مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

طبقه بندی به طبقات آخر رسید.

مخابرات ما- برخی از افراد که با تردید به خبرهای طرح طبقه بندی نیروهای شرکتی که از سوی مخابرات ما اعلام می شد نگاه می کردند تغییر موضع داده اند.

دو نمونه آن را ذکر میکنم.

یکی از مدیران … در یکی از استانها که تلاش کمتری در این مورد نشان داده بود و معتقد بود لازم نیست برای دادن اطلاعات عجله کنیم پس از گفتگو با ما و پیگیری موضوع, چند روز بعد اطلاعات اصلاح شده اش را برای مخابرات ایران فرستاد!

اما بعد, یکی از دوستان سایت که در بخش اداری کار می کرد, معتقد بود از آ«جا که تحرک در استانش کم است, پس خبرهای ما واقعیت ندارد! هفته پیش ضمن تماسی با من ضمن تایید خبرهای ما گفته بود که استانش آخرین داده ها را با شتاب جمع آوری و ارسال کرده است.

.

طبق اطلاع رسیده استانها یکی یکی اطلاعات را ارسال کرده اند.لیست نهایی دست من نیست که نام استانها را اعلام کنم اما دورادور شنیده ام که تعداد بسیار اندکی از استانها هنوز اطلاعاتشان کامل نیست.

.

از نگارش این مطلب, هدف من اطلاع دادن به دوستان شرکتی نیست, بلکه اطلاع به ادارات نیروی انسانی استانهاست که به کارهایشان شتاب بدهند تا عقب نمانند.

آن ایده قبلی  (که معتقد بودند از آنجا که طبقه بندی شامل همه نمی شود, پس ما با نیت خیر کار را عقب می اندازیم تا شاید طرح تغییر کند و شامل همه شود.) باعث می شود  کارشان عقب بیفتد و هیچیک از افراد استانشان شامل طرح نشود.

.

اما حرف آخر با دوستان شرکتی این است که در این وضعیت اجرای طرح (حتی اگر ناقص باشد) به نفع همه است چرا که وقتی اجرا شد, هر لحظه قدرت اصلاح, حذف و اضافه خواهید داشت.اما اگر اجرا نشود, در همان گام اول می ماند.

آنچه ما اینجا می گوییم صرفا یک مصلحت است نه دستور اداری.لذا لطفا به مقابله با گفته های ما برنخیزید و پاسخنامه نفرستید.زمان همه چیز را روشن خواهد کرد.بزودی ….!

 

 1. ایت می گوید

  سلام خسته نباشید میشه بگین اپراتو ۲۰۲۰ جز طبقه بندی قرار میگیره؟بعدن من ۸ سال سابقه دارم ارشد حسابداری دارم و فرزند جانباز ۵۰ درصد هم هستم اما اسممو ننوشتن میشه کمک کنید

 2. بانو می گوید

  سلام سردبیر عزیز
  میشه از خراسان رضوی هم خبری به ما بدید ؟ و اینکه یکی از دوستان گفته معاونت تجاری جزء طرح نیست آیا صحت داره یا نه؟

 3. ناشناس می گوید

  باسلام خدمت سردبیر گرامی.از همکاران شرکتی استان اصفهان هستم با توجه به بخشنامه ای که از تهران ارسال شده برای طرح طبقه بندی مشاغل اسامی یه تعداد از همکاران که مشمول انها میباشد اعلام نشده و میگویند جز معاونت تجاری و امور مشترکین هستید و شامل حالتون نمیشد.میخواستم ببینم این موضوع چقدر صحت دارد؟ممنون از زحماتتان

  1. سردبیر می گوید

   سلام اسامیدر بین دو طرف میره ,میاد تا اصلاحات نهایی انجام بشه
   تهران به تنهایی تصمیم نمی گیره ولی جزو شرایط طبقه بندی همان است که شما گفته اید

   1. بانوی شرکتی می گوید

    ممکنه کسی حذف بشه؟
    مثلا کسی مدرک مرتبط با کارش داشته باشه و سابقه ۱۱ ساله بازم ممکنه حذف بشه؟

    1. سردبیر می گوید

     نه.با مجموعه اطلاعات ما تا این لحظه خیر

 4. بانوی شرکتی می گوید

  کاش لیست استانهای باقی مونده که مطمئنا اصفهان هم جزشون هست رو اعلام میکردید.

 5. ناشناس می گوید

  سلام سردبیر گرامی ممنون از زحمات شما خواهشمند است لیست استانها را که اعلام نکرده اند بیان کنید

  1. عیسی می گوید

   استان ما اذربایجان غربی یکی از اون استانهاس.تازه امروز فرم خودارزیابی رو بهمون دادن

 6. شرکتی می گوید

  با سلام…
  طرح طبقه بندی چرا اینهمه به تعویق افتاد؟ما پرسنل شرکتی کرمانشاه خوشبختانه مدیر عامل خوبی داریم و جا داره از جناب مهندس قبادیان تشکر کنیم و مطمئنا” اگه افرادی مثل ایشان و آقای مهندس صدری در راس شرکت باشند این همه ناعدالتیها وجود نخواهد داشت و اینهمه حق پرسنل شرکتی پایمال نخواهد شد چه خوبه انسانها دید مثبتی داشته باشندو خدا را در همه ی شرایط در نظر بگیرند و فقط به فکر خودشون و اطرافیان نباشند که در قیامت باید جوابگو این همه ظلم و بی عدالتی باشند .

 7. فرشته می گوید

  بعید میدونم مازندران اطلاعات افراد مشمول طرح رو نهایی کرده باشه مدیر عامل ظاهرا مخالفند و سنگ اندازی می کنند

  1. ناشناس می گوید

   کاش مطلب ارسالی تون تناسبی با اسم انتخابی تون داشت آقا یا خانم فرشته!!.
   مازندران اولین استانی بود که به بهترین وجه کار رو انجام داد و به مخابرات ایران ارسال کرد

   1. فرشته می گوید

    شما که مطلعین بفرمایید این بهترین نوع ارسال اطلاعات و احتمالا پیشتاز، خوب پس چرا هنوز اجرا نشد? و هنوز از استانهای دیگه عقب موندیم؟ یک نکته رو روشن کنم موضوع مخالفت مدیرعامل ساخته ذهنم نیست از پاسخی که مدیرعامل به سوال همکار شرکتی ام در خصوص اجرای طبقه بندی مشاغل در مراسمی داده اند برداشت شده. و این مشکل ما نیست تفکر شخص مدیرعامل رو نشون میده لااقل میتونستن کمی امیدوار کننده صحبت کنند نه تحقیر کننده.

    1. سردبیر می گوید

     سلام
     قطعا موضوع رو پیگیری میشم. حتما به نماینده مخابرات ما در استان شما هم حضور داشته.از او هم می پرسم.میدونید که روی این برخوردها خیلی حساس هستیم.
     ولی قبول کنید که گاهی ظرفیت ها کم میشه لذا در هر حالی نباید از هم دنبال بهانه باشیم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.