مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

خاطرات، نوشته ها و لطیفه های خوب و بامزه شما

مخابرات ما- از همه دوستان خوش ذوق و با سلیقه دعوت می کنیم مطالب خاطرات نوشته ها و لطیفه های مخابراتی و جالب خود را برای ما ارسال کنند.

این مطالب در روزهای ابتدای سال نو منتشر می شود و موجب انبساط خاطر همه خواهد .

طرح و کاریکاتور، خود نویس یا اقتباسی، .. همه را بفرستید…

طرف زنگ می زنه به مخابرات می گه:

آقا ببخشید سیم تلفن ما خیلی بلنده، اگه می شه لطف کنید از اون طرف یه کم بکشیدش!…

 

 1. شرکتی خانم می گوید

  زمانی که چندماهی از شروع به کارم گذشته بود به یکی از مراکز روستایی مامور شدم هنوز کارم تموم نشده بود که کارگزار باید برای رفع خرابی از مرکز خارج میشد به من گفت به خاطر اینکه بازگشتش به مرکز مشخص نیس و امکان داره کارمن زودتر تموم بشه کلید مرکز را باخودش میبره و من هم باید موقع رفتن فقط در ورودی رو قفل کنم .وقتی کارم تموم شد قفلو گرفتم واز مرکز خارج شدم و در رو که بستم یهو متوجه شدم وای کفشم داخل مرکزه و پام یه دمپایی ابی بزرگ مردونه اس. دنیا رو سرم خراب شد چون هیچ راه ارتباطی هم با کارگزار نداشتم و موبایلی هم وجود نداشت و از طرفی اگه کارگزار هم متوجه این اتفاق میشد برام افت داشت به قول معروف کلاسم می امد پایین….بقیه باشه واسه فردا….

  1. سردبیر می گوید

   اینو گذاشتم برای بعد ….

   1. شرکتی خانم می گوید

    سلام حدود نیم ساعت تو محوطه مرکز منتظر موندم .مرکز جایی خارج از روستا بود که حالت عادی کسی از اونجا رد نمی شد ساعت حدود ۲ بعد از ظهر که اصلا امکان نداشت کسی بیاد.تازه اگه کارگزار هم متوجه ناشی گری من میشد حتما به گوش بقیه می رساند که کارشناس مرکز این سوتی بزرگ داده و کفششو تو مرکز جاگذاشته.البته من خیلی جوون بودم و این مسائل خیلی برام مهم بود حتی تا چند سال این قضیه برای هیچکس حتی همسرم هم تعریف نکردم .خلاصه همون لحظه ۱۰۰۰ صلوات نذر کردم دیدم وای یکی داره میاد اونم یه راننده آژانس .چون ادرس محل رفع خرابی کارگزار رو داشتم ازشون خواستم کلیدو برام از کارگزار بگیره و بیاره اونم این کار رو کرد و من موفق شدم کفشمو بگیرم .خدا رو شکر کسی هم از موضوع مطلع نشد. خیلی طولانی بود امیدوارم خوشتون اومده باشه .سال نو تون پر از شادی. یه خاطره دیگه هم دارم. باشه واسه بعد.

 2. بهار می اید می گوید

  دروغ های سال ۹۷😂😂
  پاداش های نیم سال دوم مبلغ ۱ملیون و پانصد هزار تومان
  پرداخت روز مادر ۱۷۰ هزار تومان
  افزایش حقوق کارمندان به بیش از ۷۰۰هزار تومان
  این ها فقط برای ماه فروردین
  ………..
  رتبه بندی مشاغل نیروی شرکتی
  اجرای مصوبه سال ۸۹
  استخدام نیروهای قراردادی
  افزایش گروه برای همه نیروها
  رفاهیات برای همه کمال و تمام پرداخت
  ادغام به زودی در اردیبهشت

 3. بهار می اید می گوید

  الو
  الو
  خوبید اقای….
  ممنون
  ببخشید از اداره مخابرات هستم.بی زحمت تلفنتون را از توی پریز تلفن بکشید چون میخوایم مخابرات را بشوریم واسه شب عید..تلفنتون نسوزه
  بله چشممم..خیلی ممنون😂

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: