مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

تمهیدات مخابرات استان سمنان برای ایام اربعین حسینی تشریح شد

تمهیدات مخابرات استان سمنان برای ایام اربعین حسینی تشریح شد

مخابرات ما- مجید دارائی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: حفظ کیفیت مکالمات و ارتباطات شبکه‌های تلفن همراه و ثابت همواره یکی از دغدغه‌های مهم شرکت مخابرات استان سمنان بوده است.

وی با اشاره به فرا رسیدن ایام اربعین حسینی عنوان کرد: قرار داشتن استان سمنان در مسیر زائران اربعین حسینی از مرزهای غرب کشور به ویژه استان کرمانشاه، سبب می‌شود تا حجم سنگینی از مکالمات تلفن‌های همراه را در این محدوده شاهد باشیم.

مدیر عامل شرکت مخابرات استان سمنان اضافه کرد: از این رو شرکت مخابرات استان سمنان با هدف حفظ کیفیت و افزایش رفاه حال مشترکان خود ظرفیت شبکه ارتباطات سیار استان را به مناسبت ایام اربعین در دستور کار دارد.

دارائی گفت: با هدف افزایش کیفیت مکالمات تلفن همراه در محدوده استان سمنان، ۲ لینک ارتباطی از مرکز موبایل تا مراکز بین‌الملل به ظرفیت موجود استان سمنان افزوده می‌شود.

وی افزایش ظرفیت ۲۰ سایت BTS در سطح استان را یکی دیگر از اقدامات شرکت مخابرات استان سمنان در راستای افزایش کیفیت مکالمات عنوان کرد و گفت: ۳ عدد کانکس بحران BTS تلفن همراه در مسیر زائران حرم امام حسین(ع) در محورهای استان سمنان نصب می‌شود.

مدیر عامل شرکت مخابرات استان سمنان با اشاره به محورهای مشخص شده برای نصب این کانکس‌ها گفت: این تعداد کانکس بحران BTS تلفن همراه، در محورهای دامغان-شاهرود و سمنان- سرخه با هدف افزایش پوشش تلفن همراه نصب می‌شود.

دارائی خاطرنشان کرد: در راستای تکمیل پوشش ارتباطی تلفن همراه در مرزهای غربی کشور از سوی مخابرات استان سمنان یک عدد کانکس بحران BTS تلفن همراه به منطقه مرزی مهران ارسال شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: