ad
چهارشنبه/ ۰۵, اردیبهشت ۱۳۹۷
حرف تازه :
در مخابرات
ad
ad

مقاله های مرتبط

16 نظر

 1. 12

  ali

  تنها حسن وجود این بزرگوار برای مخابرات میتونه این باشه که حال و روز نیروهای بخش خصوصی فقیر تغییر پیدا کنه وگرنه رسمیها که با بدترین مدیرعامل و بدترین استراتژی هم حقوق و مزایاشون سر وقت پرداخت میشده و کوچکترین مشکلی نداشتند! اگر وضع ۴۰ هزار نیروی شرکتی بهتر شد میشه به همت این مرد تبریک گفت.

  پاسخ
 2. 11

  سید

  سلام وقت بخیر .میشه لطف کنید امیل ارتباط با همکاران مهندس صدری دوباره بزارید.

  پاسخ
 3. 10

  همکار رسمی

  سلام به سردبیر عزیز و دوست داشتنی و سلام به اقای مهندس صدری که من هم به ایشان خوشبین هستم . از اینکه اقای صدری در این مدت کم بعضی از کارها را انجام داده کمال تشکر را داریم الحمدالله بعد از ۸ سال روزنه امیدی برای ما باز شده انشالله که خیر است . اما در رابطه با بازنشستگی تشویقی دیپلم و کاردانی چرا محدودیت زمانی در نظر گرفته شده است منظورم چرا این بخشنامه تا ۲۹ اسفند ۹۶ قابل اجراست . بنده ۱۱فروردین ماه ۹۷ ۳۰سال خدمتم در مخابرات تمام می شود تکلیف امثال من چه می شود ایا باز هم باید چند ماه اضافه خدمت کنیم تا بخشنامه جدید از راه برسد . جناب سردبیر عزیز لطف فرمایید و بر ما منت نهید و از مسولین سوال بفرمایید که تکلیف امثال من چه می شود. متشکرم.

  پاسخ
 4. 9

  احمد

  مهندس صدری: اجرای طرح بازنشستگی تشویقی ویژه کارکنان مشاغل کارشنا سی وبالاتر دارای مدرک فوق دیپلم و پایین تر
  مدیر عامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه توجه به نیروی انسانی اولویت اصلی و مهم در شرکت است در راستای قدردانی از تلاش کارکنان شرکت ، از اجرای طرح بازنشستگی تشویقی ویژه کارکنان مشاغل کارشنا سی و بالاتر دارای مدرک فوق دیپلم و پایین تر برای کارکنان مشمول مجموعه شرکت مخابرات ایران در سراسر کشور خبرداد .
  مهندس صدری: اجرای طرح بازنشستگی تشویقی ویژه کارکنان مشاغل کارشنا سی وبالاتر دارای مدرک فوق دیپلم و پایین تر

  مدیر عامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه توجه به نیروی انسانی اولویت اصلی و مهم در شرکت است در راستای قدردانی از تلاش کارکنان شرکت ، از اجرای طرح بازنشستگی تشویقی ویژه کارکنان مشاغل کارشنا سی و بالاتر دارای مدرک فوق دیپلم و پایین تر برای کارکنان مشمول مجموعه شرکت مخابرات ایران در سراسر کشور خبرداد .

  به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، سید مجید صدری با بیان این مطلب گفت : در راستای اجرای پروژه برنامه ریزی نیروی کار و به منظور قدردانی از زحمات همکاران مشمول طرح که با تلاش و کوشش خود زمینه اعتلای شرکت را فراهم نموده اند، طرح اجرای بازنشستگی تشویقی ویژه کارکنان مشاغل کارشنا سی وبالاتر دارای مدرک فوق دیپلم و پایین تر مناطق مخابراتی سراسر کشور ابلاغ شد.

  وی افزود : مهلت ارائه و ثبت درخواست متقاضیان استفاده از این طرح که واجد شرایط بازنشستگی براساس این طرح می شوند صرفا تا ٢٣ اسفند ماه است و مشمولین سازمان تامین اجتماعی مبیابست حداکثر تا پایان وقت اداری ۹۶/۱۲/۲۸ درخواست بازنشستگی خود را به سازمان تحویل و ثبت نمایند. . متقاضی می بایست با ورود به سامانه HRIS ، فرم درخواست بازنشستگی ( تاریخ مذکور تاریخ ترک خدمت متقاضیان در نظر گرفته می شود ) را ثبت نمایند .

  مدیر عامل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت : ابلاغ بازنشستگی افراد مذکور که شرایط بازنشستگی بر اساس ضوابط صندوق بازنشستگی مربوطه را دارا هستند صادر و فهرست افراد اعلام می شود .

  وی در تشریح جزییات این طرح گفت : معاونت سرمایه انسانی ، به منظور مدیریت نقدینگی برای پرداخت پاداش کل مشمولان طرح ، ضمن آن که در فروردین ماه به صورت مساوی مبلغ ۱۵ میلیون تومان علی الحساب پاداش برای همه مشمولان واریز می شود ، افراد واجد شرایط توسط کارگروه خاص و به قید قرعه در گروه های ۶۰ نفره دسته بندی شده و از اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ به ترتیب نوبت ، مابقی پاداش قانونی و تشویقی آنان به صورت نقدی به حساب بانکی شان واریز می شود .

  مهندس صدری در ادامه توضیح داد : برای رعایت انصاف در خصوص افرادی که پاداش آنان از خرداد ماه ۹۷ به بعد دریافت می کنند به مبلغ پاداش آنان سود ۱۵ درصدسالانه به تناسب زمان پرداخت پاداش تعلق می گیرد .

  پاسخ
 5. 8

  علی تنها

  با سلام خدمت سردبیر عزیز
  مطالب را خواندم و کلی به آینده همکاران خوشبین شدم از ما که گذشت من مثل خیلی از دوستان فقط منتظر اعلام پاداش بازنشستگی هستم . ولی به جنابان مهندس صدری و دکتر صفری به عنوان یک مخابراتی قدیمی یک توصیه دارم، دل میگوید اهداف شما عالی و حتما این کشتی شکسته مخابرات را به ساحل نجات میرساند ولی صد افسوس که عقل میگوید نه با این مدیران شما که یک دهه است امتحان خود را پس داده اند و تبعیضهای موجود هیچ امیدی به آینده نیست ، تا این مدیران هستند شما را به بیراهه میرانند و این کشتی را فرجامی جز قعر دریا نیست . پس باید این سازمان را دوباره ساختاربندی کرد و هر فردی را بر اساس تخصص و مهارتش در پستی که لایقش است قرارداد بر اساس ضوابط نه روابط .
  با تشکر تنهای تنها

  پاسخ
  1. 8.1

   سردبیر

   علی اقا
   سلام
   در اون حد نیاز به زمان بیشتری داریم ولی جامعه مخابراتی نمی تونه آقدر صبر کنه.
   انقدر تحمل نداره.
   لذا باید برخی کارها بسرعت انجام بشه و برخی دیگر دیرتر باشه.

   پاسخ
  2. 8.2

   سعید

   سلام بنده صد در صد با شما موافقم .یعنی باید حداقل ۸۰ درصد مدیران فعلی مخابراتی را بازنشست کرد و از نیروهای جدید و با انگیزه استفاده کرد .

   پاسخ
 6. 7

  sushianc110

  با سلام و درود و عرض صبح بخیر
  این مطالب و کارهایی که برای جناب صدری برشمرده اید که انجام داده و یا حرفهایی که زده اند بسیار زیبا و متین ، ولی هیچکدام از این حرفها برای من کارمند ملموس نبوده ، منی که در طی این ۸ سال هرکی رسیده حرفهای قشنگ قشنگ زده و ما را نقره داغ کرده و رفته از جناب فیضی گرفته ( که بخاطر مال و منال دنیوی با اجرای اصل ۴۴ در مخابرات مشمول ذمه ۳۵۰۰۰ کارمند مخابرات شد و دعای خیر اینها همیشه پشتشه ) تا جناب سرائیان ( با این همه خدم وخشم و مشاور و برنامه های پرهزینه و جور جفا در حق کارکنان یک شبه با تحمیل هزینه های گزاف بر مخابرات از خیرش گذشت و رفت و با از ما بهترون همنشین شد ).
  جناب آقای سر دبیر ما هر ماه یک حقوق می گیریم و زیاد توفیقی نمی کند که این حقوق ۲۵ ام پرداخت شود یا ۳۰ ام ( البته اینکه یک روز ثابت باشد مهم است تا برنامه زندگی همکاران بهم نخورد ) وفعلاً همان آشه و همان کاسه . نه خبری از پرداخت معوقات کارکنان است و نه از کاهش فاصله طبقاتی
  جناب صدری آنچه مرا بعنوان یک کارمند می آزارد و انگیزه را در من کارمند از بیخ و بن می خشکاند اختلاف طبقاتی حاکم در شرکت است بطوریکه پاداشهای یک مدیر در طول یک سال چندین برابر حقوق و و مزایای یک کارمند در طول همان سال است ، مدیری که نه بر اساس شایسته سالاری بلکه بر اساس روابط و نشست و برخاستی که با فلان نماینده مجلس دارد بر این مسند تکیه زده و چون از اصول اولیه مدیریت بی خبر است صدمات جبران ناپذیری را بر بدنه سازمان وارد کرده است که تاوان آنرا کارمند بیچاره باید پرداخت نماید .
  آیا در تمامی این سالها شده یکبار ریالی از پاداش پایان سال هیأت مدیره بخاطر کوتاهی در عملکردشان کم کنند و یا صرفاً بلدند بخاطر نرسیدن به اهداف آبکی که تعریف نموده اند پاداشهای بهره وری ۶ ماهه کارمندان را به ۵۰% تقلیل دهند ؟!!!!!!!!!!!!!!!
  جناب صدری باز هم عرض می کنم مار گزدیده از ریسمان سیاه و سفید می ترسد و با حلوا حلوا گفتن دهن شیرین نمی شود . و ما منتظر خبرهای خوشی از جانب شما بودیم
  دو صد گفته چو نیم کردار نیست ………

  پاسخ
  1. 7.1

   سردبیر

   سلام
   جانا سخن از زبان ما میگویی.
   این حرفها را با لحنی بمراتب شدیدتر بمراتب شدیدتر منتقل کرده ایم به آقایان مدیران جدید.
   حتی گفته ایم (ما از سال ۸۶ تا امروز جز دروغ چیزی نشنیده ایم.به ما چیزی گفته اند ولی کاری دیگر کرده اند. ما نشانه های بسیار محکمی می خواهیم تا باور کنیم کسی می خواهد برای ما کار کند.)
   حرف شما را قبول دارم
   ضمن اینکه بعنوان یک رسانه باید همه ایده ها و نظرات را منتشر کنیم.
   کسانی که الان از مهندس صدری قانع شده اند و پذیرفته اند که کارهای خوبی کرده
   کسانی که مثل من و شما با این چیزها هرگز راضی نمیشوند
   وکسانی که منتظر اقدامات بعدی هستند.
   بالاخره باید من و شما هم بپذیریم که کاری شده است.با قبلی ها خیلی فرق کردن.

   پاسخ
 7. 6

  بهمن

  آیا ایشان با سهامدار عمده ،بر سر تامین سرمایه ی واقعی ، پابرجا خواهد بود؟
  باور غلطِ جداییِ سیار و ثابت را اصلاح خواهد کرد؟
  طبقه بندی مشاغل را با “تعیین هدف”، نهایی خواهد فرمود؟
  مصوبه ی پرداخت سال ۸۹ را ،بدون تبعیض و ایقاع ، مد نظر قرار خواهد داد؟
  خواستن ، توانستن نیست! باید تمهیدات و مبانی لازم را فراهم آورد.

  پاسخ
 8. 5

  کارمند

  یک چارچوب فکری و مدیریتی ثابت در مخابرات شکل گرفته شده بود که به شدت نیاز به نگاه های نو ، مبتکرانه و متفاوت داشت ، حضور آقای مهندس صدری تزریق نگاهی نو بود .برای مثال در چارچوب مدیریتی قبل سود آوری در کسب وکار از طریق صرفه جویی در هزینه های نیروی انسانی تعریف شده بود ولی شنیدم ایشان در جلسات به مدیران خود به شدت توصیه به صرفه جویی میکنند! ولی از محل فنی و بهره وری نه از محل حق و حقوق پرسنل . ان شاءالله موفق باشند

  پاسخ
 9. 4

  ناشناس

  سلام. مهندس صدری نمونه یک رهبر واقعی در سازمان است. خداخیر به ایشان بدهد. واقعا دمش گرم

  پاسخ
 10. 3

  ناشناس

  مهندس صدری تا اینجا بسیار عالی پیشرفته اند .امیدوارم با کمک دلسوزان شرکت و شناخت بهتر افراد ،تصمیمات بهتری نیز بگیرند .

  پاسخ
 11. 2

  ن.د

  سلام جناب سردبیر یه عزیزی سالهای قبل با جناب صدری همکار بودند.از نقاط قوت ایشان زیاد تعریف می کردند. البته ان سالها ما حتی فکرشم نمی کردیم. روزی ایشان مدیر مخابرات باشن…

  پاسخ
 12. 1

  ناشناس

  سلام بر سردبیر پیگیر و خستگی‌ناپذیر مون ، واقعاً در این مدت کم تفاوت مدیریتی آقای مهندس صدری مشهود بوده ، خدا کنه تداوم پیدا کنه و ما دوباره با حضور این مدیر خوب ،مخابرات را در روز های اوج ببینیم

  پاسخ

لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به مدیر سایت, ***** هرگونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر نام سایت ممنوع است.