مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

مخابرات خراسان جنوبی تمامی قراردادهایش را با خدمات اول کنسل کرده است.

مخابرات ما – تماس های بی شماری از خراسان جنوبی می رسد که در تمامی شهرهای این استان,شرکت مخابرات قراردادهایش را با شرکت خدمات اول یا همان TCT متوقف کرده و بر اساس مناقصه جدیدی به شرکتهای محلی واگذار کرده است.

کارکنان شرکتی می گویند پیمانکاران جدید محلی با آنان قراردادهای ساعتی بسته اند.مثلا ۵ ساعت در روز.  یا بدون سنوات.

مخابرات خراسان جنوبی در راستای کاهش هزینه ها از این تصمیمات گرفته است.

 

 1. علی می گوید

  سلام . قابل توجه خانم های بخش خصوصی مخابرات خراسان جنوبی .
  از این به بعد برای بچه دار شدن باید نامه تضمینی از مدیر منطقه تان و حراست و بازرسی جهت برگشت به کار بگیرید . منظورم برگشت به سر جای اول کاریتون . در غیر اینصورت اخراج و یا در شرکت های محلی باید بروید . جهت اطلاع . نگویید ما اطلاع نداشتیم . مواظب کار و زندگی و بچه هاتون باشید چون واقعا دارند برای حریم شخصی نیروها تصمیم گیری می کنند .

 2. کارگر خراسان جنوبی می گوید

  جناب آقای مهندس صدری .سلام . مدیر ما گیر داده به هر کسی که از مرخصی زایمان برمی گرده. از قرارداد خدمات اول به حجمی میفرسته . آخه گناه ما چیه . مگه ما کم کاری کردیم . برای صد یا دویست هزار تومن که حقوقمون میلیونی نمیشه که ما به قرارداد حجمی منتقل میکنن و حقمون رو پایمال میکنن و هیچ کس هم حرف ما را نمی فهمد . نمی دانیم باید به چه کسی شکایات کنیم . تحقیر تا کی …. تو رو خدا شما کمکمون کنید

 3. بی باک می گوید

  مدیر عامل محترم مخابرات ایران
  سلام علیکم
  به استحضار میرساند جمعی از کارکنان مخابرات خراسان جنوبی در خصوص وضعیت نابسامان مخابرات و سوء مدیریت ایشان مکررا به مخابرات ایران اعلام شده است و لیکن تا کنون مفید فایده نبوده است و در ابعاد مختلف با وجود ایجاد مشکلات فراوان برای کارکنان و ….و انعکاس موضوع باز هم رفتارهای مدیر منطقه تغییری نکرده است . ایشان با فراغ بال به هر کاری که تمایل دارد دست میزند که هم اعتبار مخابرات و هم شأن کارکنان را تنزل میدهد. مقام پاسخگو کیست . آیا باید سکوت کرد ؟؟؟؟؟تا چه زمانی ؟؟؟؟آیا با وجود افراد لایق – تحصیل کرده با سابقه کار بالا – بومی و مورد احترام اکثر کارکنان مخابرات منطقه با زهم بایستی در راه ضربه زدن به مخابرات و کارکنانش قدم برداشت ؟؟؟// چطور کارمندان علاقه به کار داشته باشند زمانیکه حتی فردای آنها مشخص نیست ؟ دیگرکافیست فکری باید کرد .
  ای که دستت میرسد کاری بکن پیش از آن کز تو نیاید هیچ کار

  جمعی کثیر ی از کارکنان شرکت مخابرات منطقه خراسان جنوبی ( بجز دو نفر از مدیران )

 4. Sahar می گوید

  جناب آقای مهندس صدری مدیر عامل محترم مخابرات ایران
  با سلام
  احتراما در خصوص قرار دادهای در حال انعقاد مربوط به بخش خصوصی مخابرات منطقه خراسان جنوبی ذکر چند نکته خاطر نشان میگردد: ۱-به کارکنان شهرستان قاین قول تضمین فقط سه ماه قرارداد همانند خدمات اول داده میشود و در پاسخگویی به سرنوشت قرارداد بعد از سه ماه اعلام میدارند به پیمانکار منتخب مربوط است .
  ۲-به مدیر موبایل در خصوص تعریف کار برای کارکنان مربوطه(خدمات اول)دستور داده میشود که پس از ارائه تعریف کار برای ۱۱نفر (شاغل و مورد نیاز)….از سوی مدیر منطقه بیان میشود در این شرح کار همان تعداد قبلی لحاظ شده اند ! قصد ما واگذاری به پیمانکاری است که با تعداد کمتری کار را انجام دهند.
  ۳-با توجه به فضای حاکم و قراردادهای اجرا شده در شهرستان های سربیشه ٬بشرویه و درمیان که باعث کارکرد نیمه وقت کارکنان شده است کاملا مشهود است که قراردادهای منعقده ی آتی نیز به همین سمت حرکت می کنند به عنوان مثال چون کارمندی در سرایان(خدمات اول با سابقه ی ۱۵سال) کار با حقوق ۹۰۰هزار تومان را نمی پذیرد٬ناچار می شود پیشنهاد کار در شیفت ltx بیرجند را با حقوق قبلی قبول نماید.
  ۴- اگر اصولا طبق حرف مدیر منطقه قرار بر حجمی شدن قراردادها نیست علت جدا کردن قراردادها از خدمات اول چیست؟آیا به این بهانه باز مکررأ قصد از بین بردن سنوات حقوقی ناچیز (حداکثر۱۰۰هزار تومن)قشر ضعیف بخش خصوصی است؟البته ایشان مدعی هستند با حجمی شدن قراردادها هر کس بیشتر کار کند پول بیشتری میگیرد واضح است که این اینگونه صحبت وعده ای ست جهت آرام کردن فضا چرا که با توجه به کمبود نیروهای انسانی در همه ی بخش ها اعم از فنی و فروش باعث نارضایتی و تنزل وجه ی مخابرات در بین مشترکین گردیده است(بطور مثال۱۱۸) .
  در نهایت عاجرانه خواهشمندیم نسبت به رفع مشکلات مخابرات و کارکنان این منطقه ما را یاری فرمایید.
  با تشکر کارکنان مخابرات منطقه خراسان جنوبی

 5. خراسان جنوبی می گوید

  سر دبیر ودوستان سلام
  آیا میدانید که در استان خراسان جنوبی رئیس اداره حراست که باید چشم و گوش کارکنان، مدیران وکلا سیستم باشد، همزمان مدیر شهرستان بیرجند نیز می باشد. آیا داشتن این سمت مدیریتی او را از رسالت واقعی حراست دور نمی کند؟ بخش عمده ای از یکه تازی های مدیر منطقه در این استان به واسطه این انتخابها می باشد. …

 6. ندا می گوید

  خیلی ناامید کنندس واقعا

 7. خراسان جنوبی f می گوید

  با سلام مخابرات خراسان جنوبی گرفتار یک انسان …. شده است که با … توان بر زور و ایجاد رعب و وحشت بر نیرو ها حکومت می کند
  کاش جناب آقای مهندس صدری و همکاران بزرگوار ایشان یک نظر سنجی در مخابرات خراسان جنوبی بگذارند تا برای جناب آقای مدیر مشخص شود رضایت کارکنان از ایشان.
  کاش میمردم و هرگز جوانیم را در مخابرات نمیگذاشتم کاش !!!!

 8. ناشناس می گوید

  سلام و احترام خدمت مدیر محترم جناب صدری آیا واقعا از نظام برده داری حاکم بر شرکت مخابرات خراسان جنوبی اطلاع دارید؟؟؟؟چرا هرچند سال یکبارپیمانکار نیروهای شرکتی عوض می شود. ایا جز ظلم وستم چیز دیگری در این کار نهفته است. جز تضیع حقوق کارگران هدف دیگری را دنبال می‌کند؟ با سلام. ظلم وستمی که به نیروهای شرکتی مخابرات می شه فاجعه است لطفا رسیدگی شود. طبقه بندی مشاغل. قرار دادمستقیم. جمع اوری پیمانکار محلی. تجمیع کلیه نیروها در شرکت خدمات اول. احقاق حقوق کارگران مظلوم شرکتی خواسته همه ماست

 9. سلام بر مظلوم در نظام مقدس جمهوری اسلامی می گوید

  با سلام خدمت همه دوستان، امیدوارم هیچ زمان گرفتار مشکلات اجتماعی، اقتصادی وشغلی گریبانگیر ما کارکنان درمانده شرکت مخابرات خراسان جنوبی نگردید، عکس ماده ۱۵ قرار داد این منطقه با پیمانکاران بی سواد( توهین نکردم واقعا همین طور می باشد )را که اصلاً قرار داد را نخوانده اند ارسال می کنم، شما همکاران بزرگوار در سراسر کشور قضاوت بفرمایید در خصوص همکاران مظلوم خراسان جنوبی که به هر کجا رفتیم از نماینده مجلس تا استاندار وفرماندار و… به در بسته خوردیم. خدایا تو ببین با بیش از ۱۵ سال خدمت صادقانه و گذاشتن جوانی خود در این شرکت حال چه به روز مان آمده است. صحبت اگر صرفه جویی ودلسوزی برای شرکت میباشد، چرا خود شخص مدیر با ۳۳ سال سابقه خدمت خود را بازنشسته نمی نمایند، چرا مدیر شبکه با بیش از ۳۰ سال همچنان ادامه میدهند، چرا کارشناس مسئول لان نور چشمی بدون مدرک تحصیلی تا ۳۵ خدمت مشغول می باشند. خدایا به تو پناه می بریم از این همه ظلم و بی عدالتی.

 10. یکی بود یکی نبود می گوید

  سردبیر ممنون از پیکیری شما دوستان خراسان جنوبی رو یاری کنید
  چرا هرچه محیط کوچکتر افراد تنگ نظر ترند؟

  1. سردبیر می گوید

   مشکلات شما بطور ویژه در سایت مطرح شده.انشا الله مهندس صدری خودش یه کاری بکنه براتون.
   فکر نمیکنم این کار جلو بره.
   من بیش از همه, سعی کردم با زدن این مطلب به مدیر منطقه شما خبر بدم که اگر تغییر شویه ندهند مشکل پیدا میکنند.نه اینکه من بگم یا خدای نکرده من کاری بکنم.نه .من یک سردبیرم. فقط خبر دارم

 11. ناشناس می گوید

  سلام
  به نظر من هم بهترین کار را کرده اند.
  نه اینکه نظرم روی کمتر پول دادن باشد بلکه نی سی تی وان صلاحیت گرفتن کار از مخابرات در سطح کشور را ندارد.

  1. یک خدمات اولی مشهد می گوید

   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 12. مرتضی می گوید

  بدترین خبر…اونم اول سال.جدید..!!

  1. سردبیر می گوید

   میخوای بر دارم خبرو؟!!!

 13. کارشناس فنی می گوید

  سردبیر
  میخواهی به ظلمی که حالا میخواهد هر جای کشور باشه سکوت کنید !؟
  برادرنمان در این استان نیاز مبرم بشما دارند
  بدادشون برسید

  1. سردبیر می گوید

   اگر میخواستم سکوت کنم چرا مطلب زدم؟
   نه برادر من. انشا الله حل میشه.

 14. سید می گوید

  مگه میشه مگه داریم که شرکتهای استانی که مثل سابق نیستند که مستقل باشن و بخوان قرار داد لغو. ویا اجرا کنن حتما اول تاییدشو از مخابرات ایران گرفتن…
  همه شدن مخابرات ایران و منطقه ای
  با این تفاسیر باید شاهد ظلم های بیشتری علیه نیروهای شرکتی باشیم
  خدایا خودت به داد ما برس نصف عمرمون تومخابرات رف هنوزم معلوم نیس چی بشیم…..

 15. جک اسکات می گوید

  قابل توجه مدیر عامل صدری. اینهم پسرفت مخابرات در بهتر نمودن وضعیت شرکتیها.

 16. یک خدمات اولی مشهد می گوید

  وای خدایا این چه وضعشه چرا آخه؟ سردبیر گرامی و دوستان خراسان جنوبی آقای صدری رو در جریان بگذارید.
  این کارشون خیلی ظالمانست متاسفم واسه همچین مسئولینی

  1. سردبیر می گوید

   انشا الله حل شد.

   1. یک خدمات اولی مشهد می گوید

    انشاالله
    ممنون از دلسوزی و پیگیریتون
    خداروشکر که بعد از خدا شمارو داریم
    الهی همیشه سالم و پرتوان باشین و موفق

    1. سردبیر می گوید

     ما در خدمتیم.لطف دارین

   2. صبا می گوید

    سردبیر شما که انقدر آچار فرانسه ای خوب یه کاری هم واسه ما بکن

    1. سردبیر می گوید

     کردم دیگه.یه ذره صبر کن

 17. mohammad.abbasi می گوید

  جناب آقای مهندس
  با سلام
  احتراما گوشه ای از مصائب و مشکلات بوجود آمده برای پرسنل رسمی و شرکتی مخابرات منطقه خراسان جنوبی را از زمان روی کار آمدن مدیریت فعلی به استحضار میرساند:
  *:انتقال همکار رسمی جانباز با بالای ۲۷ سال سابقه کار به مرکز استان که دوری خانواده باعث مشکلات روحی شدید برای ایشان گشته بصورتی که چندین بار بدلیل اختلال حواس در محل اقامت ایشان واقع در مامور سرای بیرجند باعث آزار و اذیت برای همکاران هم اتاقی خود گشته که پس از انتقال مشکل به مدیریت با دادن مرخصی های چند روزه موقتا مشکل حل شده است . پس از درخواست عاجزانه همسر همکار نامبرده از مدیر جهت انتقال به شهرستان مربوطه ( سرایان) از سوی ایشان با لحن بسیار زننده ای بیشنهاد میشود که تنها راه درخواست بازنشستگی است ولذا پس از حدود یک سال خدمت درمرکز استان وعدم نتیجه رایزنی های فراوان با ۲۹ سال سابقه کاری فرد مذکور تقاضای بازنشستکی میکند و به شهر محل اقامت خود باز میگردد.
  * از سوی مدیر منطقه دراواخر سال ۹۶ به همکار رسمی جانباز دیگری در شهرستان بیان میشود که بایستی به مرکز استان انتقال پیدا کنی بر اثر فشار روحی شدید نامبرده دچار عارضه قلبی شده ( سکته ) که خوشبختانه پس از اعزام به مشهد خطر رفع میگردد، لازم به ذکر است که همکار نامبرده در پایان خرداد ۹۷ بازنشسته میشود.
  * پس از حدود یکسالی که از تصدی پست مدیریت ایشان میگذشت تمام شرکت های پیمانکاری حذف و با همکاران بخش خصوصی در غالب یک قراداد مجتمع با شرکت خدمات اول قراداد بسته شده که این کار باعث از بین رفتن سنوات کاری حدود ۲۲۰ نفر از پرسنل بخش خصوصی گردید ولذا بطور متوسط نفری ۲۰۰ هزارتومان از حقوق یک میلیون تومانی قانون کار کسر شد. در پی اعتراض و رایزنی با مدیریت ، ایشان با منت و لحن زنندهای عنوان داشتند من این کسری را در قالب پاداش به هرفردی که شایسته باشد جبران خواهم کرد اما با قاطعیت عرض میکنم در این مدت حتی ۳/۱ مبلغ کسر شده برای یک نفر هم جبران نشده است .
  * حدود ۲ سال پیش قراداد همکاران ۱۱۸ حجمی میشود با این کار پیمانکار مجبور میشود که ساعات کاری پرسنل را کم کرده و هم چنین حقوق کارکنان نیز به نصف ( ۵۰۰ هزارتومان ) کاهش پیدا میکند در پی اعتراض همکاران (که بعضا ۱۵ سال سابقه خدمت دارند ) به فرمانداری و استانداری سران معترضین از سوی ایشان شناسایی شده و اخراج میگردند و بقیه با منت و با شرایط کاری جدید به کار باز میگردند.
  *از اواخر سال ۹۶ قراداد تمام کارکنان بخش خصوصی به سمت حجمی شدن پیش میرود لذا همکاران با سابقه حداقل ۱۰ سال بایستی بطور نیمه وقت و حقوق حدود ۵۰۰ هزار تومان به کار مشغول باشند ( شهرستانهای سربیشه – درمیان – قاین-فردوس-طبس – بشرویه –سرایان) و با این اوضاع به احتمال بسیار فراوان بیرجند در این خصوص در پی گفتگوی یکی از پرسنل با جناب مدیر از سوی ایشان به همکار خانم بیان میشود که اگر شمادر بیابان گرم بهمراه بچه قرار گیرید عکس العملتان در قبال فرزندتان چیست ، سرکار خانم میفرمایند با سایه قراداد فرزند توسط خود وظیفه مادرانه ام را انجام میدهم . مدیریت میفرمایند تو اشتباه میکنی بایستی فرزندت را به زیر پایت گذاشته و پاهای خود را از گزند گرمای زمین نجات دهی حال پرسنل نیز برای مخابرات نقش بچه رادارد در زمین گرم و سوزان .
  * در محاوره دیگری از سوی پیمانکار به مدیریت بیان میشود با این میلغ قراداد من جوابگوی حقوق این تعداد پرسنل نیستم پیشنهاد شما چیست ؛ ایشان میفرمایند خانوم های با سابقه بالا رو اخراج کن و از دانشجویان خانم استفاده کن تا هم حقوق کمتری پرداخت کنی و…
  *در جلسه عنوان میشود که همکاران بخش خصوصی شاغل در مخابرات بی عرضه هستند والا شغل دیگر برای خود اختیار میکردند .
  *به همکاران رسمی با لحن بسیار بد عنوان میشود همه شمارا در اتاق بسیار کوچکی مستقر میکنم تا عرصه بر شما تنگ شده و تقاضای بازنشستگی کنید.
  * از این موارد گفتاری و کرداری ایشان که هم اثر روحی و روانی دارد و هم اثر مستقیم در زندگی روز مره همکاران بویژه بخش خصوصی دارد بسیار فروان است .
  در پایان از حسن توجه شما بسیار کمال تشکر داریم و از جنابعالی تقاضای رسیدگی در اسرع وقت را دارم خواهشمندیم برای دقایقی هم که شده تصور بفرمایید علی الخصوص پرسنل بخش خصوصی پس از ۱۰-۱۵ سال کار و با افزایش سن و داشتن سر و همسر و مخارج زندگی با حداقل قانون کارحدود یک میلیون و سیصد هزار تومان حال بایستی با کمتر از نصف این مبلغ گذران زندگی کنید.
  عذر خواهی میکنیم که نامه ما امضا ندارد چون … : تعداد کثیری از پرسنل خصوص و رسمی شرکت مخابرات منطقه خراسان جنوبی .

  1. همون ممد می گوید

   همکاران گرامی فراموش کردند موارد زیر را هم بگویند :
   – خواباندن حق و حقوق پرسنل در حسابهای سود ده
   – جلوگیری از هرگونه ماموریت آموزشی با عنوان اعتقاد نداشتن به آموزش
   – بستن قرارداد های گوناگون با شرکت های اقوام برخی مدیر(ان)
   – رفتار توهین امیز با اکثر پرسنل و تحقیر آنها
   – دیدگاه کاملا مادی و نیز بدبینانه به تمامی پرسنل به نحوی که انگار همه دزد و کلاه بردارند .
   ضمنا از همه مهم تر فراموش نکنید که مدیری که در سند سازی و سودآوری در سطح کشور نمونه است و مقام اول یا دوم را دارد که نمی توان برش داشت !

  2. ناشناس می گوید

   این روند مختص خراسان جنوبی نیست. در مناطق دیگر مخابراتی هم وضعیت گل و بلبل نیست! خدمات اول یا پبمانکار محلی چه فرقی خداهد داشت امنیت یا رفاهی که خدمات اول نسبت به بقیه شرکتها داره چیه؟ صرف جابجایی چند نفر از یک شهر به جایی که شرکت صلاح میدونه و نیاز داره که از اختیارات هر مدیری است منتها راندمان کاری و شرائط روحی فرد هم مد نظر باید قرار گرفته بشه که با جابجایش چه میشه و با موافقت طرفین باشه مساله ای که الان توجه بشه این که شخصی که واقعا خودش متمایل به انتقال به یک استان یا شهرستان است شاید انجام نشه و دیگری انتخاب بشه یا تو بعضی مسائل اغراق نشه که نقل قول بشه که خانمی گفته در بیابان باشم گزینم چی باشه

 18. خدمات اولی می گوید

  نباید تعجب کنیم،چون معمولا قوانین مخابرات بصورت ایالتی هستش
  هر کی به هرکیه ،همین طرح طبقه بندی رو ببینید چه استان هایی اجرایی نخواهند کرد شما هم هستید من هستم
  این خط اینم نشان
  بنظرم باید مدیریت محترم صدری هر چه زودتر وارد عمل بشه
  یه برخورد کوبنده باید بکنه تا بقیه کار دستشون بیاد
  اگر واکنشی نشون نده پس این مدیر هم یک شعار گویی بیش نیست
  منتظر واکنش مدیرعامل شرکت مخابرات ایران می باشیم

 19. شرکتی خراسان شمالی می گوید

  این خبر میزان صحتش چقدر هست ؟
  بر طبق دستور العمل شرکت مخابرات ایران ، استان ها اجازه لغو قرارداد ندارند مگر با هماهنگی مخابرات ایران

  1. سردبیر می گوید

   منظورتون چیه؟
   خبره دیگه!

 20. شرکتی می گوید

  وااااااااای

 21. مرتضی می گوید

  واقعا چرا دید مدیران خراسان بزرگ سابق اینطور بسته و محدود و بخیلانه است ؟ مخصوصا خراسان جنوبی !!!!!!!!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.