مخابرات ما
خبرگزبری مخابرات ما

پاتوق کارکنان قراردادی ۹۲

مخابرات ما – حجم صفحات قبلی خیلی زیاد شده بود بهمین دلیل برای هر کدام از موارد قبلی, یک صفحه جدید باز کرده ایم.البته راهی پیدا خواهیم کرد که به صفحات قبلی نیز دسترسی داشته باشید.کمی بمن فرصت بدهید.

228 نظرات
 1. استخدامی۹۲ می گوید

  چرا احکام استخدامی های ۹۲ صادر نمیشه؟
  من شرکت نفت هم استخدام شده بودم و دوستانم در دارایی و بهداشت و … همگی سر۵سال حکم زدن براشون.چرا مخابرات حکم نمیزنه آخه؟؟؟

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   چراشو اگر نمی دونید براتون توضیح بدم

   1. ممد می گوید

    به خودمون برمیگرده

  2. همکار می گوید

   آخه برادرمن مگه شوخیت گرفته بود که از شرکت نفت اومدی مخابرات !!!
   چرا به خودت ظلم کردی فکر کردی مخابرات اون مخابرات سابق است؟؟
   یا نکنه به بوی نفت حساس بودی که از شرکت نفت اومدی بیرون !!!

 2. رها می گوید

  سلام کسی شماره امور ایثارگران ارتباطات سیار را نداره؟؟

 3. سالار می گوید

  سلام مدیرجان خوب هستید

  ازتبدیل وضعیت بچه های ایثارگرورزمنده وجانباز وخانواده شهید به رسمی یاپیمانی چه خبر؟؟

  من منتظره تبدیل وضعیتم؟؟

 4. رها می گوید

  سلام بچه های همراه اول که بصورت حجمی هستند و ازخانواده شهدا برادر شهید هستن استان برای دریافت مدارک قبول نکرده و میگه شامل شما نیست از کجا باید پیگیری بشه ممنون

  1. ناشناس می گوید

   سلام امور ایثارگران مخابرات ایران ۰۲۱۴۱۲۵۱۳۱۲

  2. پری می گوید

   سلام، ایثارگران مخابرات ایران

 5. ناشناس می گوید

  سردبیر جان، لطف میکنید اگه به بحث تبدیل وضعیت قراردادی ها هم جدی ورود کنید و در صفحه اصلی مطلبی راجع به این موضوع بگذارید و در اون به مستندات تبدیل وضعیت در آئین نامه ۸۹، شرایط آزمون استخدامی ۹۱ که مبنای اون آئین نامه ۸۹ بود و وعده های مدیران ارشد وقت (آقایان سید هاشمی و پوررنجبر)، توافق ۱۷ آذر و توافق های پس از اون، قضیه تبدیل وضعیت در سال ۹۷ که منجر به صدور و سپس حذف احکام کارگزینی برای عده ای از قراردادی ها شد (که حکم ورود به کار با حکم دائمی جایگزین شد و پس از چند روز حکم دائمی حذف شد و حکم اولیه هم دیگه برنگشت! الان در قسمت احکام در hr قراردادی های ۹۲ وارد بشید حکم بدو استخدام ندارند و پس از دو سال و نیم هنوز جای اون خالیست!) و در نهایت دستور اخیر آقای سید هاشمی به آقای محمودزاده در این زمینه (که ظاهراً بر خلاف روال قانونی توسط رئیس هیئت مدیره بایگانی شده) بپردازید! باور کنید اگ به دنبال اجرای آئین نامه ۸۹ و توافق ۱۷ آذر هستیم، نمیتونیم از یک بند اون چشمپوشی کنیم و از کارفرما انتظار داشته باشیم بقیه رو کامل اجرا کنه! چون یا کارفرما توافق ۱۷ آذر و آئین نامه ۸۹ رو قبول داره و یا خیر، گزینشی نمیشه که، چون اگه بشه پس دستش برای گزینش باز میشه!

  1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

   چشم

   1. ناشناس می گوید

    سردبیر عزیز، میدونم براتون مزاحمت و دردسر داره، اما آیا موفق شدید تبدیل وضعیت رو پیگیری بفرمایید؟

    1. استخدامی 92 می گوید

     سلام جناب سردبیر عزیز
     بابت زحماتتون برای سایت و همکاران سپاسگزاریم.
     یسوال داشتم از خدمتتون، بنظرتون شرکت قانونا میتونه آیین نامه را در مورد تبدیل وضعیت استخدامی های ۹۲ و سایر همکاران قراردادی اجرا نکنه؟
     با سپاس از پاسخگویی شما

     1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

      سلام
      ممنونم از ابراز لطف شما
      در مورد سوالتون باید بگم خیر نمی تونه

 6. تی‌سی‌تی‌من سابق می گوید

  جنگ سی و دو سال پیش تمام شده. اما هنوز هم عد‌ه‌ای دارند از قبل آن برای خود امتیاز ویژه می گیرندو واقعا خجالت آور است.
  مخابرات یک شرکت خصوصی است.

 7. حامد می گوید

  متن استفساریه

  ریاست محترم مجلس شورای اسلامی

  احتراما طرح زیر به امضای ۲۴ نفر از نمایندگان رسیده جهت طی مراحل قانونی تقدیم می شود.

  مقدمه (دلایل توجیهی)

  توجه به ایثارگران و خانواده آنها حسب تعلیم دینی و ادوار مجلس شورای اسلامی مدنظر بوده است. خصوصا در بحث جذب و استخدام برای آنها اولویت قائل شده است. اما متأسفانه به دلیل عدم تمکین ادارات و نهاد به بند ذ ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسع هدر خصوص تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگر است. متأسفانه دیوان عدالت اداری نیز مانع اجرای این مصوبه مجلس شده است. لذا استفساریه فوق برای حل مشکلات بخشی از جامعه ایثارگران تقدیم می گردد. لذا طرح زیر با قید دوفوریت تقدیم مجلس شورای اسلامی می گردد.
  طرح استفساریه تبصره ۱ بند (ذ) ماده ۸۷ قانون برنامه پنج‌ساله ششم توسعه

  موضوع استفساریه:

  آیا منظور از تبدیل وضعیت استخدامی از شرکتی (پیمانکاری) به رسمی قطعی و قراردادی به رسمی قطعی و قرداد معین به رسمی قطعی و پیمانی به رسمی قطعی و رسمی به رسمی قطعی مقرر در تبصره ۱ بند ذ ماده (۸۷) قانون برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، تبدیل وضعیت استخدامی مشمولان حداکثر پس از سه ماه توسط دستگاه محل خدمت به رسمی قطعی، دائم، ثابت و سایر عناوین مشابه می باشد که قبل و بعد از تصویب برنامه ششم خارج از سهمیه استخدامی بدون آزمون جذب دستگاه های مشمول ماده (۲) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران شده یا می شوند نیز شامل تمامی مشمولان ماده (۲) قانون ایثارگران (اعم از خانواده شهدا، همسر و فرزندان شهدا، خواهر و برادر شهید، جانبازان ، آزادگان و همسر و فرزندان آزادگان یکسال اسارات و بالای یکسال اسارت همسر و فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد (۲۵%) به بالا و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (۲۵%) و رزمندگان با حداقل شش ماه حضور داوطلبانه و همسر و فرزندان آنان) می گردد؟

  پاسخ:

  بلی.
  فایل پیوست:
  فایل mtn_stfsryh.rar
  یکشنبه, ۱۴ دى, ۱۳۹۹
  مبارک باشه برای فرزندان شهدا و جانبازان و آزادگان عزیز

 8. ناشناس می گوید

  با سلام و احترام خدمت همکاران عزیز،
  دوستان به نظرتون ما باید با همین شرایط به کار ادامه بدیم یا بهتره به فکر کار جدیدی باشیم؟ این طور که پیداست اوضاع شرکت زیاد مناسب نیست( حقوق ها رو که با تاخیر میدن، کلی معوقه داریم که پرداخت نمی کنند) و با این شرایط بعد بیشتر از ۷ سال سابقه کار توی شرکت حتی حاضر نیستند به قول خودشون مبنی بر تبدیل وضیعت ما قراردادی ها به دائمی عمل کنند. اگه دوسال دیگه خدایی نکرده شرکت اوضاعش بهم ریخت و به ما گفتند خداحافظ، چیکار باید بکنیم؟ اونوقت ما بهترین سال های زندگیمون رو برای مخابرات گذاشتیم و بعد تو سنی که دیگه هیچ شرکت و سازمانی مارو استخدام نمی کنه باید بریم دنبال کار آزاد…
  اینها رو نوشتم تا بتونیم با هم همفکری کنیم و دنبال راه چاره باشیم، البته شاید بنده خیلی منفی نگر هستم، امیدوارم اوضاع مخابرات روز به روز بهتر و بهتر بشه.

  1. قراردادی 92 کردستان می گوید

   همکار عزیز سلام
   به قول سردبیر هر کسی واقعاً شرایط داره که بتونه کار بهتری گیر بیاره یک لحظه هم جای تامل نیست ولی متاسفانه خیلی از ماها سنمون از استخدامی گذشته و الان جایی نمیتوتیم برای استخدام شرکت کنیم مگه اینکه تو یه شرکت خصوصی جایی. خدایی من یکی چون توی واحد فنی هستم خیلی چیزها توی مخابرات یاد گرفتم و تجربیات گران بهایی به دست آوردم که دوست دارم بتونم برای مخابرات ازشون استفاده کنم ولی خوب اگه صاحب خونه نخواد که نمیشه با زور وادارش کرد. یه مدت پیش یه دوره اموزشی شرکت برامون گذاشته بود که مربوط به شرکت هواوی بود و مدرس های ما که مال این شرکت بودن میگفتن که مخابرات خیلی جای خوبی هستش و خود ماها هم کلی چیز توش یاد گرفتیم و کلی نیروی با ارزش و به درد بخور داره حیف است که به این روز افتاده.

   1. سردبیر - مخابرات ما می گوید

    من نباید این حرف رو بزنم
    اما بخدا هیچوقت دیر نیست
    مگر فقط بحث استخدام و کار کردن بعنوان کارگر -مثل خود ما در مخابرات- است.
    مثلا یک مرخصی شش ماهه و استفاده از همون مدت برای استفاده از تجربه کلاس در جاهای دیگه
    بعدش اگر کارتون گرفت ادامه میدین نگرفت برمیگردین

    1. قراردادی 92 کردستان می گوید

     سر دبیر جان انگار این گوری که ما روش داریم گریه میکنیم شما به وضوح میدونی که مرده ای توش نیست…

    2. ایلام می گوید

     شما یبار میگی قراره دایمی بشید یبار اینطور میگید معلوم نیست چیه اخرش

 9. ناشناس می گوید

  دوستان قراردادی اگر واقعا فکر میکنید در حقتون ظلم شده در آزمونهای دستگاههای اجرایی شرکت کنید و ازین شرکت در حال سقوط فرار کنید اینجا دیکه جای موندن نیست من سال گذشته قبول شدم گهگاه میام اخبار رو میخونم واقعا دلم برای کارمندان مخابرات میسوزه در مقابل ادارات دیگه اصلا حقوقی نمیگیرن

  1. مریم می گوید

   شما را نمیدونم ولی من خودم یکبار کنکور دادم ۲ بار برای ارشد و ۲ بار برای دکتری هر کدوم هم برتیب ۴ سال ۳ سال و ۷ سال طول کشید کنکور استخدامی هم سال ۸۷ نفت ، ۹۱ اداره برق و همچنین مخابرات اولی مصاحبه رد دومی و سومی قبول و انتخاب کردم شما ها مگه چند سالتون هست بچه هستید لابد !!!!. ما حتی نرسیدیم زندگی کنیم والا همش در گیر درس و دانشگاه و استخدامی. اینا بایست تکلیفمون را روشن کنند خب ولی ما مثل اول متحد نیستم! !!! والا من دیگه حوصله ندارم آنجا هم بایست نهایت دو سال مراحل استخدامی و مصاحبه بعد روز از نو روزی از نو. دانشگاه هم بهترین رزومه داشته باشی میگن بتمرگ حق التدریسی !!!! البته من رزومه خوبی هم ندارم نسبت به افرادی که فقط درس خوندن!!! با سن بالای سی سال دیگه نمیششششششه کاری کرد.

   1. استخدامی 92 می گوید

    با سلام
    دقیقا حرفتون درسته. مخابرات باید هرچه سریعتر تکلیف استخدامی های سال ۹۲ را مشخص کنه. اینکه قراردادی های دیگر چطور استخدام شدند به خودشون و مخابرات بر میگرده و البته امیدواریم مشکلشون به نفع همکارامون حل بشه. اما وقتی کلی نیرو از خارج شرکت و از طریق اطلاعیه استخدامی سراسری و آزمون و مصاحبه جذب میکنی نمیتونی چندین سال حقشونو نادیده بگیری.
    با آرزوی موفقیت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.