بخش چهارم , پایانی- پرسش و پاسخ با مهندس صدری در مشهد-سوالات مهندس بیجندی مدیر کاشمرو – مخابرات ما
مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

بخش چهارم , پایانی- پرسش و پاسخ با مهندس صدری در مشهد-سوالات مهندس بیجندی مدیر کاشمرو

مخابرات ما – بخش چهارم و آخرین بخش از گزارش های ما از جلسه پرسش و پاسخ در شهر مشهد را می خوانید.

 

مهندس بیجندی-مدیر  اداره مخابرات شهرستان کاشمر:

سیاست شرکت مخابرات را در پسا خصوصی سازی اگر دنبال کنیم می بینیم که هر مدیر ارشدی که آمده برنامه مدونی تنظیم کرده است ولی بدلیل تغییر تمام برنامه ها بهم خورده است

سوال اول من این است که شفاف بفرمایید که چقدر به ره نگاشت ۵ ساله اعتقاد دارید؟ و آنانی که با شما به این شرکت آمده اند چقدر به آن معتقد هستند؟

مهندس صدری: صد در صد!

 

مهندس بیجندی:

از هر چه بگذریم سخن پول خوشتر است.شهر کاشمر بعنوان دومین شهر زیارتی استان و چهارمین شهر زیارتی کشور در خدمت شما باشیم.

کارکنانی که در اینجا هستند ۲۸نفر از مدیران شهرستانها که در اینجا هستند در طی دوران خصوصی سازی جمع اضافه کاری شان به صد ساعت نرسیده.۸ سال است یک افزایش گروه نداشته اند.کارشناسی که بازنشست می شود باید با گروه ۲۰ بازنشسته شود اما نمی شود.آقای عبدی مدیر نیروی انسانی ما اینجا هستند.من ۸ سال است در گروه ۱۶ متوقفشده ام.اینهاست که فاصله را در ذهن کارکنان می اندازد.

من بعنوان نماینده کارکنان اینجا هستم آنها این مسائل را گفته اند و من به شما منتقل می کنم.بقور آقای آرشیان اینها باید حل بشود.تمام چیزهایی که در مورد پرسنل گفتید امیدوار هستیم روزی تحقق پیدا کند.(تشویق حضار).

 

مهندس صدری:

آنچه گفتید حرف دل ما هم هست.ما هم دوست نداریم کارمند مجموعه ۸ سال گروهش متوقف شده باشد.ما آمدیم که همین کارها را درست کنیم.قرار نیست که ما هم این گروهها را متوقف کنیم.

همانقدر که خودم را در مقابل پیمانکار, خدمات اول, شسکام و نیروهای شرکتی مسئول میدانم دو برابر آن هم در قبال نیروهای رسمی مان مسئولیم.

اینطور نیست که بخواهیم در برابر شما تابلوی (توقف) نصب کنیم  که بخواهیم به دیگران برسیم.نه .چنین نیست.

چندبار دیگر هم این را گفته ام.هر چه را که حق قانونی همه کارکنان است باید به آن برسیم.ممکن است این امر شش ماه دیگر محقق شود.شاید دو ماه بعد یا یک ماه بعد محقق شود.این وظیفه من است که به کلیه امورات پرسنل رسیدگی کنم. (تشویق حضار).

***

حرفهای پایانی مهندس صدری:

من خیلی لذت بردم از  حضور در جمع شما. تا وقتی در جمع شما هستم واقعا خوشحال  و خرسندم.

من جاهای مختلفی بوده ام (مدیریت کرده ام) اما این برهه خاص که در اینجا و در مخابرات هستم یکی از دوره های خوب زندگی من است.

بالاخره همه ایده ها و افکار مطرح می شود. و البته تکلیف هم بسیار سنگین است. شما در جوار آقا علی ابن موسی الرضا(ع) ما را دعا کنید و برای ما عاقبت بخیری بخواهید.بخواهید در این راه که قدم گذاشته ایم موفق باشیم و به لطف خدا و کمک شما برای خدمت به مردم قدمی برداریم.

از اینکه در کنار شما هستم  افتخار میکنم و امیدوارم این رابطه صمیمی را بتوانیم ادامه دهیم و آن را دو چندان کنیم. (صلوات حضار).

انشا الله بزودی در سفرهای استانی به جمع شما برمیگردم.

lمهندس بیجندی – مدیر مخابرات شهرستان کاشمر-خراسان رضوی – در حال مباحثه با مهندس صدری

 

16 comments

 • اقای صدری
  سلام

  واقعا مدرک تحصیلی برای مخابرات ارزش ندارد؟

  چرا مدیر منطقه و معاون شبکه گروه میگیره و اصلا منکر وجود گروه میشه؟
  لطفا هر چه سریعتر گروه ها رو یکجا به پرسنل ذیحق بدهید چون این خود خدشه به ارکان سازمان زده و تبعات بعدی هم داشته و سراسری خواهد بود.

 • سلام ، ببخشید توی این جلسه از حل مشکلات نیروهای محلی نام و نشون بوده؟ اخه مشکل نابودی داعش حل شد یعنی مشکل ما بدتره?پناه بر خدااااا

 • نیروهای خدمات اول یکی بعنوان نماینده نبود که حرف بزنه
  یا اصلا شاید نیروهای شرکتی رو راه ندادن!؟
  از همه چیز حرف زده شده الی طرح طبقه بندی مشاغل

 • برای شرکتی ها و متقاضیان خبر بازنشستگی هم خبرهای نهایی را می آورم. کو خبر کو ؟ کجاست آن خبر خوب یا بد . ما ما داغ یه خبر خوب دیده ایم

 • سردبیر عزیزم
  معاونین مدیر منطقه و خود مدیر منطقه گروه بیستم داشتن ولی عاونین از سالی که به سمتشان انتصاب(چه عرض کنم!!!!!)گروه بیست و بهشون دادن

 • ۱-گروه ها
  ۲-مابه التفاوت رفاهیات
  ۳-تعیین سود و اصل صندوق شش درصد
  ۴-بازنشستگی مدارک لیسانس
  ۵-پرداخت نوبت کاری و اضافه کاری ایام تعطیل در مورد کارکنان شیفت کار از سال خصوصی سازی.
  ۶-پرداخت هزینه غذا از سال خصوصی سازی جهت کارکنان شیفتی که به ناحق روزهای تعطیل سال و پنج شنبه ها و جمعه ها همه از آن کسر شده هم مانند کارکنان ستادی رفتار شده!!!!!!
  ۷-پرداخت اضافه کاری های مازاد بر شیفت موظفی از سال خصوصی سازی برای کارکنان شیفت کار که بعضا بالای دویست ساعت در ادارات مشغول کارند.
  پرداخت های آیتم های آخر تماما برای نیروهای خدمات اول پرداخت میگردد اما گویا برای کارکنان رسمی حرام اعلام شده است.!!!!!!!

  • ما ۶ موردی که ذکر کردیم رو اصلا تابحال سر و کاری باهاش نداشتیم و شما در یه موردی که بهتون ظلم شده معترضین. شدیم ۶ بر یک به نفع رسمیها و به ضرر شرکتیهای مظلوم.

   • حالا مال رسمی ها رو که قانونی هم هست در آن یک مورد به قول شما ندهند مال شما چند برابر میشود ؟!!!
    ده آخه دید امثال شماست که کار سایر همکارانتان راست نمی آید. اینقدر بنشینید و مال دیگران را بشمارید تا ببینید روزیتان چگونه شکل میگیرد؟
    ما دنبال حق خودمان هستیم شما چرا به قبایت بر میخورد؟
    اصلا بزار همکار بشی بعد نظر بده.

   • author

    بس کنید دوستانم
    بس کنید
    همینجوریش هم هزار تکه شدیم نمی تونیم زیر یک سقف جمع بشیم

   • author

    باز شرکتی و رسمی کردین؟
    درد شما دوا شد؟
    چکار به کار اون طرف دارین! بهتر نیست از خودتون حرف بزنید؟