اعلام آمادگی مخابرات برای ارائه خدمات خود در بستر پیام‌رسان‌های ایرانی – مخابرات ما
مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

اعلام آمادگی مخابرات برای ارائه خدمات خود در بستر پیام‌رسان‌های ایرانی

[box] مخابرات ما -مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از اعلام آمادگی مخابرات برای ارائه خدمات خود در بستر پیام‌ رسان‌های ایرانی خبر داد.  [/box]

مخابرات ما (محمد – خبرگزاری فارس از مشهد)   – سید مجید صدری ظهر امروز در بازدید از پیام‌رسان گپ در مشهد از اعلام آمادگی مخابرات برای ارائه خدمات خود در بستر پیام‌رسان‌های ایرانی خبر داد و گفت: تا ۲۷ اردیبهشت در حال راه‌اندازی سامانه‌ای هستیم که بتوانیم خدمات مخابراتی را تجمیعی به مردم ارائه کنیم.

وی با بیان اینکه ما دنبال ارائه سرویس مطلوب به مردم هستیم و این اقدامات را برای این منظور انجام می‌دهیم، متذکر شد: در حوزه محتوا به خصوص حوزه محتوای چندرسانه‌ای، آمادگی همکاری داریم و پیام‌رسان‌ها و فعالان فضای مجازی را در این بخش دعوت به همکاری می‌کنیم.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه در مخابرات باز است، اضافه کرد: به‌دنبال همگرایی با فعالان استارت آپی هستیم و آماده کمک هستیم.

صدری ادامه داد: ما از اینکه بتوانیم در خدمت پیام‌رسان‌های داخلی باشیم، استقبال می‌کنیم و هر کمکی بتوانیم انجام می‌دهیم، همچنین، هر سرویسی هم از ما بخواهند با درنظر گرفتن شرایط مخابرات آمادگی ارائه آن را داریم.

***

 

0 comments