مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

سردبیر کمک می خواهد: زنده کردن عزمی که به حذف فساد منجر شود!

[box]مخابرات ما- این نوشته ده روز قبل منتشر شد اما هم زمانی آن با برخی وقایع سوء تفاهم ایجاد کرد.اما ما همچنان بر این موضع هستیم.-سردبیر.[/box]

مخابرات ما (سردبیر)  – همیشه شما جلوتر از سردبیر بوده اید. سردبیر با همه توانش و قدرت پیش بینی اش تا امروز همیشه دنبال شما آمده است! اصلا افتخار من این است که دوستان و کاربران سایت بیش از من دلسوز، بینا و تلاشگر هستند. این را بدون تعارف می گویم. هر جا احساس ماندگی کرده ام شما مرا دنبال خود کشیده اید.

برای گفتن این حرفها دلیلی دارم.

باز هم کمک می‌خواهم.

بنظر شما چه نوعی از فساد در دل مخابرات ایران و استان ها لانه کرده است که کار ما پیش نمی رود!

نه فروش اینترنت ما درست است نه سرویس دهی و رفع اشکالمان!

نه پولش را درست جمع می کنیم.

نشت درآمدهای مخابراتی وحشتناک است! از یک تلفن عمومی بگیرید که در خانه امر و زید میلیون‌ها تومان تماس خارج از کشور دارد تا شریک شدن در شرکتهای فروش و خرید و …!

شما به من بگویید بین ما کارکنان و مدیران چه حرکاتی انجام می‌شود که به سلامت کار آسیب می زند؟

پیچیده نکنید قضایا را!

همین هایی که جلو چشم شماست برایم بنویسید! (لطفا بدون ملاحظه و با اسم و رسم!)

امیدوارم با هم بتوانیم عزمی را در محیط زنده کنیم که به حذف فساد بیانجامد! امیدواریم.

 

 1. sushianc110 می گوید

  با سلام
  گرچه بشخصه اعتقادی به این چیزا ندارم و این کارهارو مصداق بارز ” آب در هاونگ کوبیدن ” می دانم ولی باز آدرس یه فساد دیگر را اعلام می نمایم
  واگذاری خانه های سازمانی خیابان شریعتی تهران به مدیران و کبوتران دور حرم به ثمنی ناچیز

 2. زنبور می گوید

  شرکت به فکر کارکنان خودش نیست. الان شرکت بهینه پردازش که صدوری قبض های مخابرات را میزنه نیروهایش را در استان ها تعدیل کرده و به مخابرات داره فشار وارد میکنه که این نیرو را اگر لازم داری خودت باهاش قرارداد ببند بعد از این طرف هم در در آمد مخابرات سهیم هست خب مدیرا بلد نیستند با این شرکت ها چه برخوردی کنن نیروی بیچاره اون شرکت هم حاضره هر جور شده با مخابرات قرارداد ببنده بعد چند سال میشه که من چرا مثل شما حقوق نمیگیرم خب چرا بایست شرکت های طرف قرارداد به مخابرات زور بگن قرار باشه هرکی باهاش قرارداد نبندن بیاد ما باهاش ببندیم از حالا فاتحه مخابرات خوانده شده چند صبا دیگه هم بقیه شرکت ها این کار را میکنن و پرسنل خودشون را به زور وارد مخابرات میکنن بایست تهران جلوی اینطور کارها را بگیره و اون شرکت کارش را درست انجام بده. اون شرکت ها حق ندارن پرسنل خودشون را مادامی که استان احتیاج داره تعدیل کنن. مدیرا یکم به خودتون بیاید.

  1. سردبیر می گوید

   کمیتحقیق میکنم میفرستم روی سایت فردا

 3. سیاوش می گوید

  سلام سردبیر محترم
  لطفاً پیگیری فرمایید پاداش بازنشستگی دی ماه رو کی واریز میکنند ممنون از زحمات شما

  1. سردبیر می گوید

   چشم

   1. سیاوش می گوید

    چشمتان بی بلا

 4. ناشناس می گوید

  سلام سر دبیر محترم
  اطلاع دارید پاداش بازنشستگان اول دیماه امسال کی واریز میشود

 5. ناشناس می گوید

  با سلام
  بازرسی پس چیکاره هستش
  که این همه حرف از فساد زده شده////؟؟/؟

 6. محمد می گوید

  با سلام
  مشکلی اصلی در مخابرات این است که تنبیه و تشویق واقعی وجود ندارد و در واقع جای تنبیه و تشویق عوض شده است نیکوکار تنبیه میشود چون می ترسند مخفی کاریهایشان آشکار شود و منحرف و بدکار تشویق میشود چون مخفی کاریهایشان باز مخفی می ماند اگر جناب مهندس صدری بتواند تنبیه و تشویق را در مخابرات درست اجرا کند همه چیز از جمله شایسته سالاری به مخابرات بر میگردد کسی که به بیت المال خیانت می کند باید تنبیه شود حداقل این است که شغل مدیریتی را ازش بگیرند در این زمینه توجه جناب صدری را به برخورد سخت حضرت علی با خیانت کنندگان به بیت المال جلب می نمایم لطفا عنایت کنید :
  در عهدنامه مالک اشتر نسبت به کارگزاران خائن چنین دستور می دهند:«…اگر یکی از آنان دست به خیانت زد و گزارش بازرسان تو هم آن خیانت را تأیید کردند، به همین مقدار گواهی قناعت کرده، او را با تازیانه کیفر کن، و آنچه را که از اموال در اختیار دارد از او باز پس گیر، سپس او را خوار دار و خیانت کار بشمار و قلاده بدنامی به گردنش بیفکن.
  • هنگامى که امیر مومنان علی علیه السلام از خیانت ابن هَرمَه(مأمور بازار اهواز) اطلاع پیدا کرد، به رفاعه(حاکم اهواز) نوشت: وقتى که نامه ام به دستت رسید، فورا ابن هرمه را از مسئولیت بازار عزل کن ، به خاطر حقوق مردم ، او را زندانى کن و همه را از این کار با خبر نما تا اگر شکایتى دارند، بگویند. این حکم را به همه کارمندان زیر دستت ، گزارش کن تا نظر مرا بدانند. در این کار، نسبت به ابن هرمه نباید غفلت و کوتاه شود و الاّ نزد خدا هلاک خواهى شد و من هم به بدترین وجه تو را از کار برکنار مى کنم ، و تو را به خدا پناه مى دهم از این که در این کار، کوتاهى کنى .
  • اى رفاعه ! روزهاى جمعه ، او را از زندان خارج کن و سى و پنج تازیانه بر او بزن و او را در بازار بگردان ، پس اگر کسى از او شکایتى با شاهد آورد، او و شاهدش را قسم بده ، آن وقت ، حق او را از مال ابن هرمه بپرداز، سپس دست بسته و با خوارى او را به زندان برگردان و برپایش زنجیر بزن ، فقط هنگام نماز زنجیر را از پایش در آور و اگر براى او خوردنى و نوشیدنى و یا پوشیدنى آوردند، مانع نشو و به کسى هم اجازه که بر او داخل شود و راه مخاصمه و طریق نجات را به او بیاموزد و اگر به تو گزارش رسید که کسى در زندان چیزى به او یاد داده که مسلمانى از آن ضرر مى بیند آن کس را مى زنى و زندانى مى کنى تا توبه کند و از عمل خود پشیمان شود.
  • اى رفاعه ! همه زندانیان را براى تفریح به حیاط زندان بیاور غیر از ابن هرمه را، مگر آن که براى جانش ، بیمناک باشى که در این صورت او را با زندانیان دیگر به صحن زندان مى آورى ، اگر قدرت بدنى دارد هر سى روز، سى و پنج شلاّق بر بدنش مى زنى و قضیه را براى من بنویس و نام جانشین او را هم گزارش کن و حقوقش را قطع کن.
  در آخر عرض می کنم اگر سر دبیر محترم اجازه دهند اسامی خیانت کنندگان به بیت المال را در سراسر مناطق مخابراتی اعلام خواهیم کرد

 7. شرکتی3 می گوید

  جناب سردبیر محترم، فساد یعنی حاضری میلیاردها تومن پول وکیل و … بدی که حقوق و خواسته های کارکنان شرکتی رو ندی و تو دیوان عدالت بتونی مواد قانونی به نفع شرکتی ها رو حذف کنی، فساد یعنی هر انگی رو به کارکنان شرکتی بزنی تا باعث اخراج اونا بشی و اونا رو وابسته به عناصر ضد رژیم نشون بدی، تا حق و حقوقشون رو ندی
  فساد یعنی توی یک مجموعه در کنار دیگر همکاران عزیز رسمی کار کنی و اونا مدام صحبت کنن از اینکه این ماه چه چیزی بهشون دادن و پاداش و مزایا چی گرفتن ولی به تویی که حتی بیشتر از اونها کار میکنی تعلق نگیره اونم نه یکبار بلکه سالهای سال و اینکه اصلا دیده نشی در حالیکه در مواقع کاری کاملا ازت انتظار دارن
  فساد یعنی دادن پست ریاست به افرادی که توانایی انجام کار رو ندارند و از پسش بر نمیان در کنارش نیروهای شرکتی باید براشون کار کنن در حالیکه خیلی از نیروهای شرکت لیاقت این پست ها رو دارن و صدها مورد دیگر….

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.