مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

خبری بسیار مهم. اعلام پذیرش رفاهیات بر اساس آیین نامه مصوب ٨٩/۵/٣٠ توسط نمایندگان مدیر عامل و شورایعالی تشکل ها.

[box]مخابرات ما- آنچه می خوانید خبری بسیار مهم است و نشانه مذاکره محوری در مخابرات. بنظر می رسد شورایعالی تشکل ها خبر خوبی در راه دارد.[/box]

 

مخابرات ما – بدنیال شکست در جلسه قبلی شورایعالی تشکل ها با نمایندگان مدیر عامل مخابرات ایران، این بار مهندس صدری بر ادامه جلسات تا حصول تصمیم اصرار داشت.

لذا بار دیگر این جلسه با حضور مدیران حراست و حقوقی بعنوان نمایندگان مدیر عامل و اعضای شورایعالی تشکل های کارگری بعنوان نمانیدگان کارکنان تشکیل و خوشبختانه به نتیجه رسید.

این جمع تصمیم نهایی خود را یعنی  پذیرش محاسبه رفاهیات بر اساس  آیین نامه مصوب ٨٩/۵/٣٠ ، به اطلاع مدیر عامل رسانده است.

متن منتشر شده توسط شورایعالی تشکل های کارگری مخابرات ایران را در زیر می خوانید. امیدواریم روزهای خوب کارکنان و سهامداران بزودی از راه برسد.

 

[box]بدنبال جلسه کارشناسى مورخ ٩۶/١١/١٨ نمایندگان شورایعالى هماهنگى تشکلهاى کارگرى با نمایندگان واحدهاى مختلف شرکت مخابرات ایران که با اتخاذ مواضع غیراصولى نمایندگان معاونت توسعه سرمایه انسانى بدون حصول نتیجه مشترک خاتمه یافت ، نمایندگان دفتر مرکزى حراست بعنوان ناظر جلسات کارشناسى گزارش لازم به مدیریت عالى شرکت ارائه نمودند .

با تأکید مدیرعامل محترم بر ادامه تشکیل جلسات کارشناسى تا حصول راهکار حل مسائل و بدنبال دعوت نمایندگان دفتر مرکزى حراست سومین جلسه کارشناسى با حضور نمایندگان شورایعالى هماهنگى و نمایندگان دفاتر حقوقى و حراست مخابرات از ساعت ١۴ تا ١۶/٣٠ چهارشنبه مورخ ۹۶/۱۲/۲ در محل سالن ویدیو کنفرانس ساختمان زنده یاد وفا غفاریان برگزار شد .

حسب گزارش آقاى آصفى نماینده دفتر حراست مدیریت عالى شرکت با عزم و اراده حل مسائل نیروى انسانى خواستار تبیین جزییات موضوع مطالبات رفاهیات از جانب نمایندگان کارکنان بوده و با تمرکز جلسه بر موضوع رفاهیات وفق آیین نامه استخدامى و پرسنلى مصوب ٨٩/۵/٣٠ و تأکید و تأیید تمامى اعضاء حاضر در جلسه بر مبنا قرار گرفتن آیین نامه مقررگردید : جداول رفاهیات با تعیین مابه التفاوت آیین نامه و پرداختى به کارکنان جهت مدیرعامل محترم و هیئت مدیره محترم تهیه و ارسال گردد .

طرح مباحث مربوط به سایر مطالبات به جلسات آتى نمایندگان طرفین موکول گردید .

پذیرش آیین نامه مصوب ٨٩/۵/٣٠ و وجود اراده لازم در مدیرعامل محترم و هیئت محترم مدیره نویدبخش تثبیت شرایط کار پرسنل ، بازگشت اعتماد سازمانى و روزهاى طلایى شرکت مخابرات و پایان هشت سال تحدید حقوق حقه و تهدید امنیت شغلى کارکنان مى باشد .
صبر، تلاش و همراهى کارکنان شریف و خدوم مخابرات در این برهه و همدلى با رویکرد جدید مدیریت ارشد شرکت ، اقدامات بجا مانده از نگرش گذشته را بى اثر مى نماید .

این جلسه با حضور آقایان آصفى و رحمانى از دفاتر حراست و حقوقى و بنى سپهر ، شجاعى ، پایست ، مهدى پناه ، لسان صدق و مرادى از شورایعالى هماهنگى تشکلهاى کارگرى برگزار شد .[/box]

 

 1. بخش خصوصی می گوید

  از جناب صدری عزیز و شما سردبیر محترم کمال تشکر و سپاس را دارم سالی پر از خوبی براتون ارزومندم

 2. همکار رسمی می گوید

  سلام
  دوستان لطفا اخرین اخبار را اطلاع رسانی فرمائید .

 3. همکار رسمی می گوید

  با سلام خدمت سردبیر عزیز . با سلام به مدیر ارشد جدید جناب مهندس صدری . یادم می اید سال -۶۹-۶۸ بود که وزیر وقت جناب اقای مهندس غرضی دستور فروش فیشهای ۲۶ هزار تومانی را صادر کرد انوقت حقوق من با تمام اضافه کاری و تشویقها ۵ هزار تومان بودیعنی ۵ماه کار می کردم تازه اندازه یک فیش ۲۶ هزار تومانی میشد که این فیش شاید بعد از ۱۰سال به تلفن تبدیل می شد. و یا فیش ۵۰۰هزار تومانی موبایل که حقوق ۸۳ ماه من و امثال من بود و بعضی از روزها هم تا ۱۲ ساعت کار می کردیم تا مخابرات به شکل امروزی درامد و هیچ مسوولی فعلا ان ایام را یادش نیست همه ما مخابراتیها ی قدیمی در این کار خون دلها خوردیم و دلمان خوش بود که پرستیژ مخابرات بالا بود و با افتخار و با انگیزه خدمت می کردیم ولی افسوس اکنون نه از مسوولین سابق هستد و نه از روحیه و انگیزه ان زمان که در میانمان بود. جناب اقای مهندس صدری لطفا اعتماد و انگیزه و روحیه را به ما برگردانید. خدا اجرتان دهد. این مخابرات و موبایل نتیجه زحمات شبانه روزی همه عزیزان مخابراتی است این کارها را پرسنل عزیز و شریف مخابراتی انجام داده اند نه ربات ها . پس قدر این مجموعه را بدانید.

 4. همکار می گوید

  با تشکر اززحمات همه همکاران _در نهایت وفارغ از همه بگو مگو ها باید به این نکته که ما مخابراتی هستیم افتخار کنیم وتلاش همه ما این باشد که این درخت کهنسال بیشتر ریشه بگیرد حالا ممکن است چند تومانی هم کمتر گرفته باشیم اجر همه پیش خدا محفوظ است موفق باشید

 5. کارمند رسمی می گوید

  سلام و خسته نباشید به مدیر عامل محترم جناب آقای مهندس صدری مدیر و مدبر مهربان تمامی کارکنان تا آخرعمر دعاگوی شما و همکاران زحمت کش چه در تشکلهای کاری ونمایندگان تشکل ها و نمایندگان مدیرعامل محترم که اسباب شادی و دلگرمی کارکنان خدوم مخابرات گردیده اید.اجرتان با خدا

  1. sushianc110 می گوید

   دوستان عزیز سلام
   بنظر من هنوز زود است که ذوق زده شویم چرا که با حلوا حلوا گفتن دهن شیرین نمی شود و باید منتظر اقدام عملی از سوی عزیزان باشیم . از قدیم هم گفته اند ” دو صد گفته چو نیم کردار نیست ”
   و ما منتظر اقدام عملی آقایون هستیم

 6. پیام می گوید

  بر مبنای ایین نامه رفاهیات. افزایش ان بر اساس حداقل دستمزد هرسال. نیاز به مصوبه. هیات مدیره شرکت مخابرات ایران داره که فکرنکنم به امسال برسد.

  1. کارمند رسمی می گوید

   در ابتدای کار اصلا همچین چیزی نبود و رفاهیات میبایستی بر اساس میزان افزایش حقوق طبق مصوبه دولت در پایان هر سال پرداخت میشد اما مدیران سابق با تغییر اساسنامه، ابتدا آن را ملزم به تصویب هیت مدیره کردند سپس هر سال به اندازه ای که میخواستند آن را افزایش دادند و بعضی از سالها هم افزایش ندادند

 7. پیام می گوید

  البته افزایش رفاهیات برمبنای اصلاحیه آیین‌نامه مورد اشاره همانطور که در خود اییننامه امده. نیاز به. مصوبه هیات مدیره. مخابرات ایران داره. که به این زودی دست یافتنی نیست.

 8. پیام می گوید

  من که نمیدانم کدام قسمت. اصلاحیه ایین نامه رفاهیات. ۳۰….۰۵٫ ۸۹٫ برای ما اجرا نشده بود که میخواهد اجرا بشه. اقای سردبیر میشه درچند بند بیان فرمایید؟تفاوت عدم اجرا فکرکنم خیلی ناچیز باشد چون امسال افزایش رفاهیات نداشتیم.!

 9. کارشناس می گوید

  باسلام و تقدیر و تشکر از تشکل های محترم صنفی کارگری مخابرات و تشکر از مدیر عامل محترم شرکت امید واریم هرچه سریعتر صدور احکام عملی و پرداخت دستور قبل از شروع سال اینده صادر فرمایند.به نظر می رسد بارقه امید و نشاط در شرکت اشکار و راندمان عملکرد شرکت به نحو زیادی ارتقا خواهد یافت .

 10. کارمند رسمی می گوید

  با سلام‌تشکر
  از همه همکاران زحمت کشی که در این مدت زحمت مذاکره رو کشیدن تشکر میکنم
  همچنین مدیریت محترم عامل و کلیه بانیان این‌کار.
  امیدوارم این حسن نیت تا آخر هم ادامه داشته باشه و مجددا شور و امید به کارکنان زحمت کش مخابرات چه رسمی و چه شرکتی بر گردد.
  خداوند را صد هزار بار شکر که مجددا روزنه های امید در شرکت مخابرات هویدا شد

 11. ناشناس می گوید

  با سلام و تشکر از زحمات کلیه همکاران و تشکر ویژه ای از جناب مهندس صدری عزیز .سر دبیر محترم برای ارتقاء گروه از کاردانی به کارشناسی هم امیدوار باشیم .

 12. ند ای حق می گوید

  با سلام
  ضمن تشکر از روشنگری های سردبیر فرهیخته و تشکل های کارگری لازم است مطالبی را به اطلاع دوستان برسانم
  در مورد رفاهیات بنده احکامی را دیده ام که همکاران محترمی از دیوان عدالت اداری مبنی بر محکومیت شرکت مخابرات صادر کرده است و اقایان خصوصا اقای دیانی که هیچ اعتقادی به نیروی انسانی ندارد نیز حتما ان احکام بدستشان رسیده و اجبارا به این خواسته تشکل ها جواب مثبت داده اند هر چند هنوز خیلی راه هست تا به پرداخت برسد
  نمیخواهم دوستان و همکاران را نا امید کنم اما رویه چند ساله اقایان موجی از نا امیدی و عدم اعتماد میان کارکنان به راه انداخته که باعث می شود به انها و سخنانشان اعتماد نکنیم
  اگر فردا پس فردا نیز دوستانی در خصوص دیگر مطالبات از جمله گروه هایی که ۸ سال نداده اند و دیگر مطالبات احکامی از دیوان بگیرند این اقایان بسیار محترم و دلسوز مجبور به پذیر ش ان خواهند شد پس نتیجه میگیریم که باید برای حقوق پایمال شده مان باید بجنگیم و از طرق مختلف اقایان را مجبور به پذیرش ان کنیم و الا اقایان به هیچ‌وجه دلشان بحال ما نمی سوزد و تا در توان دارند از پذیرش حق ما سر باز خواهند زد

 13. اسمعیلی می گوید

  باسلام وتشکرازحسن نیت مدیرعامل محترم شرکت وتقدیراززحمات کلیه اعضای پیگیرجلسه مذکور. ان شاالله بزودی عملیاتی بشه تا مجموعه شرکت اعم ازمدیران وپرسنل بجای صرف وقت وانرژی خود دردادگاهها وادارات کار، باآرامش نسبت به انجام وظایف سازمانی مشغول شوند

 14. علی می گوید

  سلام خدمت سردبیر محترم مخابرات ما
  جهت روشن نمودن اذهان همکاران لازم به توضیح اینکه تاریخ برگزاری جلسه ۲ اسفند سال ۹۶ درست است نه ۲ اردیبهشت لطفا دوستان دقت کنند

  1. سردبیر می گوید

   خدایا!
   این اعداد و تاریخ و جغرافیا ضعف من بوده

 15. علی می گوید

  با تشکر از مدیریت شرکت مخابرات ونمایندگان کارکنان زحمت کش مخابرات خداوند با صابرین است

 16. گدابرات می گوید

  ممنون… تشکر از همه همکاران پیگیر .تشکر ویژه از مهندس صدری عزیز
  انشاالله که همین امسال پرداخت بشه قبل سال

 17. ناشناس می گوید

  سلام خبربسیار خوب وامیدوارکننده ایی بود ممنونم از تمامی کسانیکه نقش موثر ومثبت داشتند مخصوصاً جناب آقای دکتر صدری
  وهمکاران عزیزدر تشکل های کارگری سپاس بابت تلاش وپیگیریهای مجدانه شما

 18. نیروی قراردادی 92 می گوید

  سلام.سوال؟ایا طبق این مصوبه اگر اجرای شود…کلیه رفاهیاتی که در طول این چهارسال به نیروهای قراردادی سال ۹۲ پرداخت نشده،در طول سال جدید بصورت یکجا پرداخت میشود؟یا اینکه این مصوبه اگر اجرا شد از سال جدید اجرایی و سال های قبل چشم پوشی میشود؟ممنون میشم جواب سوالم را بدهید؟

  1. ناشناس می گوید

   سلام همکارمحترم تمام رفاهیات که به پرسنل رسمی پرداخت شده به شما ها هم عین همون پرداخت شده به همون مبلغ حالا اگه انشاالله اجرایی شد به شما ها هم به همون نسبت از۹۲تا۹۶قابل پرداخت می باشد مدتش واسه شما چهارسال واسه رسمی ها از ۸۹تا ۹۶می باشدکه هشت سال میشه

  2. سردبیر می گوید

   ببینید.
   هنوز هیچ به هیچیم.
   چیزی نگین که فردا اجرا نشه بعد بد از بدتر!
   تا اینجا همه با حسن نیت نشون دادن میخوان اجرا کنن.
   میخوان اجرا کنن.
   میخوان اجرا کنن.

 19. نیروی قراردادی 92 می گوید

  سلام.خسته نباشید جناب سردبیر
  میشه توضیح کامل بدید پذیرش آیین نامه مصوب ٨٩/۵/٣٠ شامل چه مواردی میشود و کارکنان چه بهره ای این اجرای این مصوبه میبرند.؟منتظر جواب.با تشکر فراوان

  1. سردبیر می گوید

   در این مورد فعلا رفاهیات منظور است.

 20. بهمن می گوید

  ممنون از اطلاع رسانی !!!!!!!!!!! منتظرِ صورتجلسه ی به ثبت رسیده ،با شماره و تاریخ و امضاء هایِ مجاز می شویم. این همان رویه ای بود که از مدیر عاملِ جدید ، انتظار داشتم. و بلافاصله مساله تامین اعتبار و احتسابِ آن در حسابهای تک تکِ ذینفعان، به عنوانِ تعهدِ شرکت(در حسابهای پرداختنی غیر تجاری_ کارکنان…)باید اعمال شود!!!!! و عملاً به اندازه ی این رقمِ سراسری، که به هزینه محسوب می شود، از تقسیم سود جلوگیری شود.البته در مورد تفاوت مرخصی نیز موضوع ضروری است.

  1. سردبیر می گوید

   بله؟! …
   از کدومش حرف میزنید؟
   این رقم ها بزرگه بدون نظر هیئت مدیره یا سهامدارا نمیشه کاری کرد.
   باید دنبال راهی برای اجراش باشن.هم مدیر عامل هم کارکنان

 21. گیلان رشت می گوید

  سلام.
  خداروشکر
  سردبیر محترم تشکر ازخبرها وپیگیری های خوب شما این مصوبه اگر اجرا بشه چقدر درحقوق ومزایا تاثیر میزاره وپرداختش چطوره؟؟؟؟؟

  1. سردبیر می گوید

   این مصوبه ربطی به حقوق و مزایا نداره.حداقل در فاز اول نداره.
   بحث رفاهیات است.
   ضمن اینکه هنوز کلی راه داریم تا اونجا.
   به این زودی چک نکشین ها!

   1. حداد می گوید

    بازنشسته
    این موارد شامل حال بازنشستگان میشو

 22. همکار رسمی می گوید

  سلام و تشکر ویژه از زحمات تک تک دوستانی این زحمت قبول کردند و مذاکرات تا اینجا پیش برده اند
  متشکر و قدردان زحمات شما هستیم

 23. گرگانی می گوید

  ما هرگز فراموش نخواهیم کرد ، هر آنچه تا کنون بدست آمده ماحصل تلاشهای شبانه روزی ،
  و روشنگری های بسیار سخت ، طاقت فرسا و پرهزینه ، سردبیر محترم و گرامی این سایت دوست داشتنی
  بوده است ،
  که از درگاه خداوند متعال برای شما سردبیر بسیار عزیز و خانواده محترم ،
  آرزوی سلامتی ، بهروزی ، موفقیت و شادابی را آرزومندیم .
  همواره خداوند نگهدارتان باد .

  1. حسین می گوید

   درود وسلام از اینکه به دنبال احقاق حقوق کارمندان وخصوصا بازنشتگان محترم هستید جای تشکر دارد وتنها با تصویب کردن فلان کار ان را مسکوت نگداریم باید پیگر شد تا حداقل احقاق حق بشه ودر این هفت سال معوقه چگونه محاسبه میشه و پول در حساب ها مونده بماند به هر حال تلاش شود این کار به سر انجام برسد واز عزیزانی که در این راه قدم بر داشتند جای تقدیر وتشکر دارد

  2. سردبیر می گوید

   سپاسگزارم.
   خوشحالم که در لحظههای خووب شما بوده ام. و در لحظه های سخت شما حضور داشته ام

   1. ناشناس می گوید

    سلام این موضوع شامل بازنشستگان هم میشه

   2. بهمن می گوید

    باز نگه داشتن این سایت برای روشنگری همیشه محترم بوده،و قابلِ تشکره.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.