مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

بودجه هدایای تبلیغاتی مخابرات صرف کمک به زلزله زدگان کرمانشاه شد

[box] مخابرات ما – مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با انتشار مطلبی با عنوان «پلی بزن از مهر، به سرپل زخمی» از تخصیص بودجه هدایای نوروزی این شرکت به هموطنان زلزله زده کرمانشاه خبر داد. [/box]

مخابرات ما (محمد – ایستنا) – سیدمجید صدری در صفحه اینستاگرام خود نوشت: ۲۱ آبان ۱۳۹۶ زلزله‌ای مهیب کرمانشاه را لرزاند و امروز چهار ماه از آن زمان می‌گذرد. سنگینی این غم را فقط آن‌ها که بعد از رفتن عزیزانشان، داغ فراموش‌نشدنی بی‌کسی و بی‌سرپناهی را به دوش می‌کشند می‌دانند و بس و هیچ مرهمی، تسکین آلام و دردهای آنان نیست.  انتظار زیادی نیست اگر آن‌ها که در گوشه گرم کاشانه خود نشسته‌اند، در آستانه سال نو، عیدانه خود را نه در محدوده دوستان و همکاران که به هم‌وطنان و بازماندگان عزیز مصیبت‌دیده تقدیم کنند.

به گفته مدیرعامل مخابرات ایران با تاکید وزیر محترم ارتباطات؛ شرکت مخابرات ایران امسال، هم‌صدا با دیگر سازمان‌ها و ارگان‌هایی که به این پویش مهرورزی پیوستند، با همدلی قدم به سال جدید خورشیدی میگذارد.
امیدوارم مهرورزی کوچک ما ذره‌ذره، دست یاریگر و پرقوتی بسازد و مرهمی باشد که زندگی را از زیر آوار مرگ بیرون می‌کشد.
پیش از این محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از شرکتهای فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات دعوت کرده بود هزینه هدایای تبلیغاتی نوروزی خود را به هموطنان زلزله زده کرمانشاه اختصاص دهند.
***
 1. علی تنها می گوید

  با سلام خدمت سردبیر عزیز با تبریک شروع کار در سال جدید
  خیلی عمل پسندیده و جالبی بود. ولی من پیشنهاد میکنم پویش مهرورزی جدیدی را به این صورت که مابه‌التفاوت پاداش هر کسی که از مخابرات بیشتر از یک میلیون پاداش گرفته به این امر اختصاص یابد که مطمین باشید مرهمی بر آلام و دردهای آنان میتواند باشد. در ضمن من هم مثل محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات شرکتهای فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را دعوت به این پویش مهرورزی میکنم .
  با تشکر و احترام علی آقا تنها

 2. Amin می گوید

  سردبیر جان پارسال من از یه شخص شنیدم که هزینه نفراتی که از تهران برای همایش انجمن اسلامی مخابرات به شیراز رفته بودن ۹۰ میلیون تومن شده بوده
  حالا من نمی دونم این همایش چه خروجی داره خدا داند

  1. سردبیر می گوید

   امین جان
   این تجمع ها جمع شدنها دور هم بودنها به هر دلیلی که باشه اثرات خوبی داره
   چیزهایی همونجا مطرح شد که به نظر من بیش از ۹۰ میلیون ارزش داشته
   اجازه بدین صرف نظر از موضوع، این رفتارها تکرار بشه و از حال هم با خبر بشیم

 3. ناشناس می گوید

  سلام سردبیر …ما که شهرستان هستیم از این همه بریزو بپاش ها چیزی گیرمون نیامده….!!! به شما پیشنهاد میدهم جهت شفافیت های جالب از خوانندگان سایت تون بخواهید چنانچه حیف و میل های جالب در هر شهر و یا استان در طول خدمت دیده اند برای این ایام تعطیلی ارسال نمایند و جای خالی خبرها رو پر کنند ….پیشنهاد از این بهتر چی میخوای….

  1. سردبیر می گوید

   نمیدن بابا.
   همکاران معمولا عادت به گرفتن اطلاعات دارن نه دادنش

 4. کارمند بیچاره می گوید

  به نام کمک به محرومان برداشت از جیب محرومان.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.