سه شنبه/ ۲۹, اسفند ۱۳۹۶
حرف تازه :
در مخابرات
ad
ad

مقاله های مرتبط

9 نظر

 1. 8

  همکار رسمی

  متاسفانه سر دبیر جان حرف های شما کاملا متین از این موارد که بگذریم گله ای دارم از گروهی از همکاران که به تازگی گروهی تحت عنوان مخابرات رسمی در تلگرام درست کرده اند که هر کسی در آن منافع شخصی خود را در نظر میگیرد و هر کسی مدیران را به چالش بکشد و آنها را نقد کند فورا رجکتش میکنه آدمیان گروه .
  شاید بنده خدا وزیدن نسیمی هر چند اندک. از خبرها به تنش خورده و فکر کرده علی آباد هم شهریه از ترس اینکه این نقد ها
  موجب شود به مدیرانی بر بخورد و این نسیم که هنوز نه به بارو و نه به دار است متوقف شود هر همکاری که در این زمان با نقد مدیران آغاز کند ریجکت شده و گویا وصله ناتنی گروه است. معلوم است گردانندگان آن مقید به شرایط حاضرند اینرا اینجا نوشتم. تا بخوانند و تحمل انتقاد را داشته باشند.
  از شما باید تشکر کرد سالیان زیادی است ما در آن انتقادی می نویسیم و شما آنرا بی کم و کاست در سایت قرار می دهید. مرحبا واقعا سایت شما طلایی است بدم نیست این گروه تلگرامی یه کمی از سایت شما درس و یاد بگیرند.ممنون

  پاسخ
 2. 7

  اسمعیلی

  شنیدم دریکی ازاستانهای همجوارما دیروزمشاورمدیرمنطقه یاهمان عضوهیات مدیره سابق را بادستوروابلاغ مدیرمنطقه به معاونت استان منصوب کرده اند یعنی اپلای پرید !!!؟ ومیگوینداین پست معاونت نیزماههابودباسرپرستی همان مشاورمدیریت می شداما برای اینکه همچنان حقوق هیات مدیره رابگیرند تاآخرین لحظه بعنوان مشاوروسرپرست معاونت بود ولی به محض اینکه دیدن مشاوران حذف شدند فوری حکم معاونت گرفتند!!! جناب سردبیر پس اپلای چی شد ؟

  پاسخ
 3. 6

  sushianc110

  با عرض سلام و صبح بخیر
  سر دبیر جان عزیز ، همه اینها که برشمردید دردهایی که دل ما را به آتش می کشد .
  سر دبیر جان این زنگوله های پای تابوت مثل سرطان در مخابرات ریشه دوانده اند و یک قدم جلوتر از دماغ مبارکشون را نمی بینند ، در مخابرات قحط الرجال است و جز این عده معدود ، نیروی کاربلد و کارا وجود ندارد برای همین مثل مهره های شطرنج دائماً در حال جابجایی هستند و کسی که وارد مافیای قدرت در مخابرات شد دیگر خیالش راحت است که بیمه شده و کسی نمی تواند او را از گردونه خارج نماید . هر یک به طریقی وارد گردونه می شوند مثلاً یکی که پدرش مدیر یکی از مناطق آزاد تجاری است با دادن زمین ارزان به مدیران وقت در آن منطقه می شود مدیر عامل یک استان و با چند جابجایی در استانها به خانه نهایی می رسد و دیگری با روشهای دیگر ، که مطمئنم اگر نامی از آنها ببرم شما کامنتم را حذف خواهید کرد .
  سر دبیر عزیز آن قدرتی که توانست همت کند و مدیران ارشد شرکت مخابرات را بطور کلی با لدر جارو کند و بیرون بریزد و به پشتوانه آنها جناب آقای صدری که توانستند از شر این لشکر مشاوران مخابرات را خلاص نموده و در مدیریت شرکت تحولی ایجاد کنند ، اگر بتوانند در مرحله دوم در مورد مدیران ارتباطات سیار و مناطق و مدیران بازنشسته مشغول بکار نیز باهمین رویه عمل نموده و سایه این عزیزان را از سر مخابرات کم کنند و بجای اینها که با دید بخش دولتی و مدیریت بسته مدیریت می نمایند افرادی با نگرش بخش خصوصی و دید باز جایگزین نمایند قطعاً در حیطه شرکت انقلابی عظیم ایجاد کرده و مخابرات از برکات این تحول عظیم منتفع خواهد شد .

  پاسخ
 4. 5

  بهمن

  یقه این آقایون”سفیده” ، گرفتنش ،دستت رو سفید می کنه، ولی یادی از “فیضی” کردن، و تافته های جدا بافته بد نبود ، شاید ، “از کجا آورده اید؟” به اینام بگیره!

  پاسخ
 5. 4

  محمود4آزی

  روزمون بخیر شد سردبیرجان

  پاسخ
 6. 3

  یکی بود یکی نبود

  سردبیر سلام
  ایا همسان سازی حقوق پرسنل شرکتی با پرداخت همزمان حقوق جایگزین شده است یا به قوت خود باقی است؟

  پاسخ
 7. 2

  powerman

  واقعا گل گفتی.دمت گرم استاد

  پاسخ
  1. 2.1

   سعید

   من از روییدن خار بر سر دیوار دانستم
   که ناکس
   کس نمیگردد
   از این بالا نشینی ها
   جناب سردبیر تنها کالایی که در این بازار خریدار ندار صداقت است. اگر اقایان ذره ای صداقت داشتن مخابرات این روزگار فجیع را نداشنت

   پاسخ
 8. 1

  پیام

  البته کسانی سالهای ۹۲ تا ۹۴. هزینه های سنگینی بر مخابرات تحمیل کردند وهمین مدیران ومشاوران ان موقع. جزء تصمیم گیران بودند؟!البته یه سوالی من چند دوره تکرارکردم ولی کسی جواب نداده.شاید از این مشاوران عزیز. اکنون جوابی بگیرم .اینکه شرکتی که نتواند به موقع هزینه های جاری را بدهد چگونه در پایان سود توزیع میکند؟!؟چرا کیفیت اینترنت بعضی پپ ها از مخابرات بهتر است.بخاطر واگذاری چه امکاناتی از مخابرات است؟!

  پاسخ

لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به مدیر سایت, ***** هرگونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر نام سایت ممنوع است.