مخابرات ما
تم مجله نهایی برای وردپرس.

استانهای بدحساب پرداخت حقوق را خراب میکنند. /ذکر نام استانها بدون تعارف!

مخابرات ما- زمانی بود که خود استانها برای پرداخت حقوق باید به حساب خود متکی می بودند لذا می شد انتظار داشت که پرداخت حقوق در استانها بویژه برای نیروهای شرکتی پس و پیش شود.

اما حالا که همه پرداختها به حساب مخابرات ایران می رود و خوشبختانه مخابرات ایران حداقل درست بقدر مبلغ حقوق نیروهای رسمی و شرکتی ، عیدی هر دو گروه،به حساب استانها واریز می شود، انتظار می رود این پول صرف حقوق بشود!

.

استان خراسان رضوی یکی است.این استان هر چه در ماههای میانی بدحسابی میکند، سر جای خودش! ولی ماههای بهمن و اسفند مشکل درست میکند.

از حساب و کتاب سال گذشته -سال ۹۵-  هنوز پول مانده مرخصی کارکنان را پرداخت نکرده!

خراسان رضوی هنوز پولی پرداخت نکرده ولی خدمات اول  توانسته حقوق نیروهای شرکتی این استان را تامین کند! اما عیدی چه؟ فردا پرداخت می شود یا نه!

این استان بابت پول بیمه، به تامین اجتماعی ۴ و نیم میلیارد بدهی دارد که جریمه دیرکردش فقط ۲ و نیم میلیارد شده بود! دلمان نمیخواست این حرفها را بزنیم اما چه کنیم که نگرانی نیروهای شرکتی برای پایان سال، ما را نیز به پیشواز مشکلات آنان برده است!

 

البته مهندس کارگزار مدیر این منطقه، بتازگی سکان هدایت این استان را بدست گرفته است اما انتظار ما از او بقدر معاونت مدیر عامل مخابرات ایران است.حوزه مالی مخابرات خراسان رضوی نیاز به یک سیاست ویژه دارد.

از خراسان رضوی گفتیم ولی باید از استانهای دیگر نیز یاد کنیم.استانهایی که   پولی برای پرذاخت عیدی هزینه نکرده اند!

کهگیلویه و بویر احمد- اذربایجان غربی – زنجان – اردبیل – کردستان-سمنان و سیستان و بلوچستان!

در پایان یک خواهش بزرگ از مهندس کارگزار داریم! دفترچه های بیمه بخشی از شرکتی ها مهر تمدید نمی خورد! افرادی که در بیمارستان گیر کرده اند و دفترچه شان اعتبار ندارد درک میکنند من چه میگویم!

 

 1. رحیم می گوید

  سلام
  شما استان خراسان رضوی را احتمالا به عنوان الگوی استانهای بدحساب مثلا با بدهی ۴/۵میلیاردی به تامین اجتماعی و….. معرفی کرده اید. گوییم که خراسان رضوی با آن همه وسعت و تعدد پرسنل معقول بنماید که این مقدار بدهی به تامین اجتماعی داشته باشد.
  استان کهگیلویه و بویر احمد به این کوچکی و تعداد کم پرسنل را چه خواهید گفت که طی ۴ سال گذشته حدود ۱۰میلیارد تومان به تامین اجتماعی و حدود ۵میلیارد تومان به شرکت برق و حدود ۲میلیارد به سازمان های مالیاتی بدهکار شده است به طوری که سازمانهای طلبکار دست روی املاک و ساختمانهای اداری مخابرات منطقه گذاشته اند حتی ساختمان اداره کل که مدیر محترم منطقه بعد از یکسال بازنشستگی هنوز در آن جلوس می فرمایند.

 2. شرکتی می گوید

  سلام بر سردبیر عزیز
  نام اردبیل نیز جزو استانهای بد حساب می باشد .
  در حالی که در این استان در صد کمی از کارکنان شرکتی تحت خدمات اول هستند در صد زیادی از شرکتی های این استان تحت پیمانکاران مختلف محلی هستند حتی برخی ها شرکت ثبت شده هم ندارند .
  این شرکتی های تحت پیمانکاران محلی در استان بدحساب چه می کشند ؟
  جناب سردبیر ای کاش شما این موضوع را پی گیری بفرمایید که چرا این استان در مورد شرکتی ها رفتار دوگانه دارد
  بخشی را ( امور مشترکین مراکز – نگهبانان – خدماتی ها ) را به خدمات اول داده اند
  و بخشی را ( سالن دستگاهها – MDF – تغدیه نیرو – فیبر نوری – قسمتهای ستادی – GSM – موبایل – ۲۰۲۰ – شبکه هوایی – ….. ) تحت پیمانکاران مختلف محلی اداره میشوند .

  1. سردبیر می گوید

   سعی خودم را میکنم.
   هزاران بهانه وسط میاد که یکی اش انه: گفتن به سایتها و رسانه ها جواب ندین!!!

 3. مسیح می گوید

  مبلغ فوق فقط عیدی هست چرا کلمه پاداش کنارش هست (عیدی و پاداش) من نفهمیدم لطفا کسی اطلاع دارد جواب بدهد متشکرم . شرکتی مازندران

  1. سردبیر می گوید

   عیدی خودش نوعی پاداش است دیگر.احتمالا همین است

 4. مجید می گوید

  سلام خسته نباشید خراسان دیگه عیدی وپاداشو نمیده مهندس

 5. Fatima می گوید

  با سلام.
  ای کاش تحقیق بیشتری میکردید و اینطور زود قضاوت نمیکردید.واقعیت اینه که مبلغ واریزی مخابرات ایران واسه خراسان رضوی خیلی کمتر از میزان درخواست استان بوده و به همین دلیل نتوانسته خدمات اول را کامل پرداخت کند.

 6. علی می گوید

  کاش جناب آقای مهندس صدری، این گزارش رو میخوندن و با استانهای بدحساب برخورد میکردن. واقعا به دور از انصافه. مخصوصا پایان سال که همه گرفتارن و نیروهای شرکتی که درآمدشون کمتره ، بیشتر به واریز عیدی و سنواتشون نیاز دارن.

 7. ناشناس می گوید

  سلام به سردبیر پیگیر و محبوب ما
  استان سیستان و بلوچستان حقوق بهمن رو واریز کرده ممنون از مدیر عامل شرکت مخابرات ایران مهندس صدری و مدیر منطقه

  1. ناشناس می گوید

   سلام بر سردبیر عزیز
   عیدی هم واریز شد ممنون واقعا مدیر عامل مخابرات ایران مهندس صدری کولاک کردن ، توی این همه سال که کارمند مخابرات بودم هیچ وقت عیدی ،پایان بهمن دریافت نکرده بودم ، بدونید که دعای خیر عظیمی برای خودتون خریدین ممنون از توجه تون و نگاه یکسان تون به کل پرسنل

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بارگزاری فایل: