مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

آموزش ۱۱۰ مدیر داخلی شد.

مخابرات ما – سال گذشته ۱۱۰ یا ۱۲۰ نفر از مدیران مخابراتی برگزیده شدند تا در یک دوره آموزشی حرفه ای مدیریت شرکت کنند. هنوز هم اطمینان نداریم که ۱۱۰ نفر بودند یا ۱۲۰ تا.

در زمان مدیریت دکتر سرائیان این افراد به دو دسته تقسیم شدند.گروهی قرار شد به خارج از کشور بروند و دوره ای کوتاه مدت در کشوری خارجی ببینند.

برای افراد نیمه دوم نیز با دانشگاههای داخل کشور قراردادی بسته شد تا در آنجا آموزش کافی ببینند.

گروهی از مخابراتی ها در مخالفت با این طرح می گفتند در حالی که شرکت هزاران مشکل مالی دارد هزینه آموزشی در خارج از کشور توجیهی ندارد. گروهی نیز ارزش آن را بیش از هزینه می دانستند.

اما اینک قرار شده به همه فعالیت ها دوباره نگاه شود.

گفته می شود مهندس صدری با اعزام مدیران به خارج از کشور مخالفت کرده و  قرار شده کلیه این افراد در داخل کشور آموزش ببینند. به این ترتیب کل دوره متوقف نشده است بلکه آموزش از خارج به داخل منتقل شده است.البته با توجه به قیمت ارز و مشکلات مخابرات اخذ چنین تصمیمی منطقی تر بنظر می رسد.

 

 1. ابی می گوید

  سلام
  در خصوص ۱۱۰ مدیر به اطلاع همکاران محترم و دوستان برسانم که، امتحانی فقط از مدیران گرفته شد که پاسخ سوالها و حتی مصاحبه ای که توسط یک گروه از تهران فرستاده بودند و خودشان سوادی نداشتند و فقط مدرک را یدک می کشیدندانجام شد ولی کسانی که انتخاب شدند هیچگونه شایسته ای نداشته و هزینه ای که می خواهند صرف آنها کنند بهتر است به کارمندان بدهند تا با شوق ببشتری کار کنند
  اقای مهندس صدری به نظر من تحصیل کردن آنها هیچ دردی را که بر طرف نمی کند بلکه یک هزینه زیاد را ببار می آورد
  با تشکر

 2. بابک می گوید

  سلام
  میشه از وضعیت مخزن استعداد خبری بگیر ید؟
  ما که پرسیدیم جواب سوالمون رو ندادند
  شاید مخزن استعداد هم سوار بر سیمرغ به دنبال راه رهنگاشت رفته؟
  البته کارهای معاونت انسانی مخابرات همیشه همینطوری بوده

 3. سوشیانس می گوید

  با سلام و احترام
  بنظر من این موضوع به چند دلیل به صرف مخابرات نیست
  اولاً همکارانی که از دانشگاه مدرک کارشناسی ارشد دارن مدرک MBA بدردشون نمی خوره صرفاً برای شرکت هزینه تراشی میشه و تنها انگیزه همکاران برای رفتن به این دوره ها این ضرب المثل است ” مفت باشه کوفت باشه “.
  ثانیاً همکاران انتخاب شده سفارشی مدیران مناطق بودند و افراد بر اساس نتایج آزمونی که در دانشگاه شریف گرفته بودند صورت انتخاب نشدند .
  ثالثاً با توجه به اعزام همکاران از استانها به تهران یا این عزیزان عهده داری کار خاصی در مناطق نیستند و یا کار این عزیزان بردوش دیگران می افتد و یا بر زمین می ماند .

  1. آشنا می گوید

   کاملا فرمایشات دوستمان درست است در استان ماهم متاسفانه افرادی که انتخاب شدند گزینه مدیر مخابرات منطقه بوده است .ضمنا حوزه ای که این افراد خدمت میکنن در امان خدا رها شده اند .این کار هزینه های هنگفتی را برای مخابرات به دنبال داشته است .

 4. بهمن می گوید

  اول برادری رو ثابت کنیم ، بعد بحث ارث و میراث رو دنبال کنیم ، اصلاً این ۱۱۰ مدیر! چه طوری تعیین شده ن؟ اصلاًچرا۱۱۰،چه ضوابطِ مدیریتی در این افراد هست ؟ (شرط لازم) که حالِ آموزش رو هم ببرن؟(شرط کافی)

 5. حمید می گوید

  سلام. تشکر از آقای مهندس صدری بخاطر تصمیم منطقی و درستی که در خصوص ۱۱۰ مدیر گرفتند. بنظر من حتی آموزش داخلیش هم اشتباه و هزینه براست واین آموزشها هیچ دستاوردی ندارد جز هدر رفتن پول شرکت.ضمنا این ۱۱۰ مدیر انخابشون هم جای سوال است.

  1. حمید می گوید

   سلام
   انتخاب این دوستان کاملا شفاف و مستند هست پس از پایان آموزش آنها خواهید دید که چه دستاوردی براسی شرکت دارد

 6. ناشناس می گوید

  کاملا گزینشی بود
  بنظرم اصلا این دوره منطقی نیست..

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.