مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

شما نوشته اید- هدف از ادغام چیست؟/ مطلع روشنگری میکند.

[box]مخابرات ما – این روزها مدیر عامل مخابرات ایران در مورد ادغام سیار و ثابت توضیحاتی داده است.این موضوع بحث انگیز شده.[/box]

 

حالا می خوانیم نظر یکی از کاربران سایت را که نشان میدهد بخوبی مطلع است از مسائل و مشکلات مخابرات. او توضیح میدهد که ادغام چگونه می تواند باشد.

[box]

مطلع

 

از گذشته هم این بحث بود که یکپارچه سازی و ایجاد FMC الزاما به معنای ادغام حقوقی شرکت ها نیست . یکپارچه سازی بیش از آنچه مفهوم حقوقی داشته باشد مفهوم علمی و مدیریتی دارد . می توان با حفظ هویت مستقل حقوقی شرکت ها طبق قانون تجارت و حفظ نقش هولدینگ مخابرات ایران به عنوان مجمع، انتظارات را برآورده کرد به شرطی که هیئت مدیره مخابرات ایران کارشناسی کارکند و لازم نباشددر این ماموریت هر دقیقه از ذینفعان بویژه سیاسی خوداستعلام کند همچنین نقش رستم دست ساز خودرا از سیار بگیرد این سیاست و رویکرد در مورد شرکت های استانی هم صادق بود ولی دیگر این اتفاق در آنها افتاد.

[/box]

 

 1. ناشناس می گوید

  کارشناس ایاسیستم ارتباطات سیارشرکت مخابرات راایجادکردیاسیتم تلفن ثابت واین رابدانیدکسانی که تلفن ثابت راازسیارجداکردندهدفشان نابودی مخابرات هست چون مگرمیشودگیربکس خودروراازموتورآن جداگانه حساب وکتاب کردچون همین الان ماارتباط بین موبایل وتلفن داریم قراردادهای که بین تلفن ثابت با ایرانسل رایتل بسته شده (قرارداهای ترکمنچای تاریخ)همه شان به ضررتلفن میباشدکه این امرتلفن ثابت رادرسراشیبی سقوط قرارداده است وچون برادران مدیرسیاسی بوده چیزی رادراین مورد نمیداننددرصورتی که بابودجه وباپول تلفن ثابت سیستم های موبایل خریداری وراه اندازی شده وتمامی کابلهای نوری مورداستفاده سیستمهای تغذیه که آماده تحویل آقایان ارتباطات سیار شده ودارندبا زحمات کارکنان اصلی مخابرات پوزمیدهندوبه همدیگرپاداش میدهند

 2. بهمن می گوید

  ماست ،بیارن بمالن سر مون ،با تعریف های جدید………امکاناتِ مخابرات رو همراه استفاده می کنه ، درامد رو سهم خودش می دونه . این دیگه تعریف های”پوشاننده” نمی خواد!

 3. کارشناس مخابرات می گوید

  سلام

  آنچه مشخص و مبرهن و اشکار است اینکه طرح شرکت مخابرات ایران به نام طرح رهنگاشت کاملا شکست خورده و از گردونه اجرائیات خارج شده است لطفا از شبکه مجازی و اداری پاک فرمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.