مهندس صیدی سهم آی تی می شود! – مخابرات ما
مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

مهندس صیدی سهم آی تی می شود!

[box]مخابرات ما- طبق آخرین شنیده ها گفته می شود مهندس صیدی به مجموعه مدیران آی تی اضافه میشود.[/box]

 

مخابرات ما  – بر اساس آخرین خبرها امروز گفته می شد مهندس صیدی به مجموعه مدیران آی تی مخابرات ایران اضافه می شود.او قرار است در معاونت فن اوری اطلاعات بعنوان  مدیر کل اداره عملیات فن اوری اطلاعات منصوب و مشغول بکار شود.

اداره عملیات فن آوری اطلاعات، مجموعه ای جدید ولی بسیار مهم و پر تعداد در این حوزه است که هنوز هیچیک از نفرات الگوی جدیدش را بکار نگرفته است.

علیرضا صیدی پس از خروج روح الهی از شرکت مخابرات تهران و انتقال به هیئت مدیره همراه اول بعنوان مدیر عامل این استان برگزیده شد تا اینکه مدیر عامل پیشین شرکت مخابرات ایران مهندس عرب هاشمی را جایگزین ایشان کرد. پیش از آن تیز عهده‌دار معاونت فناوری اطلاعات شرکت مخابرات ایران بوده که پس از تشکیل مرکز فناوری اطلاعات شرکت مخابرات ایران، ریاست این مرکز را بر عهده داشت.

در طی یک ماه گذشته  مهندس ملک جعفریان سرپرست معاونت ای تی مخابرات ایران ، مهندس سیدعلی حسینی را در این سمت بعنوان سرپرست گمارده بود.

 

 

2 comments

 • با سلام و احترام;
  ضمن عرض تبریک خدمت جناب صیدی;
  به استحضار خوانندگان گرامی می رسانم که تیم مدیریت جدید در شرکت مخابرات ایران تغییرات خویش را در این شرکت آغاز نموده است.
  بر حسب شایعات و شنیده ها جناب صدری در نظر دارد، معاونت تکنولوژی متشکل از فناوری ،شبکه و امنیت ایجاد نماید .
  شروع این حرکت با انتساب جناب صیدی به مدیریت یکی از ادارات کل فناوری که عهده دار مدیریت آن تا چندی پیش با آقای ملک جعفریان بوده است ،آغاز گردیده است.
  حرکت بعدی نیز در تکمیل این پازل احتمالان انتساب ایشان به مدیریت فناوری با حفظ سمت مدیریت امنیت و تشکیل معاونت تکنولوژی و ساختار جدید می باشد.

  • author

   ولی مهندس ملک جعفریان عهده دار اون قسمت نبوده.
   یه قسمتی بوده که مهندس ملک جعفریان اداره اش میکرده یعنی یه سرپرست گذاشته بود اداره میکرد.
   خودش جای دیگه است