مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

تودیع و معارفه خصوصی/ گزارش کار قدیمی ها و برنامه جدید ها را در کجا باید اعلام کنند؟

مخابرات ما – مخابرات ایران گزارش داده است که امروز مراسم تودیع و معارفه مدیران جدید مخابرات ایران برگزار شده است. از محتوای فنی و اجتماعی جلسه فقط یک جمله در این گزارش نوشته شده است:

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران   گفت: با تغییر و تحولاتی که در سازمان شکل می گیرد، فکرها و ایده های جدید و نو در امور جاری می شود. او از خدمات و عملکرد مدیران قبلی تقدیر و برای مدیران جدید آرزوی موفقیت کرد.

اما این خبر در مورد افرادی که تودیع و معارفه می شوند چنین توضیح میدهد:

در جلسه شورای معاونین امروز، مهندس سیدمجید صدری، مدیرعامل شرکت از  آقایان: صادقی آرانی، عرب هاشمی به خاطر عملکردشان در سمت های قبلی تشکر و قدردانی و خانم طاهره مهدیه نجف آبادی، به عنوان معاون تجاری مدیرعامل، آقای ساسان کمیلی زاده به عنوان سرپرست امور فناوری اطلاعات و آقای سیدعلی ملک جعفریان به عنوان سرپرست مخابرات منطقه تهران معرفی شدند.

در ادامه مراسم نیز آقای صادقی آرانی، آقای عرب هاشمی و آقای ملک جعفریان به ارایه گزارشی از عملکرد و اقداماتشان در حوزه مدیریت خود پرداختند.

گزارش روابط عمومی همین بود.

در این گزارش جمله ای جالب نشان می دهد که تودیع و معارفه در جلسه ای خصوصی برگزار شده است: در جلسه شورای معاونین.

در این جلسه  صادقی معاون سابق تجاری مخابرات جایش را به مهدیه داده است.همچنین ملک جعفریان در امور فناوری اطلاعات جایش را به کمیلی زاده داده است.ضمن اینکه ملک جعفریان در مخابرات تهران جانشین عرب هاسمی شده است.

این مجموعه ها که مدیارنش عوض شده اند شانی بالاتر از این داشته اند.حداقل باید در فضائی بزرگتر، گزارش کار خود را ارائه می کردند.این رسم دیرینی است که برای رسانه ها بسیار ارزشمند است.رسانه هایی مثل ما دسترسی به اطلاعات و آمار فعالیت های مدیران ندارند لذا تنها فرصت ما همین جلسات است.

اینجا بحث سود و زیان شخصی مهم نیست بلکه شنیدن شرح فعالیت ها و قضاوت در مورد آن، حق رسانه هاست که باید ادا شود.

مهمتر از آن، مدیران جدید باید طرح و برنامه های خود را به معرض قضاوت رسانه ها بسپارند.

ما اماده ایم هر دو مورد را انجام دهیم.چه مدیران قدیمی گزارش و شرح کارشان را بفرستند و چه مدیران جددی برنامه هایشان را اعلام کنند ما منتشر خواهیم کرد.

 

 1. darabi می گوید

  عزل و نصبهای احساسی و بی منطق و صرفا رفاقتی و نارفاقتی دیکتاتورگونه مدیران ارشد شرکت توسط مدیرعامل جدید که از احکام انتصابات هم روحیه دیکتاتوری آن مشخص است، بی شک مجموعه مدیریت ارشد شرکت را با چالش مواجه خواهد کرد. این کارشون اصلا خوب نبود. هر چند کلا از مدیران شرکت دل خوشی نداریم. ولی این عزل و نصبهای اخیر در جهت واگرایی است. امیدوارم به این شیوه ادامه ندهند.

 2. خواننده خبر می گوید

  سلام، غلط املایی در خبرهایتان جدیدا زیاد دیده می شود

  1. سردبیر می گوید

   راست میگی معذرت میخوام
   مال کمی وقت است
   مثلا ساعت ۳ی صبح وقتی خبر رو تنظیم میکنم بخدا دیگه حتی قدرتی برای دوباره خوانی ندارم.
   یکی از بچه های سایت فردا میخونه و اصلاح میکنه ولی خبٔ شما زودتر از اون می آیید.
   سعی میکنم درست کنم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.