مراسم تجلیل از کارکنان مراکز پاسخگویی مخابرات منطقه لرستان – مخابرات ما
مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

مراسم تجلیل از کارکنان مراکز پاسخگویی مخابرات منطقه لرستان

[box]مخابرات ما – طی مراسمی با حضور مدیر مخابرات منطقه ، مدیران و معاونین از کارکنان مراکز ۲۰۲۰ ، ۱۱۸ ، ۲۰۱۰ و ۲۰۲۱ تجلیل بعمل آمد [/box][box]مخابرات ما – طی مراسمی با حضور مدیر مخابرات منطقه ، مدیران و معاونین از کارکنان مراکز ۲۰۲۰ ، ۱۱۸ ، ۲۰۱۰ و ۲۰۲۱ تجلیل بعمل آمد [/box]

 

مخابرات ما (خبرآنلاین لرستان) – مدیر مخابرات منطقه لرستان روز یکشنبه در این مراسم با اشاره به فعالیت شبانه روزی کارمندان این بخش گفت: این مراکز با ۹۰ اپراتور به ارایه خدمات مخابراتی به مردم می پردازد.
مهندس محمودیˈ افزود: خدمات این مراکز به صورت نوبتی و شبانه روزی انجام و از مشاغل سخت محسوب می شود و اپراتورهای این بخش ها از زحمت کش ترین کارمندان فعال در شرکت هستند.

وی گفت : مشتری، قلب سازمان است نادیده‌گیری مشتریان، نشانه عدم مسئولیت‌پذیری، تعهد و خلاف رفتار حرفه‌ای است و هر مسئله و برخوردی از سوی مشتریان و ارباب‌رجوع باید در کمال صبر و ادب پاسخ داده شود و باید همیشه در جهت خدمت به مردم و در جهت مشتری مداری عمل کنیم تا در پی آن نیز انتظار وفاداری از مشتریان را داشته باشیم .

محمودی در پایان گفت: رویکرد مجموعه مخابرات ایران در بحث پاسخگویی، متمرکزسازی سیستمها ، ارائه ارزیابی های مبتنی برSLA و در نهایت تمرکز و تجمیع تمام مراکز پاسخگویی است.
مهندس شمسی فرˈ، مشاور مدیر در امور فنی نیز در این آیین گفت: تجلیل از کارکنان این بخش ها و قدردانی زحمات شبانه روزی آن ها با توجه به اینکه بیشتر این افراد را بانوان تشکیل می دهند، ضروری است.

مهندس شمسی فر در ادامه با اشاره به اهمیت پاسخگویی و راهنمائی صحیح مشتریان ،کار در این مراکز را بسیار حساس و مهم دانست و افزود : همه ما باید در خدمت مشتری باشیم و هر کدام وظایفی داریم و متعهد هستیم که به وظایف خود عمل کنیم.

در ادامه مدیران ارشد منطقه در فضایی صمیمی با حضور در جمع کارکنان این مراکز با آنها دیدار و گفتگو کردند و به سئولات همکاران نیز پاسخ دادند .
در این آیین که به همت روابط عمومی و در تالار حامی برگزار شد از کارکنان این مراکز به صرف شام پذیرایی شد.

 

2 comments

 • خرج که از کیسه مهمان بود ……………… حاتم طایی شدن آسان بود
  لطف بفرمایید ماموریت پرسنل را از اردیبهشت پرداخت کنید اقای مدیر

  از این بخشش ها از کیسه خلیفه هم نکنید .حق و حقوق ما رو نمیدهند شام هم میدهند

  این دیگه نوبرشه …

  مشاور مدیر هم خودش شرکت رقیب adsl مخابرات رو داره اون وقت برای ما دم از تعلق سازمانی نزنید

  • author

   ای آقا!
   اون بخش پرداخت حق شماست حرفی نیست
   ولی نبرده توی خونهاش خرج کنه! برای همکاران خرج کرده.
   اینا از هم جداست.
   باز هم میگماون پرداخت حق شماست ولی زبطی به این کارش نداره.اجازه بدین مدیران جرات کنن از این کارها بکنن خب