ad
چهارشنبه/ ۰۵, اردیبهشت ۱۳۹۷
حرف تازه :
در مخابرات
ad
ad

مقاله های مرتبط

29 نظر

 1. 17

  خراسان جنوبی

  سر دبیر ودوستان سلام
  آیا میدانید که در استان خراسان جنوبی رئیس اداره حراست که باید چشم و گوش کارکنان، مدیران وکلا سیستم باشد، همزمان مدیر شهرستان بیرجند نیز می باشد. آیا داشتن این سمت مدیریتی او را از رسالت واقعی حراست دور نمی کند؟ بخش عمده ای از یکه تازی های مدیر منطقه در این استان به واسطه این انتخابها می باشد. …

  پاسخ
 2. 16

  ندا

  خیلی ناامید کنندس واقعا

  پاسخ
 3. 15

  خراسان جنوبی f

  با سلام مخابرات خراسان جنوبی گرفتار یک انسان …. شده است که با … توان بر زور و ایجاد رعب و وحشت بر نیرو ها حکومت می کند
  کاش جناب آقای مهندس صدری و همکاران بزرگوار ایشان یک نظر سنجی در مخابرات خراسان جنوبی بگذارند تا برای جناب آقای مدیر مشخص شود رضایت کارکنان از ایشان.
  کاش میمردم و هرگز جوانیم را در مخابرات نمیگذاشتم کاش !!!!

  پاسخ
 4. 14

  ناشناس

  سلام و احترام خدمت مدیر محترم جناب صدری آیا واقعا از نظام برده داری حاکم بر شرکت مخابرات خراسان جنوبی اطلاع دارید؟؟؟؟چرا هرچند سال یکبارپیمانکار نیروهای شرکتی عوض می شود. ایا جز ظلم وستم چیز دیگری در این کار نهفته است. جز تضیع حقوق کارگران هدف دیگری را دنبال می‌کند؟ با سلام. ظلم وستمی که به نیروهای شرکتی مخابرات می شه فاجعه است لطفا رسیدگی شود. طبقه بندی مشاغل. قرار دادمستقیم. جمع اوری پیمانکار محلی. تجمیع کلیه نیروها در شرکت خدمات اول. احقاق حقوق کارگران مظلوم شرکتی خواسته همه ماست

  پاسخ
 5. 13

  سلام بر مظلوم در نظام مقدس جمهوری اسلامی

  با سلام خدمت همه دوستان، امیدوارم هیچ زمان گرفتار مشکلات اجتماعی، اقتصادی وشغلی گریبانگیر ما کارکنان درمانده شرکت مخابرات خراسان جنوبی نگردید، عکس ماده ۱۵ قرار داد این منطقه با پیمانکاران بی سواد( توهین نکردم واقعا همین طور می باشد )را که اصلاً قرار داد را نخوانده اند ارسال می کنم، شما همکاران بزرگوار در سراسر کشور قضاوت بفرمایید در خصوص همکاران مظلوم خراسان جنوبی که به هر کجا رفتیم از نماینده مجلس تا استاندار وفرماندار و… به در بسته خوردیم. خدایا تو ببین با بیش از ۱۵ سال خدمت صادقانه و گذاشتن جوانی خود در این شرکت حال چه به روز مان آمده است. صحبت اگر صرفه جویی ودلسوزی برای شرکت میباشد، چرا خود شخص مدیر با ۳۳ سال سابقه خدمت خود را بازنشسته نمی نمایند، چرا مدیر شبکه با بیش از ۳۰ سال همچنان ادامه میدهند، چرا کارشناس مسئول لان نور چشمی بدون مدرک تحصیلی تا ۳۵ خدمت مشغول می باشند. خدایا به تو پناه می بریم از این همه ظلم و بی عدالتی.

  پاسخ
 6. 12

  یکی بود یکی نبود

  سردبیر ممنون از پیکیری شما دوستان خراسان جنوبی رو یاری کنید
  چرا هرچه محیط کوچکتر افراد تنگ نظر ترند؟

  پاسخ
  1. 12.1

   سردبیر

   مشکلات شما بطور ویژه در سایت مطرح شده.انشا الله مهندس صدری خودش یه کاری بکنه براتون.
   فکر نمیکنم این کار جلو بره.
   من بیش از همه, سعی کردم با زدن این مطلب به مدیر منطقه شما خبر بدم که اگر تغییر شویه ندهند مشکل پیدا میکنند.نه اینکه من بگم یا خدای نکرده من کاری بکنم.نه .من یک سردبیرم. فقط خبر دارم

   پاسخ
 7. 11

  ناشناس

  سلام
  به نظر من هم بهترین کار را کرده اند.
  نه اینکه نظرم روی کمتر پول دادن باشد بلکه نی سی تی وان صلاحیت گرفتن کار از مخابرات در سطح کشور را ندارد.

  پاسخ
  1. 11.1

   یک خدمات اولی مشهد

   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   پاسخ
 8. 10

  مرتضی

  بدترین خبر…اونم اول سال.جدید..!!

  پاسخ
  1. 10.1

   سردبیر

   میخوای بر دارم خبرو؟!!!

   پاسخ
 9. 9

  کارشناس فنی

  سردبیر
  میخواهی به ظلمی که حالا میخواهد هر جای کشور باشه سکوت کنید !؟
  برادرنمان در این استان نیاز مبرم بشما دارند
  بدادشون برسید

  پاسخ
  1. 9.1

   سردبیر

   اگر میخواستم سکوت کنم چرا مطلب زدم؟
   نه برادر من. انشا الله حل میشه.

   پاسخ
 10. 8

  سید

  مگه میشه مگه داریم که شرکتهای استانی که مثل سابق نیستند که مستقل باشن و بخوان قرار داد لغو. ویا اجرا کنن حتما اول تاییدشو از مخابرات ایران گرفتن…
  همه شدن مخابرات ایران و منطقه ای
  با این تفاسیر باید شاهد ظلم های بیشتری علیه نیروهای شرکتی باشیم
  خدایا خودت به داد ما برس نصف عمرمون تومخابرات رف هنوزم معلوم نیس چی بشیم…..

  پاسخ
 11. 7

  جک اسکات

  قابل توجه مدیر عامل صدری. اینهم پسرفت مخابرات در بهتر نمودن وضعیت شرکتیها.

  پاسخ
 12. 6

  یک خدمات اولی مشهد

  وای خدایا این چه وضعشه چرا آخه؟ سردبیر گرامی و دوستان خراسان جنوبی آقای صدری رو در جریان بگذارید.
  این کارشون خیلی ظالمانست متاسفم واسه همچین مسئولینی

  پاسخ
  1. 6.1

   سردبیر

   انشا الله حل شد.

   پاسخ
   1. 6.1.1

    یک خدمات اولی مشهد

    انشاالله
    ممنون از دلسوزی و پیگیریتون
    خداروشکر که بعد از خدا شمارو داریم
    الهی همیشه سالم و پرتوان باشین و موفق

    پاسخ
    1. 6.1.1.1

     سردبیر

     ما در خدمتیم.لطف دارین

   2. 6.1.2

    صبا

    سردبیر شما که انقدر آچار فرانسه ای خوب یه کاری هم واسه ما بکن

    پاسخ
    1. 6.1.2.1

     سردبیر

     کردم دیگه.یه ذره صبر کن

 13. 5

  mohammad.abbasi

  جناب آقای مهندس
  با سلام
  احتراما گوشه ای از مصائب و مشکلات بوجود آمده برای پرسنل رسمی و شرکتی مخابرات منطقه خراسان جنوبی را از زمان روی کار آمدن مدیریت فعلی به استحضار میرساند:
  *:انتقال همکار رسمی جانباز با بالای ۲۷ سال سابقه کار به مرکز استان که دوری خانواده باعث مشکلات روحی شدید برای ایشان گشته بصورتی که چندین بار بدلیل اختلال حواس در محل اقامت ایشان واقع در مامور سرای بیرجند باعث آزار و اذیت برای همکاران هم اتاقی خود گشته که پس از انتقال مشکل به مدیریت با دادن مرخصی های چند روزه موقتا مشکل حل شده است . پس از درخواست عاجزانه همسر همکار نامبرده از مدیر جهت انتقال به شهرستان مربوطه ( سرایان) از سوی ایشان با لحن بسیار زننده ای بیشنهاد میشود که تنها راه درخواست بازنشستگی است ولذا پس از حدود یک سال خدمت درمرکز استان وعدم نتیجه رایزنی های فراوان با ۲۹ سال سابقه کاری فرد مذکور تقاضای بازنشستکی میکند و به شهر محل اقامت خود باز میگردد.
  * از سوی مدیر منطقه دراواخر سال ۹۶ به همکار رسمی جانباز دیگری در شهرستان بیان میشود که بایستی به مرکز استان انتقال پیدا کنی بر اثر فشار روحی شدید نامبرده دچار عارضه قلبی شده ( سکته ) که خوشبختانه پس از اعزام به مشهد خطر رفع میگردد، لازم به ذکر است که همکار نامبرده در پایان خرداد ۹۷ بازنشسته میشود.
  * پس از حدود یکسالی که از تصدی پست مدیریت ایشان میگذشت تمام شرکت های پیمانکاری حذف و با همکاران بخش خصوصی در غالب یک قراداد مجتمع با شرکت خدمات اول قراداد بسته شده که این کار باعث از بین رفتن سنوات کاری حدود ۲۲۰ نفر از پرسنل بخش خصوصی گردید ولذا بطور متوسط نفری ۲۰۰ هزارتومان از حقوق یک میلیون تومانی قانون کار کسر شد. در پی اعتراض و رایزنی با مدیریت ، ایشان با منت و لحن زنندهای عنوان داشتند من این کسری را در قالب پاداش به هرفردی که شایسته باشد جبران خواهم کرد اما با قاطعیت عرض میکنم در این مدت حتی ۳/۱ مبلغ کسر شده برای یک نفر هم جبران نشده است .
  * حدود ۲ سال پیش قراداد همکاران ۱۱۸ حجمی میشود با این کار پیمانکار مجبور میشود که ساعات کاری پرسنل را کم کرده و هم چنین حقوق کارکنان نیز به نصف ( ۵۰۰ هزارتومان ) کاهش پیدا میکند در پی اعتراض همکاران (که بعضا ۱۵ سال سابقه خدمت دارند ) به فرمانداری و استانداری سران معترضین از سوی ایشان شناسایی شده و اخراج میگردند و بقیه با منت و با شرایط کاری جدید به کار باز میگردند.
  *از اواخر سال ۹۶ قراداد تمام کارکنان بخش خصوصی به سمت حجمی شدن پیش میرود لذا همکاران با سابقه حداقل ۱۰ سال بایستی بطور نیمه وقت و حقوق حدود ۵۰۰ هزار تومان به کار مشغول باشند ( شهرستانهای سربیشه – درمیان – قاین-فردوس-طبس – بشرویه –سرایان) و با این اوضاع به احتمال بسیار فراوان بیرجند در این خصوص در پی گفتگوی یکی از پرسنل با جناب مدیر از سوی ایشان به همکار خانم بیان میشود که اگر شمادر بیابان گرم بهمراه بچه قرار گیرید عکس العملتان در قبال فرزندتان چیست ، سرکار خانم میفرمایند با سایه قراداد فرزند توسط خود وظیفه مادرانه ام را انجام میدهم . مدیریت میفرمایند تو اشتباه میکنی بایستی فرزندت را به زیر پایت گذاشته و پاهای خود را از گزند گرمای زمین نجات دهی حال پرسنل نیز برای مخابرات نقش بچه رادارد در زمین گرم و سوزان .
  * در محاوره دیگری از سوی پیمانکار به مدیریت بیان میشود با این میلغ قراداد من جوابگوی حقوق این تعداد پرسنل نیستم پیشنهاد شما چیست ؛ ایشان میفرمایند خانوم های با سابقه بالا رو اخراج کن و از دانشجویان خانم استفاده کن تا هم حقوق کمتری پرداخت کنی و…
  *در جلسه عنوان میشود که همکاران بخش خصوصی شاغل در مخابرات بی عرضه هستند والا شغل دیگر برای خود اختیار میکردند .
  *به همکاران رسمی با لحن بسیار بد عنوان میشود همه شمارا در اتاق بسیار کوچکی مستقر میکنم تا عرصه بر شما تنگ شده و تقاضای بازنشستگی کنید.
  * از این موارد گفتاری و کرداری ایشان که هم اثر روحی و روانی دارد و هم اثر مستقیم در زندگی روز مره همکاران بویژه بخش خصوصی دارد بسیار فروان است .
  در پایان از حسن توجه شما بسیار کمال تشکر داریم و از جنابعالی تقاضای رسیدگی در اسرع وقت را دارم خواهشمندیم برای دقایقی هم که شده تصور بفرمایید علی الخصوص پرسنل بخش خصوصی پس از ۱۰-۱۵ سال کار و با افزایش سن و داشتن سر و همسر و مخارج زندگی با حداقل قانون کارحدود یک میلیون و سیصد هزار تومان حال بایستی با کمتر از نصف این مبلغ گذران زندگی کنید.
  عذر خواهی میکنیم که نامه ما امضا ندارد چون … : تعداد کثیری از پرسنل خصوص و رسمی شرکت مخابرات منطقه خراسان جنوبی .

  پاسخ
  1. 5.1

   همون ممد

   همکاران گرامی فراموش کردند موارد زیر را هم بگویند :
   – خواباندن حق و حقوق پرسنل در حسابهای سود ده
   – جلوگیری از هرگونه ماموریت آموزشی با عنوان اعتقاد نداشتن به آموزش
   – بستن قرارداد های گوناگون با شرکت های اقوام برخی مدیر(ان)
   – رفتار توهین امیز با اکثر پرسنل و تحقیر آنها
   – دیدگاه کاملا مادی و نیز بدبینانه به تمامی پرسنل به نحوی که انگار همه دزد و کلاه بردارند .
   ضمنا از همه مهم تر فراموش نکنید که مدیری که در سند سازی و سودآوری در سطح کشور نمونه است و مقام اول یا دوم را دارد که نمی توان برش داشت !

   پاسخ
  2. 5.2

   ناشناس

   این روند مختص خراسان جنوبی نیست. در مناطق دیگر مخابراتی هم وضعیت گل و بلبل نیست! خدمات اول یا پبمانکار محلی چه فرقی خداهد داشت امنیت یا رفاهی که خدمات اول نسبت به بقیه شرکتها داره چیه؟ صرف جابجایی چند نفر از یک شهر به جایی که شرکت صلاح میدونه و نیاز داره که از اختیارات هر مدیری است منتها راندمان کاری و شرائط روحی فرد هم مد نظر باید قرار گرفته بشه که با جابجایش چه میشه و با موافقت طرفین باشه مساله ای که الان توجه بشه این که شخصی که واقعا خودش متمایل به انتقال به یک استان یا شهرستان است شاید انجام نشه و دیگری انتخاب بشه یا تو بعضی مسائل اغراق نشه که نقل قول بشه که خانمی گفته در بیابان باشم گزینم چی باشه

   پاسخ
 14. 4

  خدمات اولی

  نباید تعجب کنیم،چون معمولا قوانین مخابرات بصورت ایالتی هستش
  هر کی به هرکیه ،همین طرح طبقه بندی رو ببینید چه استان هایی اجرایی نخواهند کرد شما هم هستید من هستم
  این خط اینم نشان
  بنظرم باید مدیریت محترم صدری هر چه زودتر وارد عمل بشه
  یه برخورد کوبنده باید بکنه تا بقیه کار دستشون بیاد
  اگر واکنشی نشون نده پس این مدیر هم یک شعار گویی بیش نیست
  منتظر واکنش مدیرعامل شرکت مخابرات ایران می باشیم

  پاسخ
 15. 3

  شرکتی خراسان شمالی

  این خبر میزان صحتش چقدر هست ؟
  بر طبق دستور العمل شرکت مخابرات ایران ، استان ها اجازه لغو قرارداد ندارند مگر با هماهنگی مخابرات ایران

  پاسخ
  1. 3.1

   سردبیر

   منظورتون چیه؟
   خبره دیگه!

   پاسخ
 16. 2

  شرکتی

  وااااااااای

  پاسخ
 17. 1

  مرتضی

  واقعا چرا دید مدیران خراسان بزرگ سابق اینطور بسته و محدود و بخیلانه است ؟ مخصوصا خراسان جنوبی !!!!!!!!

  پاسخ

لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به مدیر سایت, ***** هرگونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر نام سایت ممنوع است.