ad
چهارشنبه/ ۰۵, اردیبهشت ۱۳۹۷
حرف تازه :
در مخابرات
ad
ad

مقاله های مرتبط

9 نظر

 1. 6

  کارمند ناراضی

  با سلام و احترام خدمت سردبیر گرامی و همکاران ارجمند.
  بازی مدیران شرکت با کارمندان.
  -هر سال هنگام تشکیل مجمع شرکت مخابرات ایران ، مدیر عامل وقت نمودارهایی از موفقیت در مسائل گوناگون شرکت در سال گذشته ارائه مینماید. ساعتی هم وقت جلسه را به این تخصیص میدهند که چنین و چنان کردیم و موفقیتهایی را با مدیریت خود به دست آوردیم.
  اما
  هنگام پرداختن به سود سهام ناگهان همه چیز برعکس شده و شرکت را به گونه ای ورشکسته نشان میدهند که توان پرداخت فلان مقدار سود را ندارد و فلان و بهمان!!!
  بالاخره باید دم خروس را باور داشت یا قسم حضرت عباس ایشان را!؟
  در قضیه هایی از جمله طرح تشویقی برای همکاران عزیز و گرامی علی الخصوص آنانی که دارای مدارک لیسانس به بالا هستند هم همین تز را در پیش گرفته اند و فقط عجز و لابه میکنند در حالیکه آن قسمت ماجرا را که به نفع خودشان است را همیشه مسکوت نگه میدارند.
  میدانید که آخرین قسط به دولت هم پرداخت گردیده است و این خود یعنی بالا رفتن توان مالی شرکت…
  پرداختن به جزئیات دیگر باعث اطاله کلام میشود. خلاصه اینکه شرکت مخابرات توان مالی خوبی دارد ولی مدیران تا حد امکان میخواهند آن را متوجه سودها و درآمدهایی نمایند که بیشتر متوجه جیب حضرات آقایان میگردد.
  آنچه که مدیران در عمل انجام میدهند دورتر از آنچه است که بر زبان جاری میسازند.

  پاسخ
  1. 6.1

   سردبیر

   مظلب شما برام جالب بود می برم روی صفحه اول انشا الله

   پاسخ
 2. 5

  کارشناس رسمی منتظر بازنشستگی

  اقای سردبیر عزیز سوالی داشتیم مبنی بر اینک ایا کارشناسهایی که ردیف سازمانی دارند و سابقه انها از سی سال هم گذشته از طرح تشویقی نمی توانند استفاده کنند یا راهی بالاخره پیش پای انها می گذارند ولی جواب ندادید

  پاسخ
  1. 5.1

   سردبیر

   هنوز که طرح نیامده ولی بر اساس شنیده ها نمی تونن.در این طرح نمی تونن

   پاسخ
 3. 4

  منتظر

  سلام کارشناس وبالاتر به چه جرمی باید مواخذه شوند که دیگران بتوانند در صورت تمایل با فراغ بال بازنشسته شوند وآنها نتوانند ایا این مسدود کردن راه برای افرادی که توان جسمی وروحی کار کردن ندارند نیست اصولا این تبعیض بین کارکنان چگونه توجیه می شود درصورتی که در صورت نبود نقدینگی میتوان با اتخاذ تدابیری با اختصاص پاداش انها را نیز بهره مند کرد

  پاسخ
 4. 3

  همکار رسمی

  چطور میشود تبعیض را پذیرفت؟
  مگر همانطور که جناب صدری فرموده اند کسی که به مرز بازنشستگی رسیده باید با شرایط مناسب جدا شود . حال این چه داستانی شده است که طرح برای لیسانس و بالاتر نمی شود؟!!!
  مگر لیسانس یا مدرک بالاتر به این افراد نیروی مضاعف میدهد که انتظار کار جوان گونه از این افراد را دارند مگر مدرک دلیل میشود که افراد بیشتر از سی سال کار کنند ؟!!!!!!!
  بازنشسته یعنی سی سال کار و پنجاه سال سن این را معاونت نیروی انسانی باید بفهمد و قضیه مبهمی نیست.
  اگر بدنبال اینست به بهانه مدرک بالاتر جلوی افراد را بگیرد هم خلاف قانون و هم ظلمی مضاعف است.

  پاسخ
 5. 2

  حسین

  سلام آیا می دانید پرداخت حقوق بر اساس حکم سال۹۶ به ضرر کارکنانی که در شرف بازنشستگی می باشند است زیرا شرکت خصوصی است و سازمان تامین اجتماعی از شرکتهای خصوصی بک پی حقوق نمی پذیرد لذا باز معاونت نیروی انسانی شیطنت کرده و آقای صدری را در عملی قرار داده که به ضرر پرسنل در شرف بازنشستگی می باشند زیرا بایستی اول احکام سال ۹۷ صادر می شد بعد حقوق پرداخت می شد حال سر دبیر محترم این مطلب مهم و فاجعه را چطور به آقای صدری بگوییم اگر به سنوات قبل مراجعه کنید می بینید اول احکام سال جدید صادر شده بعد حقوق زیرا تامین اجتماعی بک پی حقوق از شرکت خصوصی نمی پذیرد این مطلب ساده را چرا هیچ مدیرمالی در تمام استانها و بخصوص تهران نمی فهمند وهضم نمی کنند

  پاسخ
  1. 2.1

   همكار

   سلام اقا حسین نه همکار محترم اینجوری نیست که شما میگید احکام ازاول ۹۷ صادر واجرا میشه واینکه حق بیمه ها هم معمولا اردیبهشت به حساب تامین اجتماعی واریز میشه و حتی لیست اصلاحی واسه تامین اجتماعی ارسال میشه نگران نباشید چون هرسال باحقوق فروردین افزایش سال جدید هم گرفتید شما رو به این اشتباه انداخته نگران نباشید

   پاسخ
 6. 1

  کارشناس رسمی منتظر بازنشستگی

  سلام کارشناسی که ردیف سازمانی دارد و می خواهد بازنشست شود ایا امکان دارد که او را محروم کنند الطفا
  توضیح بیشتری بدهید

  پاسخ

لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به مدیر سایت, ***** هرگونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر نام سایت ممنوع است.