مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

شناخت شرکتهای مخابراتی/ پارسیان، اپراتور شبکه ارتباطات ثابت.

[box]مخابرات ما – می خواهیم شرکتهای مخابراتی را بهتر بشناسیم.این شناخت باعث می شود دید مناسب تری نسبت به فردای مخابرات و ارتباطات پیدا کنیم.[/box]

 

پارسیان، اپراتور ایجاد و بهره برداری از شبکه ارتباطات ثابت

 

[box]

درباره شرکت ارتباطات ثابت پارسیان

شرکت ارتباطات ثابت پارسیان، به عنوان بزرگ‌ترین کنسرسیوم بخش خصوصی، از جمعی بالغ بر ۱۴۰ سهامدار تشکیل شده است که این سهامداران جزو افراد و شرکت های پیشگام ارائه دهنده خدمات ارتباطی و مخابراتی در ۳۱ استان کشور میباشند. این شرکت با اتکا بر توانمندیهای بالفعل نمایندگان و بهره‌گیری از نیروهای کارآمد و متخصص خود، توانسته است بزرگ‌ترین شبکه‌ی دسترسی بر روی بستر های سیمی و بیسیم را ایجاد و با ارائه خدمات متنوع و موثر، زمینه بهره برداری از سرویسهای با کیفیت را برای تمامی کاربران در سطح کشور فراهم سازد. مهم‌ترین فعالیت‌ها و خدمات این شرکت، ارایه‌ی خدمات اینترنت بر روی بستر پرسرعت بیسیم، ارائه خدمات تلفن ثابت بر روی بستر IP، مکالمه‌ی تلفن بین‌المللی، خدمات مرکز داده‌ها و دامنه و … است.

[/box]

 

امروزه با توجه به افزایش روند رو به رشد درخواست ارتباطات پرسرعت در حوزه دیتا و اینترنت، در چشم انداز شرکت ارتباطات ثابت پارسیان، علاوه بر ایجاد پایداری و کیفیت در شبکه سرویس های Broadband و Multimedia ارائه سرویسهای یکپارچه از شبکه‌های تلفن ثابت، همراه، دیتا، مولتی مدیا و سرویس‌های voice می‌باشد. تکامل، ارتقا و یکپارچه سازی خدمات بر روی بستر IP در قالب شبکه های NGN/IMS پارسیان را قادر میسازد تا تمام سرویس‌ها را در همه نقاط و فارغ از بستر انتقال(Any Time, Any Service, Any Terminal) در هر زمانی به مشترکین ارائه نماید.

 

شبکه مجازی اختصاصی پارسیان (VPN)

شبکه اختصاصی مجازی (VPN) یکی از خدماتی است که واحد کسب و کار سازمانی پارسیان در اختیار سازمان ها قرار می دهد. امنیت بالا، مدیریت و رمزگذاری ترافیک و پشتیبانی از پروتکل‌ها بر بستر شبکه به عنوان نقطه تمایز این خدمت در پارسیان است.پارسیان با ایجاد شبکه مجازی اختصاصی پهن‌باند یا VPN بر روی بسترهای مخابراتی در اختیار خود، یک بستر ارتباطی امن، جهت انتقال و تبادل اطلاعات و داده‌ها را فراهم می‌اورد. از مهمترین کاربردهای VPN می‌توان دورکاری و دفتر مجازی، اتصال شعب و دفاتر با پراکندگی جغرافیایی، ایجاد شبکه WAN سراسری و دسترسی آنی و سیار به بانک‌های اطلاعاتی سازمان را نام برد.

میزبانی وب (WEB HOSTING)

خدمات میزبانی وب پارسیان، نگهداری و پردازش اطلاعات وب سایت ها و پورتال های سازمانی و استفاده از فضای اشتراکی به منظور کاهش هزینه ها را برای سازمان ها و شرکت هاو کلیه صاحبان صنایع و کسب و کاربه ارمغان میاورد.

بستر انتقال اختصاصی

برقراری ارتباط شبکه بین دفاتر کاری، شعب و نمایندگی ها همیشه به عنوان یک دغدغه مهم در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مطرح است، در همین راستا شرکت ارتباطات ثابت پارسیان با در اختیار داشتن بیش از ۲۰۰۰ نقطه اتصال مجهز به دکلهای مخابراتی در سطح کشور آمادگی ایجاد بستر ارتباط اختصاصی را دارد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.