مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

مخابرات به دنبال بهره گیری از بانوان در سمت های مدیریتی است

[box] مخابرات ما – مهندس عرب هاشمی مدیرمخابرات منطقه تهران در همایش گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن گفت: بهره گیری از تخصص و تبحر بانوان در سمت های مدیریتی از جمله برنامه هایی است که بعنوان زمینه سازی برای مشارکت دادن هرچه بیشتر بانوان همکار در دستور کار قرار گرفته است.[/box]مخابرات ما (محمد – پیام تهران آنلاین، مدیر مخابرات منطقه تهران در مراسم جشن میلاد کوثر که سه شنبه ۱۵ اسفندماه با حضور جمعی بیش از ۵۰۰ تن از بانوان مخابرات منطقه تهران برگزار شد،ضمن بیان این مطلب افزود: افتخار می کنیم که بیش از ۲۵ درصد از همکاران مخابرات منطقه تهران را بانوان تشکیل داده اند که ظرفیت بسیار مناسبی برای تحقق اهداف شرکت بویژه در حوزه تجاری به شمار می روند.

وی افزود: خلاقیت، حلم و بردباری بانوان همکار موجب افزایش رفتار حرفه ای سازمانی می شود و تحقق اجرای بیش از پیش سیاست های مدیران ارشد شرکت را به ارمغان می آرود.

مهندس عرب هاشمی با تقدیر از مهندس محمودی بعنوان بانوی موفق در عرصه های مدیریتی و همچنین سایر همکاران وی، موفقیت های کسب شده در حوزه دیتای تجاری را مرهون زحمات و تلاش های بانوان این بخش از مخابرات منطقه تهران بر شمرد و خاطر نشان کرد: بدون شک برنامه های خوبی برای ارتقای سطح جایگاه بانوان در دستور کار قرار گرفته است تا بتوانیم هرچه بیشتر از ظرفیت های بخش مهم و تاثیرگذار نیروی انسانی شاغل در مخابرات بهره مند شویم.

مدیر مخابرات منطقه تهران با اشاره به اینکه برند مخابرات به واسطه اعتماد مردم همچنان پا برجاست گفت: می توانیم با تلاش و کوشش مضاعف، بی دریغ و خستگی ناپذیر تمامی همکاران بویژه شما بانوان و با تمرکز بر کیفیت سرویس های مخابراتی و ارتباطی، در بازار پر رقابت ICT همچنان حضور پر قدرت داشته باشیم.

مهندس عرب هاشمی ضمن تشریح برنامه های سال آینده مخابرات منطقه تهران گفت: حضور بانوان در لایه های مدیریتی موجب درخشش بیشتر مخابرات در بازار رقابتی می شود.

مدیر مخابرات منطقه تهران اظهار امیدواری کرد بانوان همکار در کنار سایر کارکنان همچنان ایفاگر نقش ارزنده در تحقق اهداف شرکت باشد.

گفتنی است در مراسم جشن میلاد کوثر که با حضور مدیران ارشد و بیش از ۵۰۰ تن از همکاران بانو با هماهنگی شورای فرهنگی، دفتر روابط عمومی، حوزه مقاومت بسیج، انجمن اسلامی و امور ایثارگران برگزار شد، برنامه های هنری و فرهنگی، پخش نماهنگ، با حضور هنرمندان مطرح کشور اجرا شد.

***

  1. ناشناس می گوید

    چه شوداگر این انتخاب مدیران زن دربخش مالی مخابرات فارس اتفاق بیفتاد .دیگر درسنگ تمام گذاشتن برای دوست خود حتما همه مارا میکشند.باورکنید

  2. بهمن می گوید

    توانمندی ، جنسیتی نیست! توانمندی انسانِ توانمند نباید اغماض شود ، ولی، آیا توانمندی در حد یک عکس ،”بدون طبقه بندیِ مشاغل ” قابلِ نمایش است؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.