مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.
 1. کارشناس می گوید

  سلام سردبیر محترم سال نو مبارک با تشکر از اقدامات جناب عالی ایا امکان اجرای تغییر بیمه کارکنان کشوری وجود دارد .لطفا اگر مقدور است با وزیر محترم ارتباطات در این مورد صحبت و مصاحبه فرمایند .منظور این است امکان اجرای حکم دیوان وجود دارد .

 2. ناشناس می گوید

  سلام
  با وجودیکه هنوز زود است که در خصوص بهتر یا بدتر بودن مدیرعامل جدید جناب آقای مهندس صدری نظری بدهیم ولیکن انچه می توان در شرایط جدید احساس کرد که در مدیریت آقای دکتر سرائیان کم بود و یا به این شکل نبود روابط عمومی خوب مدیرعامل جدید است.
  مطمئنا آقای مهندس صدری دارای شخصیتی با روابط عمومی بالاست هر چند عملکرد جناب آقای بیدخام نیز نشان می دهد که اگر آب باشد شناگر بسیار قابلی هستند.
  امیدوارم سال جدید با مدیرعامل جدید و با امتداد سیاستهای توجه به کارمندان سالی پر شور و نشاط برای تمامی کارکنان شرکت مخابرات ایران در گستره ایران عزیز باشد.

  1. کریم می گوید

   خیلی عالی

 3. همکار می گوید

  سلام بعد از حذف انتصابات و اپلای از سیستم جامع منابع انسانی از اول ۱۳۹۷ در خواست بازنشستگی نیز از سیستم مذکور برداشته شده است چه فکری در سر دارند خدا می داند فقط بعد از خدا امید مان به آقای صدری است

 4. کمی همکار-شسکامی زاهدان می گوید

  سال نو شما مبارک باشه سردبیر گلم انشا الله صد و بیست ساله بشی در مورد عکس هم نه لازم نیست معلومه که از خراسان شمالی براتون فرستادنش.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: