صفحه ویژه نیروهای شرکتی(۴)

مخابرات ما- از آنجا که صفحه قبلی بسختی باز می شد (نشانه زیاد شدن حجم صفحه است) صفحه جدیدی برای شما باز کردیم.

صفحه قبلی نیروهای شرکتی (۳)

….. تعداد بازدید : ۰ ….

102 نظر

 1. 48

  دل ما خون است از این شسکام

  سلام سردبیرجان
  طاعات و عبادات قبول درگاه حق
  سردبیرجان اینجا کرمان است و همکاران رسمی دوم حقوق گرفتن اما هیچ خبری از حقوق پرسنل شرکتی نیییییییییییستش که نییییییییییستش
  خدا رو شکر در سال جدید شرکت شسکام
  ۱.فیش حقوقی هم نمیدهند
  ۲.بعد از گذشت هفت ماه هنووووووووز خبری از بیمه تکمیلی نیست و فقط قولش را میدهند
  ۳.بیمه بهمن رد نشده است
  عزیزجان میدونم با زبان روزه سخته اما اگر توانی داشتید برای کرمانی ها هم پیگیری بفرمائید
  التماس دعا
  سپاس فراوان

  پاسخ
 2. 47

  فاینمن

  سلام خدمت سردبیر عزیز ؛
  می‌دانم شاید رعایت بعضی از مصلحتهای سازمانی و یا حتی مصلحتی که برای ما می‌اندیشید مانع از این شده است تا در این مدت از پاسخ به هرگونه سئوالی در مورد آزمون برگزار شده امتناع کنید ، ولی بعد از برگزاری انتخابات و نیز برگزاری مجمع سالیانه مطمئن باشید همه شرکت کنندگان منتظریم تا فرجی حاصل شودو تکلیفی مشخص . پس از شما تقاضا دارم اخبار موثقی در این مورد کسب کنید و ما رو از این بلاتکلیفی دربیارید ، باور کنید این انتظار هم دردی شده سوای دردهای دیگر …

  پاسخ
  1. 47.1

   سردبیر

   چشم پی میگیرم

   پاسخ
   1. 47.1.1

    فاینمن

    سپاسگزارم از زحماتتون

    پاسخ
 3. 46

  ناشناس

  باسلام خدمت سردبیر خوب و زحمتکش فکرکنم در مورد نیروهای شرکتی مخابرات اصفهان و از نوع قرارداد رکوردی یعنی ساعتی بازم یعنی هر دقیقه که کار کنی پولشو میگیری براتون گفتن.متاسفانه مانیروی شرکتی مخابرات اصفهان تقریبا چند ساله درگیراین قرارداد نگین وشرم اوریم.یعنی این قرارداد در پایین ترین و مفتضحانه ترین نوع قرارداد قرار دارد که هیچ مدیر عامل حتی یک شرکت ورشکسته هم زیر بار این قرارداد نمیرود.اگربقیه نیروهای دیگر استان حقوقشونو دیر میدن بهتر از ایبنه که ماهیاز ۴۰۰هزارتومن تا۸۰۰هزارتومن متغییر پرداخت کنند.یعنی ماها حتی حداقل هم نمیگیریم. گناه مااینه که شرکت بدنبال حداکثر سوده ومدیرای ما تو اصفهان که خودشون حقوقاشون سر به فلک میکشه و برا حداقل ما ببینید چه بازیهایی در نمیارن.خدایی این انصافه شمابگید این انصافه.اخه تاکی یکیم نیس بداد ما برسه.

  پاسخ
  1. 46.1

   فری

   از همان روزی که دست حضرت قابیل
   گشت آلوده به خون هابیل
   از همان روزی که فرزندان آدم
   زهر تلخ دشمنی در خون شان جوشید
   آدمیت مرد
   گرچه آدم زنده بود
   از همان روزی که یوسف را برادرها به چاه انداختند
   از همان روزی که با شلاق و خون دیوار چین را ساختند
   آدمیت مرده بود
   بعد دنیا هی پر از آدم شد و این اسباب
   گشت و گشت
   قرنها از مرگ آدم هم گذشت
   ای دریغ
   آدمیت برنگشت
   قرن ما
   روزگار مرگ انسانیت است
   سینه دنیا ز خوبی ها تهی است
   صحبت از آزادگی پاکی مروت ابلهی است
   صحبت از موسی و عیسی و محمد نابجاست
   قرن موسی چومبه هاست
   روزگار مرگ انسانیت است

   پاسخ
 4. 45

  منتقد

  خرید سیستم ورود خروج کارکنان با قابلیت تشخیص چهره توسط مخابرات مازندران و جایگزین کردن آن با سیستمهای تشخیص اثر انگشت نه چندان قدیمی نشان داد که ما همگام با تکنولوژی روز پیش می رویم. در حال حاضر مشکل اصلیمان همین بود که بحمدا… رفع شد. آنهم در استانی که مشکلات گریبانگیر زیادی دارد از جمله: ۱- بدهی تلنبار شده چند صد میلیونی قبوض آب و برق و گاز ۲- بدهی سر به فلک کشیده تعمیر کارتها و سیستمهای خراب که از پس ۱ میلیون آن هم بر نمیاییم ۳-وجود سوئیچهای بسیار قدیمی ، کارتهای خراب و کامپیوترهای زوار در رفته(از تعداد زیاد پنتیوم ۴ در حال کار گرفته تا اکثریت مانیتور های crt) در مراکز ۴-نپرداختن ذخیره ۹ روز مرخصی کارکنان ۵- نبود توان خرید سیم و کابل ۶- عدم امکان تعمیر پستهای خراب و … هزینه هایی از این دست.
  با همه مشکلات موجود، مخابرات مازندران اولویت را به نو کردن سیستمهای ورود و خروج کارکنان داده که این خودش مدیریت مدرن مالی است. کنترل کارکنان. سوال اینجاست که احیانا” با فرض اینکه همکاری که تا بحال درست سر کارش حاضر نشده ممکن است با نصب سیستم، تاثیر شگرفی در رفتارش بوجود آید؟ و یا تنها متحمل این زحمت خواهد شد که ساعت ورود و خروج حاضر باشد؟ اصلا حالا نمیشد کارکنان را طور دیگری چک کرد؟ یا اینقدر در ادارات کار و مشغله هست که رئیس از کارگرش غافل میشود؟ گویا مخابرات اولویتش را گم کرده و آن ارائه سرویس بی نقص به مشتری، مشتری مداری، افزایش سرمایه و بازاریابی است. آنهم با تلاش در کم کردن بدهی ها، توسعه سیستمهای مخابراتی. شاید مضحک بنظر برسه اما شاید از سال بعد به فکر سیستم ورود و خروج چند کاره تشخیص چهره، تشخیص رفتار و حرکت کارکنان باشیم. با فرض محال محال نیست شاید بتوان بدهی ها و سیستمهای قدیمی را در مخابرات نادیده گرفت تا در سالهای دور آینده شاید گنجی نصیب مخابرات شود تا از شرمندگی بدهی ها خلاص شویم.

  پاسخ
  1. 45.1

   علی شیراز

   همکار من دقیقا استان فارس هم مثل مازند ان هست انبارهای مخابرات خالی خالی شده هیچ نوع کابلی وجود نداره کارتهای پی سی ام خراب تعمیر نمیشه پی سی ام خراب روی هم انبار شده اگر بااین وضع پیش بره تا دو سال دیگه باید تعطیلش بکنند ..پینانکار نابودش کرد هیچ کس به داد مخابرات نمیرسه

   پاسخ
 5. 44

  نيروي شركتى آ.غ

  با سلام خدمت سردبیر پرتلاش و با انرژی
  عرضى داشتم خدمتتون:
  – آیا نتایج آزمون ٣ استان برگزار شده مشخص میشه یا نه؟
  – آیا اصلا قراره ١٩ اردیبهشت اتفاقى براى نیروهاى شرکتى بیوفته؟

  پاسخ
 6. 43

  نيروي شركتى آ.غ

  با سلام خدمت سردبیر پرتلاش و با انرژی
  عرضى داشتم خدمتتون:
  – آیا نتایج آزمون ٣ استان برگزار شده مشخص میشه یا نه؟
  – آیا اصلا قراره ١٩ اردبهشت اتفاقى براى نیروهاى شرکتى بیوته؟

  پاسخ
 7. 42

  خدمات اول گلستان

  جمعی از پرسنل شرکتی مخابرات:
  مدیرعامل مخابرات ایران به مطالبات شرکتی‌ها توجه کند

  پرسنل شرکتی مخابرات با اشاره به اظهارات مدیرعامل مخابرات ایران می‌گوید: دغدغه معیشت برای کارکنان و بازنشستگان مخابرات، موجب سلب آرامش فکری آنان است.

  جمعی از پرسنل شرکتی مخابرات با ایلنا تماس گرفتند و از اظهارات مدیرعامل شرکت مخابرات انتقاد کردند.

  از قرار معلوم، مدیرعامل مخابرات ایران به تازگی در جمع مدیران ارشد مخابرات منطقه تهران با توجه به شعار سال ۱۳۹۶ که سال اقتصاد مقاومتی ،تولید واشتغال نام گذاری شده گفته‌است : ما مسئولیت سنگینی برای اشتغال زایی مردمی داریم که ثبات و آرامش آنها نقش بسزایی در استفاده از محصولات متنوع و متعدد ما خواهد داشت.

  شرکتی‌های مخابرات با اشاره به این اظهارات می‌گویند: وقتی جناب مدیر عامل دغدغه ایجاد اشتغال در صنعت کشور را دارند، طبیعتا در سال جاری پرسنل شرکتی مخابرات ایران باید خیال آسوده‌ای داشته باشند که امسال مخابرات ایران نه تنها تعدیل نیرو ندارد، بلکه جذب نیرو هم خواهد داشت.

  این کارکنان که پیش از این بارها در اعتراض به وجود تبعیض در مخابرات، تجمع برگزار کردند می‌گویند: از سخنان جناب مدیر عامل چنین برمی‌آید که ایشان به آرامش فکری و نداشتن دغدغه ذهنی برای مشکلات اقتصادی مثل اشتغال و معیشت اعتقاد دارند . اما این سوال یقینا ذهن بسیاری از کارکنان مخابرات ایران اعم از رسمی و شرکتی و حتی بازنشستگان را به خود مشغول کرده‌است که آیا دغدغه معیشت برای کارکنان و بازنشستگان موجب سلب آرامش فکری آنها نیست ؟ آیا دریافتی حداقل و با تاخیر پرسنل شرکتی موجب تشتت فکری و برهم خوردن آرامش ذهنی پرسنل شرکتی نیست ؟ آیا این مشغولیت ذهنی آنها موجب کاهش بهره وری و پایین آمدن کیفیت خدمات مخابراتی و در نتیجه کاهش سود آوری مخابرات نمی‌شود؟

  پاسخ
 8. 41

  دل ما خون است از این شسکام

  سلام سردبیر عزیزم
  ممنون که همیشه درددل ما رو گوش میکنید وپیگیر مشکلات ما هستید. خداوند شما را برای ما حفظ کنه.
  سردبیر جونم روز کارگر هم گذشت و امروز دوازدهم اردیبهشت است و ما همچنان حقوق نگرفته ایم!!!
  سردبیر جان شش ماه از قرارداد ما با شسکام میگذره اما ما همچنان بیمه تکمیلی نداریم متاسفانه
  خواهشا اگه توانستید با مدیران ارشد شسکام در مورد بیمه تکمیلی هم صحبت کنید
  یک دنیا ممنون از این همه لطف شما

  پاسخ
  1. 41.1

   سردبیر

   قبل از عید هم صحبت کردیم.
   قرار شد بررسی کنند خبر بدهند.
   چشم .فردا دوباره پیگیری میکنم خبر میدهم

   پاسخ
 9. 40

  این نیز بگذرد

  فردا روز منه روز جهانی کارگر! ای کاش این روز رو میذاشتن روز کارمند تا اینقدر از خودم خجالت نمیکشیدم وقتی میبینم فردا همکار ستادیم تو روز من تعطیل باشه و من باید برم سر کار! دلم شکسته اما با این موضوع هم کنار میام. روزم مبارک.

  پاسخ
 10. 39

  فلاح

  سردبیر سلام. فردا روز کارگره و طبق سالهای گذشته مخابرات این روز رو تعطیل میکرد شاید اینی که میگم براتون خیلی مهم نباشه اومدن شرکتی ها سر کار یه طرف و تعطیل بودن همکاران رسمی تو این روز یه طرف. چه توهینی بالاتر به کارگرا هست دیگه؟ مازندران فقط نیروهای ستادیشو تعطیل کرده و تمام شرکتیها باید بیان سر کار!!! خیلی ناراحت کننده ست. اینو دیگه نمیشه چشم پوشی کرد. آخه مازندران چیش درست بوده تا حالا؟ امروز تو اداره همکار رسمیم با غرور میگفت شما باید بیان سر کار ما تعطیلیم.

  پاسخ
  1. 39.1

   سردبیر

   تعطیلی مشمول یک یا دو نفر نبوده.اصلا مشمول رسمی و شرکتی نبوده.
   من پرسیدم
   استان شما میگه فردا همه تعطیل هستند.
   فقط مثل همیشه نیروهای شیفتی حضور دارند و برنامه هاشون متفاوته.
   از مجا شنیده اید شما؟

   پاسخ
   1. 39.1.1

    فلاح

    مازندران هر سال روز کارگرو تعطیل میکرد و بعضیها رو هم شیفتی نگه میداشت. امروز بابل اعلام کردن فردا روز کارگر مخابرات تعطیله و خدماتیها بیان سر کار. اما بعد همه شهرهای مازندران اعلام کردن فقط ستادیها تعطیلن و همه مراکز دایرن. ستادیها هم اکثرشون رسمی ان. به بهانه روز کارگر تعطیل میشن!!

    پاسخ
    1. 39.1.1.1

     سردبیر

     من همانطور که اعلام کردم
     پرس و جو کردم
     همه حتی در مازندران تعطیل هستند

   2. 39.1.2

    فلاح

    از روسامون. شهرهای دیگه هم عین مان. لااقل یکی دوتا شو مطمئنم. کافیه فردا زحمت بکشید و چک کنید ما مخابراتیم هممون . اما اداره مرکزی شهرمون تعطیله

    پاسخ
    1. 39.1.2.1

     سردبیر

     دوست خوبم
     حالا دوشنبه شب شده
     میشه به من بگین چه خبر بوده توی استان شما؟

    2. 39.1.2.2

     فلاح

     دیروز دوشنبه همه مراکز سر کار بودیم یعنی اگه ام دی اف دو نفر بودن هر دو اومدن شبکه و سالن هم همینطور. هیچ شیفتی در کار نبود. دیروز هم گذشت اما من با ناراحتی رفتم مخابرات. و مخابرات اداریمون تو تعطیلی بسر بردن. این موضوع رو بعید بدونم که رئیس مخابراتمون توش نقشی داشته باشه چون کل استان به همین صورت بود.

   3. 39.1.3

    فلاح

    مخابرات مازندران علنا تعطیلی رو اعلام کرده اما در عمل مراکز رو میکشونه سر کار. احساسم اینه که بخاطر اعتراضاتی که قبلا بوده میخواد شرکتیها رو تو روز کارگر تنبیه کنه. همونطور که پارسال اضافه کاریهای عید رو به عده ای نداد و همینطور وام رو قرعه کشی نکرد و روسا خودشون افراد رو انتخاب کردن.

    پاسخ
 11. 38

  دل ما خون است از این شسکام

  سلام سردبیر جان
  خبری از حقوق کرمان ندارید
  همه استانها حقوق گرفتن فقط و فقط کرمان بدون حقوق مانده
  البته طبق معمول حقوق همکاران رسمی سروقت پرداخت شده البته ما که بخیل نیستیم خدا رو شکر اما کاش حداقل برای روز کارگر حقوق چهاصد نفر پرسنل شسکام هم واریز میشد.

  پاسخ
  1. 38.1

   سردبیر

   چشم پرس و جو میکنم.

   پاسخ
 12. 37

  مهدی

  سلام
  چقدر باید بسازیم اخه بابا امروز ۱۰ اردیبهشته ولی خبری از حقوق نیروهای پیمانکاری سمنان شهر گرمسار نیست جناب سردبیر لطفا پیگیری کنید به خدا ما هم گرفتاری داریم بچه های خدمات اول دوم حقوقشونو گرفتن اخه ما چه گناهی کردیم گیر این شرکتهای پیمانکاری افتادیم مگه دستور نبوده که حقوق شرکتیها زود پرداخت بشه اخه چرا تبعیض؟برای یه حقوق چنتا ناظر باید امضا کنن یعنی کاغذ بازی تازه رئیس مرکز هم امضا نمیکنه صورت وضعیت رو یا مرخصی می گیره یا اداره نیست یا بهونه میاره سرم شلوغه و………. تو رو خدا بدادمون برسید .خیر سرمون تازه درس خونده هستیم با مدرک کارشناسی ارشد تازه این چندرغاز حقوق رو هم باید با هزار بدبختی بگیریم.سردبیر جان کمک کنید.

  پاسخ
  1. 37.1

   سردبیر

   چشم.
   حتما

   پاسخ
  2. 37.2

   سردبیر

   سلام مهدی جان
   دنبال جوابشم برادر.کمی بهم فرصت بده

   پاسخ
   1. 37.2.1

    مهدی

    خیلی ممنون سردبیر جان تنها جای که میتونیم حرف دل و ستم و ظلمهایی که به ما میشه رو بیان کنیم همین سایت مخابرات ما و شخص جنابعالی هست سپاسگزاریم از این لطفی که بدون منت به ما میکنید.

    پاسخ
    1. 37.2.1.1

     سردبیر

     مهدی جان
     در روال دوستانه , این حرفها نیست. دوستان برای هم هر کاری رو انجام میدن از سر دوستی است نه منت .
     دوست خوبم!
     قرار شده فردا انشا الله به این سوالت جواب داده بشه.میدونی که، خب ، حتما باید در موردش تحقیق و بررسی کنن بعدش جواب بدن.
     دوستتون دارم.دوست داشتن هم منت نداره.همونطوری که شما به من این همه لطف دارین و هیچ منتی هم سر من نمیذارین.
     تا فردا ….

    2. 37.2.1.2

     سردبیر

     مهدی جان
     حرف شما در مورد عدم پرداختها درسته و استان هم در تحقیق و بررسی به همین نتیجه رسیده.
     قول قطعی داده اند که بسرعت مشکل حل میشه.
     از شما هم بخاطر خبری که داده اید تشکر کردن.
     لطفا از نتایجش منو بی خبر نگذارید. حتما به من خبر بدین لطفا

    3. 37.2.1.3

     مهدی

     سلام
     چشم حتما خبرشو میدم جناب سردبیر.
     خیلی ممنون جناب سردبیر همین که برای ما ارزش قائل میشوید و زحمت میکشید پیگیری میکنید کلی ارزش داره خیلی سپاسگزاریم.امیدوارم همیشه پیروز و سربلند باشید.

    4. سردبیر

     ما مخلصیم

    5. 37.2.1.4

     مهدی

     سلام
     سردبیر جان قرار بود خبر بدم بلخره امروز حقوقها رو واریز کردن

 13. 36

  دل ما خون است از این شسکام

  سلام جناب سردبیر عزیز
  سردبیرجان عزیز دلم
  امروز نهم اردیبهشت سال ۱۳۹۶ است و کرمان هیچ نیروی شرکتی هنووووز حقوق نگرفته و حتی همکاران رسمی چهارم حقوق گرفتن اما در کمال تعجب دیدم شما نوشتین ما سوم اردیبهشت حقوووووق گرفتیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  البته اداره مالی کرمان فرمودند که پول به حساب شسکام واریز شده اما شسکام حقوق پرداخت نکرده!!!!
  کرمان هیچ حقوق بگیر خدمات اولی ندارد

  پاسخ
  1. 36.1

   سردبیر

   معذرت میخوام
   این صفحه مربوط است به خدمات اول
   بمن گفتن همه حقوق گرفتن.ولی راست میگین شما با شسکام هستید.
   باید از ردیف حذفش کنم.
   از یادآوریتون ممنونم
   کرمان فکر میکنه با عوض کردن پیمانکار چند صباحی مشکلش حل میشه …

   پاسخ
 14. 35

  احسان

  باسلام مثل اینکه دستوراجرای به موقع حقوق دادنها به پایان رسیده است الان ششم اردیبهشت نودوشش است وقتی ازپیمانکارسراغ حقوق رو میگیریم میگه اداره برامون صورت وضعیت نداده است (تبریز مرکز ارم پیمانکاری نوید طراوت سهند) پیمانکاری که نمیتونه حقوق هفت نفررو به موقع بده میشه گفت پیمانکار؟؟؟ چیکارکنیم؟ به کی بگیم ؟ موعداجاره خونمون گذشته

  پاسخ
 15. 34

  فاینمن

  “شاید وقتی دیگر …”
  قصه مخابرات (البته خدمات اول ) و آزمون شده این جمله ، از روز برگزاری آزمون جواب تمام سئوالات ما در این مورد همین جمله است ، انگار از بلاتکلیفی نیروی انسانی خوششان می‌آید یا شاید خودشان هم بلاتکلیفند ، شفافیت موضع و سیاستهای هر سازمان بخصوص در زمینه نیروی انسانی یکی از ملاکهای پیشرفت آن سازمان است ، چیز ی که حداقل ما در این ده سال و اندی در مخابرات ندیدیم یا شاید آنقدر شفافند که دیده نمیشوند !!
  بهر جهت کاش مخابرات و مجری آزمونش این بلاتکلیفی را تمام کنند تا زمینه را برای پیشرفت مجموعه مخابرات هموار سازند یا خط بطلانی بر آن بکشند و خیال ما و خودشان را راحت کنند .
  شاید ، شاید وقتی دیگر ….

  پاسخ
  1. 34.1

   ناراضی

   این سایت هر متنی که در دفاع از آزمون نوشته بشه رو منتشر میکنه و بالعکس اون رو حذف میکنه. این سیاستیه که دنبالش میکنن

   پاسخ
 16. 33

  سهراب

  مازندران حقوقها رو امروز سوم اردیبهشت واریز کرد اما ذخیره ۹ روز مرخصی و شیفت عید هنوز واریز نشده!!! پارسال که ۸ روز عید رو شیفت موندیم هیچ اضافه کاری بهمون ندادن. باید دید امسال به چه صورته!

  پاسخ
  1. 33.1

   بانوی شرکتی

   مگه شیفت عید اجباری نیست؟

   برا ما که هیچوقت ندادن

   پاسخ
   1. 33.1.1

    سهراب

    سال۹۴ و ماقبلش اضافه کاریهای عید رو پرداخت میکردن اما سال ۹۵ رندمی پرداختش کردن و به نصفی از همکارا پرداخت نکردن. جالب اینه که بعضیها که دو در کرده بودن و اصلا عید رو نیومدن اضافه کار گرفتن یکی هم مثل من که ۸ روز رو اومد سر کار هیچی! قانونا” باید پرداخت کنن حالا ما شرکتی ها صدامون به جایی نمیرسه، اون یه موضوع دیگه ست.

    پاسخ
 17. 32

  همکار

  با سلام خدمت سر دبیر محترم.ممنون که پیگیر حق و حقوق نیروهای شرکتی هستید.
  استان اصفهان شرکت ایمان گستر توحید که پیمانکار نیروی انسانی هست عیدی امسال ما رو نصفه و نیمه پرداخت کرد.حتی از عیدی سال ۹۴ هم یک ماهشو هنوز نداده.الان هم قرارداد قبلیش تموم شده و بدون اینکه تصفیه کنه با ما وارد قرارداد جدید شده.هیچ کسی هم به این اقا نگفته که باید قرارداد قبلی حداقل تصفیه بشه.اکثر همکاران کلی ازش طلب دارن از دوسال پیش تا حالا و کسی هم به روی خودش نمیاره.از حسابداری و ریاست اداره خواستیم که اونا پیگیر باشند که متاسفانه تنها جوابشون اینه که چون مخابرات پول پیمانکار را نداده به ما هم گفتن فشار نیارید به پیمانکار.در حالیکه فشار این بی انصافی فقط روی دوش پرسنل وارد میشه.لطفا شما به داد ما برسید و این قضیه رو پیگیر بشید .ممنون.

  پاسخ
  1. 32.1

   سرزمین خدا

   به امید روزی بدون پیمانکار و واسطه…

   پاسخ
 18. 31

  احسان

  با سلام
  حالاکه مدیرمنطقه آذربایجان شرقی عوض شده
  امیدواریم این قراردادهایی رو که با بازنشته های مخابرات بعداز حکم بازنشستگیشون بامخابرات بسته اند را لغو وکارکنان دیگرقسمتهایی که به صورت پیمانکاری باشرکت ها کارمی کنند رو جایگزین کنه

  پاسخ
 19. 30

  دل ما خون است از شسکام

  سلام سردبیر عزیز
  سردبیر جان این هفته هم تمام شد اما شرکت شسکام نتوانست مشکل سایت را حل کند و ما همچنان به فیش های حقوقی دسترسی نداریم.
  باور بفرمائید اگر کسی قصد داشت از صفر شروع کند ویک سایت طراحی و عرضه کند تا حالا انجام شده بود و هزاران بازدید داشت اما علیرغم پیگیری های هر روزه ما شرکت شسکام هیچ تلاشی برای رفع مشکل نمی کند. حتی دوستان با شرکت شسکام تماس گرفتند و قرار بود فایل فیش های حقوقی پرسنل کرمان برای نماینده استان ارسال شود و پرسنل با مراجعه حضوری فیش خود را تحویل بگیرند اما این اتفاق هم نیفتاده است.
  از قدیم گفته اند آنرا که حساب پاک است از محاسبه چه باک است …
  اگر شرکت شسکام اجحافی در حق نیروها روا نداشته است چرا بعد از گذشت پنج ماه حاضر نیستند فیش حقوقی ارائه کنند.
  سردبیر جان خواهش میکنم در صورت امکان این مشکل را پیگیری کنید.
  مشکل دوم بیمه تکمیلی هستش که برای آن هم هیچ اقدامی صورت نگرفته…
  در پناه خداوند تندرست و شاد باشید

  پاسخ
  1. 30.1

   سردبیر

   من پیگیری کرده ام.
   آنها هم میخواهند انجام دهند.
   همین حساب و کتابها بهم ریخته است.
   ولی این حق طبیعی شماست که فیش بگیرید.
   مطمئن باسید از دوستان شسکامی پیگیرم , ضمن اینکه مطمئن کرده اند ما را , که انجام میدهند

   پاسخ
 20. 29

  شرکتی

  سلام . اقای سردبیر . خواهشا یه پیگیری کنید خبری از آزمون خدمات اول نشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
  1. 29.1

   غلامی

   چرا اینقدر منتظر آزمونید؟ غربال کردن یه تعداد نورچشمی چه نفعی برامون داره؟

   پاسخ
 21. 28

  باران

  باسلام
  سردبیر محترم برای کارکنان شبکه کابل و هوایی هم خبرهای خوبی دارید؟ تا کی باید استرس تحمل کنیم؟تا کی باید برای احقاق حق قانونی خودمان با پیمانکاران بحث و مجادله کنیم؟ شرکت مخابرات فقط در استان هایی که در ذیل اشاره کردین کار نمیکنه، کل ایران،کل نیروهای شبکه کابل و هوایی در استرسند…
  دغدغه هرروز ذهن من …
  امروز اخراج نشوم فردا حتما اخراج خواهم شد…
  چرا هیچ نهاد و سازمانی برای استخدام کارکنان شبکه هوایی اقدامی نمیکند؟

  پاسخ
 22. 27

  ناشناس

  ای کاش خداوند نظر رحمتش را شامل حال پرسنل شسکام میکرد و دو مشکل بزرگ ما حل میشد
  ۱. بیمه تکمیلی نداریم
  ۲. فیش حقوقی نمیدن

  پاسخ
 23. 26

  دل ما خون است از شسکام

  سلام سردبیر جان
  امیدوارم بودم سال جدید کمتر مزاحم وقتتون شیم اما متاسفانه نمیشه…
  البته نه که نشه دوستان پیمانکار نمیزارن که ما مزاحم شما نشیم…
  غرض از مزاحمت اینکه ، سردبیر جان ۱.از اول آذر ۹۵ کرمان پرسنلش را به شرکت شسکام سپرده و از همان زمان بیمه تکمیلی ما قطع شده سردبیر عزیز تصور کنید ۵ ماه بدون پوشش بیمه تکمیلی چی به ما گذشته…
  ۲.سردبیرجان ما پنج ماه است که فیش حقوقی ندیدیم و نمیدانیم شسکام برچه اساس و چطوری به ما حقوق میدن!!!!
  حقوق آذر و دی ماه را علی الحساب واریز کردند و حقوق بهمن و اسفند و عیدی و… را باهم واریز کردند که ما هیچ متوجه نمیشیم این مبلغ واریز بابت چه بوده وفقط میگویند تمام مطالبات سال قبل بوده در حالیکه هرجوری که ما حساب میکنیم خییییلی کمتر از مبلغیه که باید واریز میشده…
  سردبیر عزیز مزاحمتون شدیم تا اگه امکان داره شما لطف کنید وبرای بیمه تکمیلی پیگیری کنید هرچند میدونم سال قبل هم پیگیری کردید اما به شماهم فقط وعده دادند که ان شااله درست میشود اما نشد که نشد
  و لطفا برای فیش حقوقی هم خواهشا پیگیری کنید که بالاخره کییییییی مشکل لینک مربوط به شاغلین در سایت شسکام رفع میشود وما موفق میشویم جمال فیش حقوقیمون را ببینیم.باور کنید الان همه شرکتها حتی اگه دو نیرو داشته باشند بهشون فیش حقوقی میدن چه رسد به شسکام که فقط در کرمان چهارصدتا نیرو دارد. ارائه فیش حقوقی حداقل کاری که یک شرکت به لحاظ احترام به قانون کار باید انجام بده مگر اینکه …
  سردبیر دلسوز و مهربان ازتون متشکریم و دستتون را میبوسیم

  پاسخ
  1. 26.1

   سردبیر

   سلام
   من روی ماه و گل شما رو می بوسم عزیزم.
   قربون اون مهر و محبت و عاطفه زیبای شما.
   چشم.من از شسکام پیگیری مینکنم.
   بیمه تکمیلی چون با خدمات اول بوده , بازای اون از حقوقتون کم میشده
   حالا باید بیمه دیگری منعقد کنن.بیمه قبلی ..خب … تموم شده.
   چشم

   پاسخ
 24. 25

  حیدر

  سلام آقای سردبیر،وقت هایی ده روزه و بیست روز ه که آقای سراییان به نمایندگاه مجلس و نمایندگاه نیروهای شرکتی داده بودند علی الظاهر خیلی وقته از موعدش گذشته لطفا در این مورد از مدیر عامل تحول خواه وتیز بین ونقطه سنج ومدیر ومدبر شرکت مخابرات ایران خبر بگیرید سال خوب ومتحول شده برای همه از درگاه خداوند منان خواستارم.

  پاسخ
 25. 24

  مهدی

  سلام
  همکاران عزیز اینکه سردبیر کم پیدا و نایاب شده تنها یک دلیل میتونه داشته باشه و اون اینه که قرار خبرای خوبی بشه…………………… و سردبیر هم داره صبر میکنه صد درصدی شد با دستای پر بیاد و خبرهای خوب رو اعلام کنه به غیر از این دیگه هیچ دلیلی نمیتونه باشه!!!!!!

  پاسخ
  1. 24.1

   سردبیر

   مهدی جان
   باز ببین!
   خودتون یه چیزی میگین,
   بعدش دوباره موقعش که برسه خبرشو از من میخواهید!
   من که از خدا میخوام خبرای خوبی بهتون بدم!
   اما فعلا عجالتا اجازه بده دو سه تا خبر بد بهت بدم ….. یه ذره گرم بشی … تا بعد ….
   چطوره؟!

   پاسخ
   1. 24.1.1

    مهدی

    یه سلام گرم خدمت سردبیر عزیز.
    همین حضور شما و جواب نظرات رو دادن برای ما یه خبر و امیدواریه خوبیه و برای همینم هست که به سایت مخابرات ما سر میزنیم هر روز.

    پاسخ
    1. 24.1.1.1

     سردبیر

     مهدی عزیزم
     ما در گفتگو با هم به خیلی از اطلاعات میرسیم
     وگرنه ما که مقام رسمی نیستیم ولی هیچکس نمی تونه همین گفتگوها رو از ما بگیره
     ممنونم از لطفتون

 26. 23

  بنان

  هرسال بدتر از پارسال آخه چرا۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
 27. 22

  مهدی

  سلام. سال جدید رو به سردبیر محترم و هم به تمامی همکارای صبور وزحمتکشم تبریک میگم و امیدوارم سال پیش رو سالی پر از موفقیت و خبرهای خوب باشه.
  انشالله سردبیر از اون بالا بالاها به همکارای شرکتی یه عیدی یعنی یه خبر شیرین و دلچسب و امیدوارکننده عنایت بفرماید آمییییین.

  پاسخ
  1. 22.1

   نيروي شركتى آ.غ

   سپاس از همکار گرامی
   ولی جناب سردبیر منتظر جواب دوستمون هستیم که جنابعالی جواب بدید!!

   بخدا حالمون خوب نیست ، حوصله و خیلی موارد دیگه صفر و یا بیشتر به صفر نزدیکند!
   باور کنید روزی باید ١٠ بار سایت رو چک کنیم که خبر خوب رو از سایت شما ببینیم
   خواهشا سکوتت رو بشکن و خبرهای خوب رو بگو

   ممنون از لطف بیشمارتون

   پاسخ
 28. 21

  مهدی

  سلام سال جدید رو به سردبیر محترم و هم به تمامی همکارای صبور وزحمتکشم تبریک میگم و امیدوارم سال پیش رو سالی پر از موفقیت و خبرهای خوب باشه.
  انشالله سردبیر از اون بالا بالاها به همکارای شرکتی یه عیدی یعنی یه خبر شیرین و دلچسب و امیدوارکننده عنایت بفرماید آمییییین.

  پاسخ
 29. 20

  ناشناس

  فردا سه شنبه. خبری از مرخصی ۹ روزه مازندران نیست؟

  پاسخ
 30. 19

  سرزمین خدا

  با سلام و احترام
  سالی سرشار از شادی و سلامتی برای پرسنل شرکت خدمات اول در سراسر ایران آرزومندم.
  به امید روزها و سالهای بهتر

  پاسخ
 31. 18

  سرزمین خدا

  ایلام

  پاسخ
 32. 17

  نيروي شركتى آ.غ

  سلام خدمت سردبیر
  زمان نتایج ازمون خدمات اول کی مشخص میشه؟

  پاسخ
 33. 16

  نيروي شركتى آ.غ

  با سلام دوباره و عرض بهترین شادباش ها و تبریکات خدمت سردبیر محترم که همیشه پیگیر مشکلات بوده و در این راستا همیشه از پرسنل مخابرات حمایت کرده اند.
  خواستم عرض کنم با توجه به ساختار جدید مخابرات و همسان سازی و در نهایت یکپارچه سازی بهتر نیست تمام واحدهای کاری در سایر ایران در یک راستا و بازه کاره فعالیت کنند؟
  مثال میزنم: در آذربایجان غربی قرارداد پیمانکار محلی تا مرداد٩۵ ساعتی بود و در واقع حقوق آنچنانی و مناسب دریافت نمیکردیم ولی از اول شهریور قرارداد رو حجمی کردند و حقوق هم بامنت همان حداقل ٩٠٠ تومن هستش و مجبور هستیم روزهای تعطیل رسمی و جمعه ها و حتی ١٣ بدر شیفت وایستیم.
  حال در استان همسایه یا استانی دیگر این وضعیت برای واحدی مثل واحد MDF وجود ندارد و ساعات کاری تمام وقت در این استانها وجود ندارد، آخه روز تعطیل مگه تعطیل رسمی نیست؟ اگه حق شیفت و تعطیلی کاری نمیدن چرا میگن باید تعطیلات وایستید؟! اگه اعتراضم میکنی میگه شما حجمی هستید و به پیمانکارتون بگید به پیمانکار میگیم میگه اداره منو تحت فشار قرارداده که چون قراردادتون ساعتی نیست و حجمیه باید هر طور ما میگیم و خلاصه کلی منت سرمون میزارن که از ساعتی خارج شدید!!!
  این مطالب بیشتر درد دل بود جناب سردبیر
  میخواستم بگم کاشکى یک هم سان سازی ساعت کاری و مناسب در کل ایران اتفاق بیفته تا دچارتبعیض و از خود بیگانگی در خود نشیم ، باور کنید در روز تعطیل رسمی. فوقش یک یا نهایتا دو تا خرابی اگه صادر بشه و گرنه هیچ

  پاسخ
 34. 15

  ایلام

  سلام
  ضمن تبریک سال نو و موفقیت برای همه نیروهای شاغل در مخابرات مخصوصا شرکتی و سردبیر محترم در سال جدید.
  از سردبیر محترم خواهش میکنم که یک جوری پیگیر تشویق مدیر عامل محترم و جوان منطقه ایلام به خاطر حمایت نیروهای شرکتی باشین فکر میکنم اولین مدیری باشه که به حرفای نیروهای شرکتی گوش میده و همراهی میکنه.ضمن اینکه بایستی عرض کنم که نود درصد امورات اداری را همین شرکتی ها انجام میدن

  پاسخ
  1. 15.1

   سردبیر

   دوست خوب من
   می تونی چند تا چیز برام بگی که نشانه تفاوت در مدیریت باشه , حتی یه چیز کوچولو باشه هم مهم نیست.چیزی که بعنوان یک ارزش مطرح باشه.

   پاسخ
   1. 15.1.1

    ناشناس

    نیروهای شرکتی قبلا اضافه کاری ندادن ولی الان میده البته به توانایی که اضافه کار میکنن
    ایجاد یک گروه تلگرامی که خودش تو گروه حضور فعال داره و به سوالات همکاران جواب میده
    پرداخت و پیگیر حقوق تا حدودی به موقع بدون اختلاف زمانی با پرسنل رسمی
    میدان دادن به همکاران شرکتی که قبلا مثل برده باهامان رفتار میشد
    به نظر من بهترین مدیری بوده که تا حالا داشتیم

    پاسخ
   2. 15.1.2

    ناشناس

    به بچه ها دروغ نمیگه.

    پاسخ
   3. 15.1.3

    ایلام

    مدیر ما دروغ نمیگه. نیروهای شرکتی با حجم کاری که انجام میدن و با حقوقی که میگیرن رو درک میکنه و به حرفشون گوش میده . به شرکتی ها میدان داده و حقوق و اضافه کاری که قبلا خبری ازش نبود الان همزمان با رسمیها پرداخت میشه . از نظر نیروهای رسمی ما برده اونها هستیم ولی مدیر ما مثل برده با ما رفتار نمیکنه.اگه بزارنش
    از همه هم مهمتر یک گروه تلگرامی واسه شرکتی ها ایجاد کرده که خودش جواب سوالات بچه ها را میده و به بچه ها دلگرمی میده

    پاسخ
   4. 15.1.4

    سرزمین خدا

    مدیر ما (حاج آقا اسدی )مردی دلیر ، راستگو ، شجاع ،لایق وخیلی هم خوشتیپ و با کلاسه،ایشالا همیشه سالم باشه.

    پاسخ
    1. 15.1.4.1

     سردبیر

     این خوش تیپی که گفتی خیلی جالب بود.

 35. 14

  طبرستان

  کاشتن گل صداقت کار هر کسی نیست امیدواریم مدیران آنچیزی بکارند که در آخرت دست آنها رابگیرد شاد باشید و سسربلند

  پاسخ
 36. 13

  طبرستان

  سردبیرجان : مازندران فقط یک عیدی واریز شده نه کاملا. صرفاجهت اطلاع و پیگیری* لطفا*

  پاسخ
 37. 12

  طبرستان

  ازمازندران چه خبر/ کی واریززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززز میشه ؟

  پاسخ
  1. 12.1

   سردبیر

   مازندران واریز شده.کار تمام است

   پاسخ
 38. 11

  ناشناس

  سلام سردبیر عزیز چرا پول مرخصی ها را پرداخت نکردن اگر پرداخت می کنن کی پرداخت می کنن با تشکر فراوان.

  پاسخ
  1. 11.1

   سردبیر

   بنظرم میمونه برای بعد از عید..فعلا برنامه اش نیست

   پاسخ
 39. 10

  ناشناس

  چنانکه هر سال دم عید ملاحظه میکنید مازندران عیدی و حقوق رو ساعاتی قبل سال تحویل واریز میکند تا آخرین استانهایی باشد که بر شرکتی ها منت نهاده و حقوقها را پرداخت کرده. جای بسی تاسف است که تا آخرین لحظه حقوق را در حسابشان نگه میدارند تا مبادا سودشان کمتر شود. به دوستان شرکتی توصیه میکنم خریدهایشان را به یک ساعت قبل سال تحویل موکول کنند.

  پاسخ
 40. 9

  حسین

  با سلام.
  خبر موثق
  تا آخر هفته جواب آزمون اعلام میشود.

  پاسخ
  1. 9.1

   ناشناس

   عجب خبر موثقی! موثق !!!

   پاسخ
 41. 8

  حسن از آذربایجان

  سلامی دوباره خدمت سردبیر محترم
  آخرای سال و کماکان منتظر خبرهای خوب برای پرسنل مخابرات از کانل های رسمی از جمله سایت مخابرات ما
  لطفا در مورد طبقه بندی مشاغل پرسنل در سال جدید و موعد دقیق و نتایج ازمونی که برگزار شد اطلاع رسانی کنید.

  ممنون از لطف شما

  پاسخ
 42. 7

  ناشناس

  حسین
  سلام،یکی هم به فکر ما باشه با ۱۵ سال سابقه ی کاری حقوق کم و بی مهری زیاد هرجا که میریم کسی به فریادمان نمی رسه بهمون میگن شما هم آدمین آخه ..
  برای خودیاشون همه چیز درست میشه غیر از ما .
  اصفهان(فریدن)

  پاسخ
 43. 6

  ناشناس

  طرح طبقه بندی شامل نگهبانها با مدرک لیسانس هم میشه

  پاسخ
 44. 5

  اميدوار

  با سلام خدمت سر دبیر

  ایا درسته طرح طبقه بندی مشاغل واسه نیروهای کارشناس و بالاتر فقط برای رشته های فنی هست؟

  پاسخ
  1. 5.1

   سردبیر

   خیر. برای مدارک مرتبط. فنی و غیر فنی

   پاسخ
 45. 4

  هرمزگانی

  سلام
  بازم من و گلایه هامون از پرداختی و خبرات استان هرمزگان
  امروز ۱۷ اسفند و هیچ خبری از پرداختی حقوق دی ماه ما نیست.
  ایا با این اوضاع مثل سنوات گذشته شاهد پرداخت یک جا حقوق و عیدی و .. خواهیم بود؟
  جدیدا طرح بازخریدی تشویقی بچه های شرکتی پیش اومده که یه سری مزایا مثلا داره و نامه ای زده شده و نوشتن اگه کسی رفت با این مزایا که سود کرده اما اگر کارگری نرفت سال اینده حتما تعدیل نیرو رو خواهیم داشت و دیگه از این مزایا ب کسی نمیدیم
  پس بهتره برین و ب فکر باشین
  حال اون افرادی ک تعدیل میشن کیا هستن ؟
  مدرک و سابقه اش چیه ؟
  ما بعد از این همه سال کار کردن یعنی تعدیل میشیم ؟
  با وجود این سن دیگه کجا کار کنیم؟
  این دلهره هم شده عیدی امسال ما
  لطفا اگه اطلاعتی دارین بگید ما هم در جریان باشیم و سپاس از شما

  پاسخ
  1. 4.1

   سردبیر

   لطفا اگر روی پانل زدن یا نامه رسمی دادن فروا بمن هم خبر بدین
   برای همه گذاشتن یا برای اونایی که تحت پوشش شرکت خاصی هستن؟
   شما با کدوم شرکت هستید؟

   پاسخ
   1. 4.1.1

    هرمزگانی

    نامه داخلی شرکت مخابرات استان هرمزگان که از سوی مدیریت منابع انسانی زده شده.
    و منظورش نیروی انسانی هست و ما جز شرکت tct1 هستیم

    پاسخ
    1. 4.1.1.1

     هرمزگانی

     متن اولیه نامه که نوشته شده بازخریدی تشویقی مورد موافقت شرکت مخابرات ایران قرار گرفته و یکماه فرصت دارین که درخواست ارسال کنید.
     اما مشکل
     قسمت پایانی این نامه است که اینجوری نوشتن
     عواقب احتمالی ناشی از کاهش نیروی انسانی بخش خصوصی در سال ۹۶ با توجه به حجمی بودن قرارداد پیمانکاری تعهد و مسئولیتی متوجه این شرکت نخواهد شد.
     این یعنی چی ؟
     البته مدیر عامل استان قبلا عنوان کردن که تا جائی ک امکان داره تعدیل نیرو نخواهیم داشت اما این اطلاعیه یکمی همه رو سردرگم و مضطرب کرده
     و ممنونم از پیگیری شما

  2. 4.2

   سردبیر

   پرس و جو کردم.این حرفها واقعی نیست.مطلبی در همین باره نوشته ایم.
   ضمنا خبر دادند که حقوق دی ماه پرداخت شد.برای بقیه هم انشاء الله خواهید گرفت.میدانم مدیران نمی گذارند بدون دریافتی ها به خانه بروید.
   ما هم پیگیریم و هر روز سوال می کنیم

   پاسخ
   1. 4.2.1

    هرمزگانی

    سلام و ممنونم از پیگیری شما
    بله حقوق دی ماه بی سرو صدا پرداخت شد و باعث خوشحالیمون شد
    ان شالله ک همینطور باشه و تا اخر سال بدون دریافتی نمونیم
    و پیشاپیش ارزومندم که سال خوبی همگی در پیش داشته باشیم.

    پاسخ
    1. 4.2.1.1

     سردبیر

     انشاء الله برای همه چیزهایی که گفتین

 46. 3

  احسان

  سردبیر باسلام
  پیمانکارای محلی تبریز عیدی وسنوات پرداخت نکردن همگی باهم هماهنگ شدن تا از اداره صورت وضعیتشونو نگیرن عیدی وسنوات پرداخت نکنن نمونه زنده :شرکت نویدطراوت سهند موندیم شب عیدی چیکارکنیم

  پاسخ
 47. 2

  طبری

  سلام :از آزمون چه خبر؟ سریال ادامه داره یا عقب نشینی کردند؟

  پاسخ
 48. 1

  مهدی

  سلام سردبیر خسته نباشی
  شایعه شده از سال ۹۶طرح طبقه بندی اجرا میشه!ولی میگن فقط شامل نیروهای خدمات اول میشه ایا واقعا حقیقت داره؟پس بقیه نیروها چی میشه تکلیفشون مث خودم که ده سال سابقه با مدرک ارشد تو واحد ام دی اف هستم باپیمانکار محلی؟انصافا اگه اینجوری باشه که باز سر امثال مثل من کلاه میره کسایی که تازه اومدن اداره با دو سه سال سابقه با دیپلم قراردادشون با خدمات اول باشه شاملشون بشه ولی ما نه؟

  پاسخ
  1. 1.1

   سردبیر

   مهدی جان
   چرا هر حرفی رو باور می کنید؟
   چرا هر حرفی رو باور می کنید و بعدش بخاطر اون حرف هم خون خودتونو کثیف میکنید هم دور و بری ها رو!
   برای دفعه آخره که میگم:
   ۱- کی گفته طرح فقط برای خدمات اول است.خدمات اول پیمانکار اجرای آن است.شامل همه میشه
   ۲- طرح طبقه بندی مشاغل برای دیپلم؟ …. باز از اون حرفها زدی.
   بالاخره این طرح فعلا برای لیسانس به بالا شروع شده و بعدش هم برای دیگران انجام میشه.
   سقف حقوقی هم خیلی فرق خواهد کرد.خیلی

   پاسخ
   1. 1.1.1

    مهدی

    سردبیر جان شما خیلی بزرگوار و صبورید.ولی چه کنیم که از بس فشار و استرس بهمون وارد میکنن که دیگه بعضی اوقات دست خودم نیست هر حرفی رو سریع باور میکنم.ولی این خیلی خوبه که یه سردبیر داریم که خیلی هوای همکارای ضعیفشو داره.سپاسگزارم سردبیر همیشه تنتون سالم ودلتون شاد باشه.

    پاسخ
   2. 1.1.2

    حسن از آذربایجان

    سردبیر عزیز پس آزمون چی میشه ، بخدا بی تکلیفیم، یکی میگه لغو شده!! یکی میگه نه!! به خدا موندیم، روحیه کاری صفر. حالمون بدجور خرابه! تو رو خدا ما از شهرستان دستمون کوتاهه . لااقل شما با خبرهای خوبتون یه کم به ما آرامش بده ـ ممنون میشم مث همیشه که به فکر ما هستی

    پاسخ
    1. 1.1.2.1

     ناشناس

     سردبیر عزیز همه کسانی که آزمون دادن تو شرایط بد و پر استرسی هستند کاش زمان اعلام نتایج رو می گفتن کسانی که تجریه قبولی از آزمون قبلی رو دارن و تو مصاحبه مردود شدن مثل من اعصابشون خرابتره چون جواب اون آزمون رو هم درست قبل عید دادن اگر براتون مقدوره خبری برامون بدین ممنونم.

   3. 1.1.3

    ناشناس

    اینم باز از اون شایعه هاست یا واقعا حقیقت داره؟؟؟و اینکه اگراجرا بشه طرح طبقه بندی مخابراته یا خود خدمات اول که اگر طرح طبقه بندی خدمات اول باشه به هیچ دردی نمیخوره

    پاسخ

لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به مدیر سایت, ***** هرگونه کپی برداری از مطالب با ذکر نام سایت بلامانع است.