سه شنبه/ ۲۹, اسفند ۱۳۹۶
حرف تازه :
در مخابرات
ad
ad

مقاله های مرتبط

5 نظر

 1. 3

  شرکتی خانم

  زمانی که چندماهی از شروع به کارم گذشته بود به یکی از مراکز روستایی مامور شدم هنوز کارم تموم نشده بود که کارگزار باید برای رفع خرابی از مرکز خارج میشد به من گفت به خاطر اینکه بازگشتش به مرکز مشخص نیس و امکان داره کارمن زودتر تموم بشه کلید مرکز را باخودش میبره و من هم باید موقع رفتن فقط در ورودی رو قفل کنم .وقتی کارم تموم شد قفلو گرفتم واز مرکز خارج شدم و در رو که بستم یهو متوجه شدم وای کفشم داخل مرکزه و پام یه دمپایی ابی بزرگ مردونه اس. دنیا رو سرم خراب شد چون هیچ راه ارتباطی هم با کارگزار نداشتم و موبایلی هم وجود نداشت و از طرفی اگه کارگزار هم متوجه این اتفاق میشد برام افت داشت به قول معروف کلاسم می امد پایین….بقیه باشه واسه فردا….

  پاسخ
  1. 3.1

   سردبیر

   اینو گذاشتم برای بعد ….

   پاسخ
   1. 3.1.1

    شرکتی خانم

    سلام حدود نیم ساعت تو محوطه مرکز منتظر موندم .مرکز جایی خارج از روستا بود که حالت عادی کسی از اونجا رد نمی شد ساعت حدود ۲ بعد از ظهر که اصلا امکان نداشت کسی بیاد.تازه اگه کارگزار هم متوجه ناشی گری من میشد حتما به گوش بقیه می رساند که کارشناس مرکز این سوتی بزرگ داده و کفششو تو مرکز جاگذاشته.البته من خیلی جوون بودم و این مسائل خیلی برام مهم بود حتی تا چند سال این قضیه برای هیچکس حتی همسرم هم تعریف نکردم .خلاصه همون لحظه ۱۰۰۰ صلوات نذر کردم دیدم وای یکی داره میاد اونم یه راننده آژانس .چون ادرس محل رفع خرابی کارگزار رو داشتم ازشون خواستم کلیدو برام از کارگزار بگیره و بیاره اونم این کار رو کرد و من موفق شدم کفشمو بگیرم .خدا رو شکر کسی هم از موضوع مطلع نشد. خیلی طولانی بود امیدوارم خوشتون اومده باشه .سال نو تون پر از شادی. یه خاطره دیگه هم دارم. باشه واسه بعد.

    پاسخ
 2. 2

  بهار می اید

  دروغ های سال ۹۷😂😂
  پاداش های نیم سال دوم مبلغ ۱ملیون و پانصد هزار تومان
  پرداخت روز مادر ۱۷۰ هزار تومان
  افزایش حقوق کارمندان به بیش از ۷۰۰هزار تومان
  این ها فقط برای ماه فروردین
  ………..
  رتبه بندی مشاغل نیروی شرکتی
  اجرای مصوبه سال ۸۹
  استخدام نیروهای قراردادی
  افزایش گروه برای همه نیروها
  رفاهیات برای همه کمال و تمام پرداخت
  ادغام به زودی در اردیبهشت

  پاسخ
 3. 1

  بهار می اید

  الو
  الو
  خوبید اقای….
  ممنون
  ببخشید از اداره مخابرات هستم.بی زحمت تلفنتون را از توی پریز تلفن بکشید چون میخوایم مخابرات را بشوریم واسه شب عید..تلفنتون نسوزه
  بله چشممم..خیلی ممنون😂

  پاسخ

لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به مدیر سایت, ***** هرگونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر نام سایت ممنوع است.