دوشنبه/ ۲۸, اسفند ۱۳۹۶
ad
ad

مقاله های مرتبط

6 نظر

 1. 4

  محمد

  با سلام
  من پیمانکار مخابرات در حوزه نرم افزار هستم , با عرض معذرت میخواستم عرض کنم , کارفرمائی که میلیاردی به پیمانکارش بدهکاره , همین که پیمانکار جواب سلامشم بده , باید بره خدا رو شکر کنه !!
  آقا جان ! پول ندارید , بی خود میکنین با وعده و وعید سر شرکتها رو کلاه میذارین که بیان کارتون رو راه بندازن!به اندازه بودجتون خرج کنید , پز عالی جیب خالی که نمیشه!
  اگر از ما انجام تعهدات قرارداد رو میخواین , شما هم به تعهدتون عمل کنید و بدهیتون رو بدید!
  بدهکار که اینقدر گردن کلفتی نمیکنه!!!

  پاسخ
 2. 3

  علی

  با سلام خدمت سر دبیر محترم
  آقای سر دبیر مگر مخابرات خصوصی نیست این چه صیغه ای است که کارمند مخابرات ار ۷صبح تا ۴ بعد از ظهر بیکار دراتاق بشیند وپیمانکار با چندین برابر قیمت وکیفیت بسیار پایین کار اورا انجام دهد وقتی کاری را به پیمانکار می دهند که پرسنلی برای انجام آن نباشد

  پاسخ
 3. 2

  علی تنها

  با سلام خدمت سردبیر عزیز و بقیه همکاران عزیزتر
  خواستم یک دل نوشته‌ای بنویسم دیدم فایده ندارد آخر از یک عده که اصلا نمی‌دونند مخابرات چیست IT چیست ؟ چه انتظاری دارید؟ بسه دیگه اعصابم خرابه

  پاسخ
  1. 2.1

   سردبیر

   بنویس
   برای دل ما بنویس با دیگران چه کاری دارید

   پاسخ
 4. 1

  حسن

  سلام
  مثلا CRM هایی که قرار بود در مخابرات یکپارچه شوند اما بدلایل مختلف ۳ پارچه شدند و یکی از بدترینشونهم پارتاک هست مدیران با اینکه ضعف های این سیستم رو قبل ا دیده بودند اما مجددا این CRM رو برای aDSL استانها انتخاب کردند برید ببینید چه نرمافزار بدرد نخوری هست حیف این همه پول !!
  واقعا یعنب ما نیروهایی در مخابرات چه پیمانکار چه رسمی نداریمکه بخواهد این کار رو انجام بده و یک CRMیکپارچه بنویسه؟
  من بشخصه اینقدر نفرات باسواد در این زمینه میشناسم که با رهبری درست تیم با کمتر از نصف هزینه ای که فقط برای این CRM پارتاک کردن(جدای اون دو تا) می تونند نرمافزاری به مراتب بهتر کامل تر از این برنامه برای هر ۳ CRM تهیه کنند! تازه پشتیبانیش هم با خود بچه های مخابراتمیشه و نیازی به این شرکت اون شرکت نیست که بخوان ناز کنن بعدم بندگان خدایی که تو مخابرات با این چندر غاز حقوق کار می کنند خوشحال میشن منفتش نه تنهادو نفرس بلکه چند نفرست!!

  منــــــــــــــــــتها امــــــــان از دستــــــــــــــــهای پشت پرده و مدیـــــــــــران پشت پرده!!!

  از این دست کارا زیاد تو مخابرات هست البته یه عده هم به نون نوایی می رسن!!!ولی خیلی خیلی کم هستن و خیلی خیلی گیرشون میاد

  پاسخ
  1. 1.1

   ایمان

   دقیقا به مطل مهمی اشاره کردید.بسیاری از نرم افزارهایی که در حال حاضر دارن یکپارچه می شوند همین وضعیت را دارند. مثل نرم افزارهای جدید بیلینگ یا نرم افزار دبیرخانه بدون کاغذ یا نرم افزارهای CRM مربوط به ADSL (به قدری مشکل دارند که همه صداشون در اومده) اما امان از وقتی که این پیمانکارن حمایت بشوند از طرف افرادی خاص یا شاید اعضای هیئت مدیره این شرکتها از مدیران ارشد مخابرات باشند !!!! خدا می داند . . .
   نمونه های زیادی از این بی عدالتیها وجود دارد

   پاسخ

لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به مدیر سایت, ***** هرگونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر نام سایت ممنوع است.