سه شنبه/ ۲۹, اسفند ۱۳۹۶
حرف تازه :
در مخابرات
ad
ad

مقاله های مرتبط

13 نظر

 1. 5

  شرکتی

  سلام سردبیر
  با این تفاسیر ظاهرا این مسئولین انقد وقت تلف میکنن تا دیگه بی خیال طبقه بندی بشن و این طرح هم به سرانجام نمیرسه .یعنی تهیه لیست و جمع آوری اطلاعات انقدر سخت و زمانبره ؟؟؟

  پاسخ
  1. 5.1

   بهمن

   برای اجرای سریعترِ طبقه بندی “با خرما بیا بدهان ما ” چیزی گیر نمیاد باید اقدام حقوقی کرد ، از اداره های کار باید شرررررررروع بشه.

   پاسخ
 2. 4

  ناشناس

  سردبیر جان خسته نباشی در این مورد که بعضی از استانها پاداش و اضافه. کار داده میشود درست است ولی باید عملکرد استان و نیروها را در نظر گرفت یک استان کوچک سوده ولی یک استان دیگر صرر ده میباشد پس باید مزد زحمات کارکنان رو پرداخت کرد شما خود واقفی که به غیر از معدودی از استان ها بقیه وصع خوبی ندارند حال اگر به این دلیل که ان استان ها از درامد کمتری برخوردارند به کارکنانشان اصافه کار یا کارانه پرداخت نمیکنن پس استانهای سود ده هم پرداخت نکنن که ظلم در حق انهاست اتفاقا این امر که هر استانی بر اساس درامد پاداش میدهد نشانه عدالت است چگونه توقع دارید هر دوی این ها به یک اندازه حقوق دریافت کنن پس نظام پاداش چه معنی پیدا میکند کسانی که علاوه بر مسولیتشون به علت نبود نیروی کافی موظف هستن امور مشترکین ابونمان فروش ای دی اس ال و غیره را انجام دهند چگونه اصافه کار خود رو دریافت کنن این انصاف نیست که برای همه یک نسخه پیچیده شود

  پاسخ
  1. 4.1

   ناشناس

   سلام بر سردبیر محبوب مخابرات ما
   همکار گرامی این همکار با اصل قضیه مشکل داره اون میگه کلا هیچی پرداخت بهشون نمیشه ، صحبت در کم یا زیاد پرداخت شدن نیست درسته هرکی بهتر کار کنه حقش هست بیشتر اضافه کار بگیره و بدونید هیچ همکاری با این قضیه مشکل نداره ، خب همکار گرامی پاداش ۲۲بهمن و روز زن ، روز ارتباطات و … یک پاداش کلی هست اونی که شما مد نظرتون هست به احتمال زیاد بهره وری هست آیا شما راضی هستید که تو استان شما همه این پاداش ها بهتون داده بشه در استان دیگه ای اصلا پرداخت نشه !!!! تنها آیتم ی که در این صحبت قابل بحث هست بهره وری هست، که به استان های سود ده مبلغ بیشتری تعلق بگیره و به استان های ضرر ده کلا پرداخت نشه ، اما خدایش دیگه حذف کل پاداش های دیگه دور از انصاف هست ( اگر منع در پرداختش به نیروهای شرکتی وجود ندارد که شواهد نشان میده که در بعضی استان ها پرداخت میشه ) و بدانید شرایط کار در همه استان ها شبیه چیزی است که شما گفتید، به همه چند کار محول شده ، پس همه به نظام پاداش معتقد هستیم و اجرا شدنش رو هم قبول داریم اما با نگاهی قشنگتر و کم شدن تبعیض ها

   پاسخ
  2. 4.2

   کارمند رسمی

   برادر من اگه یه استانی ضرر ده بود آیا پرسنل اون مقصر هستند؟ و بر عکس؟ یعنی اگر شما الان که در یک استان سود ده هستی بیای توی استان ضرر ده ما میتونی استان ما رو سود ده کنی؟ یعنی فکر میکنی سود دهی و ضرر دهی فقط و فقط معلول کار افراد هست نه چیز دیگه؟ شرایط محیطی و فرهنگی و موقعیتش توی کشور در سود دهی یا ضرر دهی اون استان نقش نداره؟
   بهتره قبل از قضاوت کردن مطالعه بکنی

   پاسخ
   1. 4.2.1

    سردبیر

    شیوه نگاه به استانها باید تفاوت کنه.
    حتی شیوه ارزیابی استانها باید فرق کنه.
    برخی پارامترها محلی است به کارکنان بستگی ندارد.
    ضمن اینکه ارزیابی مدیر با ارزیابی کارکنان باید تفاوت کنه
    ارزیابی کارکنان شخصی است مدیران جمعی

    پاسخ
 3. 3

  صبا

  طبقه بندی تو سره من بخوره

  ما هنوز عیدی نگرفتیم باید به کی بگیم؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
  1. 3.1

   سردبیر

   صبای خوب مخابرات
   بگو کجا هستی.

   پاسخ
   1. 3.1.1
  2. 3.2

   باران

   به ما هم عیدی رو نصف ش رو دادن با نصف حقوق اسفند میگن فعلا علی الحساب

   بخندیم خدا یا گریه کنیم به حال خودمون؟

   استان قم – بخش فنی -پیمانکار غیر از tct

   پاسخ
   1. 3.2.1

    سردبیر

    انشا الله همه با هم میخندیم. خبر میگیرم بهتون خبر میدم

    پاسخ
 4. 2

  شرکتی

  سلام همکاران محترم رسمی ما فقط حق قانونی خودمان رو میخواهیم همین و بس و از شما برای رسیدن به حقمان کمک میخواهیم.

  پاسخ
 5. 1

  بهمن

  طبقه بندیِ مشاغل همه را در بر می گیرد ، همه در فهم، عدالت مشکل دارند، ولی “تبعیض” را با گوشت و پوست ، حس می کنیم، طبقه بندیِ مشاغل جای نیروی کار را تعیین می کند و سپس رابطه با وی به صورتِ رسمی ، قراردادی، پیمانی، ساعتی،…. قابلِ طرح است.

  پاسخ

لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به مدیر سایت, ***** هرگونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر نام سایت ممنوع است.