بین اونها نیست
     نوع بیمه تاثیری نداره.تا اینجا که من خبر دارم
     در مورد اطلاعات بازنشستگان من واقعا اطلاعات دقیقی ندارم دنبال یکی از دوستان بازنشسته هستم که بتواند دقیق تر پاسخ سوالات را بده.
     هنوز پیدا نکرده ام.
     یعنی این کارهای پرزحمت رو دوستان قبول نمی کنن
     اگر شما نسبت به قوانین جاری بازنشستگان اطلاعاتی دارین من حاضرم امکانش رو فراهم کنم شما پاسخ بدهید به سوالات

    2. بازنشسته امیدوار زرین دشتی می گوید

     سلام بازنشسته محترم مالی ، آقای سردبیر دررابطه با پرداخت خواروبار چیزی نگفتن که شما اظهار داشتی که شما تفسیر نادرست نکن ایشان گفتن پرداخت آن مثل حقوق زمان مشخصی ندارد درست است چون خواروبار و مناسبتها مخابرات پرداخت میکنه ولی حقوق بازنشستگان سازمان بازنشستگی ، ولی مطلوب و پسندیده است که مسئولان مخابرات طوری برنامه ریزی کنن که خواربار ورفاهیات بازنشستگان به همراه شاغلین واریز گردد تا شاهد این همه بی برنامگی در پرداختها نباشیم موفق باشید

 12. حی علی خیرالعمل می گوید

  سردبیرعزیزسلام:فکرکنم منظورهمکارکاشان همان حق بیمه تکمیلی(معلم) باشد چون درهیچ جاپرداخت نشده ماهم ازجیب هزینه میکنیم ! بازنشسته

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   بیمه خدمات درمانی نبوده یعنی؟

 13. بازنشسته اخیر می گوید

  شنیده ها حاکیست جناب صدری به این نتیجه رسیده که برای تأمین بودجه مورد نیاز پرداخت حق جذب چرب و چیلی مدیران زحمتکش راهی بهتر از گذاشتن رفاهیات تیر بازنشستگان در بانک های طرف قرارداد و دلسوز تا زمان رسیدن مبلغ سود به حد نصاب بودجه مورد نیاز نیست . فقط ای کاش جناب صدری قبول زحمت می کردن و زمان لازم برای بلوکه کردن رفاهیات بازنشستگان را شفاف اعلام می کردن تا این جماعت برای این شندر غاز دل خوش نمی کردن .از شما سردبیر محترم استدعا دارد مراتب را به سمع و نظر آن حضرت رسانده و کمی تأکید بفرمایید امروز چهاردهم مرداده و اگه قرار باشه تا این زمان سود حاصله جوابگوی حق جذب مدیران محترم نباشه بازنشستگان بایستی چه خاکی بر سر بریزن .

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   حالا بانکها هم سود دندان گیری نمیدن خب!
   چشم
   مطلب شما ارسال شد

 14. بینام زجر کشیده می گوید

  سلام خدمت عزیزان
  بحثی را میخوام شروع کنم و اون اینه که با تمام انتقاداتی
  که به مدیران و در کل مدیریت مجموعه مخابرات وارد
  است ما باید کمی منصف باشیم و این موضوع را مطرح
  کنیم ایا بازنشستگان هیچ تقصیری در بلبشوی فعلی
  ندارند ایا عده ای برنامه های شرکت را با گرفتن سختی
  کار از طریق شکایت به دیوان عدالت اداری نداشتن
  ایا بازنشستگان برنامه های شرکت را از لحاظ مالی بهم
  نریختن شاید بعضی ها از حرفهای من ناراحت بشن
  اما ایرادی نداره میخوام این سوال رو مطرح کنم از
  سال نودویک که شرکت برنامه ای برای بازنشستگی
  همراه با تشویقی داشت ایا کسانی با علم کردن
  سختی کار همراه با شکایت این برنامه را از لحاظ مالی
  بهم نریختن البته تعداشون هم کم نبود میخوام
  بگم رفقا اینکه مدیران هم اذیت کن هستن شکی
  نیست ولی به این موضوع هم فکر کنیم عده زیادی هم چوب
  بزن در رو از مخابرات همراه گرفتن سختی کار و شکایت
  و کینه به دل مدیران انداختن را هم همانند بنده
  میخورند و توصیه میکنم به مدیران که خشک و تر را
  با هم سوزاندن کاری غیر الهی و غیراخلاقی است و
  بهر حال باید چه بخواهند چه نخواهند حق کارمند را
  و بازنشسته را بدهند . والسلام

 15. ناشناس می گوید

  سلام
  شهریور شد خوارباره تیر واریز نکردن.

 16. ناشناس می گوید

  سلام جناب سردبیر خسته نباشید ایمیلی که مربوط به بیمه عمر هست رو اینجانب دهنازی ارسال کردم نمیدونم چطور با اسم ناشناس ارسال شده ببخشید و روزخوش با ارزوی سلامتی برای شما

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   احتمالا دو سه باره فرستادید
   اشکالی نداره

 17. ناشناس می گوید

  سلام دوازدهم مرداد رفاهیات استان تهران پرداخت شد مبلغ ۹۳۰ هزار و خرده ایی

 18. ناشناس می گوید

  سلام سردبیر عریز و گرامی
  پدر من از بازنشستگان مخابرات سال ۹۵ فوت کردن .به علت اینکه ۷۵ سال سن داشتن بیمه عمر زمانی تعلق نگرفت.الان بیمه عمر زمانی محدودیت سنی نداده میتونیم پیگیری کنیم یا قانون الان ربطی به ساله ۹۵ نداره.خواهش میکنم جوابشو بدید.

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   بذارید بپرسم راهنمایی کنم

   1. ناشناس می گوید

    ممنون از لطفتون

 19. ناشناس می گوید

  با سلام خدمت سردبیر مابین این همه درخواست شرمنده من بابته راهنمایی از حنابعالی مجدد مزاحم وقت حنابعالی میشم فقط لطف بفرمایید چنانچه راهی داره از کجا باید پیگیر بشم درمورده بیمه عمره پدره مرحومم ایشون کارمند بخش تاسیسات در مرکزارتباطات سیدخندان بودند و زمان فوت مرحوم پدرم از ۵۰ سال بیشتر عمرکرده بودند در نهایت ناباوری وقتی برای بیمه عمر مراجعه کردیم فرمودن چون از ۵۰ سال بیشتر عمر داشتن دیگه بیمه عمر به ایشون تعلق نمیگیره ایا این قانون که دیگه ردشده در رابطه با بیمه عمره پدرم قابل پیگیری هست اگه جواب مثبته لطف بفرمایید منو راهنمایی کنید از کجا باید شروع کنم شرمنده در انتها از لطف و محبتی که جناب سردبیر نسبت به اینجانب که پدرم رو از دست دادم داشتین نهایت تشکر رو دارم و حضورشما مایه دلگرمی من میباشد و باعث سربلندی که پدرم همکارهایی مانند شما مهربان باگذشت و با اصالت داشته ممنون از توجه جناب سردبیر

 20. بازنشسته مخابرات می گوید

  سلام..خدمت همکاران بازنشسته..و سام بازنشسته ۷۹..جهت اطلاع از فیش صندوق بازنشستگی و احکام…برنامه خاتم را نصب کنید..براحتی فیش هرماه و حکم خود را مشاهده نمائید…ازفارس

 21. سام می گوید

  سلام. من بازنشسته ۷۹ هستم و از أین هزینه هاى رفاعى و بدون شرح که در پیام کوتاه بانک دریافت میکنم سر در نمیارم، چون هم اینکه هر ماه نیست و هم مبالغ متفاوت میباشد. لطفأ توضیح بفرمایید. ضمنا فیش صادره شرکت مخابرات که این مبالغ در آن ذکر شده را از کجا بگیرم؟ همینطور اخرین حکم. سایت salary و tci باز نمیشه! با تشکر

 22. بازنشسته ۹۶ می گوید

  بازنشستگان ۹۶درخراسان رضوی هنوزوام صندوق ۶/. رانگرفتندومیگویند تهران پول نمی دهدآیااین درست است آقایان باید پاسخ این مشامحه کاریهارابایدبدهید/

 23. ب ب می گوید

  سلام زنجان امروز ۱۲مرداد ساعت۴ بعد از ظهر هنوز رفاهیات تیر را واریز نکرده است

 24. بسم الله القاصم الجبارین می گوید

  کسی خربزه مخوره باید پای لرزشم بشینه. شما توان اداره مخابرات بدرستی ندارید. ونمی توانید کار را سر جایش خودش انجام بدهید. خواهنشا برید کنار. چهار نفر ادم حسابی بیاد شرکت مخابراته روبراه بکنه . حقوق سر موقع پرداخت نمی کنید. معوقات سرموقع پرداخت نمی کنید. خواربار سر موقع پرداخت نمی کنید. دلتان خوشه مدیرین . اگه مدیر اینجوریه که هیچش سر جای خودش نیست. اینجور مدیری نباشه بهتره . براتان متاسفم اقایان مدیر نا مدیر.

 25. بسم الله القاصم الجبارین می گوید

  خواستم بگم اعضای هیات مدیره شرکت مخابرات ایران لطفا کم د…. بگید. ماه هیچ وقت پشت ابر نمی ماند. اینقدر گفتین که هیچ کس به را…..باور ندارد.خودتان را تو این موقعیت وگرانی سرسام اور جای همکار بازنشسته بزارید. که چشم به راه است . جیره غیر نقدی کی پرداخت شود . تفاوت ها کی پرداخت شود. پاداش کی پرداخت شود. که بین زن وبچه وخانواده اش بلا نسبت همکاران گرانقدر خجل نشود. اخه تا کی . خدا..؟…

 26. بازنشسته اخیر می گوید

  دوازدهم مرداد شد و هنوز رفاهیات تیر بازنشستگان واریز نشده.فک کنم اینا تفاقی نباشه و حضرات تصمیم گرفتن بابت تجمع اخیر بازنشستگان یه خودی نشان بدن.

 27. ناشناس می گوید

  سلام وقت بخیر تو مخابرات چه خبزه که هنوز ۱۲ مرداد هست و رفاهیات بازنشستگان سیستان و بلوچستان واریز نشده از طرف دیگه با بهانه های واهی رفاهیات ۹۳ ما رو هم ندادن چی فکر کردن هر شرکتی که از مردم پول قبض می گیره توانایی مالی زیادی داره به خصوص مخابرات که سر همه هست

 28. بازنشسته 98 می گوید

  سلام جناب سردبیر
  دراستان ما همزمان که من بازنشسته شدم سال ۹۸،یکی ازهمکاران که پست معاونت داشت هم بازنشسته شد،این آقا به فاصله اندکی که مربوط به کاراداری میشد پاداش سنواتش روگرفت ،اما ما همچنان منتظر یم ببینیم آقایان چه تصمیمی میگیرند.همکاری ازبوشهر درکانال تلگرام عنوان کرد شکایت کرده وهمه مطلالباتش را دریافت کرده، آیامدیران نیزمثل ما منتظرمیمانندهرگز.
  جای مردان سیاست بنشانیم درخت تاهوا تازه شود.

  1. قربان می گوید

   باسلام سردبیر مهربان وعزیز ودوست داشتنی بازنشستگان رادریاب کجایی خیلی ساکت هستی

 29. صالحیه می گوید

  عرض سلام و ارادت خدمت سردبیر محترم و آرزوی سلامتی برای شما.خواستم خواهش کنم با توجه به اینکه وجه صندوق ۶درصد بازنشستگان ۹۷ استان سمنان علیرغم گذشت ۱۶ ماه پرداخت نشده آنرا هم پیگیری بفرمائید وهم در صفحه اول سایت برایش مطلب بگذارید.این که دیگه با کسر از حقوق کارکنان پس انداز شده بوده ویک پله از حق الناسی که مهندس صدری برای سنوات فرمایش کرده بودن هم بالاتر هست.

 30. بازنشسته 97 می گوید

  سلام بر سردبیر محترم خسته نباشید خواهشاً پیگیری نمائید که آیا گروه های مربوط به بازنشستگان هم زمان باگروه های شاغلین برایشان اعمال می‌شود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: